Dotaz na pravnika


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotaz na pravnika  Úvodní stránka -> Ostatní -> Dotaz na pravnika
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To tě z hlediska tvého problému nemusí trápit ... to je kategorie, která se týká čistě toho příspěvku na bydlení, který ona na základě její žádosti pobírala/pobírá.

Smlouva na dobu určitou do 2032 je sice brutál, asi bude v republice jediná , ale v tomto případě je to jasné ... výpověď ze smlouvy pro poškozování bytu a soustavného neplacení nájemného.
Časově na déle ... holt soudy ... věcně ale relativně easy.

Navíc bych jí oznámil, že pokud to nebude akceptovat a podá žalobu na neplatnost výpovědi, budeš ji žalovat jak o náhradu škod, které v bytě způsobila ... i když s ohledem na to, že tam máš také trvalé bydliště je to takové na hraně, ale to jí netřeba říkat:-) ... a rovněž po ní budeš vymáhat veškeré neuhrazené nájemné. Že ti nájemné řádně platila bude muset prokazovat ona, tam lze samozřejmě čekat nějakou haluz, že jí někdo dosvědčí, jak ti ho dávala v hotovosti.

Prostě pokud nechceš čekat 11 let:-))), tak už to fakt přestaň řešit svými silami. Ono je tam furt pár věcí, kdy to můžeš slušně posrat a dostat se do průseru ty sám.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to nemas pravdu, ta zenska na socialce rikala ze takovych pripadu zazila x, ze tam byl i se smlouvou na 30 let a resil vicemene to same...

a v jakem smyslu bych mel pruser ja a jak se toho tyka to za tam mam ja trvaly pobyt? A prece to ze bude trvrdit s nekym kdo ji to potrvrdi ze mi davala v hotovosti,tak bych se ohradil na to ze to neni pravda a at to ukaze dolozene. No uvidim, bud proste vse reknu pravnikovi a on uz prece zna jak postupovat aspon tak abych tu smlouvu mel u sebe a nebo to prodam klidne za polovinu bez smlouvy coz mi par realitek a spolecnosti rekli ze to lze.


a segra moje taky pracuje v oblasti prava a rikala teda ze je mozne i to ze ta smlouva muze byt podvrh, pry pokud byl podpis na druhe strane tak se to nejak podvodem obejit da, ted uz nechapu jak to vysvetlovala. Mne totiz prijde dost nerealne ze bych byl az takovy imbecil a naivni v te dobe ze bych to dal na 17 let, ja mel porad pocit ze je to tak 5-7, nebo na neurcito
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a jak najit toho spravneho advokata? Vubec nevim kde hledat , Existuje nějaká stránka pro hodnocení atd. právníků? abych si mohl vybrat podle referencí? Něco jako ZnamyLekar.cz pro právníky??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... a segra moje taky pracuje v oblasti prava ...

Tak se s ní poraď. Nebo si na netu najdi nějakou právní poradnu. Pro začátek.

https://justice.cz/potrebuji-pravni-pomoc


Tady to nevyřešíme.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JA sem si ted uvedomil a mam spatny pocit ze sem sice rekl pravdu na te socialce ze to najemce neplati ktery je veden na socialce, ale ted me doslo ze to muzou resit a zas jim nechcu delat problemy, aby mi nevyhrozovali....

co mi rikala ta socialka tak ze posledni jeji davka byla ukoncena nekdy v roce 2020 a nema tam nic aktivniho uz

a hlavne nevim k cemu se to ze musi podle najemni smlouvy platit najemne a energie vztahuje v jejim pripade kdyz ma 13 lete decko a pobira prispevek na bydleni a socialni davku, jestli se to vztahuje i k te najemni smlouve. Segra mi rikala ze jen ten prispevek na bydleni ale sociali davka ne. Jeste je tam nejaky prispevek na decko?

Permyslim ze bych rekl aby z toho nemela problemy a nevymahali to po ni tak ze uz sme se konecne spojili a ja nevedel ze byla celou dobu v nemocnici a dohodli se ze mi zpetne vse vrati.

Na socilce sem rekl ze to zaplacene je ale ze to neplatil ani najemce ani ja jako pronajimatel, ale nekdo treti.


A je prece divne ze pokud mi za posledni dva roky najemce nepredkladal zadny papir ze socialky o dolozenych platbach za energie, tak by prece ani socialku nemuselo zajimat to jestli ona neco platila za najem a energie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
JA sem si ted uvedomil a mam spatny pocit ze sem sice rekl pravdu na te socialce ze to najemce neplati ktery je veden na socialce, ale ted me doslo ze to muzou resit a zas jim nechcu delat problemy, aby mi nevyhrozovali....

co mi rikala ta socialka tak ze posledni jeji davka byla ukoncena nekdy v roce 2020 a nema tam nic aktivniho uz

a hlavne nevim k cemu se to ze musi podle najemni smlouvy platit najemne a energie vztahuje v jejim pripade kdyz ma 13 lete decko a pobira prispevek na bydleni a socialni davku, jestli se to vztahuje i k te najemni smlouve. Segra mi rikala ze jen ten prispevek na bydleni ale sociali davka ne. Jeste je tam nejaky prispevek na decko?

Permyslim ze bych rekl aby z toho nemela problemy a nevymahali to po ni tak ze uz sme se konecne spojili a ja nevedel ze byla celou dobu v nemocnici a dohodli se ze mi zpetne vse vrati.

Na socilce sem rekl ze to zaplacene je ale ze to neplatil ani najemce ani ja jako pronajimatel, ale nekdo treti.


A je prece divne ze pokud mi za posledni dva roky najemce nepredkladal zadny papir ze socialky o dolozenych platbach za energie, tak by prece ani socialku nemuselo zajimat to jestli ona neco platila za najem a energie
. Proc by mel najemce dokladat papir o platbach ze socialky?
Jeji problemy te nemusi stvat
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobre ale potom tedy proc by potrebovala socialka najemni smlouvu kdyz realne maji jeji kopii? K necemu zrejme ano,tak asi prave kvuli tomu prispevku na bydleni ne?

A pamatuju si ze asi pred 2 lety mi uz davali jakysi papir kde bylo za posledni rok zpetne dolozene kolik plati za el a plyn
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
dobre ale potom tedy proc by potrebovala socialka najemni smlouvu kdyz realne maji jeji kopii? K necemu zrejme ano,tak asi prave kvuli tomu prispevku na bydleni ne?

A pamatuju si ze asi pred 2 lety mi uz davali jakysi papir kde bylo za posledni rok zpetne dolozene kolik plati za el a plyn
podle toho, kolik plati, maji prispevek
Ale pokud neplati nic a prispevek brali, tak maji problem a budou vracet
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale oni mi za posledni dva roky zadny dokument ze socialky o tom kolik plati zpetne nedavali, tudiz prece ani nemohli pobirat zadny prispevek, protoze socialka nema za posledni dva roky potvrzene kolik platili. To se prece potom vztahuje jen do te doby kdy mi ten papir o platbach dali...pred temi 2 lety
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me jenom ukazali naklady a od te doby to pobiraji porad stejne
Proc by meli davat nejakej papir tobe???
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

davali, pamatuji si to, bylo tam kolik plati naklady ,ted nevim jesli jen plyn a elektrina. A na socialce sem se ptal ze tpo davaji kazdy rok a je tam kolik zpetne za posledni rok zaplati. Nicmene mi to dali jen jednou a to pred temi cca 2 lety
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc by to davali tobe?????
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Proc by to davali tobe?????


kdo jiny jim potvrdi jestli platili za enegie a naklady? To vim ze Otec taky pronajima byt a najemnimkyne mu kazdy rok dava papir ze socialky kolik zaplatila, coz otec podepise aby to dala zpet na socialku potvrzene.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
Peter Ustinov napsal:
Proc by to davali tobe?????


kdo jiny jim potvrdi jestli platili za enegie a naklady? To vim ze Otec taky pronajima byt a najemnimkyne mu kazdy rok dava papir ze socialky kolik zaplatila, coz otec podepise aby to dala zpet na socialku potvrzene.

Vy jste teda rodinka...
Asi to podepsali za tebe, stav se na socialce, at ti ty papiry ukazou
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dotaz na pravnika Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: