Cocman - Garage gym


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cocman - Garage gym  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cocman - Garage gym
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cocman


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2022 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa 1.6.2022

10x swing jednoruč 10 min EMOM 36 kg
10x TGU 36 kg


Moc to nechápu, ale swingy mi pocitově jdou lépe levou rukou (pravák). Dýchání se už vrací do normálu, ale bylo to těžší, než bych chtěl. Tyhle tréninky mi trvají s rozcvičkou a doplňky cca 45-50 min, ale už nějak nevidím možnost, jak to zkrátit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: út červen 07, 2022 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pátek 2.6.2022

10x swing jednoruč 10 min EMOM 36 kg
10x TGU 36 kg


Sobota 3.6.2022

Hindu kliky
Hindu dřepy
Clean and jerk 2x16kg
(časový úseky si už nepamatuju)
Ktb snatch 2x8x10min (tohle mě totálně rozbilo CNS a celý zbytek dne jsem byl jak mrtvola)

Pondělí 6.6.2022

Ze soboty na neděli jsem spal kvůli dětem asi 4 hodiny a z neděle na pondělí jen asi 6, takže žádná sláva.

155 swingů 24kg nonstop (plán byl 200, ale zádům se nechtělo)
Shyby

Úterý 7.6.2022

Hindu kliky
Hindu dřepy
5x1min on 1 min off clean and jerk 2x16kg
5min 2x8kg
Shyby
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2022 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Středa 8.6.2022

10x swing jednoruč 10 min EMOM 36 kg
4x TGU 36 kg
4x TGU 32 kg


Musel jsem shodit na 32 kg, protože mi to dneska vůbec nesedlo a musel jsem se přemlouvat, abych dal alespoň těch 8 opakování. Zase přibližně 5-6 hodin spánku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2022 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Menší update.

Cvičím pořád. Po posledním zápisu v logu mě opět skolila nějaká nemoc a to byla taková řekněme poslední kapka, kdy mi došlo, že bych měl pár věcí přehodnotit. Dřív jsem cvičil přesně podle plánu, nehledě na to, jak jsem se cítil nebo jak jsem byl unavený. Teď to mám nastavené tak, že když se prostě necítím, tak dám jen nějaký lehčí trénink nebo se na to úplně vykašlu. Bohužel je u mě pořád problém s délkou spánku, takže průměr je jen nějakých 7 hodin, což je málo.

Aktuálně mám splněno S&S s 36kg a chtěl bych se posunout na 40kg, ale jelikož jsem trochu žid, tak se mi nechce dávat další 4000,- za nový KTB.

Současný trénink vypadá tak, že cvičím 3 dny a den volno. Točím pořád za sebou jeden den S&S a druhý den různé variace trhů, přemístění, přemístění s výrazem atd.

Od začátku roku jsem zhubnul na váze nějakých 14kg, ale posledních pár týdnu se to trochu zastavilo, protože jsem dělal zkoušky na zbroják a byl trochu nervózní, takže jsem nervozitu zaháněl zmrzlinou . Ale odraz v zrcadle vypadá, že to cvičení asi fakt k něčemu je, takže na konci roku už by to mohlo být fajn.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cocman - Garage gym Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: