Sexshop



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sexshop  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Sexshop
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RichardJanco


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2021 8:14 am    Předmět: Sexshop Odpovědět s citátem

Ahoj, rád bych se zeptal na jakým sexshopu nakupujete, zatím s tímhle nemám zkušenost a je to pro mě trochu choulostivé, ale rád bych něco pořídil partnerce. Jen se něják nevidím v té kamené prodejně, jak na mě kouká ta prodavačka, že tam bloudím a nevím co je co, tak asi raději nějaký e.shop, děkuji za odpověď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2021 2:14 pm    Předmět: Re: Sexshop Odpovědět s citátem

RichardJanco napsal:
Ahoj, rád bych se zeptal na jakým sexshopu nakupujete, zatím s tímhle nemám zkušenost a je to pro mě trochu choulostivé, ale rád bych něco pořídil partnerce. Jen se něják nevidím v té kamené prodejně, jak na mě kouká ta prodavačka, že tam bloudím a nevím co je co, tak asi raději nějaký e.shop, děkuji za odpověď.


Ahoj, heleď do kamenného obchodu nemusíš mít strach jít, nejlepší je jít rovnou na pokladnu a říct, jakou máš představu :) Nevýhoda je, že ty kamenné bývají dražší, než když to objednáš z internetu.

Taky dost záleží na tom, jakou máš představu, jestli chceš jen klasickej vibrátor a nebo nějaký bdsm pomůcky, tam už je lepší vyhnout se klasickým sex shopům, ale jít po kvalitě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RichardJanco


PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, fakt byvají kamenné prodejny dražší jo? Jinak představa je nejspíš vibrátor, bývám často pryč, tak ať se partnerka beze mě nenudí ;). Teď jsem jeden den koukal na eshop ***, máš nějakou zkušenost? Je tam vcelku slušný výběr.

--
editováno adminem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip888


PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2021 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamenný obchody né, já můžu doporučit nějak sex4you, přijde to v krabici a není na tom poznat (ani název dodavatele), že to má něco společnýho se sexshopem. A super ceny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip888


PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2021 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš by mě zajímalo, co tam přitelkyni koupit. Ona na tohle moc není, ale já to zas můžu, tak úplně nevím, čím začít, abych to nepřehnal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2021 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A čo tak sa o tom porozprávať, problém?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BDavid


PříspěvekZaslal: út únor 01, 2022 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abys to nepřehnal u své partnerky je těžký ... já koupil klasický vibrátor a stejně leží většinu času v šuplíku. Začal bych něčím menším, třeba nějakými afrodiziaky .. https://www.erosstar.cz/afrodiziaka-pro-zeny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sexshop
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: