Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 110, 111, 112  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
since


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oni ostatní mysleli spíš to, že v ČR se děje určitá situace a není dovoleno se scházet ve vetším počtu lidí. ono tahle situace se tuším děje celosvětově.

tudíž dělat si skupinovou fotku bez dodržování nějakých opatření, není ídeální.
tuším když to takhle napíšu, mohl by si to pochopit a nemusel by si psát omáčku kolem, ale jistý si nejsem. třeba ti někdo pošle obrázkovou metodu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

since napsal:
oni ostatní mysleli spíš to, že v ČR se děje určitá situace a není dovoleno se scházet ve vetším počtu lidí. ono tahle situace se tuším děje celosvětově.

tudíž dělat si skupinovou fotku bez dodržování nějakých opatření, není ídeální.
tuším když to takhle napíšu, mohl by si to pochopit a nemusel by si psát omáčku kolem, ale jistý si nejsem. třeba ti někdo pošle obrázkovou metodu.


Já Vás chápu, už od začátku jsem pochopil vaší pointu.. ale hold každý máme svůj svět a svoji hlavu.. asi tak bych to řekl. :)
pokud Vy řešíte covid.. já ho řešit nehodlám.. Já řeším své zdraví a svůj život.. to je pro mě priorita.. zprávy nečtu.. nepotřebuji s tím ztrácet čas,, raději si přečtu knihu nebo poslechnu podcast.. jinak bych řešil stejné ... jako vy.. :) A to fakt nechci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja...jaaa...jaaaaa....jaaaaaa

Lukine ty nejen, ze ses narcistickej arogantni vocas, ty ses jeste sobec k pohledani

Je mi z tebe normalne k zbliti
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kámo, kvôli takým rozumbradom, akým si, je tá situácia taká, aká je. Mám v ČR priateľov-lekárov, majú dosť z podobne nezodpovedného správania. Si občanom štátu, či sa ti to páči, či nie, nestojíš nad zákonom, podobne ako nejazdíš v dedine 200. Celá skupina ste ohrozili xyz rodín.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Ja...jaaa...jaaaaa....jaaaaaa

Lukine ty nejen, ze ses narcistickej arogantni vocas, ty ses jeste sobec k pohledani

Je mi z tebe normalne k zbliti


NEČTI TO.. PŘÍJDE MI, ŽE MI SNAD NEROZUMÍŠ.. KOLIKRÁT TI TO TU MÁM JEŠTĚ NAPSAT?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Kámo, kvôli takým rozumbradom, akým si, je tá situácia taká, aká je. Mám v ČR priateľov-lekárov, majú dosť z podobne nezodpovedného správania. Si občanom štátu, či sa ti to páči, či nie, nestojíš nad zákonom, podobne ako nejazdíš v dedine 200. Celá skupina ste ohrozili xyz rodín.


Už mi to jde celkem vše dokupy s tebou Turakame.. podej si ruku s doktorama a celým zdravotnictvím .:)
Říkej si co chceš dělej si co chceš.. a JEŠTĚ JEDNOU TI PÍŠU.. NEČTI MŮJ LOG A NESLEDUJ HO.. ULEVÍ SE TI, STEJNĚ JAKO OSTATNÍM.. ale bohužel.. jsi nejspíše natolik zvědavý, že to otevřeš..:)

celá skupina ohrozila xx rodin.. přečti si,, jak se koronavirus šírí.. musíš být 15 minut v dosahu.. nic víc asi není třeba dodávat.. ABSOLUTNĚ TU NECHCI ROZEBÍRAT KORONU.. to si dělejte jinde! díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
since


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

však ty zdravotnictví lukine nepotřebuješ ne ? nebo jaký máš na to názor ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 11:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazko toto komentovat, lebo pocas chvilkoveho pozovania pre fotku na cerstvom vzduchu sa na 99% nic neprenesie. Druha strana mince je DNA (detinsky, narcisticky, amatersky) pristup Lukina, ale ako sa hovori, karma je zdarma, komu neni zhuru dano, v apatece nekoupi a vrhnuty bumerang sa vzdy vrati spat. 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2021 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

since napsal:
však ty zdravotnictví lukine nepotřebuješ ne ? nebo jaký máš na to názor ?



Operace a ostatní věci jako šití atd.. to uznávám...
Ale předepisovat prášky a hrát si na to, že to vím.. tak to ne. :)
V krajní nouzi využiju pomoc. Jinak to přenechám ostatní. Preventivní prohlídky atd. :)
Zuby, pleť, stolice, vlasy, nehty udává tvé zdraví.
Nemám ve svých 27 letech žádný zubní kaz. A to asi něco dokazuje. :)
Každý ať si udělá názor sám..
Za svůj život jsem měl jeden kaz.
A to bylo v době kdy jsem jedl hodně sladkého.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2021 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Tazko toto komentovat, lebo pocas chvilkoveho pozovania pre fotku na cerstvom vzduchu sa na 99% nic neprenesie. Druha strana mince je DNA (detinsky, narcisticky, amatersky) pristup Lukina, ale ako sa hovori, karma je zdarma, komu neni zhuru dano, v apatece nekoupi a vrhnuty bumerang sa vzdy vrati spat. 😅


Přesně tak, karma je ZDARMA! A JA VIM CO BUDU MIT A PROTO SE CHOVAM TAK JAK SE CHOVÁM. PRO NĚKOHO DĚTINSKY pro někoho egoisticky a narcisticky. JE MI TO FUK..Důležité je, že já vím jak se chovat mám a jaké činy jdou z mého života jdou.
To je pro mě prioritní. Jsem čestný a velice vědomí člověk. A proto se mějte všichni krásně a nezapomeňte i tak Vás mám rád.
Tímto bych chtěl diskuzi uzavřít a jede se dál..

Dneska trénink spodní části těla.. brutálně mě teď rostou konečně za celý život lýtka.. tak si to užívám.. 😅😅😅
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2021 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
since


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2021 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lukinobr napsal:
since napsal:
však ty zdravotnictví lukine nepotřebuješ ne ? nebo jaký máš na to názor ?



Operace a ostatní věci jako šití atd.. to uznávám...
Ale předepisovat prášky a hrát si na to, že to vím.. tak to ne. :)
V krajní nouzi využiju pomoc. Jinak to přenechám ostatní. Preventivní prohlídky atd. :)
Zuby, pleť, stolice, vlasy, nehty udává tvé zdraví.
Nemám ve svých 27 letech žádný zubní kaz. A to asi něco dokazuje. :)
Každý ať si udělá názor sám..
Za svůj život jsem měl jeden kaz.
A to bylo v době kdy jsem jedl hodně sladkého.


kéž by to bylo tak jednoduché a podle těchto elementů se to dalo poznat , píšeš něco co není pravda (ale myslet si to můžeš). jinak tvůj postoj dává smysl a je to tvoje věc. ovšem preventivní prohlídky ti od určitého věku doporučuju, kdo je připraven, není překvapen ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2021 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

since napsal:
lukinobr napsal:
since napsal:
však ty zdravotnictví lukine nepotřebuješ ne ? nebo jaký máš na to názor ?



Operace a ostatní věci jako šití atd.. to uznávám...
Ale předepisovat prášky a hrát si na to, že to vím.. tak to ne. :)
V krajní nouzi využiju pomoc. Jinak to přenechám ostatní. Preventivní prohlídky atd. :)
Zuby, pleť, stolice, vlasy, nehty udává tvé zdraví.
Nemám ve svých 27 letech žádný zubní kaz. A to asi něco dokazuje. :)
Každý ať si udělá názor sám..
Za svůj život jsem měl jeden kaz.
A to bylo v době kdy jsem jedl hodně sladkého.


kéž by to bylo tak jednoduché a podle těchto elementů se to dalo poznat , píšeš něco co není pravda (ale myslet si to můžeš). jinak tvůj postoj dává smysl a je to tvoje věc. ovšem preventivní prohlídky ti od určitého věku doporučuju, kdo je připraven, není překvapen ;)


V jednoduchosti je síla. :) užívej dne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2021 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska Orlické hory, příprava na příští týden , Lysá hora.

Musím říct, že to bylo dosti náročné, protože bylo -10°C a jít v tom 10km není moc easy, nakonec jsem dal 8km a poté jsem se už oblékl, protože už jsem sám cítil, že stačilo, šel jsem v kraťasech a batoh na zádech, takže hezké kardio a procházka s přítelkyní nakonec.

Bylo hezké vidět, že dokážu vykouzlit úsměv spoustu lidem.
Jsem VDĚČNÝ!!!

Jinak včera jsem pistol squats do 18kg a musím říct, že mi to slušně odpálilo nohy.

Ale tento cvik mám opravdu rád, budu ho teď jezdit častěji.
Zatím se mějte, zítra nejspíše trénink vršku. Uvidím podle toho jak se budu cítít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2021 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 110, 111, 112  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: