Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2021 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 92,0 kg . stale to ide dole.
alkojednotky: 4 (t0, m59) . nakoniec dve pivecka a grappa, kedze som mal vcera doobeda stahovku a poobede sluzbu, bol som trosku vyflusnuty.

Plague hole trening 11/43/35, nedela

Zhyby bw 8x

Beh 6km 0:40:27 . velmi volne, doraz na uvolnenost, tempo 6:45 na km je uspokojive.

Potom este 4km chodza s juniorom na odrazadle, dobre bolo. Desat kilacikov hned zrana proste jedneho potesi 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 01, 2021 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 93,2kg . dnes vaha ukazovala hoaxy, asi by som mal vymenit bateriu.
alkojednotky: 1 (t5, m60) . takze za februar 2,1 piva na den.

Ako sa hovori, close enough, nacim vsak majstrovi Ludevitovi nacuvat, nasmu jasnemu kompasu k triezvosti:
"Pije, pije pijak cez celý rok na bradu, krčmár mu len dáva a ešte ho aj ponúkne, sedliakovi sa to páči, že pije a nič neplatí, ale naraz príde platba, sedliak nemá, lebo je mnoho, čo napil, tu potom ide krčmár po dedine s úradským a drábom z dom do domu po dlžníkoch a zaberá, čo nájde: duchny, reťaze, zbožie atď. Ohlasuje sa potom plač, bedovanie z domov, tam z toho, že nebudú mať živnosti, tu zas, že nebudú mať na čom líhať, ale darmo, dlh sa platiť musí. A takýto dlh sa platí s trojnásobným úrokom, bo už sedliak krčmárovi, aby mu len s platom pozhovel, nanosil ovocia, zbožia, kačíc, kuriat, sliepok, oviec, teliec. Stískajú srdce človekovi takéto vidoviská, ale aj hnev spravodlivý nad mravnou slabosťou ľudu zmôže sa v ňom."
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po březen 01, 2021 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 12/44/36, pondelok

Drepik . 5x4x82,5kg . easy, na zaciatku som bol trochu tuhy...
Bencik . 89kg 4, 4, 3, 3, 3 . heavy . konecne som nasiel vahu, na ktorej nejaky cas zostanem.

Seated military press + row, 36,5kg, 3x4 + 3x10 . prihodil som 4kg na cinku a bolo to aj citit
Ab wheel 3x7
Jefferson curls 20kg 2x10

Dnesny trening trosicku bez stavy, ale radsej bez stavy ako vobec. Nakoniec som ten stary motor nakopol a aj tych 89kg na benciku bolo pocitovo relativne fajn.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út březen 02, 2021 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

alkojednotky: 0 (t0, m0) . same nuly, same nuly!

Historia sa opakuje, vie o tom aj ikona besov literarnych, majster Ludevit Stur:

"Takto do nešťastia padajú celé obce a "zlé sú časy zlé sú časy, boli dakedy inakšie" odvšadiaľ sa ozýva. Zlé sú časy, pravda, lebo ste ich sami v tuposti, zaslepenosti svojej nečistými svojimi žiadosťami zlé spravili, boli dakedy inakšie, lebo predkovia naši v barinách a kalužniciach opilstva jako vy sa neváľali."
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 03, 2021 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 92,4kg . OK
alkojednotky: 0 (t0, m0) . fuj, hnus, velebnosti! Normalne ma vcera chytila kriza, tak som si dal aspon nealkoholicke pivo a vsetkymi pormi som sa snazil extrahovat a nasat do seba zbytkovy alkohol. Dnes si asi dam rumove pralinky, alebo co...

V tazkej chvili budiz mi oporou majster Ludevit, slnko mojich dni:

"Boli časy inakšie, pravda, bývala v obciach spokojnosť, veselosť, dobrodružnosť, ale teraz sa rozťahujú po nich rôznice, zvady, ťažkomyseľnosť, opustenosť, zadumenie, boli časy inakšie, ozývali sa po obciach a po poli všade pekné, milé naše národné slovenské spevy, ale teraz už aj tie zamĺkajú a naše kraje onemievajú. Jako by sa i chcelo do radosti a spevu tomu vypitému, prepálenému, z pijanstva a pre pijanstvo vytrápenému a vybiedenému pokoleniu?!"
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 03, 2021 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 13/45/37, streda

Zhyby lez. lista 2x8
jefferson curls 2x10x20kg

Beh 4km 0:26:57, tempo 6:43, tep avg 142bpm . close enough.

Pred behom som posadil Juniora na novy pedalovy bike bez koliesok a ten ako keby na tom sedel cely zivot, nahanal som sa za nim 3 kilaky v intervaloch 😅🤣😂😍💪 Som sice foter slaby a stary, zato unaveny a hrdy 😁😁😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82


Naposledy upravil cohen999 dne čt březen 04, 2021 1:13 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 92,0kg . po medovnikovom lapsuse vaha opat v normale.
alkojednotky: 0 (t0, m0) . som slaboch, nedal som si tie pralinky... musim sa nechat inspirovat minulym rokom, ked som sice post drzal tiez, ale porusil som ho snad kazdy druhy den...

Uz vidim svoje ubohe deticky o par rockov
"Celé pokolenia pre nešťastné toto korheľstvo uvädajú a hynú. Už hore vyššie sme videli, na čo pálenka svoju chasu obracia: na vybledlých, vyschlých, vyžitých suchotinárov, jaké deti môžu takíto otcovia splodiť, jaké deti vyrastú z nadájania takých matiek, každý ľahko uhádne a každý, kto sa obzrie, vidí. Slabé, zakrpatené, chudé cintľaviny sú takéto deti, ani sa to nezasmeje, len jakby k bolesti a k biede sa bolo zrodilo, vždy je jakýmsi žiaľom obostreté. Tie nebožiatka už trpia za hriechy svojich rodičov; nemoci, hlivenie, bieda ich čaká na svete, ale tieto do nešťastia padlé nevinné deti kladú hriešnych svojich rodičov pred súd Boha i sveta!"
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 14/46/38, stvrtok

Rano som sa z toho vcerajsieho nahanania Juniora na bicykli zobudil rozsekany a pomlety ako tatarak, ktory som mal na veceru. Ale sila vole bola silnejsia, takze obligatny trening v ponurej morovej diere sa uskutocnil.

drepik . 102,5kg 5, 4, 5, 5, 5 . v druhej serii som si nepockal dost dlho a na piate opacko bez istenia nebol moral. A aj to co nasledovalo bolo jedno velke trapenie, bol to najtazsi drepovaci trening za velmi dlhy cas.
bencik . 5x4x72,5kg . easy

Buduci tyzden dam deload na drepy, nech si spajlicky oddychnu. Zbytok podla planu.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ale už by bolo načim nejaký ten záznam vizuálny drepu/ťahu/benčíku porobiť, hneď tu bude menej smutno, lebo z výrokov nášho velikána by jeden ešte aj deprésie chytil.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
No, ale už by bolo načim nejaký ten záznam vizuálny drepu/ťahu/benčíku porobiť, hneď tu bude menej smutno, lebo z výrokov nášho velikána by jeden ešte aj deprésie chytil.
Ja som v tomto old school, obcas sa samozrejme natocim a dam kuknut niekomu kto tomu rozumie, ale prezentacia na fore zacina a konci statickymi obrazkami Plague hole.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

suhlasim ze je to tak bezpecnejsie. Casto sa stava ze sa clovek dozvie ze benchuje ako v solarku, ci neprepina military, proste statickym obrazkom sa zavdacis kazdemu :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2021 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
suhlasim ze je to tak bezpecnejsie. Casto sa stava ze sa clovek dozvie ze benchuje ako v solarku, ci neprepina military, proste statickym obrazkom sa zavdacis kazdemu :D
Staticky obraz ma v sebe cosi dostojne. Clovek v mojom veku si uz musi strazit, kto ho pri com vidi. A bencovanie a drepovanie su velmi intimne veci, ktore sa mne osobne mozu javit dokonalo pri akomkolvek prevedeni, ale neprajnici mozu mat city zranujuce poznamky. 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 91,5kg . vcera nic sladke, konecne!
alkojednotky: 0 (t0, m0) . mam vyhovorku na tie rumove pralinky - ziadne doma nemame. Nevadi, zajtra ma Vylupok 1 rok, oslavime, zapijeme! :-D

Vcera som bol rozbity az hroza, ale moja zena na seba prebrala ulohu "toho kto uteka za Juniorom na bicykli" a uz davno som ju nevidel tak vyflusnutu, nabehala za nim 5 kilakov. :---D

A specialne pre rumoveho krala Turka nieco pozitivne od majstra Ludevita:

"Toľká a tak hrozná bieda valí sa z tohoto pijanstva pálenkového na ľud náš, väčšia a hroznejšia od moru, ktorý berie, pravda, ľudí, ale po čase prestáva, toto ale pijanstvo dusí, hubí a morí celé pokolenia, dusí ich už od mnoho, mnoho rokov duchovne i telesne, hubí pokolenia prítomné, popredku do nešťastia uvaľuje budúce."
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2021 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 15/47/39, piatok

Dnes len easy trening mrtvolky a la Bear.

mrtvola . 3x116,5kg, 2x126,5kg, 10x5x96,5kg . easy peasy, buduci tyzden nalozim 132,5.
seated MP + rows . 32,5kg 4x6 + 4x10 . lahsia vaha, seria naviac, pohodicka.
ab wheel 2x9

Tri treningove dni po sebe su vzdy zabava, ale tento tyzden toho mam fakt plne zuby.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82


Naposledy upravil cohen999 dne ne březen 07, 2021 5:14 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: