Sexshop

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sexshop  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Sexshop
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RichardJanco

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2021 8:14 am    Předmět: Sexshop Odpovědět s citátem

Ahoj, rád bych se zeptal na jakým sexshopu nakupujete, zatím s tímhle nemám zkušenost a je to pro mě trochu choulostivé, ale rád bych něco pořídil partnerce. Jen se něják nevidím v té kamené prodejně, jak na mě kouká ta prodavačka, že tam bloudím a nevím co je co, tak asi raději nějaký e.shop, děkuji za odpověď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2021 2:14 pm    Předmět: Re: Sexshop Odpovědět s citátem

RichardJanco napsal:
Ahoj, rád bych se zeptal na jakým sexshopu nakupujete, zatím s tímhle nemám zkušenost a je to pro mě trochu choulostivé, ale rád bych něco pořídil partnerce. Jen se něják nevidím v té kamené prodejně, jak na mě kouká ta prodavačka, že tam bloudím a nevím co je co, tak asi raději nějaký e.shop, děkuji za odpověď.

Ahoj, heleď do kamenného obchodu nemusíš mít strach jít, nejlepší je jít rovnou na pokladnu a říct, jakou máš představu :) Nevýhoda je, že ty kamenné bývají dražší, než když to objednáš z internetu.

Taky dost záleží na tom, jakou máš představu, jestli chceš jen klasickej vibrátor a nebo nějaký bdsm pomůcky, tam už je lepší vyhnout se klasickým sex shopům, ale jít po kvalitě.
RichardJanco

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, fakt byvají kamenné prodejny dražší jo? Jinak představa je nejspíš vibrátor, bývám často pryč, tak ať se partnerka beze mě nenudí ;). Teď jsem jeden den koukal na eshop ***, máš nějakou zkušenost? Je tam vcelku slušný výběr.

--
editováno adminem

Rychle na stránku:

Přejdi na: