Celodenní průběžné cvičení



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Celodenní průběžné cvičení  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Celodenní průběžné cvičení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LADA3


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2022 11:48 am    Předmět: Celodenní průběžné cvičení Odpovědět s citátem

Ahoj,

jsem tu nový a jsem začátečník. Cca 11 týdnů cvičím denodenně vojenské kliky a shyby podhmatem, k tomu trošku břicho.
Moje cvičení probíhá tak, že každou celou hodinu dělám 13 vojenských kliků a každou půlhodinu aktuálně 5 shybů, to celé od rána až do večera. Je to úplně velká blbost?

U kliků se mi zdá že jsem se zaseknul a cítím že už nemám žádný prostor ke zvýšení, tzn. víc než 13. Ještě podotýkám že moje ambice nejsou být kulturistou, ale na druhé straně nechci vypadat, jako kdybych právě utekl z koncentráku. Nevím jestli má na něco vliv věk, je mi přes 40.

Od začátku cvičení se mi zdá že se trošičku prorýsovaly svaly,ale rozhodně mi nepřijde že jejich objem vzrostl, tzn. jsem na tom fyzicky o něco lépe, ale vizuálně téměř žádná změna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2022 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neboj, z kliku a shybu rozhodně jako kulturista vypadat nebudes 🤣
To co používáš ty, je relativně dobrá metoda na zvýšení poctu opakovani, nicmene musis vkládat dny volna
Udelat jenom 13kliku neni pro chlapa moc dobrá vizitka
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2022 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makaj, na strednej som urobil 120 za minútu - ver, či never.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2022 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Neboj, z kliku a shybu rozhodně jako kulturista vypadat nebudes 🤣
To co používáš ty, je relativně dobrá metoda na zvýšení poctu opakovani, nicmene musis vkládat dny volna
Udelat jenom 13kliku neni pro chlapa moc dobrá vizitka


Na druhou stranu 5 shybů mi na 13 roků přijde hodně slušný výkon. Co vidím u 12-13 letých kluků, tak jich dokáže v tomhle věku dát shyb hodně málo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2022 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
Peter Ustinov napsal:
Neboj, z kliku a shybu rozhodně jako kulturista vypadat nebudes 🤣
To co používáš ty, je relativně dobrá metoda na zvýšení poctu opakovani, nicmene musis vkládat dny volna
Udelat jenom 13kliku neni pro chlapa moc dobrá vizitka


Na druhou stranu 5 shybů mi na 13 roků přijde hodně slušný výkon. Co vidím u 12-13 letých kluků, tak jich dokáže v tomhle věku dát shyb hodně málo.

Ctes spatne, je mu 40!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Celodenní průběžné cvičení
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: