Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 17, 2021 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@maca Presne tento isty len v ciernej mi dnes prisiel (chcem ho nosit nejaky cas nonstop, tak aby nekrical k obleku a k pyzamu 😂) takze ho uz dve hodiny testujem a pojdem s nim aj behat. Dobre vyzera, tep meria zda sa presne, zatial len pri chodzi a v klude, uvidim ako sa bude spravat bez pasu pocas behu. Idem si ho este sparovat s appkou a donabijat. Uprimne som vsak zvedavy, ci mi bude pas chybat, keby to slo aj bez neho, bola by to parada. Keby nie, sparujem ho so starym pasom, alebo dokupim. Ako hovoris, treba si niekedy urobit radost. 😁

@Carabas . mozno aj vedel, ale opium sa nastastie ku nam nedostalo, takze s nim nemusel bojovat 🤣

_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st březen 17, 2021 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dej pak vedet jak se ti to bez toho pasu jevi (presnost mereni tepu), abych ho nekupoval zbytecne taky bych se bez neho nejradsi samozrejme obesel..
Precejenom porovnani s hodnotama s pasem mas takze bys mohl poznat jestli je tam nejaky rozdil nebo ne..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 17, 2021 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 24/56/46, streda

Zhyby 7, 7, 5

Beh 6km 0:41:45, tep avg 144bpm, tempo 6:58 na km. Aplikacia Polar Flow mi pekne ukazala vsetky zmeny rychlosti a tepu, korespondovali. Vonku fucak jak prasa, takze 26 minut som siel rychlejsie nez som chcel, plus som si kilak odbehol na lesnej ceste, kde mi hned vybehol tep do zltej zony. Dal som si aj jeden 200m interval, aby som vyskusal ako reaguje merac tepu a uplne v pohode. Nad pasom som prave prestal rozmyslat, az tak presne ho merat nepotrebujem.
Zhyby som robil v mode Strength training. 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st březen 17, 2021 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za recenzi
Ok na pas teda prdim,usetrils me 2 litry.
Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2021 1:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam polar M430, coz je pred model vantage M.
Uz pres rok, a vse ok.
Jestli hrudni pas meri tepovku lepe, to je mozne, ale urcite u techto polaru je to pro kondicaka vice nez dostatecne. Nikdy jsem si nevsiml nejakych divnych vykyvu, proste spokojenost.
Mozna pred x lety platilo, ze hrudni pas je potreba, ale podle me to davno tak neni, a moderni hodinky na mereni ze zapesti naprosto staci.
Udaju na webu je v polar flow vic nez potreba, sedi me to daleko vic nez strava,
Jedine co me stve, je, ze uz po roce se znatelne zmensila vydrz baterii, ale podle me je to tim, ze je vyuzivam az moc a casto nabijim a vybijim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2021 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 92,0kg . proste furt nieco musim zrat. Ranajky sladke, na obed zabijacka, na veceru ham&eggs a za tym som dorazil po juniorovi sulance s makom a zalial sladkou zbrndou... jasne, ze to nejde dole. :D
alkojednotky: 0 (t0, m13) . aspon nieco. :D
najnizsi tep pocas spanku: 50bpm . budem zatial uvadzat toto, kym si nenajdem iny, vhodnejsi ukazovatel.
hlboky spanok: studie uvadzaju, ze ideal je dosiahnut 20% podiel hlbokeho spanku za noc, ja som mal 10%. To asi ten nedostatok alkoholu... Este dva monitoringy spanku a nabehne aj funkcia Nihgtly recharge, ktora mi ukaze, ako sa mi cez noc "dobyli baterky".

@Judson . tak ty to zmykas ako sa len da, proste im ich vrat pred zarukou, ze je to smejd a chces svoje prachy naspat. Ano, javi sa to zatial, ze pas netreba, uz sa tesim, ako budem behat v lete hore bez a neriskovat opaleny pasik okolo hrudnika
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2021 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ke spánku doporučuji knihu "Proč spíme". Jsou tam i velmi zajímavé poznatky ze spojitosti spánku a výkonnosti ve sportu.
Já mám podíl hlubokého spánku 10-20%. Týdenní průměr aktuálně mám 16%, ale ještě bych měl co zlepšovat (telefon v ruce před usnutím, s tím se snažím bojovat; pořídit zatemňovací závěsy, to je v plánu; snížit teplotu - to by ale žena zmrzla)

Jinak s tou reklamací kvůli výdrži baterky to není tak jednoduché. Nevím jak u hodinek, ale minimálně u mobilů platí, že baterka je příslušenství a na to je záruka jen 6 měsíců, takže záleží, na jak vstřícného servisáka narazíš. Někdy to na záruku vezmou aby byl pokoj, ale někdy ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2021 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 25/57/47, stvrtok

drepik . 106,5kg 4, 3, 3, 3, 3 . heavy, ale isto
bencik . 5x4x72,5kg . easy deload . pridal som aj nejake stopky, ale aj tak pohoda.

Zaznam tepovky vyzera takto, nastastie si mozem v appke nastavit pocitovu obtiaznost, ktora bola tak 7 z 10.

_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2021 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 91,7kg . uz uz to vyzeralo dobre, ked som o desiatej vecer otvoril chladnicku a vytiahol rittersku...
alkojednotky: 0 (t0, m13) . aleluja! Nastastie je dnes piatok a poslem tam zopar nachmelenych.
najnizsi tep pocas spanku: 53bpm . whatever
hlboky spanok: 56 minut oproti vcerajsim 44 minutam. Na to, ze mi tuto noc prvu hodinu a volaco vobec hodinky nezaratali ako spanok, dobre.

Majster Ludevit pozna recept na nizke palenkobazne pudy:
"Proti nákaze pálenkovej ukázali sa spolky miernosti posiaľ jako prostriedok najlepší a najužitočnejší, chtiac teda pijanstvu tomuto i medzi nami koniec urobiť, takéto s dobrým úžitkom všade pozakladané spolky i my pozakladať a medzi nami rozširovať musíme. Hlavný zákon týchto spolkov je: odrieknutie sa pitia pálenky pod jakýmkoľvek spôsobom a jakýmkoľvek menom nazvanej, k čomu potom aj iné, na vyhubenie tohoto pijanstva nastrojené prostriedky sa pripojujú."
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2021 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S ohledem na to jak skončil mne ten Štúr stejně baví ... protože on je zářným příkladem toho, že sedět někde v krčmě nemusí být tak špatný nápad:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2021 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
S ohledem na to jak skončil mne ten Štúr stejně baví ... protože on je zářným příkladem toho, že sedět někde v krčmě nemusí být tak špatný nápad:-).


No, ako poznám slovenských poľovníkov a príčinu toho jeho zranenia, ani by ma neprekvapilo, keby mal trošku nakúpené
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2021 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 26/58/48, piatok

Mno, tak dnes mrtvolecka, prihodenych 6kg spred dvoch tyzdnov.

mrtvola . up to 1x132,5kg, 10x5x102,5kg . este to slo, OT2,5M bolo udrzatelne tempo

seated OHP . 4x7x32,5kg asi je to OHP, nie MP, ked to iste Carabas zapisuje ako OHP...?
rows . 4x7x62,5kg . PR
ab wheel 2x10
jeff curls 3x10x20

chodza 3km priemerkou 9:30min/km . na beh dnes casovo nevyda, skoda.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82


Naposledy upravil cohen999 dne pá březen 19, 2021 2:33 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2021 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
asi je to OHP, nie MP, ked to iste Carabas zapisuje ako OHP...?
.


Ja aj v stoji si zapisujem ako OHP. Zapisoval som ako military, ale Maciak mi nalozil v Prahe, ze to nie je military, co robim, tak zo strachu pred holohlavym bradatym namakanym zabijakom, ktoreho roztomila frajerka ma vacsie bicaky ako ja, som sa rozhodol to zapisovat takto
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2021 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
asi je to OHP, nie MP, ked to iste Carabas zapisuje ako OHP...?
.

Ja aj v stoji si zapisujem ako OHP. Zapisoval som ako military, ale Maciak mi nalozil v Prahe, ze to nie je military, co robim, tak zo strachu pred holohlavym bradatym namakanym zabijakom, ktoreho roztomila frajerka ma vacsie bicaky ako ja, som sa rozhodol to zapisovat takto
Totok, ja sa radsej snazim podobnej dobre mienenej, avsak v svojej podstate stale len drsnej kritike vyhnut, tak sa pytam radsej teba, dopredu sa ciastocne viktimjzujuc. 🤷🙃
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so březen 20, 2021 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: je.
alkojednotky: 5 (t5, m18) . vcera bol dovod na oslavu, dokonca dva, takze to slo ako po masle. A tester hned ukazal +10bpm pocas spanku 🤤😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: