Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 333, 334, 335 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 11, 2022 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Nejak mi to stale pripada, ze skutocnym vitazom je vietnamsky kvetinar... ?🤷


To tvrdíš len preto, že si ho nevidel Ten človek v živote nevyhral asi nič.

Kelly napsal:
decarabas napsal:
Ah, čo by som dal za tréning väzňa


Nevieš čo je nuda, pokial neskúsiš tréning väzňa


Neboj, neskúsim Kým to nebude také väzenie, ako vo filme, že majú normálne fitko s činkami a romantikou v srpche

Peter Ustinov napsal:
decarabas napsal:
...
Neviem, čo bolo demotivujúcejšie, cvičiť korte sám a trpieť nekonečným počtom sérií v tichu a samote, alebo cvičiť korte sám a trpieť nekonečným počtom sérií v hluku a na hromade, kde nikto iný sa nijak netrápi ....

Ty si princezna 🤣🤣🤣
A co teprve takovy bear, kde.mas tech serii na drep 20?


Neurazí ma nikto, kto považuje kettlebell za vrchol fitness evolúcie




Drepy:
1x5x20kg
1x5x70kg
1x5x120kg belt on
5x5x155kg

Lýtka:

3x12x120kg

Predkopávanie:
3x10

Bench press:
1x6x70kg
8x6x102,5kg

Deadlift:

1x3x70kg
1x3x100kg
5x5x160kg belt on, trhačky on

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CYj7dC0hutf/

Cez víkend nejaký strečing v snahe rozhýbať moje dolámané staré telo. Po strečingu sa vždy cítim výborne. Asi 10 minút, potom sa s vŕzganím starých povrazov zase poskracujem do pôvodného stavu a som tam, kde som bol.
Na drepy sa mi nechcelo, takže prišiel čas na predtréningovku od extrifitu, čo mi dorazila v ktorejsi výhre z tipovačiek. Dal som si predtréningovku, takže sa mi stále nechcelo a ešte ma svrbeli uši Yes!
Po príchode do fitka ma potešilo niekoľko vecí. Erik ako šikovný správca neustále vylepšuje, takže na stenu pribudol držiak na tyče, aby sme ich nemuseli opierať v rohu. Poladil tiež kladkostroj a do stien navŕtal ďalšie úchyty, aby sme mali kde vešať expandery. Ja som objednal pár adaptérov na kladkostroj a čakáme, kedy to dorazí. Erik niekde vybavil ešte šikmú lavičku na brucho, ktorá pri troche šťastia poslúži aj na tlaky dole hlavou a veľké zrkadlo, takže sa budeme môcť obdivovať nielen navzájom, ale aj každý sám seba. Tieto veci by sme mali mať do konca týždňa
Štúr neprišiel kvôli práci, prišiel však Rišo.
Drepy sa naveľa naveľa rozhýbali, aby som pošetril sily na ďalšie tréningy, dal som si už len lýtka. Ale potom som videl, ako dobre Erik spojazdnil predkopávanie a tak som neodolal Nič ťažké, ani žiadne tempo a tak, ale nohy sú nezvyknuté a som úprimne zvedavý, či sa to nejak odrazí na drepoch zajtra. Skúsim dnes viac jesť, hádam to pomôže Tak či onak, možnosti cvičenia sú zase raz o niečo širšie a neviem sa dočkať, keď skončí korte, aby som sa tam mohol šaliť so všetkými vecami a poriadne sa vyblázniť.
Rišo si natiahol chrbát. Zas.
Benche nekonečné, ale ľahké. Rameno len zľahka iritované, možno mu pomáhajú strečingy a zahrievačky, alebo som len lepšie zamostoval a zapakoval lopatky. Kým to nebolí, nelámem si hlavu. Ale pozorujem, pre istotu, nech nie je neskoro.
Deadlift hnus, ale išiel aj Rišo, hoci s menšou váhou a tak som sa necítil tak sám Rišo si ešte viac natiahol chrbát.
Môj spodný chrbát začína mať dosť, budúci týždeň to vidím na deload a úplne bez deadliftov. Nemá zmysol to pushovať a potom sa odkurviť a nedokončiť program pre zranenie. Takže aj na oddych musí byť miesto. Po deloade si zopakujem tento týždeň a potom budem pokračovať ďalej. Naposledy som to urobil podobne, predĺžil si tak objemovú časť a fungovalo to výborne.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 12, 2022 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Erik ako šikovný správca neustále vylepšuje, takže na stenu pribudol držiak na tyče, aby sme ich nemuseli opierať v rohu.

tak to je luxus! to jsem si taky při video prohlídce říkal, že ještě věšáky na tyče... ale že do takových detailů asi investovat nebudete... a vida! ono když vás je tam více a při tom počtu tréninků se tyhle "detaily" bohatě odvděčí :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2022 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Erik ako šikovný správca neustále vylepšuje, takže na stenu pribudol držiak na tyče, aby sme ich nemuseli opierať v rohu.

tak to je luxus! to jsem si taky při video prohlídce říkal, že ještě věšáky na tyče... ale že do takových detailů asi investovat nebudete... a vida! ono když vás je tam více a při tom počtu tréninků se tyhle "detaily" bohatě odvděčí :)


Zatiaľ sa naozaj nemôžem sťažovať. Tréningy aj bežia celkom svižne, dve hodinky a sme vybavení. Erikovi je občas síce dlho, ale je to uňho v baráku, keď skončí skôr, tak proste ide domov

Drepy:
1x5x20kg
1x5x70kg
1x5x120kg belt on
5x5x155kg

Bench press:
1x6x70kg
8x6x102,5kg

Rozpažky JČ:
3x12x17kg

Chest press na stroji:
3x12x nemám šajnu

Deadlift:
1x3x70kg
1x3x120kg
5x5x160kg trhačky on, belt on

Triceps:
5 alebo 6x10, dával som to v pauzách medzi deadliftovými sérkami

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CYpG7xyhdSu/

No, tak srandy kopec. Na tréning som sa síce tešil, ale aj som vedel, že to bude drina. Pre istotu som tam poslal predtréningovku, ale už mi ani nezabrneli uši Na mňa tieto blbosti proste nefungujú. Ak je na báze kofeínu, tak mi akurát treba srať a ak je to NOčko, tak ani len to. Ale je to chutné, no...
S drepmi som sa ani toľko nepotrápil, nohy boli síce trochu unavené z pondelka, ale už som pomaly v tom stave, že skrátka prídem, oddvíham, odídem. Už sa s tým nesnažím bojovať Absolútna odovzdanosť. Len si občas na konci dovolím trošku tichej radosti, že yes, mám to za sebou, už len 8 sérií benchov a 5 deadliftov a to ma zas dostane do útlmu
Bench press paráda, veľmi ľahký. Rameno stále v norme, poctivo pred každým tréningom na ňom makám. Možno nejaký Animal Flex by nemusel byť na škodu. Pozriem, či niekde nie je v akcii. Už som raz takto mal rameno zvláštne načaté, ale nikdy z toho nič horšie nebolo a ani ma neobmedzilo v tréningu, budem dúfať že to zas odoznie. Každopádne tie objemy na benchi sú divočina a dúfam, že sa pretavia do pekného nového maxka.
Hrudník som ešte pošteklil rozpažkami a potom som si vyskúšal takú malú improvizačku. Na kladkostroji je aj chest press, ale je tak slabunký, že som ho reálne neplánoval použiť. Ale ako som šikovník s detskou dušou, tak som kreatívny ažaž a pomotal som stroj expandermi a heuréka! Vymyslel som parádny hrudný dokončovák. Odhadujem to tak na 70 kilový odpor, čo myslím na dokončenie celkom stačí, pokiaľ sa pridá na opakovaniach. Prípadne tam namotáme tvrdší expander, ale to už neviem, či podrží stroj samotný, lebo to je mašina vystrúhaná na kolene z hliníka a zlepená sekundovým lepidlom. Aspoň tak vyzerá... Ale funguje zatiaľ viac, než dobre a mám z nej radosť. Myslel som si, že to bude len vešiak na kabáty a ono to je plnohodnotná mašina do fitka - predkopávanie, zakopávanie, chest precc, peck deck, kladka zhora, kladka zdola, triceps, biceps, bomba.
Na záver deadlift, nekomentujem A triceps, zas na stroji. Lebo máme stroj. Heč!

Riško má stále dodžubaný chrbát a je na seba extra opatrný, tak si odcvičil len nejaké gumy a stroje a kardio na bicykli, takže ha! Využili sme už aj toto.
Celkovo mám veľkú radosť, tréningy fungujú, priestor je úplne dostatočný na náš typ tréningov, tak hádam sa nič nepokurví

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2022 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatkový trenál

Drepy:
1x5x20kg
1x5x70kg
1x5x120kg belt on
3x5x155kg
1x5x152,5kg díky Erik za nakladanie a díky ja za kontrolu
1x5x160kg náhrada za predošlé, díky ja, že nemám mieru

Bench press:
1x6x70kg
8x6x102,5kg

Deadlift:
1x3x70kg
1x3x120kg belt on
5x5x160kg trhačky on

Zhyby:
5x5xCarabas

Príťahy na stroji:
3x12

Hodnotenie tréningu: _https://www.instagram.com/p/CYuNirehUT5/

Nekonal sa Štúr ani Rišo. Jeden stále pracuje na baráku, aby mal kde ubytovať svoju rozrastajúcu sa rodinu, druhý tam poslal tretiu dávku a bolo mu veľmi dôrazne odporúčané autoritami, aby nešiel cvičiť. Teda, eh, zakázala mu to frajerka, ale to má pre Riša väčšiu váhu, než keby mu diktoval minister zdravotníctva... Ale asi by tam toho aj tak veľa nenarobil, lebo mu z toho bolo nejak blbo.
Na druhú stranu, prišiel Dominik, ten ešte tretiu dávku nemal, frajerka mu nič nezakázala, tak aspoň mohol vyskúšať, aké sme si to vydumali fitko.
Drepy síce boli relatívne ťažké, ale Dominik šiel so mnou, dokonca konečne cvičil s vyššími váhami ako ja, aj keď som mu povedal, že sú to moje tretie drepy tento týždeň a jeho z toho obchádzali mrákoty On je teraz split bro, aby stíhal regenerovať. Možno to tiež niekedy skúsim, keď budem veľký. Tak teda nohy ťažké, ale aspoň som mal parťáka a keď mi Erik blbo naložil v predposlednej sérii, tak som sa odhodlal dať si trestnú sériu so 160kou. Veľká radosť, hlavne, keď si predstavím, že ma to čaká v rámci korte o dva týždne...
Benche boli rýchle, bol som po strede trochu drevený a mal som svalovku, ale na sile mi to neubralo a vcelku svižne sme prešli na deadlifty.
Tie boli samozrejme ťažké, ale vedel som, že bude deload (aaaah sweet sweet deload, ani ma nehne robiť niečo ťažké!!!) a tak som sa do toho oprel, aby som si tie ľahšie tréningy zaslúžil. A potom už prišli doplnkové cviky za odmenu - zhyby a príťahy na kladkostroji. Príťahy mali trošku limitovaný rozsah kvôli konštrukcii stroja, takže na konci som nevedel stlačiť stred a trapézy a miesto toho som to musel podržať ako keby na polceste a to bol nenormálny killer na plachty Takže ďalší veselý cvik na našej srandovnej kladkomašine a svalovka na chrbát zaručená.
Dominik bol veľmi spokojný s naším Plague pitom, žiaľ má to dosť ďaleko a tak sa u nás asi bude objavovať skôr výnimočne.

Ja som mal na víkend samozrejme veľmi rozumný plán ísť na hory s batohom a prespať na čerstvom vzduchu. Všetko bolo bezva, než som zistil, že spodný chrbát je na cucky a sotva vlečiem nohy Chvalabohu som sa hecol, ale nadrel som sa, nie že nie. Večer som liezol do spacáku a nohy som mal komplet zdreveneté, lebo drepy sú jedna vec, 12km s báglom po horách v strede silovky je druhá. V noci bolo nejakých -12, čo ma trochu potrápilo okolo 4 ráno, ale našťastie spacák podržal a rozhodne som teda spal už aj v horších podmienkach A bol to epický výlet, kľudne by som šiel zas. Až nepôjdem korte

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2022 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prihodím ešte pár obrázkov z víkendu. Jasne, nie je to extrémny pochod na Sněžku v tangáčoch a žabkách, ako je teraz moderné, ale aspoň sa kvôli mne nestrhávajú zo sna záchranári a ani sa mi nechce ohurovať normálnych turistov tým, že mi trčia gule z trenírok, kým oni, hlupáci teplomilní, majú vetrovky a čiapky. A tak, kým Vim Hoff je zo mňa sklamaný, som si aspoň užil chill a relax a urobil pár fotiek:







_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2022 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Celkom slusne vyhlady. Tam v dialke, to uz su Tatry?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2022 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, krasne ich bolo vidiet, bola perfektna viditelnost
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 18, 2022 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

parádní výlet! to by se mi líbilo... ale mému novému, značkovému, dekovému spacáku, který má mít komfort od 2 °C, asi ne, protože jsem v něm v létě při dvanácti stupních klepal kosu a musel si něco oblíct :D holt už se ze mně stává takový glamper ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út leden 18, 2022 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk: spacak calexacek sa tomu vravi :))

velmi fajn fotky, isto tam poriadne prefukovalo aj bez treniek. A vima hoffa tiez prenechavam tym osvietenym
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2022 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x20kg
1x5x70kg
1x5x120kg belt on
5x5x160kg

Lýtka:
4x10x120kg

Bench press:
1x6x70kg
8x6x105kg

Deadlift:
1x3x70kg
1x3x120kg belt on
5x5x165kg

Hodnotenie tréningu
: https://www.instagram.com/p/CZIB0NrBmuO/

Po dlllhom čase ľahkých tréningov som nabehol zas na normálne korte. Nejak som myslel, že budem oddýchnutý a plný energie, ale fakt je taký, že prvé pracovné drepy mi vysvetlili, že ne ne hošánku, ideš sa trápiť Ono to nevyzerá na videu až tak zle, lebo som to zrýchlil, ale jedna séria mi trvala asi 12 minút.
Potom som robil lýtka, aby som mohol hovoriť, že robím lýtka a aj tak nerastú To je moja ultimátna stratégia. Odšmrdlať zlou technikou pár sérií a potom vyplakávať, že mám lýtka ako špagetky. Niečo ako keď som roky tvrdil, že neviem pribrať, lebo plno žeriem a potom sa ukázalo, že mám denný príjem tak 1700kcal v škoricovníkoch a horalkách
Bench press dobrý. Bál som sa, čo rameno a celkovo aký bude výkon, ale ramenu prospel ľahší týždeň, kĺbovka a aj to, že som si nechal činku podať a tak som si udržal zapakované lopatky. To by mohla byť cesta.
A nakoniec... Moja psychologicko-fyzická Nemesis Dééédlifty. Hneď v prvej pracovnej sérii som si natiahol niečo v chrbte, ale tak, že celkom dosť. Nebolo to zlou technikou, je to tá séria na videu, všetko šlo OK, možno som len vychladol medzi sériami, ktovie. Lenže som sa pár minút predtým Rišovi smial, že je ufňukaný a príliš opatrný na seba a tak nebolo cesty späť a musel som odmakať všetko V noci som sa budil na to, ako ma to bolí, bolí to aj teraz a bude to bolieť aj zajtra a asi aj o týždeň Uvidíme, čo s tým budem schopný zajtra odcvičiť, ale môže byť, že deadlift trošku utrpí. Nehádžem flintu do žita, ak to bude možné, budem ťahať. Ak nie, tak nebudem. Také jednoduché
Parádny návrat po deloade


Mám lepší hrudník ako Sandow Ale neviem salto
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2022 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Veru, ja sa uz nikomu nesmejem ked sa mu nieco stane, lebo karma a Bozie mlyny su take, ze clovek sa ani nenazda a stane sa mu rovnako a horsie. Ale ty este nemas 40 takze nevies o com je zivot... ale nebojim sa, druhe dieta ta umravni!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2022 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
ale nebojim sa, druhe dieta ta umravni!


Aaaale kde, vždy sa to nejako dá.
Otec má tri deti a hneď ako sa dalo, chodili sme cvičiť/športovať s ním, inak by sme ho doma ani nevideli. Došlo to tak ďaleko, že sme všetky tri decká hrali nohejbal a on bol náš reprezentačný a kondičný tréner.
Teraz má 67 rokov a jeho tréningový program je každý pracovný deň 300 klikov, 300 drepov s 12kg pozváranou činkou, 50km na stacionárnom bicykli a 1500m na veslovacom trenažéri. Jednu izbu v byte majú s mamou ako telocvičňu.
Takže sa nebojím, že by som sa nejak nedostal/nevrátil sa k cvičeniu. A zraneniam Celoživotný vzor už mám
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2022 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x20kg
1x5x70kg
1x5x120kg belt on
5x5x160kg

Bench press:
1x6x20kg
1x6x70kg
8x6x105kg

Peck deck:
5x10

Deadlift:
1x6x70kg
1x5x120kg belt on
1x1x165kg ok, pôjde to
5x5x165kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CZNNei2BfTk/

Trošku boli obavy, ako zvládnem tréning s natiahnutým chrbtom. Aby som bol presný, Rišo mal obavy, ako je opatrný posera, ja sa k svojmu telu správam, ako keby mi budúci štvrtok malo prísť náhradné.
Drepy ale boli úplne bez problémov, dokonca by som povedal, že boli ľahšie ako v pondelok. Nie, že by som teda s tou činkou na chrbte tancoval, ale boli rezervy. Aj tak som rád, že už ma tento objem čaká v piatok naposledy a idem na intenzitu. Dve ťažké dvojky ma likvidujú omnoho menej ako tento nekonečný nezmysel (áno áno, Ustinove, viem, že v Bearovi máš 175 sérií drepov v tréningu, ale nie 3x týždenne...) No, takže, drepy teda OK, nohy mám síce permanentne unavené a kde tu bolí koleno alebo hamstring, ale to je asi účel objemovej časti. Teda, myslím tú únavu, tá bolesť je asi len bonus.
Benche mega ľahké. Môžem na korte nadávať koľko chcem, ale ten bench s tým objemom ide hore neuveriteľne. Tlakujem 8x6 poctivo 3x týždenne a stále bez problémov. Update ramena - drží. Pri benchi v ňom občas pukne, ale rehabky a kĺbovka asi odvádzajú dobrú prácu a dá sa to zvládať. Bolí ma to paradoxne skôr počas bežného dňa, keď sa pozabudnem a nejak blbo sa zapriem o ruku, alebo sa na mňa zavesí malý Pepek. S tým viem žiť, takže dobre.
Potom peck deck. Je to vyslovene oldschool s malým rozsahom, ale funguje to. Stačí to v konečnej fáze malinko podržať a hneď sa to prejaví - dnes mám z toho celkom peknú svalovku. Vyzerám na tom stroji síce ako nejaká fitnesska z 1992, ale nedbám Hlavne, že to funguje. Ale predpokladám, že to budem musieť kombinovať s normálnym rozpažovaním, ak si chcem vyrobiť aký taký hrudníček na leto.
Samozrejme hlavná obava bola pred deadliftom. Chrbát som však necítil počas drepov, čo bol dobrý prvý signál. Potiahol som 70ku - dobre. Potiahol som 120ku - dobre. Tak som skusmo potiahol jednotku s pracovnou váhou a... Stále dobre. Nakoniec super deadlift, vládal som viac, ako v pondelok a ani som si nič nenatiahol Dnes chrbát len zľahka stuhnutý, ale rozhodne nie ubolený ako v pondelok, že som ani zaspať nevedel.
Spokojnosť.
Tak teda ešte v piatok posledný objemový tréning a potom prechádzam na intenzitu, čo znamená ťažké dvojky s 80% z maxima a potom prihadzovačky každý týždeň. Asi nepôjdem úplne podľa percent, tam je to korte hodne nemilosrdné a z týždňa na týždeň prihadzovať po 15 kilo je samovražda. Trošku to teda skorigujem a pridám si aj nejaký ten deload týždeň. Naposledy to tak fungovalo a nevidím dôvod to meniť Teda... Nie meniť.. Nechať podľa pôvodného plánu. Či.. No, chápeme sa

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2022 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, klasika, zas som sa vyprdol na zápis z piatku Ani veľmi nebolo čo, keď sa to tak vezme.

Drepy:
1x10x20kg
1x5x70kg
1x5x120kg belt on
5x5x160kg

Bench press:
1x6x20kg
1x6x70kg
8x6x105kg bandáže na zápästiach

Deadlift:
1x6x70kg
2x3x120kg belt on
1x1x165kg
5x5x165kg

Príťahy zhora - kladka:
4x15

Back pull - ten názov som teraz vymyslel! :
4x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CZSQrVPhXWD/

Chvalapanubohunanebi toto bol posledný objemový tréning. Nebudem klamať, už mi z toho celkom je*alo a motiváciu som musel hľadať veeeeľmi hlboko v temných zákutiach môjho charakteru A ako naschvál, nikto nemohol prísť a tak som cvičil sám. Na jednu stranu bol ten tréning rýchly, ale na stranu druhú to chcelo veľa sebazaprenia, aby som to normálne docvičil.
Drepy prekvapivo dobre išli. O nejakej dynamike sa mi síce mohlo len snívať, ale zázračne som to oddrepoval dopohody a s rezervami. A ani technicky to nebol úplný fail - snažím sa pracovať na mobilite členkov a kontrolovať si hĺbku, takže s buttwinkom celkom úspešne bojujem.
Bench press ma zvádzal, aby som urobil len 6 pracovných sérií, v programe sa totiž píše 6-8 sérií. Ale zaťal som sa a splnil som všetkých 8, keď idem stále toľko. Autizmus by ani nepustil iné číslo. Nebola to sranda, nemal mi kto podať činku a ramenu sa to veľmi nepáčilo. Praská v ňom a pobolieva. Až nejak doklepem korte, budem si musieť dať od benchu na čas pokoj a zamerať sa na rehabky. Kĺbovka a kadejaké opravné cviky to spomaľujú a pomáhajú, ale ten objem je skrátka na rameno veľký a nestíha sa spamätať. Nepanikárim, už som niečo podobné mal - keď som cvičil sám doma a v pivnici a nemal mi kto podať činku. Časom to prešlo, len to chce veľa visieť na hrazde a pomôcť rotátorom.
Deadlift ako posledný z veľkej trojky. Spodný chrbát mám celkom porozbíjaný, ale paradoxne počas silovej časti si oddýchne. Aspoň si tak nejako matne spomínam na predošlé korte, ale možno len žijem v dezilúzii, z ktorej sa čoskoro vyliečim. Chvalabohu sa mi nejak podarilo vcelku technicky čisto a bezbolestne poťahať to, čo som poťahať mal a radostne som sa vrhol na kladky, lebo tie aspoň nie sú s veľkou činkou a nebolí ma z nich spodný chrbát. Vcelku sa neviem dočkať, až tam pošlem pre zmenu nejakú kulturistickú rutinu a nebudem chodiť dobitý ako baník a ešte si spravím aj formu, ktorou tu budem spamovať celé leto, aby ste ma mohli prirovnávať ku Kingoflove.

V pondelok ma teda čaká značne znížený objem všetkého, čo je dobré, akurát tam budú na drepy nejaké dvojky s 200 kilami, čo je zlé
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 01, 2022 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x20kg
1x5x70kg
1x5x120kg
1x1x160kg belt on
1x1x180kg
2x2x200kg

Lýtka:
4x12

Bench press:
1x6x20kg
1x4x70kg
5x4x100kg

Deadlift:
1x3x70kg
1x3x120kg
3x3x155kg belt on

Superset
Brucho:

5x10
+
Triceps - lano:

5x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CZZ9aWIh9zZ/
No hurá. Konečne nejaká, aspoň malá, zmena v tréningu Jak sa nemusím mordovať s nespočítateľnými objemami, tak to hneď inak odsýpa a aj motivácia sa vrátila. Drepy som sfúkol tak rýchlo, že Erik nechápal, čo sa zrazu stalo. Skúsil som mu to vysvetliť, ale mne chýbala slovná zásoba a jemu predstavivosť, aby pochopil, ako sa objemová časť má premietnuť do silovej, tak som to nechal tak Ale ako vidieť na videu, nálada bola dobrá a Riško sa pekne roztancoval.
200ka inak ľahká, telo je rozbehnuté dobre po predošlej fáze programu, akurát CNS už dlhšie nečelila niečomu takému, tak sa mi malinko motala hlava. A troooošku som cítil spodný chrbát, jak je zatuhnutý zo všetkých tých drepov a ťahov, tak sa veľmi ľahko irituje Inak ale s drepmi spokojnosť.
Pri benchoch ma vôbec nebolelo rameno. Poctivo som rozcvičoval, veľa som visel na hrazde aktívne aj pasívne, počas voľných dní makám na rotátoroch, tak hádam mi ten znížený objem a kadejaké opatrenia pomôžu. K výkonu nie je čo písať, samozrejme, to je už len tá údržba, takisto ako deadlifty.
Pri tých som vôbec necítil žiaden problém. Váha ľahká, objem malý a tak ma ani to pichnutie v spodnom chrbte, čo som pocítil pri drepoch, vôbec neobmedzovalo. Rišo odťahal presne to čo ja, teda tri trojky s rovnakou váhou Úplne povyrástol, aký je mocný. Ale išlo mu to, to je fakt.
Tréning vďaka novému sviežemu vetru, ktorý priniesla intenzita, skončil o dobrých 45 minút skôr a to sme ešte dali z roztopaše brucho a triceps, aby aj Erik sa potešil Brucho ale pomohlo, pekne to stiahlo napätie zo spodného chrbta, ak bude čas, musím ho zas robiť trochu častejšie
Zmeral som staré kotúče, čo máme na jednoručky - úplne rovnaké sa už nedajú zohnať, ale skúsim nájsť také s rovnakým rozmerom, aby sme potom na "kulturistiku" mali dosť kotúčov a mohli vyskladať nejaké ťažšie jednoručky. Erik sa zatiaľ snaží vybaviť zrkadlo, nech sa môžme pri cvičení pozerať, akí sme fešáci.
Zajtra ťažké benche, na to sa teším, ak rameno podrží. Piatok bude horší, tam mám na deadlift nejakých 210 kilo, hádam sa chrbát uvoľní dovtedy.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 333, 334, 335 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: