Výběr posilovací věže - univerzální, kvalitní a kompaktní



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Výběr posilovací věže - univerzální, kvalitní a kompaktní  Úvodní stránka -> Trénink -> Výběr posilovací věže - univerzální, kvalitní a kompaktní
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
charvy2


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2022 6:46 pm    Předmět: Výběr posilovací věže - univerzální, kvalitní a kompaktní Odpovědět s citátem

Zdravím,
pro kondiční cvičení potřebuji vybavit domácnost univerzálním posilovacím strojem. Nemám požadavek na profi bodybuilding, jen obecnou "údržbu systému" po čtyřicítce a primárně záda která jsou v háji a potřebují posílat spolu s břichem což souvisí. Jediné omezení je prostor. Mám k dispozici tak 2,5x2 metry... plus minus. Tedy mi vychází jako ideální posilovací věž.
Je jich kvanta a určitě máte někdo zkušenosti. Vždy upřednostňuji kvalitu před cenou. Zatím jsem našel například maximum-autark-70,menší verze maximum-autark-50 a podobně. Podle mne možná trochu vyšší cena, ale nechci vrzající klátící cosi z Číny. Máte někdo doporučení a zkušenosti jak z profi posiloven nebo domácností?
Děkuji za radu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2022 7:34 pm    Předmět: Re: Výběr posilovací věže - univerzální, kvalitní a kompaktn Odpovědět s citátem

Posilovaci veze jsou pro bezneho smrtelnika dost draha zbytecnost.

Pokud se jedna o cviceni pro zdravi, udrzbu, tak bych invvestoval do jednorucek ci kettlebellu - jsou prenosne a skladne, mas mnohem vetsi repertoar cviku a dokazes daleko efektivneji procvicit celou pohybovou soustavu. Ve vsech ohledech se to jevi jako lepsi - dokazes vybudovat vetsi silu, pripravis telo na prakticke cinnosti, mnohem lepe procvicis stred tela a stabilizacni svaly - stroje jsou pro izolaci svalu a to ty nepotrebujes.
Taky bych nezanedbaval ani cviky s vlastni vahou.

Je pravda, ze je to trochu vetsi piplacka jak delat nahoru dolu na kladce ale telo se ti za to odmeni.
(Pockej, az ti odpovi jeste nekdo dalsi)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2022 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam obrovské deja vu 🤣🤣🤣

https://forum.ronnie.cz/posilovacia-veza-t39201.html?highlight=v%EC%9E
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2022 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekde jsem slysel ze domaci kardio stroje jsou v prumeru pouzite asi 7x a potom skonci jako vesak na pradlo...

Tohle sice neni kardio stroj ale cekal bych ze to dopadne podobne

Ja bych do domaci posilky dal tyhle veci:
1. hrazdu
2. sadu kettlebellu
3. pokud to dovoli prostor tak bych jeste pridal:
-- velkou cinku
-- stojan na cinku
-- lavicku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zutra


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2022 1:43 pm    Předmět: činka lepší než stroj Odpovědět s citátem

Lepší koupit olymp. osu pár (set) kilo závaží a max lavičku. Vystačíš si téměř na všechny cviky s podobnou cenou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2022 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Výběr posilovací věže - univerzální, kvalitní a kompaktní
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: