Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2022 6:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

velká gratulace. Aspoň budeš zahojenej a jako novej .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2022 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

krásné zdravé miminko, ať prospívá a dělá vám radost :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2022 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, parada, gratulujem!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2022 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak som späť. V prvom rade ďakujem za všetky blahoželania. Našťastie sú obaja hlavní protagonisti zdraví a každým dňom sa zlepšujú.

Až natoľko, že som si mohol odbehnúť na expresný údržbový tréning:


Triset
Pendulum squat:

4x20
+
Predkopávanie

4x20
+
Sissy drep:

4x10

Superset lýtka:
4x20

Superset
Incline JČ:

1x12x7kg
3x12x22kg
+
Zhyby:

3x12xCarabas

Triset
Ramená, triceps, biceps

3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/ChkX3CBolVH/

Po týždni všelijakej núdzovej stravy bez zapisovania kalórií, starania sa o ženu a deti a domácnosť a psa a mojich rodičov a neviem čoho všetkého som sa konečne dostal do gymu.
A bolo načase - písal som, že sa aspoň za ten týždeň zahojím. A naozaj, poctivo som robil rehabky, bral kĺbovku, robil strečingy. A výsledok? Všetko ma bolelo ešte viac
Z ramena ma doslova išlo pojebať, už som nevedel, ako mám držať ruku, v noci som sa budil na to, že keď si dám ruku pod hlavu, po minúte mi vybuchuje kĺb. Koleno tuhlo - pravda, to mohlo byť spôsobené aj búrkami, čo kočovali všade okolo Košíc, moje kĺby predpovedajú počasie spoľahlivejšie ako meteo odborníci a rosničky vo fľaške dokopy, cítil som sa mľandravý a slabý a rozpadajúci sa. Tak som si u Sorayi vyškemral tréning a ešte v drzom čase 16:30
Na tieto účely som si spísal fullbody údržba tréning, skoro všetko je v supersetoch a trisetoch, s pauzami 30-60 sekúnd, podľa toho, ako veľmi sa mi chce grcať po sérii. A pretože som bol sám - čo je mimochodom len dobre, nechcem byť zlý, ale ostatní mi tréning skôr spomaľujú rozhovormi, prehadzovaním váh a podobne - rovno som vletel na prvý triset.
Začal som s pendulum drepmi, to je šikovná vychytávka, ktorá mi umožňuje ísť do hlbokého drepu bez toho, aby som kolená tlačil pred špičky. Má síce nevýhodu v limitovanej záťaži, ale expandery pomohli. Možno časom vychytám nejaký systém, do ktorého sa zavesím a budem mať voľné ruky na jednoručky. Ale po týždni hlivenia aj toto stačilo.
Predkopávanie bolo masakrálna rakovina. Skúšal som dávať aj stopku v hornej fáze. Ha ha, dobrý pokus. Nohy sa mi klepali, potil som sa ako prasa a keď niekto išiel okolo otvoreného okna, musel mať pocit, že znásilňujem paviána. Na videu je tretia séria, keď už som mal vážne dosť (pripomínam, že pauzy medzi sériami boli do minúty) a pri predkope aj sissy som si musel v strede série dať minipauzu, aby mi neexplodovali nohy. Sissy drepy ani nekomentujem, keď existuje peklo, tak verím, že Satan tam sedí na veľkom tróne z ľudských kostí obklopený diamantami a zlatom, popíja najlepšie portské, na kolenách mu sedia najkrajšie modelky s naolejovanými kozami a so sadistickým potešením pozerá na Hitlera a Stalina a bin Ládina, ako robia sissy drepy na večné veky.
Keď som po nekonečných asi 10 minútach konečne zničil nohy, takže sa mi podlamovali a klepali sa a náhodne ma zanášali rôznymi smermi (v tom úzkom priestore to bola fakt sranda, raz som nabúral do stojana na drepy a dvakrát do stojana na kotúče), došlo aj na lýtka. Teraz cvičím lýtka rád, lebo sa mi trochu zlepšili a tak ma to motivuje. Ale včerajšok mi ich zas znenávidel V kombinácii s predošlým trisetom som si znefunkčnil nohy na niekoľko dní a ako píšem tento tréning, cítim, že od stehien až po členky sa mi nohy menia na boľavú bronzovú sochu. Drepy v stredu budú rozkoš.
Fun fact - po kvadricepsovom holokauste koleno vôbec nemá problém a ja si tak vravím WTF telo? Oddych a výživa ti vadí, ty nezmysel vychudnutý chlpatý, ale genocída svalových vlákien ti vyhovuje.
Superset hrudník a chrbát bol easy, nechcel som to hrotiť kvôli ramenu. Prvá séria tlakov bola aj tak pomerne bolestivá, ale potom to pustilo a mohol som relatívne v pohode tlakovať. Na toto miesto si prosím vložte predošlý fun fact a vztiahnite to na kontext ramena. Pointa ostáva tá istá
A nakoniec ešte triset ramien a rúk. To už sa priznám, že zo mňa lialo. Počas cvičenia bicepsov som zúfalo skúšal žmurkaním dostať pot z očí, ale bezvýsledne. Keď som položil činky, rovno som ich pokropil spoteným dažďom z čela a nosa. Do stredy načisto zhrdzavejú, je mi to jasné.
Nakoniec som celý tréning stihol za hodinu, čo je mega. Takto by to mohlo fungovať aj s 2 deťmi, jednou ženou a psom. Uvidíme, ako pôjdu ostatné tréningy po zvyšok týždňa. Tak či onak, táto štruktúra tréningu sa mi páči a verím, že aj nejaký estetický výsledok na tom spravím.
Ah a navýšil som kalórie na 2500, snažím sa pomaly a kvalitne navyšovať, aby som sa nevyžral do nedávnej prasopodoby, ale udržal to relatívne štíhle a svalnaté na cca 95-96 kg.

Uííííí.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2022 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale o tom je leto, aby clovek trosku postagnoval a vylepsil si cojaviem... kardio a bezecke tempo.

Na to rameno, kedze som si s nim odzil dohromady mozno aj rok a pol pauzovania a dalsie aspon dva nejakej tej lepsej ci horsej bolesti okrem strecingu odporucam aj masaz. Ci uz ramena samotneho, ale aj vsetkeho naokolo. Nieco vies dat valcom, nieco zas tvrdou masaznou loptou, nieco asi aj tou tvojou smiesnou pistolkou masaznou. Musis skusat a nieco urcite zaberie. Ledaze by ti z rtg vypadla nejaka horsia sprava a nastupis cestu stareho smutneho kalcifikata.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2022 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Náš malý kamarát Riško má kalcifikát, preto nevie veľmi benchovať. Paradoxne tlaky s jednoručkami mu nevadia
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2022 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
2x6x100kg
1x4x100kg wow, fail, trapas ehm
3x10x60kg

Superset
Drepy:

1x10x20kg
1x10x60kg
3x10x80kg
+
Rozpažky JČ:

4x12x17kg

Superset
Príťahy JČ s oporou:

3x12x17kg
+
Upažovanie v stoji:

3x20x5kg

Superset
Biceps:

3x20
+
Triceps:

3x20

Hodnotenie tréningu: Z pondelka svalovka na predné stehná. Svalovka na lýtka. Chodím ako moja žena po pôrode. Pružnosť nôh ako sadrový trpaslík. Pozitívum je, že ma nebolia kolená, posilnené predky im zjavne poskytli dobrú oporu. Alebo ma tak skurvene bolia stehná, že kolená proste necítim. Výsledok je ten istý.
Včera ťažký hrudník. Veľmi zaujímavé zistenie, že kombinácia slabý spánok (za toto malýPali ale nemôže) + stopky na benchi + krátke pauzy + 800 stupňov v posilke + pokrkvané rameno =zával v tretej sérii benchu.
Už sa mi pekných pár rokov nestalo, aby ma stovka zapučila, ale včera nastal ten šťastný deň Kto by to povedal, že 60 sekundové pauzy budú prikrátke pri cviku, kde ležím? Nič to, naučil som sa zas niečo nové.
Pokorne som zhodil na 60 kilo a dorobil si len taký objem (minútové pauzy som ale dodržal ).Navzdory takému biednemu tréningu sa k svalovke stehien a lýtok pridala aj tá na kozy. Bomba. Tento tréning ma zatiaľ baví. Trvá hodinu, pokúša sa o mňa bľutie celý čas, potím sa jak pazucha obézneho dedka s hyperhidrózou (hledej, šmudlo) v prehriatom autobuse, tu a tam ma zavalí činka a výsledky sú pochybné
Potom už to šlo dobre, hlavne ma potešili drepy. Bez bandáží, bez topánok, na pankáča. Malinký buttwink bol, ale vzhľadom na skrátené lýtka a boľavé všetko ešte luxus technika. Koleno som veľmi necítil, ani pri 80 kilách. Vedel som o ňom, ale nemusel som od neho uhýbať. A dnes nebolí (o nič viac než obvykle).

Takže vyhlasujem včerajší tréning za aký taký úspech. Som zvedavý, čo v piatok s mŕtvolami Myslím, že pauzy asi natiahnem, nemáme tam mop na zvratky.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2022 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to byly ty krátké pauzy... tam se svaly ošidit nenechají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2022 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
to byly ty krátké pauzy... tam se svaly ošidit nenechají.


To je vysoko pravdepodobné

V piatok som nevynechal, len som nič nezapisoval. Tak aspoň taká tradičná kompilácia:
https://www.instagram.com/p/Chu6iXHDYY0/

Dnes:

TRISET
Pendulum squat:

1x10
4x20x44kg
+
Predkopávanie:

4x20
+
Sissy squat:

4x10

SUPERSET
Lýtka:

4x20

SUPERSET
Incline tlaky JČ:

3x12x22kg
+
Zhyby:

3x12xCarabas

TRISET
Ramená, triceps, biceps:

3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Ch17TWNDz72/

Doobedu sa dovalila pani teta svokra gratulovať Sorayi, že je zas o rok staršia a mal som tak dva dôvody ísť cvičiť:
1. ženské popôrodné diskusie ma nejak neberú a nepotrebujem vedieť o vlastnej žene a jej tele viac, než som vedel doteraz
2. Soraya aspoň nebola na decká sama

Tak som si vzal svoje veci a vypadol. Dnes boli na pláne ehm ehm ťažké nohy. Teda triset. Pendulum squat som už vychytal. Zavesil som sa do popruhu, ktorý som použil už predtým na legpress, pod nohy si dal kotúč, aby sa mi nešmýkalo. Čuduj sa svete, udržalo ma to, ba aj jednoručky som si vzal. A na predné stehná to je teda riadny zabijak. Som celkom zvedavý, koľko kíl na seba pri tom cviku zavesím, než sa to so mnou celé urve a spôsobím nenapraviteľné škody na sebe aj na statike baráku Každopádne to kombo s predkopom a sissy je vražedné. Trochu som musel zvoľniť tempo, lebo s minútovými pauzami by som si mohol rovno volať sanitku. Už tak to bolo skoro nemožné udýchať. Ale aj tak to bolo svižné a rýchle. Teším sa na ďalšie kolo svalovky. Minulý týždeň ma držala od pondelka do štvrtka.
Lýtka taká klasika. 20 opakovaní výponov so stovkou a potom 20 opakovaní s vlastnou váhou, ale na vyššom schodíku, takže rozsah pohybu je väčší. To je des a hnus, taký malý sval (doslova) a ako ma to vie dojebať. Tu ma minulý týždeň držala svalovka až do piatku. Tak uvidíme, či prekonám rekord.
Nasledovali tlaky a zhyby. Kto si pozrie video, zaznamená, že mám na sebe nejaké fancy udelátko. Bol som na rehabke s ramenom u tetušky, ktorá mi ho trochu zlepšila, ale pre istotu som si ešte dokúpil takú bandáž na podporu ramena. Trochu to funguje a bolí ma to menej. Tak akurát, aby som si v pohode pohodlne odtlakoval, čo som potreboval. Váha to nie je veľká, hoci vyššia ako minulý týždeň. Nemám sa kam ponáhľať a postupne budem pridávať, na incline netreba hrotiť váhy, aby mi to dobre chytalo.
Zhyby easy, dumem, či na seba niečo zavesím a uberiem opakovania alebo čo. Možno časom.
A potom triset rúk a ramien, zas sa osvedčila bandáž na ramienku. A ešte v nej aj vyzerám ako sexy gladiátor. Spotený mastný zadýchaný dojebaný. Všetky ženy by boli hotové, keby tam nejaké niekedy zablúdili. Okrem staršej tety, čo zmývala suterén, ale asi nie som jej typ.

Po návrate domov bola svokra fuč, ale nechala za sebou veľa výraznej voňavkovej vône a tortu. Bez vône sa zaobídem, ale torta... No, aj bez tej, ale diéta skončila, takže potešilo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2022 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Lýtka taká klasika. 20 opakovaní výponov so stovkou a potom 20 opakovaní s vlastnou váhou, ale na vyššom schodíku, takže rozsah pohybu je väčší. To je des a hnus, taký malý sval (doslova) a ako ma to vie dojebať. Tu ma minulý týždeň držala svalovka až do piatku. Tak uvidíme, či prekonám rekord.

to mi povídej, já si dal posledně jenom 4x 15x 60 kg a pak jsem několik dní nemohl chodit :D pravidelně nebo radši vůbec. asi to zařadím pravidelně. protože co bolí... ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2022 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
protože co bolí... ;)


...sa o chvilku urve...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2022 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
vlk# napsal:
protože co bolí... ;)

...sa o chvilku urve...
Aj preto je beh super, lebo nemusim cvicit lytka. Rozfaklim si ich aj inak. 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2022 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
decarabas napsal:
vlk# napsal:
protože co bolí... ;)

...sa o chvilku urve...
Aj preto je beh super, lebo nemusim cvicit lytka. Rozfaklim si ich aj inak. 😅

fuj, to by som si do nich radšej zatĺkal klince



Zabudol som zapísať včerajšok:

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
6x6x100kg
1x10x60kg

Superset
Drepy:

1x10x20kg
1x6x60kg
1x5x100kg pauzované
3x10x100kg
+
Peck deck:

4x12

Superset
Príťahy JČ s oporou:

3x12x27kg
+
Upažovanie:

3x20

Superset
Biceps:

3x20
+
Triceps:

3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Ch7uJSYDuGp/

Tak som teda predĺžil pauzy na benchi (ono to ani inak nešlo, bolo hnusne dusno) a voilá, zrazu sa dalo dokončiť aj 6x6. Nie že by rameno nebolelo, ale tak nejak som to tlačil cez bolesť Potom som si našiel na nete zoznam cvikov, ktoré nemá človek robiť v žiadnom prípade, keď trpí shoulder impingementom - na vrchole zoznamu je bench press Darmo, pomáhal som svojej rehabilitácii intenzívne Skúsim jednoručky, s vytáčaním, ako robievam incline tlaky by to nemusel byť taký rachot na rameno.
Oh a robil som drepy! Kolienka som si zababušil do SBD a pohral som sa so 100kou. A šlo to. Nebudem klamať, dnes koleno trochu cítim, predsa len to bol celkom záhul po takej dobe, ale....ah! 100kg!!! Super pocit, byť schopný niečo normálnejšie drepnúť.

Čo mi pripomína, Rišo sa tentoraz pochlapil a dokončil mi v dielni adaptér na hacken drepy, takže nemusím mať osku hodenú len cez jedno plece, ale normálne na oboch ako SSB. To mi zaprvé nebude kurviť chrbticu a zadruhé mi to umožní robiť hackeny aj so 70kg plus. A to už myslím bude celkom pecka. Keď to spojím s pendulum squat... Jeee bejbé, začíam sa tešiť na pondelok
Len teda musím adaptér prestriekať a mám len bielu farbu. Bude to asi kus gay, ale treba to urobiť, lebo Rišo má dar, že všetko čo vyrobí je do hodiny hrdzavé Možno ako mi to podáva tými upotenými rukami....
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po září 05, 2022 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ježíííš, zas som nezapísal piatok. Otrava. Tak dodatočne:

T-bar rows:
1x6x60kg
6x6x100kg

Superset
Kliky na bradlách:

1x10xCarabas
2x10xCarabas + 15kg
1x12xCarabas + 15kg
+
Facepulls:

4x12

Superset
Landmine rumunské deadlifty:

3x12x100kg
+
Ramená:

3x6

Superset
Biceps:

3x6
+
Triceps:

3x6

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CiA7ua_jNES/

Bol som lenivý na deadlifty a okrem toho som nejaký čas strávil tým, že som skúšal hackendrepy Dostal som sa na 75kg, nezlámalo sa to, tak hádam by to znieslo aj nejaké hrubšie zaobchádzanie... Uvidíme. Včera som si našiel čas a celý ten hrdzavý pozváraný nezmysel som prestriekal, takže by to dnes na tréningu ani nemuselo byť také špinavé. Späť k tréningu.
Miesto deadliftu som si dal ťažšie príťahy s t-barom. Ale nie je to ono, ten deadlift tam vyslovene chýbal Ale lenivosť bola rozbehnutá naplno, tak som si s výhovorkou, že je to rehab na ramená, dal na kladke facepulls V supersete s klikmi - aspoň tu som odviedol kus roboty, keď som s 15kou na opasku urobil dve desiatky a jednu 12ku. Rameno veľmi neprotestovalo, tak som si to užil.
Potom ešte hamstringy- Z toho som nemal ani svalovku, z čoho som vypočítal, že som to odflákol. Asi do supersetu k tomu pridám ešte zakopávanie v stoji. Časovo ma to veľmi neovplyvní, ale verím, že hamsy mi to rozseká kvalitne. Takže na budúci týždeň.

Rameno si žije živorí vlastným spôsobom. Tam, kde koleno sa postupne zlepšuje a rehabky prinášajú aspoň nejaké výsledky, rameno má v piči. Strečingy, rehabky, oddychy, alternatívne cviky - nič nepomáha. Podľa samotestov je to jasný shoulder impingement. Doba liečenia podľa internetov 3-6 mesiacov (mám za sebou cca mesiac boja). To sa teda teším Serie ma to, lebo tlakové cviky tým dosť trpia a človeka veľmi nemotivuje robiť trebárs benche, keď miesto pumpy prsných svalov má pocit, že si urve rameno a bolesť vystreľuje od ramenného kĺbu až do bicepsu.
No čo už, taký šport som si vybral, keby som behával, utrhám si achillovky a na bicykli ma zrazí auto, pri futbale by som si urval krížne väzy atď atď.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út září 06, 2022 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hacken drepy:
1x10x25kg
1x10x50kg
1x10x75kg
4x10x100kg belt on

Superset
Pendulum squat:

4x20x44kg
+
Predkopávanie:

4x10

Lýtka:
4x20

Superset
Incline DB press:

1x10x22kg
3x12x32kg
+
Zhyby:

1x5xCarabas
3x10xCarabas + 10kg

Triset ramená, ruky:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CiIorjdjw88/

No, tak konečne pondelok a legday. Tešil som sa, lebo som chcel vyskúšať Rišov vynález skazy.
Vyšplhal som sa na 100kg. Je to problém rozhýbať, človek začína zo spodnej pozície, plus sa to ťažko odkladá, lebo sa spod z toho musím vyhrabať. Ale až na tieto dva nedostatky pecka. Je to pevné, stabilné, síce to tlačí na ramenách, ale nič, čo by napr blbý zrolovaný uterák neporiešil. Už po druhej sérii som mal upečené stehná, takže ma desila predstava na zvyšok Našťastie prišiel aj ukecaný Erik, čím sa tréning trochu spomalil a získal som čas predýchať. Každopádne, hackeny bezva, som zvedavý, koľko kíl to zvládne, než sa to rozsype Mal by som byť safe, keď k tomu dôjde - pod závažiami je lavička s nosnosťou 250kg a zhora to mám zavesené na popruhu s nosnosťou tiež 250kg a hrazda, na ktorej to celé visí myslím zvláda nejakých 150kg. S pôvodnými skrutkami. Lenže miesto pôvodných skrutiek sú tam predimenzované 15cm skrutky, takže naozaj sa nebojím, že by to prdlo.
Stehná, teda predné, to bralo luxusne, veľká spokojnosť.
Nasledoval superset (sissy drepy som vyradil. Je to dobrý cvik, ale to už by bol overkill na svaly aj šľachy okolo kolien. Radšej dám hackeny, ktoré rozhodne budú mať lepší objemový aj silový prínos) pendulum a predkop. Na pendulum som chcel zobrať väčšie váhy, ale už som bol celkom vyflusaný, aj v rukách tie činky oťaželi. Tak som radšej vzal menšie a pridal opakovania. Stehná totálka. Predkopávaní už len 10 v sérii, proste nebola sila Čo je mega! Konečne si legday zas užívam, pravda, na ťažké drepy to nie je, ale už je to aspoň náznak ťažšej roboty a stehná na to reagujú pekne.

Lýtka som cvičil tiež s hacken adaptérom. Mal som tam len 75 kilo, ale dám nabudúce stovku. Je to bezva, lebo na rozdiel od voľnej váhy, s ktorou robím výpony, je to stabilné a môžem sa sústrediť len na lýtka a nie na to, aby som sa nezabil. Spokojnosť.

Superset tlakov a zhybov top. Neviem, čo sa stalo s ramenom, ale takmer nebolelo. Využil som to a vzal trochu ťažšie jednoručky. Dobrá pumpa na hrudník, zhyby s 10kg som si užil, pritom som robil po 10 opakovaní. Asi pomáhajú zvýšené kalórie

No a triset na záver, to bola už len radostná pumpička, po ktorej vyzerám super v zrkadle
Celkovo to v zrkadle vyzerá mega, svaly sú plnšie, žily naskočili, pás ostal malý. Úplne objektívne som pozeral do zrkadla, že je to dobré, odmysliac si moju krivú držku, tak je to primerane vyšportovaná osvalená postava, čo ma teší.

Kua aký optimistický zápis, to tu už dlho nebolo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: