Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 22, 2021 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x40kg
1x3x70kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x170kg
1x1x210kg
2x3x210kg
1x5x190kg

Zombie drepy:
3x6x70kg

Bench press:
1x6x40kg
1x6x70kg
4x6x100kg

Overhead press v sede:
3x12x40kg

Príťahy JČ s oporou:
4x6x40kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CLm66CVBh5D/

Tak stojan otestovaný s 210kg. Takže neprajníci (nechcem nikoho menovať, ale ide menovite o COHENA!!!! ) eat this! Stojan podržal, ani nezaškrípal. Časom mu bude treba isto dotiahnuť skrutku tu a tam, ale inak ma milo prekvapil.
Nemilo ma prekvapilo, že som bol zdutý a brucho som mal ako bubon a pri každom drepe s utiahnutým opaskom hrozilo, že sa poseriem. To sa potom ťažko udržiava napätie v brušku A samozrejme tradične rozsekaný spodný chrbát z piatkových mŕtvol tiež nepomáhal... Ale nakoniec som to zvládol a svoje dve pracovné sérky som odmakal a zakončil peknou 5kou so 190 kilami. Takže drepy beriem ako preveliký úspech
Všetko ostatné bola už len pohodička, benche veľmi príjemné so stopkami, ale ľahúčke.
OHP váha prispôsobená Štúrovi (koniec koncov, preto aj na drepoch mám len dve pracovné série, nech ma dlho nečaká, aj keď dnes by tam tretia nebola ani náhodou a keby hej, posral by som stenu za sebou), tak som pridal aspoň opakovania a po tých benchoch samozrejme akurátne.
No a v rámci šetrenia spodného chrbta a zmeny príťahy s oporou.

Veľmi podarený tréning, potešil stojan aj môj výkon, nepotešilo prdenie, až sa otriasali základy baráku.
Rišovi som ponúkol, že si môže niekedy prísť zamakať, že ho tam kľudne nechám aj samého, ak sa bojí nákazy, tak vraj sa musí spýtať Jahonky, čo si o tom myslí, čo Štúr okomentoval: Do piče, ten chlapec je úplne vykastrovaný Riško mi poslal aj svoju fotku v boxerkách (musím priznať, že som dostal už oveľa erotickejšie fotky, ale nemôžem chcieť všetko...), aby som videl, ako veľmi upadol... A teda,paprče mu ostali, lebo tie roky krompáčovania len tak nezmiznú, ale nohy polovičné a pupek dvojnásobný. Čaká ho náročný návrat... Ak mu ho Jahonka dovolí

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2021 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Tak stojan otestovaný s 210kg. Takže neprajníci (nechcem nikoho menovať, ale ide menovite o COHENA!!!! ) eat this! Stojan podržal, ani nezaškrípal. Časom mu bude treba isto dotiahnuť skrutku tu a tam, ale inak ma milo prekvapil.

Nahodou, mozno to tak nevyznelo a vlastne naozaj, nevyznelo, som vasmu cerstvemu vzajomnemu vztahu fandil!!!
Nemalu rolu v tom zohral fakt, ze aspon lavicku nemas z papiernictva, ale rovnaku ako ja.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2021 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy so stopkou:
1x3x40kg
1x3x70kg
1x3x100kg
4x6x150kg

Bench press:
1x3x40kg
1x3x70kg
1x3x100kg
1x2x120kg
1x1x140kg
1x1x150kg
2x3x140kg v úplne poslednom opáčku ľahká dopomoc

Tlaky JČ:
3x15x30kg

Príťahy s expanderom:
3x20

Superset
Biceps s JČ:

3x20x17kg
+
Biceps s "VČ":

3x10x20kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CLr9oXPhCTA/

Uff uff, ťažko dnes, ale bavilo ma to naozaj. Drepy som plánoval ísť len tri série, lebo od pondelka som bol ešte mŕtvy (o čom som netušil po prvý drep so 40 kilovou činkou), ale nakoniec sme sa hecli a dorobili so Štúrom aj štvrtú sériu. Rátam, že zajtra (Soraya v piatok pracuje a budem s lil´Pepkom, tak som musel prehodiť tréning) pri mŕtvolách z toho budem trochu smutný
Benche boli bezva, po dlllllhom čase som ohmatal aj 150ku. Trochu ťahali šľachy okolo lakťa, tak som to veľmi nehrotil, ale nakoniec to bolo OK. Visiace kotúčiky to trochu sťažili, ale nie zas nejak extrémne. Pri tom tlaku som si myslel, akú som zadelil stopku, na videu je sotva znateľná. Čo už, tešme sa z maličkostí (povedala Soraya, keď ma prvýkrát videla nahého). V poslednej séri došla para a bolo mi treba malinko pomôcť, ale inak super, sila bola, takže som spokojný. Stále si opakujem, že môžme byť happy, že máme aspoň aké také podmienky a čo by za to dali kadejakí podvyživení nešťastníci od nás z fitka. Potom si ale spomeniem na to, že cvičia v podstate len na strojoch a kladkách a šikmých lavičkách a s voľnou váhou by si maximálne tak ustrelili platničku a je po vciťovaní sa do iných.
Tlaky s jednoručkami vo vyššom objeme, aby som si vynahradil nízke počty opakovaní bench pressu. Easy peasy lemon squeezy, len ma Štúr rozosmial v strede série a bál som sa, že si rozbijem hlavu činkou a to by som nerád, vykrvácať niekde v pivničnom prachu medzi potkaními bobkami, keď dnes jediná poctivá smrť je na vírus.
Paradoxne najväčší smrťák bol biceps. Trochu sa ozývala šľacha, ale poddalo sa to a parádne som to celé napumpoval. Minimálne ešte desať minút som vyzeral ako nažilovaný vajčak, ale potom všetko spľaslo a vrátil som sa do starých dobrých skinny fat (trochu viac fat, ako skinny) koľají To už som ale svišťal výťahom domov a bolo mi to fuk
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2021 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teda druhý tréningový deň po sebe

Pauzovaný mŕtvy ťah:
1x3x40kg
1x3x100kg
4x6x140kg belt on

Rumunský mŕtvy ťah:
3x6x140kg asi PR, myslím

Superset
Príťahy VČ podhmatom:

3x6x100kg
+
Mid back pull:

3x12

Incline bench press:

1x6x40kg
1x6x70kg
1x10x100kg asi tiež PR, bohvie
1x8x100kg no jo, dalo sa čakať
1x6x100kg ako inak

Triceps - sťahovanie expanderu:
3x20

Brucho
veľa

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CLuj3-2hRYm/

Nooo nechcelo sa mi, nechcelo Pri mŕtvolovej rozcvičke som sám seba ľutoval, keď som si predstavil, čo ma všetko čaká - samozrejme, váha ma nečakala nejaká veľká, ale tie pauzy to posúvajú na úplne inú úroveň Ale nič to, až otvoria fitká (myslím nové fitká, tie pôvodné asi už vyhynuli ) a začnem zas robiť sumo, ako keby som našiel. Určite to bude lietať ako Sorayin tep, keď kupuje malému nové topánočky.
Potom mŕtvola zrazu skončila a ja som bol na pokraji smrti, keď mi došlo, že ma čakajú rumuny Obchádzali ma mdloby a asi som na chvíľku stratil vedomie, inak si neviem predstaviť, prečo som šiel 6kové série Nakoniec z toho vyšlo zrejme objemové PR, aj keď teda nijak neplesám, neberiem to ako nejaký výkon, len som to s touto váhou a opakovaniami nikdy predtým neskúšal. Ale na druhú stranu poteší, že aj počas moru v Plague Pit-e sa dá posúvať latka vyššie (a nemyslím len laľku odolnosti imunity voči roztočom a prachu a rozsypanej otrave proti potkanom, ktorú každým tréningom posúvame k absolútnym limitom).
Chrbtové cviky fajn, aj keď spodný chrbát toho mal už naozaj plné zuby stavce a bol som rád, keď som mohol zahodiť činku aj opasok a mohol sa natiahnuť na lavičku a začať incline benche.
Tam som si tiež dal asi PR, ale neviem to naisto, proste som zatlačil desať opakovaní so stovkou čo je srandovný výkon, ale zaprvé tento cvik som dlho zanedbával a zadruhé som bol deň po ťažkých tlakoch, takže som spokojný s výkonom (to je niečo, čo Soraya nikdy nepovie ). Ďalšie série už také slávne neboli a postupne to klesalo vždy o dve opakovania.
Na záver triceps. Mal som veľké oči, že pôjdem úzke tlaky, ale to už som bol dojebaný až hanba, celková únava už si brala svoju daň, tak som sa len poťahal za gumku a šlo sa dom. Tam som na čistom koberci (natoľko čistom, ako len môže byť čistý koberec v domácnosti so psom, trojročným dieťaťom a nie úplne šikovnou ženou, ktorá rada prenáša čajíky a kávy z kuchyne do obývačky ) dorobil brucho a vypol sa už úplne.

Neskôr večer som si chcel dopriať dlhú relaxačnú vaňu, ale zadriemkával som a keď som sa nechcel trápne utopiť, radšej som vyliezol a šiel sa nažrať. Pri jedle môžem zaspať pomerne bezpečne

A teraz tri dni bez cvičenia, jupííííííí!!!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2021 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
(...)takže som spokojný s výkonom (to je niečo, čo Soraya nikdy nepovie (...)
Dobra zena ma byt mlcanliva, takze vlastne spravne, ale idealna zena musi vediet v pravy cas muzovi vediet zaklamat do oci!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2021 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera trochu kardio po lese, malý sa super vyšalil, potom ešte návšteva u našich a sledovanie, ako sa moji rodičia po 60ke menia na deti, a naháňajú sa s malým a skáču po obývačke a šalia sa, aby mal trojročný prcek radosť

https://www.instagram.com/p/CLywXMsh6CM/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 02, 2021 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x40kg
1x3x70kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x190kg
1x8x190kg PR
2x6x190kg

Zombie drep:
3x6x70kg

Bench press:
1x6x40kg
1x6x70kg
4x6x100kg

Triset
OHP vsede:

3x8x40kg
+
Rozpažovanie JČ:

3x8x7kg
+
Príťahy JČ vsede:

3x10x25kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CL5_fMJhw6k/

Po oddychovom víkende som sa cítil dosť silný na to, aby som si dal nejaké väčšie drepové objemy. So 190kou som teraz jazdil najviac 5kové série, tak bolo načase trochu pritvrdiť.
Osem opakovaní som odhadoval ako reálny cieľ. Tak som samozrejme Štúrovi nič nepovedal a preto celý čas spokojne hopkal na lavičke a ťukal si prštekom do telefónu, kým ja som bez spottera zdochýňal pri pokuse o rekord.
Niekde okolo 6teho opakovania mi došlo, že to ide celkom ľahko (no, relatívne...) a mohlo by tam byť aj 10, nohy na to mali. Źiaľ, pľúca na to nemali a začínal som strácať napätie v brušku a v tých pivničných podmienkach by asi nebolo úplne ideálne vyfailovať drepy Tak som to pokorne odložil, ale aj tak si myslím, že celkom dobrý výkon. Dorazil som to ešte dvomi šestkovými sériami, takže za mňa fajnotka. Dnes a zajtra mi asi poriadne potuhnú nohy, čo v kontexte zajtrajších pauzovaných drepov asi bude veľká radosť
Po tomto trápení už len samé ľahké a technické veci - zombie drepy na pohodu s dlhou stopkou pri poslednom opakovaní, alebo ľahké benche so stovkou.
Potom som sa dostal do časového presu, lebo drepy trvali brutálne dlho a už bolo treba ísť po lil´Pepka k našim, tak sme vymysleli rýchly triset. Ani váhy, ani objem, ale zas odsýpalo to rýchlo a celkom ma to aj bavilo.
Výborný tréning, som spokojný. V stredu ťažké benche, tam toho veľa nevymyslím, nie že by ma nepotešil nejak osobák, ale forma nie je.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út březen 02, 2021 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkná série dřepů! objem ničím nenahradíš... se říká, na tom by se dalo stavět :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 03, 2021 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
pěkná série dřepů! objem ničím nenahradíš... se říká, na tom by se dalo stavět :)


Objem je jediné, čo mi v tej kobke ostáva

Drepy pauzované:
1x3x40kg
1x3x70kg
1x3x100kg
3x8x140kg belt on

Bench press:
1x3x40kg
1x3x70kg
1x3x100kg
1x1x140kg no do riti, tak dnes to nepôjde
1x1x150kg jejda, tak ono to ide
2x3x140kg
1x20x70kg

Tlaky JČ:
3x15x25kg

Príťahy v predklone:
3x15x70kg

Superset
Biceps s JČ:

3x10x16kg
+
Biceps s expanderom:

3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CL99FtxhCGd/

Dnes návštevný deň. Ešte pred tréningom som šiel vyvenčiť Leelu a čo nevidím, sused si vyberá bicykle z pôvodného Plague pitu, v ktorom skladujeme vybavenie na čo najskromnejšom priestore. Prehodil som s ním pár slov, z ohľaduplnosti tvrdil, že mu tam teda naše veci nevadia, ale jaksi začína pomaly bicyklová sezóna a keby sa dali nejak popresúvať železá, aby ľahšie vyberal bicykle... No, nepotešil nás, ale nejak sme to tam po tréningu preorganizovali a hádam to zatiaľ postačí.
Potom pri drepovej rozcvičke nabehol mladý sused-cyklista, že si ide odložiť bajk (všetci v tej posranej pivnici skladujú bicykle, nechápem, kde sa berie toľko športovcov, fuj) a samozrejme rozrazil dvere a trafil nám nimi stojan, na ktorom bola činka. Našťastie tam bola len stovka a stojan podržal, lebo, Cohen, čítaj, MÁ NOSNOSŤ 250 KILO. Aj tak sa na smrť vyplašil a že si bajk odnesie radšej domov a celkovo bol chudák jak malá srnka, keď na ňu mieri kamión reflektormi, než ju rozmazne po ceste. Ale boli sme k nemu milí a zlatí a vzal som činku na chrbát a pár minút som si dal static hold, kým odložil bajk a so slučným "doviii" ušiel.
Potom sa objavil Erik, ale to už sme končili drepy, čiže dorazil priamo na benche. Potom sa rozrazili dvere a v nich moja mama a môj syn, prišli sa pozrieť, ako cvičíme. Pepek nám porobil radosť, lebo je to jedno superdieťa milé zlaté chytré (nie ako jeho otec tlstý chlpatý) a úplne na záver sa objavila Soraya, ktorá si prišla preveriť, či už som nášho synka okúpal a prichystal na spánok. Očividne nie, keďže som prve pumpoval bicáky, ale odpustila mi to, lebo o tieto podružné činnosti sa postarala jej skvelá svokra, totiž moja mama, aby ja som mohol ladiť letnú formu. "Všeeeetko vybavené", ako by povedal deCarabas, ten skvelý úžasný mladý muž.

A ako mi teda šlo cvičenie:
Drepy po pondelku boleli, nebudem klamať. Nemal som odvahu ani chuť prihadzovať váhu, tak som to nechal alibisticky na 140, ale aby ma Štúr neohováral, pridal som opakovania. Takže pár osmičiek a bolo to tak akurát, aby ma neopustila chuť cvičiť.
Benche super. Prvá rozcvičovacia 140ka bola asi príliš veľký skok a zdala sa mi údesne ťažká a boľavá, ale následná 150ka bola s peknou rezervou. A potom pekné isté dve trojky so 140. A ani mi do toho nemusel nikto ťukať, ako minulý týždeň Na záver som sa odpálil 20 opáčkami so 70kou, to už mi praskalo triko. Dorazil som sa jednoručkami, už žiadne váhy, ale poriadne to natiahnuť a kontrolovane zatínať. Brutalitka.
No a potom už len šašky a srandy na chrbát a bicáky.

Celkovo mega tréning, dobré návštevy, žilo to tam Na piatkové mŕtvoly sa už tradične neteším, tak rád by som si zaťahal sumo, ah... No čo už, miesto otvárania nám to tu zas pritvrdili, je to už na hlavu... Ale čo sa dá robiť, rok nám tvrdili, ako rúško pomáha, ale tak už nie asi a treba respirátor. Do toho ten retard zajednal v EU neschválenú vakcínu, následkom čoho sa nám rozpadá vláda a vzťahy s Ukrajinou Je to v piči, ale čo narobíme, sami sme si zvolili túto bandu diletantov a neschopákov.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . jedna zo zakladnych veci ktore si kontrolujem je, aby sa dali otvorit bezpecne dvere, potom sa nemusim strachovat, ze mi niekto poskriabe moj supercool stojan s 300KG NOSNOSTOU!
Na okraj, ja mam tri biky a nepride mi to prehnane...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:

Na okraj, ja mam tri biky




Dnes rano nalacno, vykakany, holy, bosy, peknych 104.5kg BW Mozno by som sa mal aj pomerat, nech vidim, ako strasne tlsty som.

Ale to je nic, Riso mi poslal aktualnu fotku, co ho fotila Jahonka. No dpc... nechcem tu priamo davat to foto, ale ako by som to...
Asi takto:
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes si sedím na home office, niečo robím, Soraya si odbehla a malý Pepek sa hral s legom, vyrábal autíčka a nosil mi ich ukazovať. Asi 10 minút dozadu prišiel za mnou a vážne hovorí:

Malý Pepek, opatrne: Nemôžeš ísť do mojej izby.

Veľký Pepek, skladajúc si slúchadlá: Čo nemôžem?

Malý Pepek, dôrazne: Nemôžeš ísť ku mne do izby!

Veľký Pepek, zmätene: Nie? A prečo?

Malý Pepek, zaťato: Lebo.

Veľký Pepek, pobavene: No prečo?

Malý Pepek, odhodlane: Lebo som zadžabal gauč!

Veľký Pepek, v obavách: Ako si zadžabal gauč?

Malý Pepek, hrdo: Dobre.

Veľký Pepek, netrpezlivo: Ale s čím si ho zadžabal?

Malý Pepek, s úľavou, že to má za sebou: Mamkiným krémom.

Veľký Pepek, komplet v piči zhrozený: To si robíš...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, ja som naschval nechal v obyvacke gauc stary, podedeny, lebo by ma presne z tohto typu zazitkov rychlo a spolahlivo trafil slak Skus z neho dostat, co bolo jeho povodnym zamerom.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Mno, ja som naschval nechal v obyvacke gauc stary, podedeny, lebo by ma presne z tohto typu zazitkov rychlo a spolahlivo trafil slak Skus z neho dostat, co bolo jeho povodnym zamerom.


"Ja som si natieau uučky" povedal

Našťastie toto je tiež starý gauč, mám rozum, čoeče
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe, mile. Fotku si schovaj, o desat rokov akoby si nasiel.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: