Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 317, 318, 319 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 16, 2021 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky..?



Pauzované drepy:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
3x6x160kg

Zombie drepy:
3x6x100kg

Bench press:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x130kg
3x3x130kg

Slingshot press:

3x6x130kg

Kliky na bradlách:
3x10xCarabas + 20kg

Zhyby:
3x6

Triset
ramená, biceps a triceps

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CQMYM0Wh-cO/

Tak trošku drepové vykúpenie toho nešťastného pondelka. Hecol som sa a pridal 10 kilo na pauzované drepy. Šlo to super, prišlo mi to ozaj celkom ľahké, akurát na videu som natočený tak blbo, že mám nohy ako bocian Fuck. Zrejme som po tých biednych jednotkách trochu oddýchol a zrazu bola energia na objemové drepy.
Zombie drepy prvýkrát, odkedy som ich robil v pivnici. Stále dobré, veľmi šikovný cvik.
Škoda, že potom museli prísť benche
Tie boli zrazu nejaké ťažké. Ako dobre šli minulý týždeň, tak naprd šli dnes. Ale nič to, 3x3 splnené, to je základ.
Potom sme si dali slingshot - prišiel mi poštou nový, nepožuvaný, parádny, takže som čakal, ako dobre bude kopať zdola. KOKOTINA, vôbec nekopal Dole trošku a potom už prd. Ten starý funguje oveľa lepšie! Ale nakoniec sme to prežili, dal som si ešte kliky na bradlách, tam pre zmenu uhol kamery je taký, že vyzerám ako keby som mal rozsah pohybu 5 centimetrov Dnes to s kamerou veľmi nešlo.

Aspoň sa po asi deviatich rokoch objavila Cusana! Dala si fullbody a zajtra asi zomrie. Povedala, že som tak dobre pochudol. To by ma potešilo, keby mi sila neklesala ako sebavedomie pri Ripperových videách.
A dorazili mi nové chytré hodinky, aha:

Konečne budem vedieť, koľkými krokmi a ako ďaleko som prišiel
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2021 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

víc masa... dorostenec vs. senior, ne jako že starý nebo starší, ale jak se to používá v názvu pracovních pozic... prostě ses vypracoval :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2021 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
víc masa... dorostenec vs. senior, ne jako že starý nebo starší, ale jak se to používá v názvu pracovních pozic... prostě ses vypracoval :)


Aj starý nebo starší, nebudeme si klamať

Sumo deadlift:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg
1x1x250kg
1x3x200kg
1x3x180kg

Zhyby:
3x6xCarabas + 10kg

Sťahovanie kladky zhora:
3x8x70kg

Príťahy s oporou hrudníka:
3x8x100kg

Incline jednoručky:
1x6x20kg
1x6x30kg
2x10x40kg
1x8x40kg

Peck deck:
3x15x50kg

Zakopávanie:
1x10x40kg
4x10x60kg

Triset ramená biceps triceps

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CQRdh-9hJxC/

Dnes taký single opustený tréning. Štúr si išiel dať pichnúť druhú dávku vakcíny, ktorá nefunguje na mutácie, a necítil sa nijak zvlášť akčne, aby prišiel do fitka. Rišo sa neobjavil, lebo pretože asi hádam snáď, skrátka plná papuľa výhovoriek, ale beztak ho len nepustila stará dobrá manipulatívna ženská.
Takže sám, myslel som, že sa budem aspoň lepšie sústrediť, ale aj keď cvičím sám, stále odo mňa niekto niečo chce, hovorí so mnou alebo nejak inak ma rozptyľuje.
Nakoniec sa mi podarilo vyhnať deadliftovú váhu na 250 kilo. To je 5kg pod moje all time best. Ked uvážim, že som dlhodobo v kalorickom deficite, nepeakoval som, ani sa nijak špeciálne nepripravoval, tak mám z toho dobrý pocit. Na duši, na tele teda nie
Hneď, ako som položil činku, cítil som, že úpony vzpriamovačov nad prdelou dostali co proto. Skúsil som potiahnuť ešte aspoň 200 kilo, ale ten chrbát som stále cítil (bratia Česi na to majú krásny výraz "namožený") a pri poslednom treťom opakovaní som nejak stratil predstavu o čase a priestore a skoro so mnou švihlo o zem. Aj na videu tuším vidieť, ako trochu zakolíšem v hornej polohe s činkou. Tak som tam už len poslal jednu 180ku a zabalil to. Aj tak to hodnotím ako úspech, lebo 250 tu už dlho nebolo.
Aby som pošetril ten chrbát, strategicky som zvolil cviky, pri ktorých nijak netrpí. Zhyby som si sťažil, síce len s desiatkou, ale OK, ráta sa to. A potom už len kladočky a strojčeky a ojebávky.
Potom incline tlaky, bohužial CNS už bola v stave ako slovenské cesty treťej triedy (nie že by vyššie triedy boli nejaké skvelé, kto jazdí po východnom Slovensku, ten vie) a tak som vypučil len dve desiatky so 40kami a potom už som upadol ako žena slabých morálnych zásad, ktorá nutne potrebuje peniaze na drogy.
Zvyšok tréningu som sa premotkal zmätene, tu a tam niečo zdvihol alebo potlačil, potiahol alebo pokotúľal a mohol som ísť domov ako slobodný človek

Legíny sa nekonali žiadne, len Rasputinka na mňa robila smutné oči, tak som si od nej kúpil proteín. Lacný, hnusný, z Rumunska, z ktorého mi vyrastie druhá hlava na chrbte, ale čo by som neurobil pre úplne cudziu borku, ktorú v živote neuvidím inde ako vo fitku len preto, že je pekná, no nie?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 19, 2021 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes skvelý deň s rodinou na sestrinej záhrade/v bazéne. Vyšalil som sa aj s neterou (pri wrestlingu som ju skoro vyhodil von z bazéna, lebo som nekoordinované hovädo ) aj s malým Pepkom, pochytal nejaký bronz spredu a žiarivú červeň zozadu (predpokladám, že rozloha môjho chrbta hold nafasuje viac slnka) a popil pivko a pojedol nejaké grilované mäsko.

Fotka nie je veľmi lichotivá, lebo momentka, ale zas je pekná, podľa mňa, a aspoň ukazuje, že už nemám taký tlstý pupek



Ale hodinky sú potvrdené ako vodotesné, čo je super

A ranná váha 98 kilo, takže zas cca pol kila dole za týždeň. Už by som to hádam aj nejak zastavil alebo čo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 21, 2021 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento týždeň len ľahké oddychové tréningy, pretože som rozpadajúci sa práchnivý Golem Ani nebudem zapisovať, myslím.

Dnes ani nič zaujímavé nebolo, len nejakému vrabčákovi som požičal magnézko, pretože sa chudák pokúšal o mŕtvolu v rukavičkách. Zľutoval som sa, rukavice som rituálne spálil a napatlal som ho magnézkom. Nakoniec priznal, že sa mu tak ťahalo lepšie Síce nie technickejšie, ale rátam, že na to asi magnézko nemá dosah.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 23, 2021 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st červen 23, 2021 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu ma desia tie vedlajsie efekty chudnutia. Vypadaju mi aj vlasy alebo to len chlpy?
Apropo schudol si aj v tvaari
A namiesto cm tam mas kg tusim typo
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 23, 2021 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
trochu ma desia tie vedlajsie efekty chudnutia. Vypadaju mi aj vlasy alebo to len chlpy?
Apropo schudol si aj v tvaari
A namiesto cm tam mas kg tusim typo


Typo opravené

Porast som upravil, keď sme šli k vode, lebo neuveriteľne debilne sa natiera opaľovacím krémom, keď som v plnej zarastenosti
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 23, 2021 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ešte momentka pomedzi fotenie, vyzeral som ako dement, tak som to presmajlikoval. Ale pomer ramená - pás ma teší

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 29, 2021 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg
1x1x190kg belt on, sbd on
1x1x200kg
1x4x200kg
1x5x200kg
1x4x200kg

Výpady:
3x ... x30kg

Sťahovanie kladky zhora:
3x10x60kg

Bench press:
1x6x20kg
1x6x60kg
3x6x110kg

Rozpažky JČ:
3x10x16kg

Triset
Ramená ruky

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CQrN3MSBUOx/

Tááák po týždni oddychových nudných tréningov som späť. Samozrejme sa NEDALO začať inak ako drepmi. A tie sa celkom podarili. Prepašoval som medzi pracovné série nenápadne aj jednu 5ku s 200 kilami, čo ma potešilo. V každej sérii rezerva na jedno opakovanie, ale v tej horúčave sa mi ozaj nechcelo to hrotiť a šiel som na istotu. Aj tak som bol úplne spokojný. Až do chvíle, než som sa nehrabal v logu a nezistil, že takto pred rokom som si drepol PR 6x210kg Takže.... eeehm. Progress...?
Potom sme šli výpady, žiadna divočina, len 30 kilo. Aj to stačilo, aby som v tej fitkosaune bez kyslíka skončil spotený skrz naskrz, s nohami napumpovanými a svalovkou na riti. Ale stále lepšie ako Štúr, ten si natiahol hamstring a bolo dovýpadované Už mu ťahá na 30, darmo.
Potom rýchla kladka, aby sme trochu natiahli chrbát a bežalo sa na benche, ktoré konečne uvoľnili dvaja vrabčáci, pumpujúci preukrutne. Keby im to aspoň toľko netrvalo... Holt, keď sa ide tréning Brencha Warrena alebo Doriana Yatesa, tak to trvá, všetky tie zhadzované, vynútené a negatívne série
Benche teda super, samozrejme so stopkou dole. Pravda, legdrive som už zažil lepší, trochu ťahali aj šľachy okolo kolien, ale v princípe OK. 110 je taká váha, že keď nepomôžu nohy, proste to tam vytlačím len vrškom Technika je beztak pre buzerantov.
Na záver tradičný triset, ktorý, musím priznať, mi zlepšil pracky Na ľavom bicáku mi naskočil normálne taký ten guľatý vršok svalu. Na pravej sa nič také nekoná, ale keď veľmi siiilno mega napnem bicák, dostanem kŕč a bolí to dva dni

Keď sme končili tréning, prišli Kinder fitnessky. Upotený natiahnutý Štúr sa s jednou silno objal (s tou staršou, čo nie je až taká pekná) a potom ju v šatni vychválil, že vie robiť dobrú fajku Ten chlapec nestráca čas, úchyl zvrátený. Ale do dievčiny by som to ozaj nepovedal, také napohľad neviniatko. Holt, tichá voda...Štúra fajčí.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 30, 2021 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy s gumou a stopkou:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
3x6x160kg belt on, sbd on

Sissy drepy:

3x10

Bench press:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x120kg
3x2x140kg

Slingshot press:
3x2x150kg

Kliky na bradlách:
3x8xCarabas + 30kg

Zhyby:
3x6xCarabas + 15kg

Triset ramená a ruky

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CQwX9BhBC3e/

Tak sa nejak stalo, že som sa ráno zobudil (štvrtýkrát, lebo Leela sa rozhodla, že mať sračku cez deň je nuda a tak mi kňučala v noci o jednej, druhej a pol piatej, že jej extrémne treba srať a tak som chtiac nechtiac musel vstávať a v polozdebilnetom stave námesačnosti so sotva rozlepenými očami vyviesť von psa, aby obsrala trávu a nie koberec) ako čerstvo 36ročný. Je to tak. K 40ke sa blížim míľovými krokmi, ale smejem sa, lebo moje kolená a chrbát majú už dávno 50
Na obed som mal narodeninovú pizzu, čo sa neukázalo ako najšťastnejší nápad, lebo to bol veľmi zvedavý pokrm a v dusne a spotenej horúčave prázdneho fitka mal občas nutkanie vykuknúť von, aby zistil, čo sa deje. Chvalabohu sa mi podarilo celú tú pizzamasu udržať v brušku, ale dobre mi to teda nerobilo.
Dobre mi nerobili ani drepy, hlavu som mal natlakovanú, všetko bolelo celé zatuhnuté ešte od pondelka (nečakal som, že ma tie výpady tak dojebú, ale na zadok svalovka ako už dlho nebola), potil som sa preúdesne a smrdel som skoro tak hrozne, ako ten lacný "osviežovač vzduchu", ktorý tu a tam na nás vypľuje také to udělátko na pravidelné prevoňanie priestoru. Už som cítil mačacie chcanky, ktoré prevoňali priestor lepšie... No nič, odbieham.
Po drepoch ma čakal bench. Strata sily radostne pokračuje Ako ubúdajú centimetre z pásu, tak padá aj sila na tlakoch. Zaujímavé, že drep a ťah sa ako tak držia, ale tlak s tými mojimi ručiskami alá Dlhé Bidlo ide totálne doprdele. Nič to, dal som si aspoň kliky na bradlách. Prihodil som 10 kilo oproti minulým tréningom, ale opatrne som zvolil 8 opakovaní miesto 10. Chcel som vedieť, čo na to ramená - vyzerali byť OK, tak keď sa zajtra nezobudím ochrnutý, dám nabudúce 10 opakovaní.
Potom ešte zhyby s 15kou a samozrejme legendárny triset, aby som mal ruky ako storocné duby a všetky pracne ušité kostýmy mi boli zasa malé a mohol som pracne šiť zas iné

Po tréningu mi Šunik kúpil proteínovú tyčinku, lebo si ju zaslúžim svojou starobou a príjemne zakončil celý tréning

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2021 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerajší trenál

Sumo deadlift:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
3x1x240kg
1x6x180kg

Hyperextenzie:
3x10x20kg

Zakopávanie:
3x10x40kg

Príťahy JČ s oporou:
3x10x40kg

Superset
Sťahovanie kladky zhora:

3x12x60kg
+
Sťahovanie kladky rovnými rukami:

3x12x50kg

Incline JČ rozpažkotlaky:
1x10x15kg
3x10x35kg

Peck deck:
3x10x70kg

Triset ramená a ruky

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CQ1gCQeB8em/

Tak som sa rozhodol, že keď už mám tú dovolenku, tak prerobím spálňu. Skvelý nápad, skultúrniť si bývanie, len sa to veľmi nekamaráti s tréningom a regeneráciou Čo už, ale chytré hodinky sa tešia, počítajú mi škrabanie stien ako kardio, takže mi každý deň nadšene hlásia, že robím pokroky a zlepšujem si kondíciu Síce sa pri tom nahltám prachu ako beduín, ale to už hodiny nezistia. Zlámal som už asi 50 škrabiek aj s náhradnými čepeľami, vynosil desiatky kíl oškrabanej omietky a farby a ešte stále nekončím. Začínam ale chápať, prečo túto debilnú robotu robili pri každej prerábke, ktorej som bol svedkom, polodementní cigoši, ktorých rodičia boli súrodenci. Nie je to totiž veľmi povznášajúca práca...
Teda na deadlift trochu bez energie (a bez techniky, ale to stále), ale nič, čo by

nevyriešil. V tomto teple to kope obzvlášť dobre, smrdí to ako pochcaný pisoár v Sabinove na stanici vedľa bufetu, to človeka hneď nabudí.
Na 250 kilo som nemal gule ani dostatok pochcaných pisoárov, tak som zvolil tri single s 240. Do techniky sa mi dostávalo obtiažnejšie, svaly boli navyknuté skôr narábať so špachtlou, ale nakoniec to celkom šlo. Aby som urobil aj nejaký objem, na záver som si do krvi ošmirgľoval kolená šiestimi opakovaniami so 180 kilami.
Po mŕtvole už bolo vlastne všetko ľahké. Ťažké mala akurát srdce jedna borka na Štúra, pohadzoval si tam s nejakým kotúčom a nevšimol si ju a skoro jej hodil dvacku na nohy Keby pohľady zabíjali, už by som si zháňal čierny oblek a nacvičoval reč nad jeho rakvou. Aby toho nebolo málo, ku mne sa ozval miestny pořízek s rukami ako som ja v páse, že by som si teda po sebe mohol z lavičky utierať kriedu. Netušil som, o čom hovorí, nakoniec z toho vysvitlo, že ten dubák Štúr sa niekde posadil, opadal zo seba magnézko a zabudol to utrieť. Tak som tú zjebávku od Pořízka kaskádoval naňho. Chcel ísť lavičku utrieť, ale medzitým ju nejaký vrabčák utrel sebou.
Inak sa tuším nedialo nič zábavné, čo by stálo za popis, Rišo sa stále neobjavil, Erik sľubuje, že príde cvičiť, ale niet ho, Kinderko sľubuje Štúrovi, že príde drepovať, ale nikde nič, skrátka úplná bieda, nespoľahlivosť a sklamanie
Do toho všetci strašia sedemdesiatoupiatou vlnou omega verzie kovidu, takže sa pivničný gym zas stáva aktuálnym. Tetušky na bytovom družstve sa na to hneď za chvíľku už aj pozrú (návrh je tam už dva mesiace), len pracovali na vyúčtovaní, aby bolo dodané včas. Ja napríklad som ho ešte nedostal, tak netuším, ako na tom pracovali, ale zas nemôžem povedať, že by mi 500eur nedoplatkov nejak extra chýbalo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2021 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on, sbd on
1x1x210kg
1x2x210kg
1x3x210kg
2x2x210kg

Výpady:
3x ... x30kg

Príťahy jednoruč na kladke:

3x10x30kg

Bench press:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
3x6x120kg

Peck deck:
3x20x40kg

Triset
ramená ruky

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CQ9QjtKhWhh/

Ah jáááj, veľké plány boli na drepy, nakoniec som bol rád, že som to nejak dodrepoval bez zranenia Myslel som si, že 210 nie je nejaká veľká váha, ale zjavne premýšľam v objemovom rozmere a nie v diétnom. Aspoň dúfam, že to je tým odtučnením a nie fyzickým úpadkom Som happy, že som prepašoval do tej hromady dvojkových sérií aj jednu trojku. Ono to ani nebolo ťažké, len proste hnusný pocit mať to na chrbte Počas série mi navyše napadali myšlienky ako: "Jejda, zas si si zabudol nastaviť zarážky. To bude prdel, až to hodíš Štúrovi dozadu na nohy", skrátka dnes na to nebolo nastavenie tela ani mysle. Ale tak aspoň som prihodil desať kilo na činku, môžem sa utešovať aspoň tým.
Nohy dorazené klasicky výpadmi. Vo videu sú značne osekané, lebo Štúr neodolal a miesto mojich výpadov točil nejakú dievčinu v minikraťaskoch na chodiacom páse. Mala síce pekné tetovanie po celej chrbtici, ale moje výpady si zaslúžili viac pozornosti! Navyše mala celulitídu, čo ja teda rozhodne nemám! ALebo ju nevidieť cez chlpy.
Benche naopak potešili. Nejak som dal šestky so 120 kilami. Jo, bez stopky síce, ale aj tak celkom slušný objem.

Rasputinka ma pochválila, že som schudol z bruška! Ja som vedel, že potajomky sleduje moje fotky a videá!
Zároveň sa priznala, že niekedy sleduje z recepcie všelijakých čaptošov a babrákov, niektorých aj spomenula, väčšinou to boli takí, ktorých som tu už opisoval Napríklad dnes sa zas prirútil pupkatý týpek v tielku a legínkach, ktorý už zo šatne vychádzal s utiahnutým opaskom a rukavičkami. Ten mi zlepšil náladu, keď cvičil bruško, len sa tak natriasalo
Riša som spovedal cez internet, kedy príde cvičiť. Povedal, že mu Jahonkou bolo vysvetlené, že ho bolí rameno a určite je to nejaký zápal, takže cvičenie odkladá na neurčito Je skvelé mať niekoho, kto myslí za teba, šetrí to mozog. A rameno.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2021 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z mojho ledva zopar mesiacov bolaveho ramena ma uz roky zabavu cela rodina, je to jedna z tych veci, ktore musi cvicenec prehryzt navyse, cize k bolesti vseobecnej svalovej ci bolesti zapricinenej zranenim sa pridava ako bonus bolest zo vstrebavania cudzej skodoradosti, pripadne falosneho sucitu tych najblizsich. Cvicenec si vsak musi byt vedomy svojho ciela a nepodlahnit stekotu emocionalne vyhladovanych psov, pretoze karavana musi ist dalej...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2021 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
2x1x140kg
1x1x145kg
1x2x130kg
3x6x100kg

Tlaky JČ na rovnej:

3x6x40kg

Chest press:
3x10x89kg

Peck deck:
3x8x75kg

Čelné drepy:

1x3x20kg
1x3x60kg
3x6x100kg belt on, sbd on

Zhyby:

3x6xCarabas

Triset

Hodnotenie tréningu:
No boha dpč, celé zle a nedobre a ako keby nahovno. Po týždni škrabania omietok a starej farby, natierania, vynášania, prinášania, pratania, nahadzovania omietky, maľovania a neviem čoho som si odpálil pravý trapéz. Asi ako som mal vkuse pravačku hore, že by aj Hiler dojatím upustil slzičku. Dnešné maľovanie už bolo celkom na Quasimoda, pravú ruku som nevedel zdvihnúť a keď sa to podarilo, mal som dojem, že mi do krku niekto zadrbal krompáč. Jóóó, veľký rešpekt všetkým borcom, ktorí sa živia rukami a ešte cvičia. Ja som si to skúsil na týždeň a umrel mi život. Kolená v hajzli, chrbát v hajzli, trapéz v hajzli. Ideálne podmienky ísť si dať ťažký bench. Kvetinárka, nech Boh žehná jej prdeli v legínach, sa pozerala, tak som si povedal, že pôjdem po ťažkých jednotkách hore. Bohužiaľ od trapézu mi skapala pravá lopatka, od toho pravé rameno a ako vidieť na zápise, nedostal som sa nad 145 kilo a už tá 145ka bola tak tragická, že som rovno zhodil na stovku. Hnus, odobratie činky OK, negatívka ľahká ako prd a potom keď sa malo zapojiť rameno, dovidenia. Bol som mega sklamaný, ale rátam, že asi také veci sa ľuďom dejú, tak som to hodil za hlavu (iba obrazne, fyzicky za hlavu nič nehodím, keď mi nefunguje ruka) a pokračoval v nejakých ľahkých blbostiach, čo boli okolo. Sklamaná bola asi aj Kvetinárka, lebo ešte naposledy zakrútila zadkom, čo malo za následok niekoľko takmer smrteľných pádov z lavičiek a obesení na kladkách, kde chlapci úplne stratili sebaovládanie a kontrolu a vybrala sa do šatne a už ju nikto nikdy nevidel.
Nohy som skoro vynechal, ale nakoniec sa vo mne ozvalo svedomie, tak aspoň rýchle ľahké čelňáky - som si myslel pôvodne Trapéz ma obmedzoval ešte aj pri tom, takže žiadna úľava nenastala. Ani pri zhyboch, samozrejme. Ani pri trisete, robil som rozpažky s jednoručkami a užíval si pocit, že ma niekto bodá do trapézu šrubovákom.
Skrátka dnes to bolo úplne naprd a v podstate fňukám odkedy som skúsil prvý bench so 140kou Mal by som sa vzchopiť a vzmužiť, ale nejde to. Zajtra si skočím asi za tetuškou, nech ma rozmasíruje.

Aspoň pás zliezol na 89cm. A áno, fotím sa poloholý vo výťahu, mám v piči venčiť psa v tričku, keď je vonku 800 stupňov a tričko sa na mne aj tak vznieti. Aspoň takto sa snažím nahnať D vitamín, keď už dovolenku trávim zavretý v byte a patlám sa s farbami a omietkami. Staré tučné susedy si na to tiež už zvykli a majú ma rady.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 317, 318, 319 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: