Kondiční soutěže 2022


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kondiční soutěže 2022  Úvodní stránka -> Soutěže -> Kondiční soutěže 2022
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paja001


PříspěvekZaslal: so leden 15, 2022 12:08 am    Předmět: Kondiční soutěže 2022 Odpovědět s citátem

Zdravím,

chystám se na kondiční soutěže na podzim 2022, zajímá mě však, zda by se něco dalo absolvovat již na jaře, tím myslím něco neoficiálního, případně v zahraničí (tak, aby se to nedozvěděla SKFČR).

Nechci totiž přijít o podzimní kondičky, ale zároveň už jsem motivovaný a nechce se mi čekat rok.

Řeší někdo podobný problém?

Děkuji za info.
Pája.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so leden 15, 2022 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To spíš vymysli jiné řešení, třeba že půjdeš na jaře na nějakou pohárovku a na podzim už také na pohárovky.

To, co zvažuješ, by Ti třeba vyšlo, ale třeba taky ne a stávalo se, že se takováhle věc v minulosti provalila den dva před soutěží (zpravidla po zveřejnění startovních listin) a Ty jsi nachystaný na soutěž, máš za sebou celé léto a kus podzimu přípravy, už jedeš finální odvodnění a najednou nemůžeš startovat. A protože jsou kondiční soutěže na podzim až po pohárovkách, nemáš pak už ani jinou možnost, kam jít. A sezóna a příprava jsou v pytli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Humanic145


PříspěvekZaslal: so leden 15, 2022 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a nebo druhá možnost vůbec nezávodit v SKFČR a mít klid :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paja001


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2022 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
To spíš vymysli jiné řešení, třeba že půjdeš na jaře na nějakou pohárovku a na podzim už také na pohárovky.

To, co zvažuješ, by Ti třeba vyšlo, ale třeba taky ne a stávalo se, že se takováhle věc v minulosti provalila den dva před soutěží (zpravidla po zveřejnění startovních listin) a Ty jsi nachystaný na soutěž, máš za sebou celé léto a kus podzimu přípravy, už jedeš finální odvodnění a najednou nemůžeš startovat. A protože jsou kondiční soutěže na podzim až po pohárovkách, nemáš pak už ani jinou možnost, kam jít. A sezóna a příprava jsou v pytli.


Hmm rozumím, no asi si nejspíš počkám na podzimní kondičku, nechce se mi jako úplnému začátečníkovi rovnou na pohárovku, je to škoda odpálit si kondičky, podle mě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paja001


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2022 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
a nebo druhá možnost vůbec nezávodit v SKFČR a mít klid :)


Kde jinde?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2022 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paja001 napsal:
Humanic145 napsal:
a nebo druhá možnost vůbec nezávodit v SKFČR a mít klid :)


Kde jinde?


PCA,UKUP,GBO,IBFF,IBFA,NABBA,WABBA,NPC :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2022 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paja001 napsal:
Hmm rozumím, no asi si nejspíš počkám na podzimní kondičku, nechce se mi jako úplnému začátečníkovi rovnou na pohárovku, je to škoda odpálit si kondičky, podle mě.


Tahle cesta je pro začátek nejlepší, i když tedy trochu omezená právě tím, že ty soutěže jsou jenom na podzim. Na druhou stranu bude jich tam nejspíš zase plus mínus kolem šesti v pár týdnech za sebou a tak se člověk dobře vyzávodí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Paja001


PříspěvekZaslal: st leden 19, 2022 12:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
Paja001 napsal:
Humanic145 napsal:
a nebo druhá možnost vůbec nezávodit v SKFČR a mít klid :)


Kde jinde?


PCA,UKUP,GBO,IBFF,IBFA,NABBA,WABBA,NPC :)


To je sice pekny, ze jsi mi tu vyjmenoval 8 jinych federaci, ted mi povez, kolik z nich porada kondicni zavody v CR?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: st leden 19, 2022 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paja001 napsal:
Humanic145 napsal:
Paja001 napsal:
Humanic145 napsal:
a nebo druhá možnost vůbec nezávodit v SKFČR a mít klid :)


Kde jinde?


PCA,UKUP,GBO,IBFF,IBFA,NABBA,WABBA,NPC :)


To je sice pekny, ze jsi mi tu vyjmenoval 8 jinych federaci, ted mi povez, kolik z nich porada kondicni zavody v CR?


v původním dotazu jsi psal, připadně zahraničí... no tak ti tu dávám mraky možnosti. Některé z těch federací pořádájí first timers soutěže tzn pro lidi co závodí úplně poprve. Například PCA v Polsku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paja001


PříspěvekZaslal: st leden 19, 2022 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:

v původním dotazu jsi psal, připadně zahraničí... no tak ti tu dávám mraky možnosti. Některé z těch federací pořádájí first timers soutěže tzn pro lidi co závodí úplně poprve. Například PCA v Polsku


Diky za info, to Polsko je skvely tip. Vis jeste o necem? A pokud se zucastnim toho First timers, mohu pak normalne na kondicky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2022 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paja001 napsal:
Humanic145 napsal:

v původním dotazu jsi psal, připadně zahraničí... no tak ti tu dávám mraky možnosti. Některé z těch federací pořádájí first timers soutěže tzn pro lidi co závodí úplně poprve. Například PCA v Polsku


Diky za info, to Polsko je skvely tip. Vis jeste o necem? A pokud se zucastnim toho First timers, mohu pak normalne na kondicky?


no pokud ti na to nepřijdou, tak jo... Což je prostě úplně šílený a asi to nikdy nepochopím

v Madarsku budou zavody 30.4. jsou tam taky first timers. Já tam jedu, budu tam zahajovat sezonu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paja001


PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2022 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
Paja001 napsal:
Humanic145 napsal:

v původním dotazu jsi psal, připadně zahraničí... no tak ti tu dávám mraky možnosti. Některé z těch federací pořádájí first timers soutěže tzn pro lidi co závodí úplně poprve. Například PCA v Polsku


Diky za info, to Polsko je skvely tip. Vis jeste o necem? A pokud se zucastnim toho First timers, mohu pak normalne na kondicky?


no pokud ti na to nepřijdou, tak jo... Což je prostě úplně šílený a asi to nikdy nepochopím

v Madarsku budou zavody 30.4. jsou tam taky first timers. Já tam jedu, budu tam zahajovat sezonu


Ja myslel, ze "first timers" jsou neco jako kondicky, tim padem mohu soutezit i v kondickach SKFCR, ne?

To Madarsko se mi nepodarilo vygooglit, jaka je to federace prosim?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2022 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2022 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paja001 napsal:
Ja myslel, ze "first timers" jsou neco jako kondicky, tim padem mohu soutezit i v kondickach SKFCR, ne?

To Madarsko se mi nepodarilo vygooglit, jaka je to federace prosim?


To se asi s českými kondičními vzájemně vylučovat bude. V pravidlech u kondiček je něco jako "...nesmí startovat ti, kteří... (...) ...startovali na zahraničních soutěžích..." . Spíš na to doopravdy dívej plošně, že to je "buď jedny a nebo druhé", tak jedny vyber a tam jdi - ale zkoušet jít na nějaké a pak doufat, že vyjdou kondičky, když to bude proti pravidlům, bych nedoporučoval (i proto, že to může dopadnout tak, jak jsem napsal v úvodu).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Humanic145


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2022 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Paja001 napsal:
Ja myslel, ze "first timers" jsou neco jako kondicky, tim padem mohu soutezit i v kondickach SKFCR, ne?

To Madarsko se mi nepodarilo vygooglit, jaka je to federace prosim?


To se asi s českými kondičními vzájemně vylučovat bude. V pravidlech u kondiček je něco jako "...nesmí startovat ti, kteří... (...) ...startovali na zahraničních soutěžích..." . Spíš na to doopravdy dívej plošně, že to je "buď jedny a nebo druhé", tak jedny vyber a tam jdi - ale zkoušet jít na nějaké a pak doufat, že vyjdou kondičky, když to bude proti pravidlům, bych nedoporučoval (i proto, že to může dopadnout tak, jak jsem napsal v úvodu).


přesně tak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kondiční soutěže 2022 Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: