Cocman - Garage gym


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cocman - Garage gym  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cocman - Garage gym
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2021 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, znam to, cvicit v casove tísni
Pak clivek hidne přemýšlí, co bude zvedat
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2021 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa 10.11.

Snatch test 24kg

7:10


Bohužel jsem pořád úplně v háji s dechem a mám pocit, že se po nemoci už do formy nikdy nedostanu. Furt se necítím úplně ok.

Potom ještě pár Hindu kliků, AB wheel, a floorpressy.

Včera jsem dostal migrénu s aurou, málem jsem nedojel z práce a po zbytek dne mi bylo tak zvláštně blbě plus hrozná únava. Ale snad už to bude dneska lepší.

Peter Ustinov: No on by čas asi i byl, ale na vstávání ve 4 ráno nemám sílu se 2 dětma na krku. Ale ještě pár let a třeba už budu moct cvičit i přes den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2021 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deti jsou priorita, mam to stejne
Ale 2* za t,den driv vstat muzu, a dva treningy na udrzeni staci
A nebo 15min s ktb kdyz prijedu z prace
Mam stesti, ze me zena podporuje
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2021 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12.11.

Simple & Sinister 32kg

13:12 včetně pauzy

Pak něco na břicho a cleany až do 44kg KTB

Jelikož má mladší dítě rýmu a nemůže moc spát, tak jsem už cca od půl 3 byl vzhůru a zabral jsem asi až kolem 4. Takže spánek nic moc, ale cvičení šlo překvapivě dobře.

S odstupem času mě celkem mrzí, že jsem se kettlebellu začal věnovat až takhle pozdě, protože se ukazuje, že je to vážně naprosto ultimátní nástroj na cvičení. Stačí ještě hrazda a člověk nepotřebuje nic dalšího. I tyhle kratší tréninky mi vyhovují, jelikož se při nich nezničím a můžu zbytek dne fungovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2021 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman napsal:
S odstupem času mě celkem mrzí, že jsem se kettlebellu začal věnovat až takhle pozdě, protože se ukazuje, že je to vážně naprosto ultimátní nástroj na cvičení. Stačí ještě hrazda a člověk nepotřebuje nic dalšího. I tyhle kratší tréninky mi vyhovují, jelikož se při nich nezničím a můžu zbytek dne fungovat.


Ktb su fajn, ale kedze s nimi cvicim uz 11 rokov, viem ich uz trosku porovnat so silovym trojbojom. Trojboj mi zvysil silu ovela rapidnejsie, swing nemoze nahradit mrtvolu ani nahodou. Ziadna varianta ktb drepu zas nemoze nahradit zadny drep, pocas korony som do 3 mesiacov stratil 20% vykonu ani som nevedel ako, pricom snaha o zachovanie bola. A ziadny ktb press, alebo ktb floor press nenahradi bench, aj ked tam tie straty boli relativne najmensie. Len teda treba dat pozor na lakte.

Ako si vsak spravne poznamenal bells su vynikajuce pre kazdeho, kto si vie denne vyhradit len 20 minut a potrebuje si precvicit cele telo, neznicit sa a fungovat. Pre mna boli vynikajucim doplnkom k behaniu, pripadne ked som na dovolenke na chate, mam tam 28kg a trosku sa s nou zabavim ked si spomeniem. S&S je ideal, len by si mal este na zaciatku pred getupom a swingami robit goblety 3x5.

Takze mrziet ta to az tak nemusi, uzivaj si novy typ treningov a reportuj!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2021 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No já to pochopil tak, že Goblety, Halo atd. se dělají jen na začátku na rozehřátí. Což teda dělám, jen to nepíšu.

Možná jsem se špatně vyjádřil. Nemyslím, že swing nahradí na 100 % mrtvolu nebo že goblety nahradí dřep. Ale je to asi ta nejlepší náhrada, pokud člověk zrovna chvilku nemůže ty hlavní cviky cvičit. Moje myšlenka je taková, že mě celkem mrzí, že jsem ztrácel v minulosti čas s Crossfitem, který je určitě fajn, ale jen pro malé procento lidí. Občas si zajdu zacvičit, ale je to už spíš z nostalgie po lidech v gymu. K čemu je naprosto obyčejnému člověku, že se bude učit snatch s velkou činkou nebo další vzpěračské cviky. A to nemluvím o tom, že se pak tyhle úzce specializované cviky dělají pod únavou, kdy jde technika totálně do pozadí, takže hrozí zranění atd. A pokud je lekce špatně sestavená, tak lidi jdou většinou domu s tím, že jsou totálně rozbitý, ale jsou spoko, že je to k něčemu a myslí si, že takhle to má být vždycky. A já byl bohužel jedním z nich. A když najednou člověk zjistí, že mu stačí 15-20 minut denně a je po zbytek dne plný energie a pořád se zlepšuje, tak mu to docvakne.

Já osobně nemám nějaké extra ambice. Nepotřebuju dřepnout 200kg nebo zatáhnout 300kg na mrtvolu. Spíš mi jde o to, abych dokázal děti nosit na rukou, házet do vzduchu a udržel s nimi krok, až budou větší. Prostě jim dát tu zábavu, kterou já jsem jako malý miloval, ale měl jsem jí málo. Prostě čísla jsou až na druhém místě (ale jakmile udělám snatch test s 32, tak budu mít velkou radost)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2021 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota 13.11.

Mrtvy tah

2x5x140
8x5x130
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2021 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne, je to ako pises, pochopili sme sa spravne.
Ad snatch test: pozri sa do mojho popisku 😂 Snatch test s 24kg mam splneny uz davno, s 28kg som skoncil niekde okolo 70 opakovani, s 32kg som obcas dal 2x 5+5 a tam to aj skoncilo. Ale rad by som niekedy nadviazal na tieto vykony, len momentalne nemam priestor zaradit cvik do rutiny. Jednym slovom: neuregenerovatelne. 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2021 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí 15.11.

Simple & Sinister 32kg

14:50 i s pauzou


Nikam jsem to nehnal, protože děti jsou pořád nemocný a tak jsem se moc nevyspal a navíc to nechci přepálit, abych to taky neschytal. Sice mělo být pak ještě něco dalšího, ale bohužel mi to uprostřed rozcvičky překazila silná ranní káva, která mě donutila se na 15 minut odebrat do koupelny na trůn.

Řeším pořízení dalšího KTB a nějak se nemůžu rozhodnout, jestli 2x24 nebo 2x28 nebo 1x36. A je tady ve hře ještě 60kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2021 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úterý 16.11.

Dřepy:

2x5x130
8x5x120


Tak jsem si nakonec objednal 36kg KTB a pod stromeček si nejspíš koupím ještě 2x24.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2021 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa 17.11.

Snatch test 24 kg

7:něco


No hrůza. Už jsem to dlouho nezkusil, tak jsem zapomněl, jak težký to je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2021 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Snatch test sa meria tak, ze ratas kazde opakovanie ktore urobis do piatich minut. Daj cislo. Ale nejaka silova vytrvalost tam bude, ked si to potiahol cez 7 minut.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2021 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud by jsi potreboval (chtel), tak je primo program na snatch test
Zatim jsem taky na 7minutach 😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2021 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Zatim jsem taky na 7minutach 😁
Neverim, ty uz musis snatch test s 24kg urobit s prstom v zadku hocikedy. Ledaze pises o snatch teste s 32kg...?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2021 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Peter Ustinov napsal:
Zatim jsem taky na 7minutach 😁
Neverim, ty uz musis snatch test s 24kg urobit s prstom v zadku hocikedy. Ledaze pises o snatch teste s 32kg...?

Jj, 24 je napohodu, chci zkusit "kralovskou" 32
To je vetsi vyzva
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cocman - Garage gym Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: