Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chce to druhe dieta, aby si mohol chodit kocikovat. To je dostojne zakonspirovane kardio, za ktore ta nikdo nevysmeje.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Tak smelo do mňa, veď som vlastne robil kardio!

já tomu fandím chůzi mám rád, protože se dá jednoduše regulovat zátěž prakticky od nuly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 01, 2021 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Tak smelo do mňa, veď som vlastne robil kardio!

já tomu fandím chůzi mám rád, protože se dá jednoduše regulovat zátěž prakticky od nuly.


Myslíš nechať záťaž na nule

Deadlift:
1x3x70kg
2x3x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x2x220kg hehe
2x2x200kg
1x10x140kg

Superset
Nordic curls:

3x10
+
Rumunské mŕtve ťahy s JČ:

3x10x22kg

Superset
Príťahy VČ:

3x8x100kg belt on
+
Príťahy JČ:

3x10x22kg

Tlaky JČ na rovnej:
3x15x27kg

Superset
Skull crushers:

3x15x20kg
+
Kick back s expanderom:

3x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/COTR4WjByCd/

Celé dobre! Nejakým zázračným inžinierskym postupom sa nám podarilo ponakladať "až" 220 kilo na činku. Nakoniec bola celkom ľahká, celkom by ma zaujímalo, ako by som rovnakú váhu vedel potiahnuť na regulérnej tyčke. Ale to je teraz nepodstatné, vyletela pomerne svižne, dokonca ani technika nebola nijak katastrofálna. Najväčšia prdel bola samozrejme pri pokladaní činky, to mi ani nenapadlo, ale na jednej strane sa cementová desiatka posunula pod normálne naložené kotúče, takže ha ha ha hi hi hi, celá činka sa prekopŕcla a zrotovala dopredu. Asi by som sa tak retardovane nesmial, keby sa to celé zgúľalo opačným smerom a poslal by som si 220 kilo rovno na holene Každopádne, super. Potom už som ťahal len 200ky, lebo s tými cementovými desiatkam inavyše bola otrasná robota, kým sa to ponastavovalo dobre. Ale asi si to skúsim ešte.
Zvyšok ťahov spokojnosť, na to, ako príšerne rozjebané nohy, zadok som mal ešte zo stredy a legendárnych výpadov. Myslel som si, že sa budem trápiť viac, ale zjavne moje telo už je po tých rokoch tortúry nastavené nejak inak Dokonca aj Štúr, ktorý nebol schopný chodiť bez toho, aby kňučal o boľavom zadku, ťahal úplne v pohode.
Hamstringový superset som nedával do videa, celé to trvalo hrozne dlho a nevedel som to natočiť nijak normálne, raz mi chýbala vo videu hlava, potom nohy, inokedy som zmizol úplne celý a natáčal som len kus špinavej steny s chillujúcim pavúkom, takže sa mi to nechcelo strihať a upravovať a poslal som celú túto pasáž do tréningového neba. Nebolo to ničím výnimočné - stukal som a fňukal a plakal a potil a bolelo ma všetko a celkovo môj bežný superset.
Nasledoval superset na chrbát a ten bol poctivé peklíčko, technika na stovke sa stratila asi po treťom opakovaní a nikto ju už nikdy nevidel. A to je stále natočená tá najlepšia séria Ale tak nemôžem furt len preciťovať a pumpovať, raz za čas to treba aj riadne rozmlátiť a tam sa s trochou cheatingu počíta. Myslím, že sa aj podarilo, po zvyšok dňa som chodil s neviditeľnými melónmi pod pazuchami.
Čo ešte potom... Jaj, boli sme leniví zošikmiť lavičku na incline benche, tak sme si dali len tlaky na rovnej. Jednoručky, ľahká váha, ale strašne pomalé a s vytáčaním, plus si cicky spomenuli, že vlastne majú svalovicu ešte zo stredy, tak sme sa nakoniec pekne vyšalili a úprimne sa mi uľavilo, keď sme to dokončili.
No a na záver tradične tricáky, nie veľké váhy, ale solídny objem a na konci som už nevedel ani zohnúť ruku, ako som mal našponované tricáky.
Po celom tom rachote som ešte musel o hlade znášať malého unaveno-hladný hysák, že si nechce dať dole tričko a je hladný a nesmiem ísť do izby. Než som môjho ľúbezného synka hodil o skriňu, zasiahla Soraya a ako to už mamky vedia, ukľudnila malého aj veľkého Pepka a ja som sa šiel najesť a dať si vaňu, potom som zabil komára a nakoniec sa epicky vyspal.





V skutočnosti by som ho samozrejme nehodil o skriňu







Hodil by som ho o dvere.







Toto sme počúvali pri tricepse, spomenul som si na staré dobré časy, keď som 70 kilový opitý v kostýme trsal pod pódiom na Vŕbovské vŕby To chvalabohu na tomto videu zachytené nie je,hehe.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so květen 01, 2021 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skoro ako Corvus Corax, len ten text... ale k s@aniu dobre! 😍😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2021 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Skoro ako Corvus Corax, len ten text... ale k s@aniu dobre! 😍😂


Ich texty sú práve parádne na záverečnú fázu šermiarskej zábavy

Dnešná ranná váha 101,2kg. Spomaľuje sa to, ani vizuálne sa mi nezdá, že by sa forma nejak lepšila.
Ale pás išiel dole zas o 1-2cm, podľa toho, ako dotiahnem meter Takže pás z 97 na 92cm za 5 týždňov.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2021 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak myslíš Corvus Corax, tak súhlas, hehe, prečítal som pri nich zopár parádnych fantasy.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2021 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zas trocha kardio chôdze.
Vzdialenosť taká istá ako naposledy (2,3km), ale zlepšil som čas. Rýchlosť 5,4km/h, tempo 11min/km a priemerná tepovka tiež klesla na 121bpm.
Celkovo sa išlo super a dobre to padlo.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po květen 03, 2021 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z osobnej skusenosti mozem povedat, ze vizualne sa to este dlho nezlepsi. Proste 101 kg na tvoju vysku je naturalne fakt vela, toho tuku tam musi byt hodne. priprav sa na to, ze este par tyzdnov budes len mensi a slabsi a pritom sa svalova definicia nikde a vizualne si budes pripadat furt rovnaky. Az potom sa to zlomi, ked budes chudnut, ale budes vyzera vacsi. Nie moc pekny vyhlad do buducnosti, ale zial pri nas naturaloch to asi inak nejde

Ta chodza je super vec, spalis kalorise, posilnis srdce a zaroven ti to regeneraciu ovplyvni fakt len minimalne. Ale teda tepovka 121 pri 5,4 km/h je dost vela, takze najvyssi cas zacat s tou chodzou poctivo a pravidelne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 03, 2021 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bolgi napsal:
Z osobnej skusenosti mozem povedat, ze vizualne sa to este dlho nezlepsi. Proste 101 kg na tvoju vysku je naturalne fakt vela, toho tuku tam musi byt hodne.


Nenávidím ťa.

bolgi napsal:
Ale teda tepovka 121 pri 5,4 km/h je dost vela, takze najvyssi cas zacat s tou chodzou poctivo a pravidelne


Prvá polovica trasy je dosť brutálne do kopca, tam to vždy naskočí. Inak som necítil žiadnu námahu ani pľúc, ani srdca, ešte som si spieval
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WannaYourMother


PříspěvekZaslal: po květen 03, 2021 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jop, u chlapa je mezi 20% a třeba 16% minimální vizuální rozdíl - a to je jen váha tuku, nehledě na vodu, glykogen apod ... důležitý je "trust the process" a vydržet ...

Je to nahovno, co si budeme vykládat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 03, 2021 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WannaYourMother napsal:
Jop, u chlapa je mezi 20% a třeba 16% minimální vizuální rozdíl - a to je jen váha tuku, nehledě na vodu, glykogen apod ... důležitý je "trust the process" a vydržet ...

Je to nahovno, co si budeme vykládat


Hej, je to super V objemovke naberám tuk a žiadne svaly, v diéte miesto tuku pálim len svaly, to človeka hneď motivuje.

A potom ešte príde Bolgi a smeje sa z mojej tepovky
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po květen 03, 2021 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som tieto beauty&skinny zalezitosti vylucil zo zoznamu prakticky okamzite, jediny moj motivator je zmestit sa do obleku a nevyzerat vyslovene ohavne. Ale ked sixpack nahodou pocas postu vykukne na chvilku, radostne to odfotim a tesim sa z tejto nezamyslanej nahody.
A Bolgi sa ti nema co smiat za tepy, sam ich ma ako mt. everest pocas behania.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po květen 03, 2021 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
A potom ešte príde Bolgi a smeje sa z mojej tepovky

ako spravne pise Cohen, ja sa velmi co smiat nemam len sa mi to zdalo trochu vela, ale neuvedomil som si, ze to je do kopca, takze to neni take zle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 03, 2021 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x70kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
2x3x220kg
1x3x200kg
1x3x180kg
1x3x160kg

Landmine squats:
1x20x30kg
3x20x40kg ak nerátam tyčku

Triset
Bench press:

3x10x90kg
+
Rozpažky JČ:

3x10x10kg
+
Tlaky JČ:

3x10x10kg

Príťahy expander:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CObB8CTBzm7/

Klasické pondelkové ťažké nohy. Neviem, prečo si ešte po toľkých rokoch stále naivne myslím, že po víkende budem plný sily a oddýchnutý Ešte ani raz sa mi táto teória nepotvrdila a nebolo to inak ani dnes.
Prvá rozvičovacia séria bola taká upraskaná, stuhnutá a boľavá, že som mal sto chutí sa na to rovno vysrať a ísť radšej na pivo. Ale pivo by mi len zbytočne rozbilo makrá a narušilo diétku, tak som radšej zaťal zuby a pokračoval v drepoch Dám tomu sixpacku ešte šancu, ale keď sa neukáže ani o ďalšie dve zhodené kilá, seriem mu na hlavu a aj na celú estetiku.
Konečne som sa dostal na pracovné série a začalo to byť zaujímavé. Drepol som prvú single 220 a vyzeralo to OK, aj keď pocitovo bola ťažká. Tak teda som šiel na prvú trojku a ako som drepol prvú, zas sa mi zamotala hlava, ako minulý týždeň. Vôbec som necítil činku na chrbte, uvedomoval som si len, ako sa mi nohy trasú pod záťažou, ktorú som vôbec nevnímal a hlava si ľahúčko lietala popod trubky, čo čúhajú zo stropu. Tak som počkal, závrat prešiel a pokračoval som. A už bolo všetko v pohode. Neviem, čo za frajeriny zas moje telo vymýšľa, ale takéto stavy som mával občas pri pressoch nad hlavou, pri drepoch veľmi nie. Je to nezvyk. Našťastie to vždy trvá len sekundu a viem sa s tým vysporiadať a normálne makať ďalej.
Do druhej pracovnej som sa musel veeeľmi prehovárať, padla tam aj nejaká tá šťipľavá šleha po chrbte, aby som sa trochu hecol. Nie že by to pomohlo, ale Štúr si určite rád udrie a prečo by som nepotešil kamaráta Aby som nahnal trošku objemu, dal som si na záver takú zhadzovanú sériu, ale len po troch opakovaniach s každou váhou, začínal som mať toho celkom plné zuby a fakt sa mi nechcelo to hrotiť.
Druhý cvik sme si vymysleli landmine drepy. Zaujímavá sranda, škoda, že sa nedalo nahodiť viac kotúčov, už by sme nemali ako to držať. Ale zas o to väčší objem a nohy zrušené už definitívne. Chvalabohu sme ich už nepotrebovali a tak mohli boľavo nefungovať.
Potom ma osvietil duch svätý a ja som si uvedomil, ako hrozne šidíme cicky. Všade robíme supersety a výmysly a na hrudník nič. Hneď sme sa rozhodli to napraviť a miesto supersetu sme si rovno dali triset! Ošíval som sa, keď som mal benchovať len 90 kilo, lebo to je váha pre baleťákov v ružových pančuškách a zarezaných tangáčikoch s čipkou vpredu a retiazkou vzadu, ale v tretej sérii som bol kurva rád, že som zahodil ego Ono tie váhy sú smiešne, ale ci boha... Keď jedna séria trvá minútu a pol, tak to ten sval pekne pocíti.
No a na záver chrbát, dnes len guma, v stredu hádam zas výjdu zhyby, ale záleží na počasí, ktoré je zatiaľ veľmi... ehm. Tak napríklad cez víkend sme mali 30 stupňov. 10 v piatok, 10 v sobotu a 10 v nedeľu. Nie zlé na začiatok mája. Ale aspoň do toho ešte aj prší, lebo len samotný vietor je trápny mainstream.
Ešte mali byť ramená, ale dovalila sa Soraya s malým Pepkom, ktorý mi chcel ukázať nové autíčko od babky. Tak sme to skončili, aj tak sme sa už len motkali a odkríval som domov.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 05, 2021 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: