TRÉNING & vytrhnutý zub (múdrosti)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - TRÉNING & vytrhnutý zub (múdrosti)  Úvodní stránka -> Trénink -> TRÉNING & vytrhnutý zub (múdrosti)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PrivateBlueVenusTV
(ban)


PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2021 12:18 pm    Předmět: TRÉNING & vytrhnutý zub (múdrosti) Odpovědět s citátem

Ahojte.
Ako je to s tréningom po vytrhnutí zubu? Naposledy mi iný zub (tiež zub múdrosti) trhali pred tuším 14 rokmi, pár mesiacov pred začatím môjho posilňovania, takže neviem aký to má vplyv na tréning. Chápete - tlaky do hlavy počas tréningu = tlaky do rany po vytrhnutej stoličke (zub múdrosti)...
Otázku môžem položiť aj takto : Po koľkých dňoch od vytrhnutia stoličky ste boli schopní dať si klasický posilňovací tréning? Odmietam brať lieky proti bolesti pri takej malichernosti, jediné čo podstúpim je injekcia do ďasna (ani pred tými 14 rokmi to nebolo inak, bolelo to menej než som si myslel že bude).
Ďakujem za odpoveď/odpovede.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2021 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénoval som na druhý deň.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PrivateBlueVenusTV
(ban)


PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2021 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Trénoval som na druhý deň.


Díky za odpoveď, takže zhruba tri dni bez tréningu to budú u mňa, už som sa zľakol, že týždeň....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PrivateBlueVenusTV
(ban)


PříspěvekZaslal: so květen 22, 2021 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, vyzerá to tak, že už dnes poobede budem cvičiť, už som si dal ranné cvičenie (medzilopatkové svaly, obrátenú hyperextenziu, príťahy chodidiel ku dlaniam na hrazde), a tlaky do oblasti vytrhnutej "stoličky múdrosti" sa nejak nekonajú. Včera keď mi ťahali zub múdrosti, injekcia na mňa účinkovala tak dobre (vzhľadom na to, že roky rokúce neberiem žiadne lieky), že pri asi 40 sekundovom vyťahovaní mi oči ani len nezvlhli. Doma som nepoužil žiaden liek proti bolesti, akurát som sa však uzemňoval, čo má za následok rýchlejšie hojenie zranení, prirodzené tlmenie zápalov, atď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: so květen 22, 2021 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po své zkušenosti s trháním 8cky bych si netroufl 😀😀😀 Aneb snad 14 dní obden na pohotovost, bolesti hlavy od trojklanyho nervu, že jsem to nezažil... Ale každý to má asi jiny
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: po květen 24, 2021 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já byl po první osmičce v pohodě a myslím že den potom (nebo nejpozději ten další) jsem cvičit šel. Ale o pár týdnu později s druhou osmičkou to bylo horší. Horečky skoro 40°C a dva dny v posteli na kašičkách a nejméně týden bez jakékoli námahy. Takže je to opravdu asi hodně individuální.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - TRÉNING & vytrhnutý zub (múdrosti)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: