Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2021 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tvoje treningove vahy si si mohol vystrihnut stojany aj z kartonu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2021 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Na tvoje treningove vahy si si mohol vystrihnut stojany aj z kartonu
To som aj urobil, ale nakoniec som sa zlakol, lebo co keby som nahodou zacal uz coskoro zdvihat poriadne baliky...
Ale zena mi vcera urobila podlozky z penoveho puzzle a starej karimatky pod cinku na mrtvolu, takze zajtra preverim jej kruzok sikovnych ruk.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2021 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
zajtra preverim jej kruzok sikovnych ruk.


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2021 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naspodok pojde detske puzzle a na ne hodim zatazove podlozky, urcite to bude lepsie (a vyssie) ako naposledy. 😅

_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2021 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Šikovná žienka, super!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2021 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

alkojednotky: 0 (t8, m50) . sucho, suchooo!!!

Dajme slovo prvemu slovenskemu klimatickemu alarmistovi, Ludevitovi Sturovi:

"Taktiež jako stromy v záhradách a štepniciach sa tratia, tratia sa pomaly i naše háje a hory, bo dreva náramná sila v tých začadených a celé dediny smradom naplňujúcich domoch sa skántri, kde sa pálenka škvarí a smaží, hory sa len rúbu a rúbu a keď nepatria majetníkom poriadok nad svojimi statkami vedúcim, nevysádzajú sa nanovo, ale len zapustené miesta nechávajú. My sme dosiaľ na predvrhovanie našim krajom, že sú chudobné, vždy odpovedali, že čo aj sú na niektoré veci chudobné, predsa že sú bohaté na daktoré veľmi zvláštne a potrebné veci, a to na dobré povetrie, dobrú vodu a mnoho dreva, o krátky ale čas už i toto tretie nebudeme môcť povedať, bo, jako hovoríme, naše hory hrube rednú."
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2021 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Šikovná žienka, super!
Bez nej by som biedne posiel. Stacilo spomenut co by som cca potreboval a hned si spomenula, ze mame volakde v skrini pre deti nepouzitelne puzzle (male kusky, v nich este mensie, bordel z toho vzdy, hroza), obetovala jednu staru karimatku a vysledok paradny. Idem to otestovat a keby sa nahodou zacali rozpadavat, omotam ich izolepou a problem solved.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2021 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 6/38/30, piatok

mrtvolka . 5x112,5kg, 3x122,5kg, 2x132,5kg, 1x142,5kg, 12x5x92,5kg . moje sucasne maxko, mozno +5kg by este slo, ale nebolo to v plane.
seated military press + rows 32,5kg 3x5 + 10 . uch, moje ramienka ubohe

Nakoniec to bolo aj s testom maxka, ktore otestovalo podlozky. Sice sa to trosicku rozchadza v strede (aj toto moja zena predvidala), ale doladim to izolepou a bude to sluzit este dlho. A potom... corkneme chalanom dalsie penove podlozky, maju ich mrte. Cinka bola vyssie, lepsie som sa k nej poskladal, tak akurat ako som bol zvyknuty. Pracovna seria lietala len taky fukot, siel som OT2M, takmer som sa nespotil. A otrasy ci prenosy do stien nula, nic, niente.
Kedze cez pivnicu prechadzaju rozne trubky, neda sa pressovat postojacky, ale seated press je uplne v pohode nahrada, nehnevam sa.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so únor 20, 2021 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 93,5kg . s tym obmedzovanim sladkeho sa mi moc nedari 🤷
alkojednotky: 0 (t8, m50) . stale sucho, suchooo!!! Ale dnes je vynimka a 18y Singleton caka!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2021 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 93,3kg .
alkojednotky: 9 (t17, m59) . 18y Singleton padol ako strom v lese, velmi vydarena nenasilne zadymena skotska, lyzicka vody ju este zjemnila, mnam. Na rozdiel od zakladnej rady, ta je vyslovene hnusna. 🤷 Takze 40tka konecne zapita ako sa patri a uz sa mozem konecne zacat venovat postu, rozjimaniu a duchovnemu rastu. 💪
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 92,8kg . vaha ide dole aj napriek cheesecakeu so slanym karamelom, ktory moja draha manzelka upiekla, aby ma zviedla z cesty askezy a muznej sily.
alkojednotky: 0 (t17, m59) . OK, uz styri dni s nulou, ale naozajstna skuska pride tento tyzden.

Aj v novom tyzdni davame priestor prvemu klimatickemu alarmistovi, bradatej Grete Thunberg slovenskeho novoveku, majstrovi Ludevitovi:

"A s časom, keď sa železnica až do Seredi potiahne, mohli by sme ešte oveľa viac za drevo dastávať, jako teraz dostávame, musíme ale naše hory dobre opatrovať a ich, kde sa míňajú, nanovo vysádzať. Potom i ten ešte následok z veľkého pálenia a míňania sa dreva v tých začadených smradľavých domoch pripomenúť sa musí, že drevo už u nás všade napospol v cene veľmi poskočilo a kde predtým siaha pekného dreva za 6. zl. v. č. sa predávala, teraz sa už predáva za 10 i viacej. Naše kraje sú na peniaze veľmi chudobné, kam tedy, keď toto i ďalej tak pôjde, prídeme? Je toto nová, a to veľká daň, ktorú ľud náš platí za pálenkobaživý gágor svoj!"
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 7/39/31, pondelok

Dnes opat smakulozny trening!

Drepik . 5x4x82,5kg easy
Bencik . up to 86,5kg 5, 5, 4, 4, 4 . prihodil som 4kg odminula a zda sa, ze este mozem kusok prihodit nabuduce.
Seated Military press 32,5kg 3x4 v superserii s
Rows 3x10

A to je vsetko, priatelia.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

alkojednotky: 0 (t0, m59) . Cital som vcera rozhovor s lekarom lieciacim alkoholikov a spomina tam vrchnu bezpecnu hranicu 14 alkojednotiek tyzdenne pre dospeleho zdraveho muza, takze minuly rok bol vlastne z mojej strany dost nezvladnuty. 🤷 ...co som ale aj vedel, aj si to priznal, procesy su nastavene k zrazeniu krivky a teda budem svoj organizmus vystavovat tomuto skvelemu, telo uvolnujucemu a ducha povzbudzujucemu jedu este viac kontrolovanejsie a skusim drzat tych 14 jednotiek tyzdenne.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 8/40/32, utorok

Zhyby lezecka lista bw 8, 8 . aby sa nepovedalo

Beh 5km0:32:02 . taketo tempo a cas som nemal ani sa nepamatam 😅 fukol som este pomedzi to dva 150m slimacie intervaly, hlavne by som to cele nerad prepalil.

Zajtra volno... a makova torta. 🤷🤣😭🤣
EDIT: tak nakoniec som tuto istu vzdialenost zabehol v na sekundu identickom case 20. novembra minuleho roku. Heh. 🤪🙃
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2021 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 92,7kg . plazi sa to dole.
alkojednotky: 0 (t0, m59)

"Smútok prejde istotne človeka našimi krajmi cestujúceho, keď sa kolom seba obozrie: tam, tu, naľavo, vpravo, hore, dolu černejú sa dediny pohorené a jako opálené mŕtvoly pred očima sa prestierajú. Spýtaš sa, jako vyšiel oheň, odpovedia ti najviac "opilý paholok išiel s fajkou do stodoly a zapálil"; tam, "že sa dvaja z opilstva pohamarkovali a jeden druhého že z pomsty podpálil"; tu, "že od kotla pálenkového do komína vybehlo", atď. Takto ľud sám priťahuje na seba hrozné nešťastia, tam prichádzajú daktorí o život, tu celé obce o veľkú čiastku majetnosti, a to všetko pre pálenkobaživý gágor !"
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: