Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 301, 302, 303 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 05, 2021 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x40kg
1x3x70kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg belt on
3x12x140kg

Zakopávanie s expanderom:
3x12

Incline bench press:
1x3x40kg
1x3x70kg
3x4x100kg

JČ bench press:
3x10x32kg

Príťahy JČ s oporou:
3x10x32kg

Príťahy s expanderom zhora:

3x10

Tlaky JČ vsede:
3x10x22kg

Brucho

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CJqBY4iBaf0/
A prekvapivo dobrý tréning. Nie drepy. Drepy sú hnus. Teda, aby som to upresnil, drepy sú super, keď robím maximálne tri, ale robiť ich po 12 opakovaní je hnusná pičovina. Ale z nejakého dôvodu som sa rozhodol, že to tak urobím. Skvelý nápad Pepek, len tak ďalej Ako jo, pumpa bola, sila bola, kyslík nebol. Po každej sérii som stukal jak totálna troska, asi takto:

Len nemám AŽ TAKÝ pupek. Aj tak sa mi Soraya smiala, ako som tam chrčal na koberci.

Z tlakov som mal trochu obavu, lebo ramená a prečudesná nezaraditeľná bolesť, ktorá raz je a raz nie (nové zistenie, keď ležim na brucho a natiahnem sa po niečo, bolí to) Ale mal som nádej, lebo tá vraj umiera posledná (aj tak vieme, že v skutočnosi posledná umiera Zdena Studenková tesne po Helene von Dráček) a okrem toho už minule som písal, že pri inclinoch ma to nebolí. A oh, mal som pravdu! Vedel som o tom, cítil som to, ale nebolelo. Tak som nakoniec skončil až na stovke. Spokojnosť. Veľmi podobne sa mi bolesť podarilo obísť aj tlakmi s jednoručkami. Nakoniec celkom dobre a bezbolestne precvičený hrudník. Keď to inak nepôjde, aj toto je (dočasne) cesta.

Keď už som mal naložené jednoručky, využil som to aj pri príťahoch, to je vždy príjemná zmena oproti ťahom v predklone. A aby som si aspoň trochu nahradil zhyby alebo sťahovanie kladky, zapojil som dvere a expander a výsledok milo prekvapil Už len tá zmena uhla ťahania expanderu bola skvelá. Jasne, že to nie je žiaden zázrak, ale zapojil som zas trochu iné svaly a potešil ma aj nový improvizovaný cvik.

Zakončené ľahkými tlakmi vsede. Nedávam teraz žiadne mega váhy, nie som Turek, plus nechcem hrotiť to boľavé rameno. Okrem toho pri benchovaní 3x týždenne ani nie je sila/energia na nejaké PRká

A na začiatku, na konci aj pomedzi to mrte brucha, lebo to mám slabé a potom ma bolí spodný chrbát a triesla. Vždy, keď brucho cvičím, tieto probémy zmiznú, keď sa na to vyseriem, hneď sa to prejaví. Toto je inak na lifte svinstvo, človek má pocit, že všetko ide a potom zrazu jedna blbosť sa prejaví, začne to opravovať, ukáže sa iná a takto dookola Čo by sa dalo zvládnuť, akurát začínam mať pocit, že nestíham opravovať

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út leden 05, 2021 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak děláš to zakopávání? Prosím o link nebo video :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 05, 2021 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to hneď druhý cvik v instagramovom videu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út leden 05, 2021 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahaaa, omlouvám se, myslel sem že točíš jen ego stuff. Super, díky moc. Dneska snad zkusím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2021 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zombie drepy:
1x6x40kg
1x6x70kg
3x6x100kg belt on

Rumunské mŕtve ťahy:
1x6x70kg
1x6x100kg
3x6x120kg

Príťahy v predklone podhmat:
3x10x70kg

Mid back pull:
3x20

Bench press:
1x6x40kg
1x3x70kg
1x3x100kg
1x1x120kg
3x2x140kg v poslednom dopomoc
1x15x70kg

Biceps s JČ:
3x12x12kg

Brucho

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CJtxQz6Bzeg/
Nakoniec som sa dokopal k tréningu. Veľmi sa mi nechcelo, časť dňa som strávil s malým pobehujúc vonku po blate s tatrovkou, potom sme hádzali šutre do mláky, umývali zajebanú tatrovku v dažďovej vode a nakoniec sme zas šli po schodoch na dvanáste, aby sme to dorazili. Dorazilo to mňa, malý je nezničiteľný, nechápem, ako na jednom suchom rožku, jablku a kocke čokolády dokáže takto makať Pravda, obed potom zožral aj s tanierom, ale aj tak... Takže som sa potom už len tak motkal a podriemkával na gauči, ale nakoniec vyhral zodpovedný prístup a hecol som sa k tréningu.
Nehecol som sa ale na 140kové zombie drepy, takže len so stovkou, ale zato šestky. Bolo to tak akurát, po pondelkových objemoch to bolo len tak na rozhýbanie a prekrvenie, čo tiež nie je na škodu, keď sa to tak vezme.
Hamstringy ponaťahované rumunmi, toto bolo príjemne ľahké, žiadna veľká rozbíjačka.
K chrbtu som zaradil zas mid back pulls s expanderom, toto je mega vec, síce skôr rehabka ako nejaký silový cvik, ale zlepšuje to pekne činnosť lopatiek, chytá to zadné ramená a trapézy a spolu s inými rehabkami mi to pomohlo zriešiť to zrakvené pravé rameno - na margo toho, to už je tak na 95% dobré. Sem tam to ešte zapraská, ale aktívny aj pasívny vis na požiarnom rebríku pri výťahoch vždy, keď idem venčiť psa, pomáha (pomáha hlavne posilniť môj image totálne divného úchyla v očiach susedov...), takisto strečing a posilňovanie rotátorov.
Na benchi som teda rameno vôbec necítil, nijak ma neobmedzovalo, žiaľ zas sa ozvala ľavá strana. S tým si neviem rady. Bolí to len v určitej polohe (cca dotlak na benchi) a je jedno, či ťahám alebo tlakujem alebo len držím ruku v tej polohe bez záťaže. Nie je to kĺb, skôr je to sval alebo nejaký nerv, na ktorý tlačí sval (sú nejaké náznaky, že by to mohol byť "Thoraric outlet syndrome"). Skúsil som to včera rozmasírovať tým mojím vibrátorom, tak uvidíme, či to povolilo. Nakoniec aj tak skončím u fyzioterapeuta
Bench ťažký jak prase, ale skôr kvôli tomu boľavému problému, než že by som nevládal. V poslednej sérii som netrafil dráhu a druhé opakoavanie som nedotlačil, musela nastúpiť Soraya a jej desivých 50 kilo, aby ma zachránila Druhý cvik na hrudník nepripadal do úvahy - ani rozpažky, tlaky už vôbec nie - tak som rovno skočil na bicáky a pumpol to kladivami.

Samozrejme pred, po, aj počas som bomboval brucho. Sixpack nehrozí a navyše naňho aj seriem, hlavné je, že nebolí spodný chrbát a triesla.

Celý ten čas mi do cvičenia vrešťali Pepkove ruské rozprávky, aspoň si rozširujeme jazykové schopnosti. Šáriky sú loptičky, napríklad Pepek je z toho zblbnutý, takže musíme neustále opravovať jeho "mašínky prijéchali" na "autíčka prišli" a podobne Zaujímavé je, že takto blbne len doma, vonku alebo po návštevách hovorí normálne, podľa mňa nás len provokuje

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2021 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Junior zas obcas prechadza do cestiny 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2021 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Junior zas obcas prechadza do cestiny 😂


Joj šikovní sú ti naši synkovia! Ešte keby sa ten môj malý darebák uráčil sám obliekať a vyzliekať, to už by bol sen. Škoda, že sere na to a ešte sa mi škerí do ksichtu


Drepy s expanderom a stopkou:
1x3x40kg
1x3x70kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x145kg belt on
3x6x145kg

Predkopávanie s expanderom:
3x20

Deadlift:
1x5x40kg
1x1x70kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x145kg belt on
3x5x145kg + expander

Príťahy s expandermi:
3x10

Bench press s JČ:
1x10x10kg
1x10x30kg
3x10x40kg

Incline bench press:

3x10x80kg

Triceps:
3x20

Brucho

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CJzHmXHBVwm/
Dnes sa to krásne zišlo. Dorazili mi nové SBD na kolená, čiernobiela eclipse edícia, lebo moje staré kolenačky už vyzerali ako keby som sa v nich kúpal medzi piraňami a smrdeli ako chlievy a kravíny v Ruskovciach, kam som chodil ako dieťa na prázdniny a cez cestu tam bolo poľnohospodárske družstvo, takže akýkoľvek pokus o vyvetranie domu skončil intenzívnou pachuťou hnoja po celý zvyšok dňa. Ah, Ruskovce, to boli samé parádne storky, mal by som to tu niekedy zdieľať, to boli perly
Druhou novinkou sú nové jednoručky s väčším nakladacím priestorom. Majú pár negatív - v prvom rade sú plastové a teda divne ľahké a netuším, koľko to znesie. Také činky z Happymealu. Na druhú stranu boli ("prekvapivo" ) lacné, vlezie na to hromada kotúčov a hlavne konečne majú šrubovaciu poistku, takže sa pri benchi nemusím báť, že tá moja predošlá nasúvacia poistka povolí a závažia mi spravia zo sexy fejsu krvavú fašírku.
A do tretice - v celkovom poradí tipovačky na ronnie som skončil na ôsmom mieste (čert aby bral Ramyho skvelú formu a Philov dôchodcovský úpadok, tí dvaja mi to na Olympii posrali, ajajaaaj) a vyhral tak zopár pekných cien.

Začal som drepmi so stopkami. Nejakým zázrakom sa im podarilo na činku pridať ešte 5 kilo. Fakt je, že tie 2,5kg kotúčiky už tam držali len preto, že som ich úpenlivo, so slzami v očiach, uprosil. Stopky som si dával parádne, vďaka kolenačkám, ktoré ušili hebkými bledými saténovými rúčkami anjelikovia som necítil nijaké obmedzenia, navyše ešte aj pekne voňali a celkovo boli luxusné. Nohy sa mi už nechcelo viac ničiť nejakým serióznym cvikom, tak som si dal predkopávačky s gumou. Pretože som ich nechcel zničiť, tak som ich obratom zničil a bude z toho parádna svalovka, ktorú cítim už teraz
Mŕtvoly super, pridal som opakovania, lebo minule som sa sťažoval, že to flákam. Tak som sa pochlapil a pridal. Akurát v druhej sérii mi na tej debilnej hrubej tuhej tyči už odchádzal úchop.
Celé som to ukončil slávnostným vyskúšaním jednoručiek pri tlakovaní. Veľmi divný pocit, jednak sú to 30mm hrubé tyče, jednak proste ten plast je pocitovo iný, ako kov. Ale krivdil by som im, keby som tvrdil, že nefungovali. Neohli sa, držali, v pohode sa s nimi dalo pracovať. Počítam, že životnosť toho pochrómovaného plastu asi nebude žiadny zázrak, ale keď tak sa potom kúpia iné. Potešilo ma aj to, že moje pravé rameno je už v cajku a že to prečudesné zranenie na ľavej strane hrudníka som necítil. Pri jednoručkách to nikdy necítim, ani pri inclinoch, takže som ich hned zaradil. Hádam to časom povolí a budem môcť zabenchovať aj normálne.

Celkovo super tréning, novinky viacmenej úplne fungovali ako som si predstavoval, na drepy aj ťahy som prihodil 5 kilo, nebolí ma nič, nezranil som sa (ešte viac), takže môžem byť happy

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 12, 2021 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak rýchlo rýchlo zapísať tréning, než mi vychladne kafe.

Drepy:
1x3x40kg
1x3x70kg
1x1x100kg
1x1x120kg belt on
1x1x140kg
1x1x160kg
3x6x160kg wait what? to čumíte Viac vo videu a hodnotení

Glute bridges na lavici:
3x10x15kg

Tlaky na rovnej s jednoručkami:

1x6x30kg
1x6x40kg
3x5x50kg

Incline bench press:
3x12x70kg

Príťahy JČ s oporou:
3x6x50kg

Príťahy s expanderom:
3x10

Tlaky JČ vsede:

3x10x20kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CJ8AtSshEo5/
Tak toto bolo mega. Už dlhšie sa pohrávam s myšlienkou nejako bezpečne povešať na činku kotúče navyše a vyžmýkať z toho domáceho cvičenia aj nejakú skutočnú drinu. Pravda je taká, že kotúčov mám dosť, aby som navešal na osku 200kg. Bude to možné? No, skôr nie. Ale tých 160 zatiaľ išlo. Viac ako 10kg na tie expandery nepovešiam, už tak sa to hompáľalo nekontrolovane a uznáte, že to nie je nejaký ideál v obývačke, ešte s občas pobehujúcim malým Pepkom, to zaváňa prúserom. Ale keby som zohnal reťaz, ktorej dĺžku viem meniť karabínou, aby som to viac utiahol... Noooo Uvidíme, keď raz náhodou otvoria nejaké železiarstva a také tie obchody. Kadopádne po takom čase nejaké navýšenie váhy? Sen!

Ako som avizoval, s nejakými ťažšími benchami teraz nebudem experimentovať, kým sa mi nedá dokopy to niečo, čo bolí. Strečing tomu trochu pomáha, tak sa pokúsim s tým ďalej pracovať. Miesto benchov teda ťažké jednoručky, kde ma tá chujovina toľko neobmedzuje. Nakoniec pekné 5kové série s 50 kilami, čo je myslím na obývačku viac než dobré. Navyše bez spottera Toto ma ozaj potešilo a nákup happymeal jednoručiek sa zatiaľ veľmi osvedčil.

A to nielen pri tlakoch, ale aj pri príťahoch jednou rukou. Tento cvik mám rád, na rozdiel od príťahov v predklone, ktoré mi unavujú spodný chrbát a mám tendenciu ťahať jednou rukou viac, ako druhou. V tomto smere ozaj spokojnosť a zas trochu variabilita efektívnych cvikov a záťaže.

Ukončené tlakmi vsede. Ako vždy žiadne veľké váhy, ale o to ani nejde, navyše po benchoch. Beztak pozerám, že mám v jednom ramene zníženú mobilitu (následok havárky, po ktorej mi ostala zlomená kľúčna kosť a skrátené rameno) a krúti ma to jak paragraf. Čo sa človek z videa nedozvie Prekrvilo to fajn, ale nechcem to prepaľovať, je to len doplnkový cvik pre udržanie ramien zdravých a ideálne aj pre pumpu.

Prúser je, že stravu sa mi darí držať stále slabšie a slabšie. Jak nemám taký pevný režim, holt zabúdam jesť (áno áno, u m§ňa nedržanie stravy znamená nie prežieranie, ale nejedenie a potom strata váhy). Hlavne so sachrami mám problém, proste nedokážem požrať také kvantá ryže a vločiek a pičovín, nechutí mi to a nebaví ma to žrať. Aby som to utiahol na bielkovinách a tukoch, to sa zas nedoplatím Vidím to na nejaký gainer, minimálne po tréningu by to nemalo uškodiť.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út leden 12, 2021 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ej, ty kulifaj, parádička, dobre si sa vynašiel, slušné tlaky i s tými jč, no zaútočím na tých stošede v nedeľu aj ja, ale, samozrejme, budem rád za pár reps, heh.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 13, 2021 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Jak nemám taký pevný režim, holt zabúdam jesť (áno áno, u m§ňa nedržanie stravy znamená nie prežieranie, ale nejedenie a potom strata váhy).

njn, lidé mají různé problémy...

s tím navyšováním váhy jsi to zvládnul pěkně... mít nějaký řetěz a karabinu, tak tam asi navěsíš i ty jednoručky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zombie drepy:
1x3x40kg
1x3x70kg
3x8x100kg belt on

Zakopávanie s expanderom:
3x10

Decline bench press s JČ:

1x6x20kg
1x6x30kg
3x10x40kg

Svend press:
3x10x10kg

Príťahy v predklone nadhmat:
3x10x70kg

Príťahy v predklone podhmat:
3x10x70kg

Biceps kladivá:
3x10x15kg

Brucho

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CKBDHf1BPNH/
Nebol morál na drepovanie nejakej váhy, tak som si pridal po dve opakovania v sérii. Takže osmičky so stovkou, celkom pekné. Nedával som ani SBD na kolená, škoda ich potiť pri takej blbosti Na videu to vyzerá, ako keby som mal zohnutý chrbát, v skutočnosti sú to moje vzpriamovače, ktoré mi tak trčia z chrbta. A to výnimočne nie je fór, keď stojím zboku, nad riťou mi vyskočia knedle a pod lopatkami zas zalezú Toľko k mojej dlhoročnej "čistej" tehcnike mŕtveho ťahu, ktorý určite neťahám chrbtom.
Chvíľku som sa pohrával s myšlienkou na rumunské ťahy, ale rýchlo som to zavrhol a dal si len zakopávačky. Bolo to rýchlejšie, netreba furt prehadzovať kotúče a podkladať činku atď. Dám si ich nabudúce
Tešil som sa na decline tlaky a vyšli lepšie, než som čakal. Už som ich nešiel nejaký čas a padlo to super. Pravda, to skladanie sa na lavičku a zas z nej je tragédia, ale z videa sa to dá vystrihnúť a aspoň pri tom cvičím aj brucho 40 kilo je v domácich podmienkach najviac, čo som tak šiel a vzhľadom na absenciu spottera to už vyššie tlačiť netreba.
Nový cvik som zaradil, Svend press. To bolo prekvapivo drsné, ale aj sranda. Ku koncu už ma brali také kŕče do ciciek, že som mal čo robiť. Hlavne som sa pri tom nemusel krkolomne šmýkať po lavici, čo beriem ako veľké plus Tie domáce podmienky sú miestami dobrá kaskadérčina.
Chrbát klasicky príťahový, ale pumpa preveliká, hlavne ten podhmat je masaker. Celkom by ma zaujímalo, čo sa deje s mojím chrbtom, asi by som sa mal skúsiť odfotiť. Isto mu chýbajú zhyby a poriadne ťažké ťahy, ale zas príťahov má teraz toľko, čo som neporobil za posledný rok.
No a bicáky na záver. Šľacha ma ťahá, tak len kladivá, ale po všetkých tých príťahoch bomba aj tak. A pridal som aj váhu, takže o chvíľku budem mať ruky ako stromy!

Dnes ráno nalačno naprázdno naholo navážených 102,6kg. Na to, ako kašlem na stravu sa to pekne drží, rátam, že tie objemové tréningy k tomu majú čo povedať

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2021 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes bez tréningu. Skolila ma nejaká viróza s príznakmi ala Covid, ale nechcem maľovať čerta na stenu Zatiaľ OK, len kašlem a bolia kĺby a svaly. Ale takto začína aj bežná chrípka, takže pohoda - aj tak nikam nechodím už celé týždne, takže roznášať to nebudem (aj keď je mi tým pádom záhadou, kde som sa nakazil, jedine, že by mi to milovaná Soraya priniesla z práce )

Beztak som už bol z tých objemov dojebaný a chcel som dať pár dní pauzu. Pauza v zdraví je síce lepšia ako pauza v chorobe, ale aspoň si nebudem vyčítať, že dobrovoľne flákam, no nie?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2021 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hádam to nebude nič vážneho a zaberie tvoja rege, po víkende si fit!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2021 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Tak hádam to nebude nič vážneho a zaberie tvoja rege, po víkende si fit!


Díky Turakam, zatiaľ to tak nevyzerá. Nie je to nič hrozné, ale nijak sa to nezlepšuje
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2021 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Beztak som už bol z tých objemov dojebaný a chcel som dať pár dní pauzu. Pauza v zdraví je síce lepšia ako pauza v chorobe, ale aspoň si nebudem vyčítať, že dobrovoľne flákam, no nie?


Mam to uplne stejne, az na ty objemy. Beham hodne a bez pauzy, kterou si planuju vybrat az me casem chytne covidak ) A budou 2 mouchy jednou ranou )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 301, 302, 303 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: