Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 343, 344, 345 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Na fotce je docela i slušný rozdíl mezi 94 96 a 92 94. Taky bych max stáhnul 2kg na formu ala movie hero, ale už i tohle je cool. A možná bych i popřemýšlel nechodit přes 100kg spíš pro šetření těla, které lehoulince stárne...o)


Cez stovku už neplánujem, kdesi som to tu písal. Nad 98 už ani nenaberám svaly, len samé špeky a neprospieva to ani forme, ani zdraviu, ani sile. Naturálny limit je proste naturálny limit, tak sa tým budem riadiť
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:


Cez stovku už neplánujem, kdesi som to tu písal. Nad 98 už ani nenaberám svaly, len samé špeky a neprospieva to ani forme, ani zdraviu, ani sile. Naturálny limit je proste naturálny limit, tak sa tým budem riadiť
Mně se síla zastavuje taky na cca 100 a pak už jen tloustnu (aspoň kdysi to tak bylo), takže chápu. A kvuli grapplingu a nějaké jakštakš kondičce se držim kolem 90, ale jsem menší a špekatější než ty.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 21, 2022 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hacken drepy:
1x10x25kg
3x10x100kg
1x6x125kg

HB rehab tempo drepy:
1x6x20kg
1x3x60kg
4x3x100kg

Superset
Nordic curls:

4x10
+
Lýtka:

4x15

Superset
Incline bench press:

1x6x20kg
1x3x60kg
3x10x80kg
+
Sťahovanie kladky úzkym úchopom:

3x10

Ramená triset:
3x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CfCXxGiDW-x/

Ďalší smutný legday s boľavým kolenom Absolútne sa mi nechcelo nahadzovať si na chrbát hackeny, lebo tam neviem ísť viac ako nejakých 60kg a to znamená 20+ opakovaní. Nebol by to problém, keby som nemal hlas ako tuberkulózna paródia na Dona Corleona. A tak som prezieravo naložil na klasický hacken s činkou (t-barom) za chrbtom so zdvíhaním zo zeme. Dobrý cvik, páči sa mi, ale dve zistenia:
1. Nemá zmysel ísť nad sto kilo, je to nepohodlné ako súlož na fakírovej posteli
2. Mám asi veľkú riť a krátke ruky, lebo permanentne som si zachytával činku o hamstringy a prdel, čo mi jaksi komplikovalo techniku

Predky stehien ovšem chytené dobre, takže neľutujem. Potom nasledovali "drepy". Bohužiaľ to stále nie je žiadna hitparáda. Technicky čisté, buttwink žiadny, hip shift žiadny, ale to kolienko sa ešte tu aj tam ozve. Nie je to nijaká likvidačná bolesť, ale je tam a vadí mi. Tak nič, pokračujeme v rehabkách. Časom to proste akceptujem ako súčasť drepov a skúsim maxká Mimo to som si nejak pokrútil rameno, nemám najazdený high bar a tak som si tam nejak pomlel rotátor, čo mi potom pôsobilo komplikácie v následnom tréningu ramien.

Nohy kvalitne zakončené nordicmi, toto jedno bola fakt parádna záležitosť, hamstringy narvané brutálne.

Veľmi ma prekvapil incline bench press, lietalo to ako nič. Neviem, čo som pojedol alebo čo sa kde udialo v mojom živote, ale vôbec som sa s tým netrápil toľko, ako po iné týždne

No a potom ramená - skúsil som militárko, ale musel som to odpískať pre spomínané rameno. Tak len jednoručky a pumpa, kým mi nezačali dymiť ramená.
Celkovo tréning super v rámci možností (a tie nie sú nič moc - pokurvené koleno, pokurvené hrdlo, pokurvené rameno) a teším sa na stredajšie benche.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2022 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x6x110kg nene, veľmi ťažké, uberieme
10x6x100kg hm, oveľa lepšie

Incline bench press:
3x20x50kg vyhorenosť 3000

Megaset
Chest press:

3x20
+
Peck deck:

3x20
+
Zhyby:

3x6xCarabas

Biceps

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CfHgDBzD6Ag/

Chest day je vždy bezva, lebo veľmi nezahŕňa kolená. Ak nerátam nejaké rehabky, čo robím vždy na začiatku, samozrejme.
Tak teda, postupne som sa dostal na 110 kilo, ale ako som zabral, ozvalo sa jednak trochu to rameno, čo som si v pondelok pocuchal na high bar drepoch (rotátor nezvládal pracovať v takom uhle, mobilita chýbala, no big deal a neplačem), jednak proste som vychudnutá nevládna troska a tak som si povedal, že proste nebudem tlačiť na pílu. Hanba nehanba, nepotrebujem si k tomu všetkému, čo ma už bolí, urvať cicku Miesto toho som si povedal, že keď Erik necvičí, lebo futbal (už asi tretíkrát to bol posledný futbal tohto roka ), tak využijem, že nemusím hore dole prehadzovať váhy a nahádžem tam sérií, koľko vlezie. Zapísal som desať, ale mohlo to byť čokoľvek medzi 9-12, lebo som stratil prehľad, jak to šlo zaradom. Ku koncu už potom viazli aj stopky, ak tam ešte vôbec nejaké ostali, ale odmakal som to. Mal som cukanie dať si ešte nejaké zhadzované, ale to už by som nebol schopný odcvičiť nič iné a tak som (konečne) rozumne prešiel na iné cviky.
Incline som robil v pondelok s 80kou, preto som si povedal, že by mohlo byť zaujímavé zhodiť váhu a pritlačiť na opakovaniach. No, zaujímavé to bolo, to teda hej. Už som sotva fungoval, hýbal sa ako korytnačka so zlomenými nožičkami a bolo jasné, že kliky na bradlách by skončili vykĺbením ramien, utrhanými cickami a vyrazenými zubmi, tak som zvolil bezpečný superset na kladkách, zakončený ešte zhybmi, lebo crossfit je život.
Pumpa bola už taká, že keby som urobil ešte jeden klik, explodujem a vyhodím do vzduchu celý barák. Našťastie moja genetika a neforemné tričko pumpu bezpečne zakryli a tak ani nebolo vidieť, že som cvičil. YES!
A ešte bicák na záver, tam som už neodolal a egocentricko-narcisticky som zhodil tričko a natočil spotený sen každého nemeckého strejdu so slabosťou na priemerne vyšportované telo chlapíka na prahu 40ky.

Dobrý trenál, kľudne si ho dlhú dobu nezopakujem Bench mám rád, ale sila sa prepadá do suterénu a hrotiť to takýmto spôsobom je asi cesta do pekla
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 25, 2022 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tempo drepy:
1x6x20kg
1x3x60kg
3x3x100kg

Deadlift:
1x3x70kg
1x3x120kg
6x3x170kg belt on, trhačky

Zhyby:
4x6xCarabas

Pazhyby:
4x10

Príťahy VČ v predklone:
4x10x60kg

Triceps superset:
6x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CfMlZb8jEkM/

Tak včera sólo tréning, ako inak Erikovi už skončili futbaly, Štúr sa chce vrátiť do režimu a Pipo sa musí zmestiť do obleku, takže vraj bude nával v pondelok. To som zvedavý. Ale zatiaľ teda sám.
Tempo drepy veľmi ľahké, snaha o kontrolovanú techniku, aby som moc nepomlel koleno, ale zároveň aby som z drepov úplne nevypadol. Šlo to dobre, nebudem tvrdiť, že úplne bezbolestne, ale rozhodne to nebola žiadna veľká tragédia. Vyššiu váhu by som ale zatiaľ neriskoval. Samozrejme pred aj po drepoch kadejaké rehabky, aj nejaké posilňovanie hamstringov, celkovo asi 4 cviky na nohy, ale nebudem to rozpisovať. Čisto len snaha o posilnenie šliach okolo kolien, nič iné, aby som kolenám pomohol spamätať sa.
Potom som si chcel vynahradiť dva či tri týždne bez deadliftu. Dostal som sa na 170 kilo, ale v tej dusnej horúčave to bol očistec. Ono sa to aj hýbalo svižne, telo si čo-to pamätá, ale ci boha, CNS má asi krátku pamäť. Spodný chrbát už tiež odvykol, ale celkovo som spokojný. Mohlo to byť aj oveľa horšie, takže za mňa spokojnosť hoci, úprimne, bol som rád, keď bolo po mŕtvolách.
A potom chrbtopumpy všakovakého druhu, vrátane chorvátskych pazhybov po dllllhom čase. Popri tricepse na záver som robil ešte facepulls s gumami, trochu potrebujem podporiť zozadu to rameno, ako ma zase hnevá. Holt, najmladší už nie som a telo prísne trestá každú neuváženosť Uvidíme, či v pondelok budem schopný nejakého militárka.

BW dnes ráno 93,1kg. Takáto gay dorastenecká váha tu nebola už roky rokúce a znamená to, že som schudol presne 12,5kg. Čo celkom narcisticky hodnotím ako epický výkon a som na seba hrdý.

Dnes sme boli s Erikom na Dreveníku nafotiť steampunkový kostým. Mali sme pôvodne ísť na oldschool túru aj s prespaním, ale Rišo sa tradične na mňa vyprdol na poslednú chvíľku a Erikovi to nesedelo do hyperaktívnych plánov, tak teda iba jednodňové cosplay fotenie. A keď sme už teda boli takto v prírode, napadlo mi, že by nebolo na škodu sfotiť formu aj niekde inde, ako v suterénnom fitku a tzv za studena. Takže páči sa, dáme si to narcisticky na Lukina Pochváľte aspoň prírodu.







_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2022 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Priroda krasna! A zacni behat, zhodis vahu, pomozes kolenu. 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2022 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

krásná příroda! těch -12.5 kg vypadá na té první fotce asi nejlíp... Rambo hadr :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2022 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Priroda krasna! A zacni behat, zhodis vahu, pomozes kolenu. 😁


Vidieť, že si ma jakživ nevidel behať, lebo by si takú blbosť nenapísal Môj beh by kolenu pomohol akurát tak na chirurgiu.

vlk# napsal:
Rambo hadr :D


Ani Soraya mi nikdy nepovedala nič krajšie a to mi oznamovala dve tehotenstvá alebo že nemusíme ísť k jej rodičom na návštevu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2022 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Výpady:
4x20x25kg

Landmine hacken drepy:
4x20x50kg

Landmine drepy:
4x20x50kg

Superset
Lýtka:

4x15
+
Sťahovanie kladky zhora:

4x15

Standing Chest Fly:
3x12


Ramená triset:
5x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CfUgcrtj7bF/

Bezdrepový legday je jak sex bez orgazmu. Hovorila Soraya. Ja s tým problém nemávam, tých 40 sekúnd mi vždy bohato stačí. Akurát legday trvá dlhšie, než 40 sekúnd, ono to celkom žerie čas, keď potrebujem všade porobiť 1500 opakovaní, aby som aspoň spomalil úpadok stehien.
Jedno, čo ma potešilo boli výpady. Cítim, ako sa stabilita kolien zlepšuje - to znamená, že rehabky pomáhajú. Kolená istejšie, pohyb kontrolovanejší, bolesť menšia. Ale to sa netýka toho jednéeho pichacieho miesta z vonkajšej strany, to si ide svoje furt Budem mať najpevnejšie a najstabilnejšie boľavé kolená na svete.
Keď som sa takto predunavil, mohol som si dať hackeny. Aj tento cvik mám rád, aj keď to posadenie tyčky na jednom ramene je kus limitujúce. Keby som vymyslel nejaký adaptér na obe ramená, šlo by tam celkom narvať aj nejakú váhu. Teda, adaptér vymýšľať nemusím, vymyslený je, stačí si ho z ebay objednať za 500 dolárov Skúsil som ukecať Riša, aby mi zozváral nejakú Mad Max verziu, ale Rišo je spoľahlivý jak košická MHD a tak z toho zišlo.
Hamstringy som mal pobité ešte z piatku (kto by predpokladal, že rumuny s jednoručkami o 20tich opakovaniach v sérii budú také boľavé) a tak som si ani nedával nordic curls. Len som sa otočil k tomu hackenu a drepol som to otočený. Nič moc, toto ma nebavilo, tento cvik bez hĺbky proste nejde. A hĺbka nejde bez kolena.
Tak či onak, aby to nevyznelo úplne negatívne, stehná som precvičil dobre, rehabky zaberajú a spotil som sa ako koule masajského bojovníka. Ovšem ideálne by asi bolo vytiahnuť jednoručky von a dať si výpady normálne v chôdzi popred barák aspoň 100 metrov. To by mi ani drepy nechýbali. Až dôjde Štúr, ukecám ho na to. Erik nie je úplne dobrý parťák na takéto blbosti.
Lýtka ma tešia. Myslím to vážne. Som v diéte, vážim najmenej za posledné roky a moje lýtka sú najväčšie za posledné roky. Haluz. Ono ich asi vážne treba cvičiť. Aj na ten steampunk photoshoot som na tých návlekoch na predkolenia musel prešívať gombíky, inak by som to nezapol ani náhodou. Dokonca nejakým zázrakom ľavé je väčšie. Spokojnosť.
Na zhyby bolo prihorúco, tak len kladka. To isté incline tlaky - horúco ako v pekle, plus bol som lenivý, tak sa mi nechcelo nastavovať lavicu a stojan. Radšej som si dal takú tú kktinku s jednoručkami. Ono ako finisher to bude dobré, ale ako hlavný cvik nie. Čo už. Skúsil som, nevyšlo. To tiež hovorila Soraya.
Na záver ramenný triset. To rameno je kus lepšie, zaradil som, ako inak, rehabky (rehabiek robím viac, než ozajstného cvičenia. Začínam chápať Pajasa, že ho to moc nebaví). Tyždeň dva a bude v pohode.

Tréning hodnotím pozitívne. Kvôli tomu kolenu musím byť celkom kreatívny, čo udržuje tréningy zábavné a veselé. Síce nie efektívne, ale aspoň zábavné
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Larsen press:
1x10x20kg
1x6x70kg
4x6x100kg
1x15x70kg

Incline bench press:
4x12x70kg

Superset
Kliky na bradlách:

4x12xCarabas
+
Zhyby:

4x6xCarabas

Superset
Rozpažky JČ:

4x12
+
Biceps:

4x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CfZmCaTj0F0/

Meninový oslavný tréning. Trochu som mal pochybnosti, ako na tom bude rameno, ale hoci spočiatku protestovalo, rozhýbalo sa a nakoniec to nebolo veľmi zlé. Ono ani nemá moc na výber, keď sa rozhodnem, že trénujem, tak trénujem. Každopádne rotátory posilňujem, aby sa niekde niečo neurvalo Dosť, že som mrzák na koleno, keby som nemohol cvičiť ani vršok, to už by som sa na to fakt vysral a dožil svoj život ako slabý (ešte slabší teda) zatrpknutý (ešte zatrpknutejší teda) ektomorfný 70 kilový bedár.
Tak či onak, rameno boľavé alebo neboľavé, ťažké to bolo. Nuž, nie je každý deň nedeľa a v silovom športe zvlášť.
Incline išli dobre, kvôli ramenu som predsa len nedával vyššiu váhu, tak som zaradil aspoň vyšší objem. Radosť sledovať, ako zo série na sériu hasnem a energia ide strmo do preč V poslednej sérke pri poslednom opakovaní som sa zasekol a nijak sa s tým nedalo pohnúť hore. Trápil som sa s tým asi hodinu a pol, kým Erik zdvihol zrak od telefónu a zakopávajúc o harampádí na zemi pribehol mi na pomoc. Divil sa, prečo som to neodložil, vraj som to vytlačil skoro až hore Sranda, z môjho pohľadu som to mal 5cm nad hrudníkom a k zarážkam asi 6 metrov... To je holt to iné vnímanie sveta, keď ležíte pod dusiacou činkou...
Potom superset klikov a zhybov. To šlo dobre, dokonca myslím, že aj ramenu sa kombinácia tlak-ťah páčila a pekne ho premazalo. Čo mi samozrejme už bolo prd platné, keď to bol koniec tréningu.

Po workoute sme si skočili do pajzlu oproti na pivo, lebo meniny. Je to solídna diera a starým štamgastom skoro vypadli poslintané špaky z úst na tlsté pupky, keď sme sa tam zjavili Nezvykne sa tam ukázať nikto pod 50 rokov a nad 90 IQ, ale Erik mal holt chuť na čapáka do poriadne špinavého mastného pohára, tak prečo nie. Týmto sme oslávili moje meniny a či dostaneme žltačku sa ukáže až o pár dní

A aby toho nebolo málo, tak sa stalo, že dnes mám 37 rokov. Spravme si bilanciu: dojebané koleno, načaté rameno, forma dobrá, druhý syn na ceste, jesť mi chutí, žena mi tyká... Celkom spokojne Verím, že ešte pár rokov liftu mám pred sebou, hoci pravdepodobne už malinko umiernenejšieho. Žiaľ, čo sa dá robiť, vek a fyzické limity dobehnú každého, o to viac si cením každý tréning a teší ma, že tu vidím mnohých vytrvalcov, starších aj mladších, ktorí rok za rokom bojujú a inšpirujú ma, takže ďakujem páni.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za malicko. Vieme, ze bez nas starsich by si uz davno sedel v knajpe s tymi pupkatymi stamgastmi, cigou v papuli a vysokobakterizovanym pivom v ruke. Takto je z teba sporiadany otec rodiny a platny clen komunity.

V neposlednom rade - gratulujem a na zdravie!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Boha jeho ... 37 a furt tu běduje (když teda neplevelí log narcistickými selfíčky:-))).
Schovej si taky něco na pozdějc ... bude to potřeba:-))).

A jinak vše nejlepší, hodně zdraví a hlavně ať to třetí je holka, ať má Soraya taky nějakou radost v životě ... a někoho kdo bude mít rozum doma:-))).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

všechno nejlepší borče a ještě hodně vydařených tréninků a případně soutěží! ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem, nech sa len darí v všetkom, do čoho sa pustíš.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2022 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem, gentlemani, za gratulácie a povzbudivé slová.

Aj tebe Ygg, že nie som až taký starý a že mám pridávať viac narcistických fotiek, kým som mladík
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 343, 344, 345 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: