Bolest holení



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolest holení  Úvodní stránka -> Trénink -> Bolest holení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LiqweR


PříspěvekZaslal: út duben 13, 2021 7:25 pm    Předmět: Bolest holení Odpovědět s citátem

Zdar,
I když jsme na fóru o posilování, myslím si, že to sem taky patří. Už dlouhou dobu mám problémy s holeněma, můj problém začal dejme tomu rok zpátky, kdy jsem zpozoroval, že mě bolí holeně při běhu, můžu vám klidně a narovinu říct, že jsem to měl z přetížení a málo regenerace, jenže to jsem s tím nemohl nic dělat, byl jsem v situaci kdy jsem prostě musel fungovat 6 týdnů v kuse a furt zatěžovat nohy a od té doby mě bolesti začaly. Jenže pak začal covid a já se přestal hýbat, procházky se psem, občas procházky jen tak, ale běh jen sem tam a vždycky při běhu se ty holeně ozvaly, tak jsem běh úplně vyhodil ze života na 3 měsíce, teď se k němu opět vracím a začínám během dalo by se říct rychlou chůzí, jenže i při tom mě ty nohy bolí, první běh nic druhý nic a třetí už se to ozve a to můžu dát klidně regeneraci 3 dny týden ale prostě pak mám opět bolesti na místě, nepomohlo nic, žádná regenerace, volnější tempo nic, cítím se bezradně a nevím co s tím dělat. Obuv jsem taky měnil minimálně 10x.. bolest holení mám v oblasti jako jsem nahrál na obrázku, a bolí mě přímo kost nejsou to svaly nejsou to tkáně není to nic jiného než jen ta kost, prosím vás, je tu někdo kdo zná dobrého fyzio nebo někoho kdo by mi s tímhle dokázal pomoct? Nebo je tu někdo z vás, kteří byste mi věděli nějak poradit? Jsem doslova bezradný a nevím co s tím dělat, když tu bolest překousnu a běžím dál a dál pomalým tempem tak druhý den nemůžu přes tu bolest ani pořádně chodit, takže jsem bezradný, kdyby měl někdo něco tak sem s tím za každou radu budu rád!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-Stalker-


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2021 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda jako bych to četl od sebe
Měl jsem úplně stejný problém a trval několik let. Nejhorší je, že nevím přesně čím to bylo, ani co přesně mi pomohlo s odstraněním, ale teď běhám stejně často a problémy s lýtky jsou pryč.
Nejspíš to bude výsledek více věcí, napíšu tedy co vše jsem udělal, něco z toho prostě pomohlo.
Boty jsem vyškrtnul rovnou, používal jsem na střídačku dvoje a bylo to stejné, používám je vlastně doteď Z boxu mám zlozvyk se trochu předklánět, takže jsem se při běhu začal soustředit na víc vzpřímený běh. Jako samozřejmost mám důkladné protažení před i po - dřív jsem se vzbudil a šel rovnou běhat. Co si myslím že hodně pomohlo je soustředit se na používání stehen, ty mě z běhání nikdy nebolí, lýtka vždy. Zdá se to jako blbina, ale myslím že to má zásadní vliv, když jsem tehnle poblém řešil s běhači, každého po běhání bolela stehna. A jako poslední, sacharidy po běhu, nemusí jich být moc, ale aspoň něco, šlachy je potřebují pro regeneraci. Problém mi začal právě při hubnutí, kdy sacharidům moc nedávám. Jo a myslím že se tomu říká bolest (možná zánět) okostnice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po květen 17, 2021 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

splint shin si pozri
v podstate zapal okostice
treba zvolnit a masirovat
mne dost pomohlo pritahovat spicky prstov (na nohach) k holeni v niekolkych seriach
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolest holení
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: