Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 314, 315, 316 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2021 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Výpady:

3xďalekoďalekox30kg
+
Sissy drepy:

3x10

Zhyby:
3x7xCarabas

Bench press:

1x3x60kg
1x3x90kg
1x3x120kg
3x5x130kg
1x5x120kg
1x5x90kg

Decline bench press:

3x8x110kg

Incline bench press:
3x6x90kg

Biceps s VČ:
3x12x30kg

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/COgNyS8BDCT/

Uh jajaj, dobré dobré. Kým bolo pekné počasie, hoci dážď sa už blížil, prehodili sme poradie cvikov a rýchlo sme vybehli von, že si dáme aspoň výpady a zhyby. Samozrejme, svalovka ešte z pondelka poctivá, nohy vypnuté, cicky vypnuté. Takže hneď prvý výpad, čo som urobil, mi vohnal do očí slzy. Šťastia, samozrejme. Nepomohlo mi veľmi ani to, že som sa rozhodol zdvojnásobiť počet výpadov, totiž, že pôjdem obe dĺžky ihriska ako jednu sériu Prisahám, že netuším, prečo mi to prišlo ako dobrý nápad. Každopádne keď som šiel druhú dĺžku, už som veľmi mužne stukal a vzdychal a ľudia na ihrisku sa obzerali, kde v kríkoch si to sexuchtiví mládežníci rozdávajú, navnadení májovým lásky časom. Potom sklamane zistili, že to je len starý tlstý páprda na ihrisku, ktorý každé tri výpady musí dať pauzu, aby neskolaboval a potupne nezinfarktoval pod blbou 30kilovou činkou. Nakoniec som sa dostal na koniec ihriska a ešte ma len čakal orgazmus najsamväčší - sissy drepy. Keď som mal doteraz napumpované stehná, počas a po sissy drepoch som myslel, že mi ich roztrhá ako príliš nafúknutý balón a zmes krvi, mäsa, tukov a chlpov sa rozletí všade po okolí, na Štúra, čivavy, čo serú do trávy, deti, čo behajú po tej čivavami osratej tráve, aj ich mamičky, ktoré si to nevšímajú, lebo majú mobily. Mal som veľmi divný pocit dvakrát väčších a ťažších nôh, ako obvykle. Lapal som po dychu a umieral tam poležiačky ako kapor v ktorejsi mláke, po ktorej behali deťúrence v zelených gumákoch, lebo som nebol schopný posunúť sa na suchý betón. A to ma čakali ešte dve série
Nakoniec som to teda nejako dobojoval, ale nebyť tam Štúr, aby ma hecoval, asi by som to zabalil. Nohy sa podlamovali len tak z ničoho nič, keď som trebárs iba stál. Sadnúť som si nemohol, už by ma nezdvihli ani žeriavom. Aby som sa vyštveral na basketbalový kôš kvôli zhybom, musel som zmobilizovať všetky zvyšné tri svalové vlákna stehien, aby mi pomohli zaprieť sa nohami. Ale zhyby šli, to zas hej, pekné tri sedmičky v rýchlom tempe, lebo už začínalo pršať.
Pokračovalo sa benchom v Diere.
Ani som sa nesnažil naložiť 140, sila padá a zbytočne sa trápim, tak som to nechal na 130 s tým, že naženiem nejaký objem. Šlo to pekne, tri 5ky s rezervou, pekné pauzované, myslel som si, že to po predošlých výmysloch pôjde horšie.
Nakoniec som si pekne pumpol aj hrudník, hoci načatý ešte z pondelka, a totálne som ho dorazil, takže dnes mám samozrejme svalovicu a pri pokuse vstať z postele som nebol schopný sa zaprieť rukami. Skúsil som sa zgúľať z postele ako taký mrož, to šlo super, ale potom som sa zas nevedel postaviť zo zeme, lebo nemám nohy. A tak si tu ležím už od siedmej rána, lebo Soraya ma nevie postaviť a budem tu ležať ešte tri dni, kým neprejde svalovka!
Ok, dobre to si možno vymýšľam, ale na záchod sa sadá fakt ťažko a ešte horšie sa z neho vstáva
V piatok mŕtvoly, nad 140 nejdem a nasrať Budem sa tváriť, že pracujem na technike a precítení a také tie kokotiny
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 08, 2021 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klasika deadlift:
1x3x70kg
1x3x100kg
1x3x120kg
1x1x140kg belt on
1x20x140kg nie, to nie je preklep

Pauzovaný deadlift:
3x6x140kg

Superset
Zakopávanie s gumou:

3x12
+
Single leg glute bridge:

3x12

Superset
Príťahy JČ:

3x12x27kg
+
Veslo - guma:

3x12

Tlaky JČ vsede (ramená):
3x20x17kg

Upažovanie JČ v stoji:
3x20x7kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/COlQJQ4BlWF/

Ako som písal po streďajšom tréningu, bol som úplne kaput. Nohy samozrejme vytuhli ešte horšie v piatok, prdel nefunkčná, kvadráky drevené, fakt teda to stálo za to Takže ako som avizoval, cez 140 kilo na mŕtvolu nehrozilo. Zato som skúsil nejaký ten objem, no... Začal som v podstate kardiom, dvadsať opakovaní so 140kou, celkom to šlo, len samozrejme kondička začala byť limitujúca okolo 15teho opakovania. No a samozrejme ojeb - touch and go, lebo nemal by som trpezlivosť to stále nechať položené, trvalo by to sedem a pol hodiny.
Reálne by tam bolo viac, respektíve ešte jedna séria, ale do okolo dvanásteho opáčka sa ozvali nohy, začali sa celkom klepať, zadok začínal vypínať, tak som to rozumne uťal na 20tom opakovaní. Vedieť takéto čosi s 200 kilami, to by bola iná frajerina. Ale...
Vzhľadom na to, aké sme mali rozbité nohy, tak sme zvolili len taký ľahší superset. Aj tak to bolo utrpenie, hlavne tie glute bridges, to ten zadok a hamstringy triafa veľmi dobre.
Na príťahy v predklone som už nemal absolútne náladu, hamsy, prdel, spodný chrbát, to všetko bolo už tak dobité, že som sa rozhodol len pre pumpičky s jednoručkami a gumou. Mám z toho dnes svalovku na trapézy a zadné ramená Už si nepamätám, kedy som nebol v svalovke, to asi ni eje úplný ideál. Dnes som bol na prechádzke v lese so psom, ešte furt ma bolia nohy a zadok a sotva som sa vliekol. Hanba.
Cicky sme vynechali, radšej som si dal ramená, ktoré som v pondelok zrušil. S jednoručkami, pre zmenu.

Budúci týždeň deload, potrebujeme to ako soľ. Obaja so Štúrom sme v kalorickom deficite a bombujeme si to like there is no tomorrow. To hrozí nejakým zranením. Navyše idem v sobotu/nedeľu na púť v kostýme a to sa asi bude hodiť pošetriť trochu energie
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2021 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ranná váha 100,2kg. Takže kilo dole za týždeň.

Inak včera nejakých 7km v lese so psom, dnes ďalších 12km výlet s rodinou. Z toho som pár km niesol na rukách malého Pepka, keď ho zmorilo slnko.

Jo, slnko, samozrejme vykuklo a tak som po depresívnej zime zhodil tričko a tešil sa z teplých lúčov. Momentálne svietim v tme načervenalou žiarou a keby na mňa niekto vylial vodu, tak to len zasyčí a všetka sa vyparí v brutálnom oblaku pary.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2021 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddychové pumpičky

Superset
Larsen press:

1x10x60kg
4x10x80kg
+
Rozpažovanie JČ:

4x10x12kg

Superset
Krčenie ramien s VČ:

4x10x80kg
+
Príťahy s expanderom:

4x20

Superset
Upažovanie JČ:

4x10x12kg
+
Príťahy k brade:

4x10x24kg

Hodnotenie tréningu: Taká bieda, že ani video som nerobil Ráno som sa zobudil rozkopaný ako archeologické nálezisko (aj som si pripadal podobne staro) a urobil som nepopulárne rozhodnutie, že vynechávam z tréningu nohy. Dnes, teda. Respektíve včera, keďže to píšem spätne. No, to je jedno, proste žiadne drepy v pondelok, lebo kolená boli komplet ubolené a nohy slabé a mľandravé
Do toho sa ozval Štúr, že tréning musí byť do hodiny hotový, lebo Nabuko chce ísť piť pivo a vybral si ho za spolupiča. A keď chce Nabuko piť pivo, rozostupujú sa moria a arabáči jedia bravčové a naše tréningy trvajú hodinu.
Takže se to sfúkli fakt za niečo cez polhodinku, čisto údržbárske cvičenie. Ale takto to má byť počas oddychového týždňa. Kĺby a šľachy sa celkom radovali, že sme im nič hrozné nespravili a dnes sa mi odmenili nebolením.
Plus po dlllhom čase som si splašil zas kĺbovku, ono neuškodí trochu investovať do pohybového aparátu.

Dnes (ako inak) svalovka na trapézy kvôli krčeniu ramien po dvoch rokoch

V stredu asi niečo podobné, ale zaradíme ľahké nohy. V piatok potom vynechám a sobota-nedeľa zas túra, tentokrát dobová, v Slovenskom raji. Keď nič viac, tak aspoň fotky z toho výjdu epické.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2021 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Zhyby:

4x6xCarabas
+
Pazhyby:

4x6xCarabas

Drepy so stopkou:

1x3x40kg
1x3x80kg
4x6x120kg

Superset
Tlaky JČ na rovnej:

1x6x25kg
4x10x35kg
+
Kliky s nohami na lavici:

4x10

A to bolo všetko

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/COyE4_uB9E0/

Oddychovka pokračuje. Včera ešte bolo pekne, tak sme si zhyby dali vonku. Detičky na ihrisku mali zábavu a mamičky nakoniec tiež, keď šli dole tričká Takže mali z toho prospech všetci.
Pokračovali sme potom tradične v diere, v prachu a špine.
Začali sme drepmi, bez opasku, so stopkami, len tak zľahka. Ale prvé série boli teda riadne kostrbaté Týždeň človek nepodrepuje a zrazu zabudne, ako sa to robí. Nakoniec sa to rozhýbalo, ale bolo to trápenie.
Hrudník zas v supersérii, nech je sranda. Sranda skončila, keď som si v druhej sérii klikov skoro vyrazil zuby, ako mi vypli tlakové jednotky a pleslo so mnou o zem Zvyšné dve série som sa už riadne vycukal, ale splnil som všetko.

V piatok teda vynechávam, ďalší tréning až v pondelok. Ale asi to po dvojdňovej túre nebude veľká hitparáda
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 17, 2021 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a je to za nami! A stálo to teda doprdele za to.

Vyrazili sme v sobotu, ako inak v kostýmoch a s prísnym dobovým vybavením (s jedinou výnimkou a to je zdravie/hygiena/bezpečnosť, čo znamená, že máme dovolené trebárs kontaktné šošovky, zubnú kefku, toaleťák, telefón kvôli kontaktu s okolím a pod), čo znamená, že všetko bolo ťažké, veľklé, neskladné a po chvíli spotené a smradľavé
Plán bol prejsť z obce Smižany do Dediniek za dva dni skrz Slovenský raj, čo robí nejakých 27km. Táto naša púť bola súčasťou celosvetového projektu, kedy sa reenactori z celého sveta v rovnakom čase vydali na púť pri príležitosti dňa Sv. Korony (áno áno, je to ozajstná svätica!!!!), aby si vynahradili zrušené akcie za predošlý rok. Ale zaťiaľčo iné partie sa len prešli, najedli sa a pofotili, my sme sa vydali na boj o život.

Prvá etapa Smižany-Kláštorisko.

Vyrazili sme do sychravého rána, ale nepršalo, to si pre nás príroda prichystala až neskôr... Šlo sa celkom fajn, táto etapa bola easy, väčšinou cez les, po mäkkom podklade, okolo bol dostatok vyhliadok na pozdvihnutie ducha. Zároveň sme si mohli dovoliť často oddychovať, lebo to bolo iba 11km. Po chvíli samozrejme sa z nás lial pot, lebo vlnené handry máme urobené tak, aby sme s tým v pohode zvládali aj mrazy. Mrazy samozrejme neboli, takže už v priebehu hodiny sme boli prehriati na max a liali sa z nás potu potoky.
Relatívna pohoda skončila až s príchodom tiesňavy, ktorou sme sa museli srať do kopca ku Kláštorisku. Podklad sa zmenil na v podstate tečúci potok, ktorým sme sa museli predierať, skaly, ktoré sa nám plietli pod nohy, drevené rebríky, všetko bolo šmykľavé a mokré a často hrozil nejaký úraz. Našťastie v ten prvý deň sme mali ešte dostatok energie a nakoniec sme sa dostali na Kláštorisko, kde sme si dali dve pivká a najedli sme sa. Dokonca nám ešte miestni dobrovoľníci z Kláštoriska nabrali vývar a cesnačku S nimi sme mali hlavne ten problém, že sa chceli vyrozprávať a tak nás riadne zdržali od spánku až do neskorého večera. Horko ťažko sme sa ich zbavili a poľahali si v jednej nimi rekonštruovanej budove v areáli kláštora (https://sk.wikipedia.org/wiki/Kl%C3%A1%C5%A1torisko) kde bola dokonca aj piecka, takže noc bola pomerne fajn. Navyše celú noc lialo ako z krhly, takže mať strechu nad hlavou sa hodilo.
Ráno sme mali skoro suché topánky (hurá), tak sme sa rýchlo najedli, zneužili ich latrínu, ktorú volajú "smrad obitý doskami" (vidieť, že chlapci nechodia na akcie s nami, my sme tú ich latrínu považovali za absolútny luxus a kto si neutieral v lese zadok zahlineným machom, nemá ani poňatia, čo môže latrína pre nás znamenať ) a vyrazilo sa na etapu

Kláštorisko-Dedinky

A to bolo peklo. Od rána to vyzeralo na dážď. Deň začal fakt krutým zostupom po skalách a mokrom lístí. Nemusím hovoriť, že hladké kožené podrážky na také niečo nie sú stavané a tak sme celkom slušne lyžovali. Pomáhali nám hlavne pútnické palice, reťaze zapustené v skalách a nebudem klamať, šťastie. Inak by sme sa tam načisto pozabíjali. V polovici kopca sa navyše môj ľavý opätok rozlúčil so zvyškom topánky a tak som šiel ďalej celý krivý, na jednej topánke som opätok mal a tá druhá bola hladká cvička, ktorá dávala mojej nohe zabrať pri každom neuváženom kroku na ostrejší kameň.
Nasledovala veľmi pekná časť (pekná vizuálne, inak to bola ďalšia riskantná akrobacia) po drevených rebríkoch popri toku Hornádu, ktorý šumel pod nami. Bohužiaľ sme si výhľady na prírodu veľmi neužili, bolo treba dávať pozor a pozerať pod nohy, aby sme nezleteli do vody aj s celým vybavením. A potom sme došli k Sokolej doline. Budem citovať internety:
- Rešpekt vzbudzujúca Sokolia dolina je najexponovanejšou tiesňavou zo všetkých v Slovenskom raji.
- Sokolia dolina je jedna z najdivokejších tiesňav Slovenského raja
- Pokiaľ patríte medzi milovníkov adrenalínu, rozhodne neobíďte roklinu Sokolia dolina, ktorá je často označovaná ako najdivokejšia roklina Slovenského raja.

Pretože trasu plánoval môj uletený adrenalínový brat, rozhodne sme nemohli Sokoliu dolinu obísť... Ešte na margo môjho brata, ten sa väčšinu času držal ďaleko vpredu spolu s kamošom fotografom, tučný zvyšok výpravy v zložení Ja, Nabuko a Rišo sa plantal vzadu. Môj bráško totiž neuznáva váhové kategórie a absolútne nechápe koncept bazálneho metabolizmu, takže je presvedčený, že každému stačí celý deň fungovať na jednom keksíku, ako jemu, čo má hádam 65 kilo alebo tak No, nestačí. Krásne bolo vidieť, ako my ostatní postupne vädneme a upadáme len preto, že telá už nemali odkiaľ brať Ale nepredbiehajme.
Sokolia dolina začala relatívne OK, v podstate sme sa brodili potokom, ale nič, na čo by sme už neboli zvyknutí. Tu a tam nás zaskočil spadnutý strom, ktorý bolo treba podliezť (a obiť si hlavu) alebo preliezť (a potrhať si nohavice v rozkroku). Nakoniec sme došli k prvému vodopádu, popri ktorom bol natiahnutý rebrík. To ešte šlo, hoci priečky boli mokré a zarezávali sa do chodidiel. Potom sme sa ale, po fakt hnusnom stúpaní, počas ktorého mi išli vybuchnúť pľúca a napumpované stehná pálili, dostali k TOMU vodopádu. Ten nezmysel meria 75 metrov a popri ňom sú kaskádovito natiahnuté rebríky. Rišo zbledol a vyhlásil, že zabudol spomenúť svoj strach z výšok a že keby to vedel, ostane doma. Jeho pokoju nepomohlo ani to, že sa celý rebrík klepal a cinkal o skalu, keď sa naňho liezlo... No, nakoniec sa hecol a má za to veľký rešpekt, lebo aj ja keď som sa obzrel, tak som bol pekne posratý. Navyše to bola hrozná drina, priečky ničili chodidlá aj dlane, výbava chytená na chrbte zavadzala a keď si spätne premietnem, koľko vecí sa mohlo posrať, som rád, že sme došli živí a zdraví. Okrem toho presne pri tomto vodopáde začalo celkom husto pršať, čo na bezpečnosti a pohodlí nepridalo. No, na Riša sme v podstate spustili hecovačky ako pred maxkom na deadlift a vzchopil sa.
Keď sme preliezli cez všetky možné vodopády a tiesňavy a popadané stromy a skaly, už nám len stačilo mechanicky sa brodiť bahnom do kopca. A potom zas z kopca. A potom zas do kopca. A potom zas z kopca... To už sme sa len vliekli a dúfali, že to čoskoro skončí Občas sme zapadali do blata až po členky, často sme sa kĺzali po skalách, ramená sme mali otlačené od popruhov, pršalo na nás a mali sme hlad. Veci sme mali prepotené vnútri a premoknuté vonku, nohy ľadové a mokré, boli sme hladní a občas padlo aj "ah, mňa to už fakt nebaví...", ale inak som nezaznamenal nejaký hnevivý výbuch alebo čosi podobné, čo sa dialo cestou do Levoče. Rišo sa snažil optimisticky nám zdvihnúť náladu, ale pohrozili sme mu likvidáciou, keď sa bude naďalej tešiť. Brata s fotografom už ani nebolo vidieť, tí valili spokojne pol kilometra pred nami.

Nakoniec sme zostúpili až do Dediniek. Tam to teda celé skončilo. Samozrejme som musel celý výlet zakončiť šliapnutím na mokrý trávnik, noha sa mi pokĺzla a ja som sebou plesol o zem jak pytel hoven. Tak sa aspoň všetci potešili a radostne zasmiali a ja som bol rád, že sa mi takáto parádička nepodarila na 75 metrovom vodopáde

Po príchode domov som si objednal pizzu a colu, ale bol som v takom kalorickom deficite (hrubý odhad podľa toho zvyšku jedla, čo som si priniesol domov je, že som zjedol cca 1500kcal za dva dni plné driny), že som si na to ešte mohol vziať nutelové palacinky so šľahačkou. Miesto toho som šiel spať. Dnes ráno som navážil 98,7 kilo, takže som za dva dni stratil kilo a pol. Rišo dve.

Bola to zase raz skvelá skúsenosť a prisahám, že už sa na nič také nedám ukecať, až kým na to zas nezabudnem a o rok alebo tak tu budem opisovať podobne stupídnu udalosť




_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po květen 17, 2021 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aj by som povedal, ze vyzerate ako Frodo so Samom, ale kedze ste poriadne obludy, budem radsej ticho.
Bol na Klastorisku aj dobry duch toho miesta, docent Michal Slivka?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 17, 2021 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie nie,on tam prave nebol,ale cez neho sme mali vybavene to ubytko
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 17, 2021 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný report, krásné fotky (fotograf se na výpravě hodí!), podle popisu to byla taková... romantika :D dobře, že jste si nic nepolámali. a naučil jsem se další slovo, což mě opět překvapilo... tiesňava ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po květen 17, 2021 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přiznám se, že mne ti hobiti také napadli ... hned po divokých Horních Uhrách:-).

Ale jinak pěkný a ten literární talent by si zasloužil víc než jen tohle fórum;-))).

A všechno dejme tomu, jak říká Westbrook "Why not?", ale ty boty a zejména na téhle trase ... to fujt tajb a masakr, za to hluboký obdiv
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po květen 17, 2021 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborné počteníčko z pohodlia nadýchaných matracov, Nabuko inak nejako pri...l, ehm, zmocnel
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 18, 2021 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky chlapi. Fotiek potom pridám viac, lepších, toto sú len z môjho telefónu Fotograf musí najprv rozposlať svoje.

A Nabuko odkazuje, že je zdravý a papať mu chutí
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2021 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press so stopkami:
1x6x60kg
1x3x100kg
3x5x120kg

Kliky na bradlách:
3x5xCarabas + 40kg

Zhyby:
3x5xCarabas

Kladka zhora:
3x12x60kg

Giant set
Výpady:

1x x30kg
1x x20kg
1x xCarabas
+
Sissy drepy:

3x10
+
Drepy:

3x6x100kg

Jedna sérka ešte navyše:
Výpady:

1x x30kg
+
Sissy drepy:

1x10
+
Drepy:

1x10x60kg

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CPEJitlhJfA/

Hurá, konečne v gyme! Všetko presne, ako si to pamätám. Rasputinka stále hot, hudba stále nahovno, staré známe tváre, smutní chlapci v rukavičkách, tučné tety, všetko ako má byť
Prekvapilo ma, že gym bol poloprázdny, čakal som, že bude narvané, ale ľudia sú asi ešte vyplašení, alebo za ten rok zhnili a vysrali sa na to
Tak ale to je ich problém, my sme sa mohli trošku vyšaliť. Musím povedať, že benche padli bezva na poriadnej ťažkej stabilnej lavici s ozajstnou tyčou, hneď som si spomenul, ako sa mostuje - až tak dobre, že som dostal kŕč od krížov až po uši. A zistil som, že v pivnici som očividne tlačil s užším gripom, ako som sa prispôsobil inému vrúbkovaniu na tyčke. Bude to ešte zábavka, kým sa preladím na normálnu tyč. Ale sila bola, to určite áno.
Kliky na bradlách som si chcel dať len tak ako previerku, či to ešte vôbec viem robiť. Nemôžem to chodiť moc hlboko kvôli ramenám, na paralel musí stačiť, aj keď by mi to žiadny poriadny klikár neuznal ako plné opakovanie. Okrem toho som kotúčmi búchal do stojana a všelijak ma to rozhodilo, tak som to bral ako intenzifikačnú metódu Nakoniec celkom (na moje pomery) dobré.
Potom chrbát, to bolo easy. No a záver špeciálne vyhradený pre nohy
Toto sme chceli ísť už asi dva týždne vonku na ihrisku, ale bol deload a tak, nakoniec to teda vyšlo až na fitko. Musím povedať, že ma ešte dobehlo to putovanie, rozhodne som ešte nebol fit a posledné tri dni som mizerne jedol, takže som si to užil na max Zdôrazňujem, že medzi tými sériami nebola pauza, čiže to bola jedna extrémna veľká séria, ktorá mi trvala šialených 9,5 minúty.
Prvá séria výpadov, vravím si, že to ide fajn, čakal som horšie. Tak som prešiel na sissy drepy, spravil som prvé tri a už pauza. Nechápal som, vyplo mi nohy hneď, tak som tam visel na racku a čumel na Štúra, on na mňa a ani jeden z nás ten trapas nechcel komentovať... Super predpoklad takto na začiatku giant série bez páuz Veľmi podobná situácia bola aj keď som vliezol pod činku a skúsil s tým urobiť drep. Nohy nechápali, ja som nechápal, Štúr nechápal. Nakoniec sa telo chytilo a drepol som to, ale do skoku mi nebolo.
Druhá séria bola ešte väčšie peklo, to už blikali všetky kontrolky a sirény jačali na poplach, pred očami tma, lialo sa zo mňa a vrčal som ako astmatický vlkolak. Tretia séria škoda reči, to už som sa sotva vliekol, z vlkolaka sa stal tuberácky dôchodca, pot zo mňa odletával v slaných fŕkancoch a pohyb som kontroloval asi ako zombie s parkinsonom. Ale pretože Štúr si dal z frajeriny o jednu sériu viac (a teraz plače, akú má svalovicu), tak som si dal aj ja jednu dodatočnú. Blbý nápad z hrdosti
Kvadráky mám totálne rozmrdané. Chôdza po schodoch dole je adrenalínový zážitok, lebo nikdy neviem, ktorá noha sa podlomí a ako vemi sa skotúľam a čo si zlomím. Keď posedím, zabudnem na to, že mám miesto nôh dve sadrové dlahy a potom sa postavím a zavýjam ako šakal na mesiac. Nádhera Už sa neviem dočkať piatku.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2021 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

další radost z otevřeného gymu :D to jsem čekal, že ho utilizuješ trochu více, ale... jasně, nebyl to první ani poslední trénink ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 22, 2021 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
další radost z otevřeného gymu :D to jsem čekal, že ho utilizuješ trochu více, ale... jasně, nebyl to první ani poslední trénink ;)


Nooo, v pondelok chceme skúsiť aktuálne maxká, takže sme to moc nehrotili, ani v stredu, ani včera. Ale tréning plusmínus ostáva rovnaký ako v pivnici, len so širšími možnosťami, vyhovuje mi tá štruktúra

Včerajšok:

Sumo mŕtvola technicky:
1x3x60kg
1x3x100kg
6x1x140kg

Príťahy v predklone VČ:
1x6x60kg
4x6x100kg

Superset
T-Tyč:

3x12x60kg
+
Veslo - kladka:

3x12x60kg

Superset
Zakopávanie na stroji:

3x12x60kg
+
Rumunské ťahy s kettlebelom:

3x12x40kg

Incline tlaky JČ:
1x6x20kg
3x10x35kg

Incline rozpažky:
3x10x12kg

Superset
Sťahovanie kladky:

4x12x50kg
+
Biceps - kladka:

4x12x40kg

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CPJTtgWB8gL/

Len také blbnutie pred pondelkom, ani som nenatáčal všetko, lebo to bol relax a chill
Kvadricepsy od stredy samozrejme v neskutočne boľavej svalovici. Mám pocit, že mi niekto priamo na stehennú kosť priklincoval kožený vak plnený mletou bolesťou. Včera ráno som sa zobudil na to, že ležím na bruchu a stehná bolia od dotyku s posteľou Nepamätám si takto usmažené nohy, a už ma to drží tretí deň bez nejakého výrazného zlepšenia Strašný masaker.
Takže teda k včerajšku, zombie chôdzou som sa na tých dvoch hlinených stĺpoch dostavil do (zas) poloprázdneho fitka. Na recepcii už ma čakala Rasputinka, dokonca púšťala skvelú hudbu a bola taká milá a elasťáky mala tak mocne obopnuté na zadku, že som cítil, ako mi tvrdne a tuhne


najprv jedno ubolené stehno a potom aj druhé. Tak som sa jej pozdravil a pokúsil sa ohnúť nohy, aby som sa mohol aspoň prezuť. Skoro som ani neplakal, keď sa mi to konečne podarilo.
Chcel som si hlavne vyskúšať sumo s normálnou tyčou a kotúčmi, nech viem, na čom som, než v pondelok skúsimnaložiť aj nejakú váhu. Ak si odmyslím, že každý lockout kvôli stehnám bol príjemný ako sex s kotúčom žiletkového drôtu, šlo to dobre. Ba aj dynamika sa našla, aj aktiváca prdele. Nečakané. Skúsili sme aj pár sérii klasiky, hoci som ich vyššie nezapísal, mal som dojem, že to bol len doťah, zjavne sme v pivnici ťahali z malého deficitu To ma napĺňa optimizmom, že by to tiež mohlo ísť.

No a po overovaní techniky už prišlo k samotnému tréningu: na chrbát sme si dopriali T-tyč aj kladku, teda to, čo sme v pivnici očividne nemali. Bola to pecka, nebudem klamať Ono človeku naozaj stačia jednoručky a veľká tyč na formu aj silu, ale občas si ozvláštniť tréning je dobré na psychiku a aj ten sval sa poteší, že sa deje niečo iné a okrem toho sme boli leniví presunúť sa ďalej, než po tieto dva kusy vybavenia.
Bohužiaľ potom prišiel rad na tie naše dobité nohy. Nič hrozné sme nerobili, ake skúste si niekedy ľahnúť na brucho na lavicu pri zakopávaní, keď vaše stehná sú citlivé ako hysterka pred menštruáciou Zabral som proti závažiu, hamstringy v cajku, ale skoro mi slzička dojatia ukápla, ako sa ozvali kvadráky len kvôli tomu, že som ohol nohy v kolenách
Zistil som tiež, že jednoručky vo fitku, ktoré netreba nakladať a šrubovať, sú značne stabilnejšie a ľahšie ako naše pivničné Kto by to bol čakal! Aj lavička, ktporá je na incline stavaná urobí celkom rozdiel voči obyčajnej rovnej, ktorú podložíme tehlou. Cítil som sa ako dedinský buran s neandertálskymi koreňmi (teda asi ako Rišo) v Disneylande.
Mali sme dobrý čas, tak sme ešte poškádlili ruky na kladkách, ale nič veľké, lebo cvičiť ruky je gay. Aj napriek tomu pri prezliekaní Štúr obdivne povedal "Pepo,v tom tričku vyzeráš skoro ako keby si cvičil!" V skutočnosti to nebolo veľmi obdivné...
Sranda je, že keď dám to tričko dole a vypadne chlpatý pupek a vďaka môjmu pigmentu islandského albína žijúcemu 30 rokov v jaskyni zanikne akýkoľvek svalový reléf, už tak nevyzerám
Aj napriek tomu je fajn, že na rozdiel od väčšiny ostatných ľudí z gymu sme podržali/zlepšili formu A že sa v tom fitku aspoň ukážeme.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 314, 315, 316 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: