MUDR. Josef Veselý


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MUDR. Josef Veselý  Úvodní stránka -> Fotografie -> MUDR. Josef Veselý
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mikuc


PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdo z nás nemládne:)


Kéž by to vždy skončilo takovýmto koncem, zajímavý dokument.

Reichel dnes...
http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/10390/91854[/quote]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romanvesely


PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2021 12:50 am    Předmět: Jsem syn Josefa Veselého Odpovědět s citátem

Hey guys,

I don't speak czech, since I grew up in germany, but, believe it or not, I am the (only) son of Josef Veselý and I just discovered this thread and I am surprised, that many of you guys seem to be a fan of him (I used Google Translator to read some of your comments about him).

If you are still interested, I could get all the stuff from my mothers place some day and post it here. We still do have many of the original photos of his bodybuilding career and I still miss him very much (since he died in 2000). We also have like 4 cups/goblets he won in different competitions!

I found one photo I can share with you today, it is not about his muscles, but at least a funny picture!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majka


PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2021 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hallo, thank you for your offer, I sent you an e-mail :) and we´ll work it out.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2021 9:24 am    Předmět: Re: Jsem syn Josefa Veselého Odpovědět s citátem

Zdravím. No pane jo, to jsou mi věci, to je překvápko! Na toto mnou založené vlákno už jsem nekoukal ani nepamatuji ( jsem aktivní na fb na stránkách Bodybuilding retro ) a najednou se zde objeví potomek Velkého Josefa! Pokud jste se již domluvil s moderátorem na nějaké spolupráci, budeme se těšit na článek nebo reportáž, hlavně fotky!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MUDR. Josef Veselý Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: