Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 316, 317, 318 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2021 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift klasikou:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x230kg
3x5x180kg

Rumunský deadlift:
3x6x140kg

Hyperextenzie:
3x10

Príťahy VČ v predklone:
3x6x100kg belt on, trhačky on, všetko on, už som bol riadne v prdeli

Veslo - kladka:
3x10x všetky tehličky

Incline bench press:
1x6x20kg
1x6x32,5kg
1x4x50kg ech, no, ešte musím veľa kaše papať, aby to šlo
2x10x40kg lepšie

Peck deck:
3x10x70kg

Tradičný bic tric ram triset

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CP_cp2ohzAR/

Po príchode do fitka som sa začal rozcvičovať, keď mi nejaký trouba zabral činku. Nevadí, vravím si, počkám, kým docvičí, nemám sa kam ponáhľať, a on má právo používať vybavenie, keď si zaplatil. Ale keď si z jedinej normálnej tyčky vyrobil 30kg a v squat racku začal robiť biceps, pričom tyč držal ručičkami v rukavičkách s bandážami zápästí, začal som strácať kontrolu. Našťastie prišiel Štúr, čo ma na chvíľku rozptýlilo, ale aj tak toho týpka nenávidím rovnako ako ožranov, čo nám pľujú vo výťahu a debilov, ktorí nechajú svojich skriplených jorkšírov šťať vo výťahu. Tĺkol by som takých ľudí. Jorkšírmi.
Kde som to..?
Aha, už viem. No, pretože sme ohľaduplnkovia, tréning sme si naordinovali až na šiestu, kedy vieme, že Dračí cisár zdola už má zatvorené. Takí sme my veľkodušníci!!! Takže sme sa bez obáv mohli, hneď ako rukavičník dopumpoval kýptiky, pustiť do deadliftu. Nakoniec som to vyhnal na 230kilo, čo som vôbec nečakal. Stále sa bavíme o klasike, čo je moja zúfalo zlá disciplína (niežeby som mal vyslovene nejakú dobrú disciplínu, ak nerátame, že vydržím strašne dlho na záchode), ale nejakým zázrakom som sa zlepšil o desať kíl, odkedy som to skúšal po znovuotvorení fitka.
Aby som urobil aj nejaký objem, dal som tam 3x5 so 180 kilami, to už bol trochu overkill a hamstringy, zadok a spodný chrbát sa začali dožadovať knihy sťažností, ale smola. Ešte boli v pláne rumuny. Tie som nejak dožil s boľavou grimasou, len aby som mohol pokračovať hyperkami Ja fakt nechápem, prečo si také robím. Asi trauma z detstva, napríklad tá, keď som na brannom zistil, že moje super tepláky, v ktorých som dorazil, bolo v skutočnosti pyžamko, čo mi spolužiaci dali náležite vyžrať.
Potom som dorazil chrbát a tým myslím dorazil. Čaká ma asi zábavný víkend, dobitý som ako chlapec z Brááátisky, čo provokuje miestnych šrácov na diskotéke v Ruskovciach za Sobrancami, smeje sa im, že sú vidláci a očumuje im frajerky. Takže tajne dúfam, že Soraya nenaplánovala nejakú túru alebo podobný nezmysel, nezlúčiteľný s powerliftingom.
Incline tlaky mi naposledy išli podozrivo dobre, tak som si vzal len tak z hecu 50ky. Spravil som s tým 4 vytrápené opakovania a radšej som to pokorne odložil, než by som si vykĺbil ruku a hodil činky pomáhajúcemu Štúrovi na nohy. Nakoniec som sa dopumpoval 40kami a peck deckom.

Medzitým sa objavila Rasputinka v elastických kraťáskoch, ktoré boli kratšie ako funkčné obdobie českého ministra zdravotníctva. Bolo to celkom pokoukání, síce sa Rasputin snažil zakryť ju svojím telom, ale je chudý ako rozštiepený vlas, takže nemal šancu. Okrem nej dorazili aj detské fitnessky, akurát, keď som robil peck deck. Cvičili presne cez uličku predo mnou, takže ani nebola moja chyba, že som sa pozrel. Je len fér povedať, že CNS som mal tak rozmrdanú z mŕtvol, že som na ne pozeral úplne nevinne, ako na vodopád, alebo ľadovú jaskyňu, skrátka ako na umelecký výtvor prírody. Bol som tak mimo, že aj keby mi obe naraz nahé robili jazykmi celotelovú masáž, nič by sa neudialo. Len by im zabehli moje chlpy, teda...

Joj hej a aby chuj bicepsujúci v squat racku nebol málo, fitkom sa prehnalo stádo debilov, čo nevie odkladať činky a kotúče, bohužiaľ som ich nevymákol, aby som na nich mohol škaredo pozerať a nič im nepovedať, lebo som introvertný hanblivec. Tak som z ohľaduplnosti k recepčnej aspoň tie najťažšie kúsky pozbieral a vrátil, kam patria

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2021 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ranné váženie/meranie:

Váha 98,7kg, to znamená o pol kila menej ako pred týždňom. Spokojnosť, pomaly už sa to snažím zastabilizovať a podržať váhu a formu cez leto, potom na zimu skúsim objem. Ak budú otvorené fitká, teda... Potešujúce je, že sila sa zatiaľ ako tak drží

Pás 90cm. Takže už 7cm dole od začiatku tejto mojej diétnej epopeje

Biceps 43cm

Stehno 69-70cm

Zvyšok som nemeral, lebo sa mi nechcelo a asi tam veľká zmena nebude. Takže z pása mínus 7cm a zvyšok sa podržal plusmínus na rovnakých hodnotách ako pred diétou. To je, myslím, celkom solídny výsledok

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2021 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za ty mezinárodní urážky přijdeš do pekla!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so červen 12, 2021 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Za ty mezinárodní urážky přijdeš do pekla!


To byly který

Jinak scénka s tepláky/pyžamem pobavila. Zejména proto, že mne kdysi zachránilo jen to, že jako vzorné robě jsem čekal na maminku abych se zeptal, jestli si je smím vzít ven.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2021 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Pás 90cm. Takže už 7cm dole od začiatku tejto mojej diétnej epopeje

tak to je dobrý progres!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2021 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Peter Ustinov napsal:
Za ty mezinárodní urážky přijdeš do pekla!

To byly který
Sobrance vs Bratislava... 🙃
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2021 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
ygg napsal:
Peter Ustinov napsal:
Za ty mezinárodní urážky přijdeš do pekla!

To byly který
Sobrance vs Bratislava... 🙃


No nazdar ... v tom případě nedělní škola hadr.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2021 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

si zabil
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ustinov: Ty si nejaký citlivý hele To robí to rodičovstvo, bojuj s tým!!!

Cohen, Seeya: Náhodou, true story. Pravda, chlapec, čo dostal cez držku v Ruskovciach bol z Trebišova, ale to je úplne rovnaká prdel ako samotné Ruskove, tak som to musel trošku vytuniť, lebo kto kedy počul o Trebišove Aj keď pravda asi je, že byť tam chlapec z Bratislavy, tak dostane vidlami do ksichtu, to už by fakt išlo do tuhého. Desím sa pomyslenia, čo by sa zomlelo, keby spustil po česky.

Vlk: Vidíš, a vraj 7cm nie je veľa!

ygg: Oh takých veselých jazvičiek na dušičke mám plno Na výtvarku sme si mali priniesť nožnice a moja mama aktívna krajčírka mi pribalila polmetrové oceľové nožnice ako z amerického slasheru z 80s. Ako hej, strihali látku, papier, pravdepodobne aj plech... Dnes by ťa za držanie takých nožníc pravdepodobne zavreli kvôli nedovolenému ozbrojovaniu, ale bola iná doba. Akurát keď som došiel do školy, všetky detičky mali mľandravé plastové farebné nožničky, ktoré neprestrihli ani vodný prúd z kohútika. Ale boli farebné a mali na sebe obrázky zvieratiek a hlavne boli neškodné, takže som schytal brutálny výsmech Podľa mňa, keby som aspoň jednému ustrihol prst alebo asi aj celú ruku, prestali by sa smiať, ale radšej som bol len tak tíško smutný
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Desím sa pomyslenia, čo by sa zomlelo, keby spustil po česky.

To mi připomíná, jak na soustředění na kámoše zkoušel v Košicích nějaký domorodec nastoupit, když si v trafice kupoval noviny.
Holt rázovitý kraj. :-)
Jsem si vždycky říkal, že jsme ho po válce Sojuzu nepřidali jako bonus k té Zakarpatské Ukrajině.

EDIT ... jinak za totáče tyhle díry po granátech nebyly až tak neznámé, zejména díky "osvědčenému" konceptu ... pošleme záklaďáky od domova jak to jen nejdál jde. Takže z Trebišova na 730 nejlépe někam k Chebu, a naopak. Takový malý domácí proletářský internacionalismus.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nahodou.., v predchadzajucej robote sme mali parkovisko asi 200 metrov od ofisu co bolo povazovane za "velmi daleko". No a toto parkovisko sme vdaka vzdialenosti, familiarne nazvali "Trebisov"
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x210kg
1x1x220kg
1x1x210kg
1x1x200kg
1x1x180kg
1x1x140kg

Bench press stopky:
1x6x20kg
1x6x60kg
4x6x100kg

Rozpažky:
3x10x16kg

Superset
Sťahovanie kladky:

3x12x60kg
+
Sťahovanie kladky rovnými rukami:

3x12x50kg

Triset ramená, biceps a triceps

Hodnotenie tréningu: Dnes bez videa. A energie. A sily. A nálady.

Poobede ma začala bolieť hlava a bolo mi jasné, že to nie je úplne ideálna východisková pozícia pred drepmi. Pri pohľade z okna mi bolo jasné, že dažďové mračná a vietor mi pomiešali tlak a vtedy sa holt nič nedá robiť. Poslal som tam ružovú tabletočku, ale pomohla ako detská náplasť s obrázkami zvieratiek na krčnú tepnu roztrhanú tigrom.
Vo fitku som sa pokúsil urobiť prvý drep a ako som zadržal dych, zišiel dole a zas hore, skoro mi explodovala hlava. Zaujímavé. Hneď som to skúsil ešte raz s vyššou váhou a čuduj sa svete, bolelo to ešte viac!
Takže série s viac opakovaniami nehrozili, neviem si dosť dobre predstaviť ísť sériu, počas ktorej mi po každom drepe viac a viac rastie tlak v hlave, až by sa mi nakoniec lebka rozletela ako dobre zrelý melón, do ktorého niekto strčil granát.
Horko ťažko som to vyhnal na 220 kilo, ale teda veľmi neoslnivý výkon. Trochu sa aj hanbím, aj som mrzutý, ale jebať, asi občas musí prísť aj takýto deň, aby sme si viac vážili poriadne tréningy. Ale aj tak, doprdele, robieval som s tým trojky!

Potom sme už nechali nohy nohami, netuším, čo sme mohli ísť, aby som nemal miesto hlavy tlakový hrniec. Radšej sme sa presunuli na bench press. A tam prišiel zvrat a nejak sa celý ten môj telesný stroj rozhýbal a nič nebolelo, naopak vyšli z toho veľi pekné 4 pracovné série bench pressu. V tom čase sa objavila zrzka Kvetinárka (ah, dalo by sa povedať, že veľmi pôsobivý exemplár obtiahnutej legíny, rozhodne v prvej trojke všetkých legín. Ale chodí len veľmi zriedka, tak som necítil potrebu ju tu predstavovať) a všetok tlak sa z hlavy presunul inam, takže super úľava.
Pravdupovediac spôsobila svojím obtiahnutým zadným koncom taký rozruch, že keď som sa po hrudníku presunul na opačnú stranu fitka ku kladkám, úplne neznámy v rukavičkách cvičiaci stratenec sa ku mne familiárne prikmotril a so sprisahaneckým úsmevom vyhlásil "Až sa nedá pri nej cvičiť, čo?", tak som mu vysvetlil, že ja teda ako beriem, že je veľmi šikovne vyskladaná prírodou, ale že naozaj som prišiel na kladku cvičiť, lebo taký je plán. Neveril mi a ďalej si ju tajne obzeral v odrazoch zrkadiel a okien a radšej nechcem vedieť, čo tými jemnými rukavičkovými dlaňami robí teraz, keď si na ňu spomína.

Celkovo teda dnešný tréning nestál za veľa. Drepy ma vyslovene sklamali, ale myslím, že som urobil maximum, čo sa v tej chvíli dalo (hlava ešte stále tak tlmene bolí ). Benche naopak celkom potešili. Úplne mega potešila Kvetinárka a to, že mi Štúr požičal sprcháč - a sprcha napokon tiež, keďže doma máme niekoľkodňovú odstávku teplej vody.
A vraj sa o mne po fitku šíri, že som alfa. Neviem úplne presne, čo to znamená. Predpokladám, že zazerať, byť arogantný kokot k cudzím a pri drepoch kričať rovná sa alfa
Ah a dostal som aj lichôtku! Od Štúra. Vraj som "Celkom urobil formu!", čo sa dá voľne preložiť ako "Už nie si také vyžraté prasa ako predtým!"

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 16, 2021 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nájsť starú fotku v logu furt poteší

2014 vs 2021

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st červen 16, 2021 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě nalevo ještě mladej štíhlej perspektivní s životem před sebou, a napravo už ... .
Ale zase bezpochyby vzorný otec a milující manžel ... nebo naopak

_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červen 16, 2021 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzpriamovace si mal obludne uz vtedy, zato trapezom este chvilu trvalo, kym sa zmenili z konvexnych na konkavne.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 316, 317, 318 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: