Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 110, 111, 112  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukinobr


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2021 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska trénink spodní části těla.

Pistol squats
3x12kg
1x20kg
1x20kg
1x20kg
1x22kg
1x25kg
1x25kg
3x12kg
3x7kg
3x7kg- vše na obě nohy, musím říct, že mi to celkem dalo, je potřeba na to makat.

Rumunský mrtvý tah
5x10 70kg

Lýtka a vznosy

4x10

Břicho- kolečko
4x10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2021 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2021 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Predsa len som objavil nieco pozitivne, konkretne velmi nizku uroven sledovania Lukinovych videi, z coho je vacsina kriticka, takze nejaky plosny damage nesposobi. A co sa tyka popularnejsieho otuzovania, vacsinu ludi to bude drzat do prveho zapalu pluc a potom si zvazia priority. Lepsie ako skakat nahy medzi kaktusy.

Lukino, nerad to hovorim, ale - dobra praca. Len tak dalej.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2021 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Predsa len som objavil nieco pozitivne, konkretne velmi nizku uroven sledovania Lukinovych videi, z coho je vacsina kriticka, takze nejaky plosny damage nesposobi. A co sa tyka popularnejsieho otuzovania, vacsinu ludi to bude drzat do prveho zapalu pluc a potom si zvazia priority. Lepsie ako skakat nahy medzi kaktusy.

Lukino, nerad to hovorim, ale - dobra praca. Len tak dalej.



Díky, zasmál jsem se hezky. :)
Už se těším, až tvůj post budu všem za několik let ukazovat. Pac a pusu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2021 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosimte komu vsem ho za nekolik let budes ukazovat? Za nekolik let uz snad dostanes rozum a prestanes se chovat jak vocas ne?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2021 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Prosimte komu vsem ho za nekolik let budes ukazovat? Za nekolik let uz snad dostanes rozum a prestanes se chovat jak vocas ne?


Za několik let budu přesně tam, KDE JÁ BUDU CHTÍT.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2021 5:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak samozrejme
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2021 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukino, tak skus nejaku aspon malu prognozu, kde chces byt o 5, o 10 rokov. Kratkodoby a strednodoby horizont. Potom sa sem prideme zasmiat. 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2021 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prognóza na najbližšie týždne: https://refresher.sk/93748-Polski-turisti-chceli-na-Babiu-horu-vyjst-len-v-kratasoch-a-topankach-ako-otuzilci-Museli-ich-ratovat-horski-zachranari
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2021 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Lukino, tak skus nejaku aspon malu prognozu, kde chces byt o 5, o 10 rokov. Kratkodoby a strednodoby horizont. Potom sa sem prideme zasmiat. 😁


Nemůžu za to, že oproti Vám dělám něco pro svůj sen a cíl! To je Váš problem, že se k tomuto musíte vyjadřovat. Ne můj. Tím pádem nevidím potřebné na tuto otázku odpovídat.
Vím kde budu a kde to celé bude , proto jediné co mi přijde vtipné je tvůj pohled na věc..protože nevidíš absolutně za oponu a hraješ si tu na režiséra a to je krásná podívaná ti povím..
Ale nechám tě v tom. :) A je mi absolutně jedno jaká bude na tohle tvá odpověď. Myslí si co chceš.. brát ti to nebudu. Já si jdu jen pro to, co je moje. A vždy jsem si pro to šel a teď jen nastal čas.. that's all přátelé. I tak Vás mám rád.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2021 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Prognóza na najbližšie týždne: https://refresher.sk/93748-Polski-turisti-chceli-na-Babiu-horu-vyjst-len-v-kratasoch-a-topankach-ako-otuzilci-Museli-ich-ratovat-horski-zachranari


To říká člověk, který na horách v kraťasech nikdy nebyl a jediné co umí je urážet a cvičit nedotahovaný military press ,,protože VÝKON! .
Pořád jsi mě Turakame nepřesvědčil, že bych si o tobě myslel něco, co by mi ukázalo jak jsi fajn člověk.. bohužel.. máš toho hodně co měnit.. měj se krásně a příště více praxe a méně keců okolo.. činy jsou činy a slova jsou slova. A já mám rád činy a proto konám.. a proto Sněžka a proto tento týden Lysá hora a vodopády. TEČKA. To že se Vám to nelíbí už není absolutně můj problém. ✌️ Jednou se i Vy z toho bludného kruhu dostanete až si uvědomíte svoji hodnotu. :) Jednou ano.. věřím Vám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2021 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PRVNÍ VĚC, KTERÁ UKAZUJE MŮJ POHLED NA INFLUENCERY A TAK OBECNE NAD FITNESS STYLEM DNEŠNÍ DOBY.
ONLINE , ONLINE NA VŠE A HO* VNO Z TOHO! TEČKA.

Neříkám, dělat online po osobní konzultaci a zjištění všech POTREBNYCH INFORMACÍ PAK ANO, POKUD TO TAK CLOVEK NEDĚLÁ, PRO MĚ JE TO NEKVALITNÍ PRÁCE A URCITE NÉ NĚCO, ZA ČÍM BYCH CHTEL JÍT! A proto, neškatulkujte, poslouchejte a vnímejte.


POVINNÉ PRO HATERY A NEUSTÁLE POCHYBOVAČE.

https://youtu.be/oHuYsdujph0
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2021 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera Vše zvládnuto, spokojenost. !!!!
Nárazový vítr 120 km/hod a k tomu 1°C . ¨
Lysý hora pokořena a jede se dál, kondice roste.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2021 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2021 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera nohy , nějaké pistol squat do 18 kg, potom přední dřepy s j.c. do 50kg, více naložit nešlo a pak nějaký posterior chain a lýtka s břichem.. rychlý a svižný trénink , na druhou stranu hodně účinný..
Jsem spokojen.
JEDE SE DÁL!!!
YASS.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 110, 111, 112  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: