Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 348, 349, 350 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bucco


PříspěvekZaslal: út září 06, 2022 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre ste si vyšperkovali ten váš gym, dávam palec hore musím obkukať pár vecí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 08, 2022 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bucco napsal:
Dobre ste si vyšperkovali ten váš gym, dávam palec hore musím obkukať pár vecí.


Keby niečo nebolo jasné, kľudne sa spýtaj, srejda Carabas ti rád poradí


Db press:
1x12x12kg
1x12x22kg
6x12x32kg

Superset
Drepy s pauzou:

1x6x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
3x6x120kg belt on
+
Peck deck:

4x20

Superset
Facepulls:

3x20
+
Upažovanie JČ:

3x20

Superset
Biceps:

3x20
+
Triceps:

3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CiNwWKpD7qK/

Bez benchov. Jednoručky sú oveľa miernejšie k môjmu ramenu, takže to chvíľku budem robiť takto. Najprv som si na pracovné vzal 42kg, ale tam už som cítil, že nedobre. Sila by bola, len v spodnej fáze už rameno haprovalo a bolo jedno, či sú to jednoručky alebo veľká činka Tak som teda ubral váhu, nahnal objem a vytáčal precítene ručičky, aby som zapojil kozy. Ono kozy beztak z jednoručiek rastú lepšie ako z benchov (aspoň mne), čo si budeme klamať, len to nie je taký badass cvik, váhy sú menšie a tie šrubovacie jednoručky vyzerajú priblblo. Jediný, kto vyzeral s jednoručkami drsne bol Ronnie s jeho "YEAH BUDDY!!!", ale k nemu mám ako keby ešte trošku ďaleko. Myslím pigmentom, svalovo ho už viac-menej mám...
Peckdeck bol naprd, tam jak je to rameno v streči, už to pobolievalo. Tak tiež ubratá váha a nahnaný objem Tieto improvizačky a kompromisy, kua... A nakoniec nemám ani svalovku na kozy. Toľko snahy pre nič.
Ale drepy!
Ah staré dobré drepy.
Pekné poctivé stopky so 120 kilami. Koleno sa držalo veľmi dobre, nemusel som od neho ubýbať. Má síce stále ten divný feeling, nie je to bolesť, ale funguje. Nebudem to siliť, pekne pomaly a postupne. Nad 120 zas nejaký čas nepôjdem, toto akurát stačilo. Bezprostredne po tréningu som cítil, že tie šľachy tam okolo kolien trochu dostali na prdel, ale dnes zas dobre. S tým by som vedel žiť...
Na akýkoľvek poriadny cvik na chrbát som už bol lenivý a navyše prišiel Erik, takže všetko mi už trvalo a naťahovalo sa to, tak som dal len facepulls. Keď nič iné, je to zdravé na ramená, čo sa mi teraz celkom hodí. Okrem toho v supersete s upažovaním to bol celkom killer na zadné ramená a trapézy.
Ruky atď len naháňanie krvi do svalov.

Spokojnosť, som rád, že pri troche špekulácie a trpezlivosti viem odcvičiť v podstate všetko. Erik dokonca pochválil, že predné stehná sa chytajú a vizuálne idú hore. Myslel samozrejme moje, aby sa predišlo omylu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá září 09, 2022 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ranná váha naprázdno 92 kilo A to som navýšil kalórie. Počítam, že tie intenzívne supersérie asi fungujú. no.
Ale chudnúľ som už v pláne nemal, tak asi pár sto kalórií navyše neuškodí

Na druhú stranu, od prvého apríla 13,5 kila dole, forma pozerateľná, relatívne nenásilne, nesťažujem sa
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá září 09, 2022 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift:
1x5x70kg
1x5x120kg belt on
1x1x170kg trhačky on
5x5x170kg

Superset
Kliky na bradlách:

1x5xCarabas
3x8xCarabas + 25kg
+
T-bar rows:

4x12x60kg

Superset
T-bar rumuny:

3x12x60kg
+
Zakopávanie v stoji:

3x12

Triset ramená ruky


Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CiS4ix3DCmG/

Dnes bez Erika, zato prišiel Štúr. Deadlifty nešiel, je z neho vidiečan a tak musel pratat dvor, či čo. No a odniesol si to chrbát To tak, keď sa chlapec z mesta presťahuje do nejakej diery...
Deadlifty som nepatrne navýšil váhu. O 20 kilo Môže sa to zdať veľa, ale zas bola to dobrá výhovorka, prečo ísť zvyšok tréningu ľahko. Ale šlo to dobre, už to bolo seriózne cvičenie, pomerne slušný objem s pomerne slušnou váhou. Som spokojný a chvíľku zase rád nenavýšim váhu.
To isté platí pre kliky na bradlách. Osmičky s 25 na páse, to tu dlho nebolo. Nabudúce skúsim desiatky, nech je sranda. Žijeme len raz, tak prečo si to neozvláštniť odtrhnutým prsným svalom.
Príťahy naopak už som nehrotil. Po ťažkých mŕtvolách to bolo skôr také natiahnutie a prekrvenie chrbátika, pumpičky a preciťovačky. Ja si to potom zas vynahradím v pondelok zhybmi
Hamstringy tiež skôr objem ako váha - tu som sa prispôsobil Štúrovi. Nechcelo sa mi prihadzovať/zhadzovať kotúče Ale nevadí, lebo som k rumunom pridal zakopávanie a veľmi by ma prekvapilo, keby som ráno nemal svalovku, ešte keď k tomu prirátame tie pomerne ťažké deadlifty.
Na záver triset. Skúsil som arnoldky, ale nejak zle som pohol ramenom a pružne som presedlal na bezbolestné rozpažky Tak či onak, ramená odcvičené.

V zrkadle som stále desne sexy, samé sixpeky a rebrá, ale pozvoľna prihadzujem kalórie - snažím sa kvalitné, žiadne dožieranie zmrzlinou ako kedysi. Ale vyzerá to tak, že by som si mohol kúpiť aspoň proťák, lebo mám takú spotrebu vajec, že sliepky do dvoch rokov vyhynú.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út září 13, 2022 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Triset
Hacken squat:

1x6x25kg
1x6x50kg
4x10x100kg
+
Pendulum squat:

4x10x40kg
+
Predkopávanie:

4x10

Superset lýtka:
4x20

Superset
Incline tlaky JČ:

1x12x12kg
3x12x32kg
+
Zhyby:

2x5xCarabas
3x5xCarabas + 25kg

Triset ramená ruky

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/CiapmcVjSrq/

Na legday sa teraz stále teším, lebo môžem experimentovať s hackenmi a pendulum drepmi. Sú to nové cviky a je s nimi zábava a z mojich nahovno kvadrákov vyrábajú obyčajné chudé kvadráky. Navyše som vylepšil hacken: na adaptér som namotal tepelnú izoláciu a zaistil ju lepiacou páskou, nech nemám otlčené ramená, vyrobil som (no, za hodinku na balkóne nahrubo stĺkol, zošruboval a zlepil ) šikmý schodík, aby som nemusel stáť na kotúčoch a zvyškom pásky som si omotal nohu v topánke, keď som zistil, že po zakopnutí o kotúč som si urval podrážku, ktorá držala už len na zvyšku lepidla na päte Nemeškal som a celú špičku som pomotal páskou a vybavené. Moje improvizačné schopnosti sa lepšia. Podobným spôsobom vychovávam aj deti. Teda, nie že by som ich omotával páskou. Hoci, keď nad tým tak premýšľam...
S dreveným schodíkom sa navyše naskytla možnosť supersérie hackenu a pendulum. Čo som okamžite využil. Nohy som si rozmrdal až až, ale svalovku (zatiaľ) nemám. Sklamanie Nabudúce miesto predkopávania dám sissy drepy a na pendulum dám väčší objem. To by bolo, aby som si ja neurobil svalovicu! Fakt je, že predné stehná sú teraz na vysoký objem dosť zvyknuté, takže to môže byť ten rozhodujúci faktor.
Na hackeny už nemám veľmi kde pridávať. Jednak by som sa už trochu bál, že sa to celé urve zhora z hrazdy alebo to doláme tú poistnú lavicu, navyše pre samotný adaptér už na činke nie je miesto. Možno sa mi tam podarí dať niekedy ešte jednu 25ku, ale to je asi tak všetko...
Drevený schodík fungoval dobre. Mohol byť ešte trošku strmší, aj sa ohýbal a vŕzgal, ale aj tak dobre. Hlavne celý setup sa dá nastaviť oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie a bezpečnejšie, čo je mega. Vyjadrujem veľkú spokojnosť s tým, ako sme to dali dokopy
Lýtka som si rozmrdal na cakmár, ako sa vraví (vraví sa to? nepočul som to nikde okrem seba a môjho brata... asi nejaká lokálna záležitosť. Myslené jedna detská izba ). Ako už bol naložený landmine, tak som na tom rovno robil aj lýtka. Rovnováhu nemusím riešiť, tým pádom lepšie precítené lýtka. K tomu do supersetu ešte výpony s vlastnou váhou na vysokom schodíku kvôli rozsahu pohybu. Výsledok - miesto šliach, svalov a kĺbov som mal betónový odliatok. Chodil som ako pirát s obomi nohami drevenými.
Potešil aj vysoký objem tlakov s relatívne vysokou váhou, ak uvážime vytáčanie a limity ramena. Ešte viac potešili pomerne pohodlné zhyby s 25 na opasku. Otázka ovšem je, či by to tak dobre išlo aj na rovnej hrazde, tam by som sa predsa len musel zdvíhať trochu vyššie... Ale keďže rovnú hrazdu nemám, robím s tým, čo je
Rameno sa totálne opustilo pri pokuse o arnoldove tlaky s nejakými biednymi 20 kilami. Tak som to nehrotil, vzal niečo ľahšie a len tak pošteklil tie svaly... Pumpa z toho bola a je to len doplnok, takže fuck it

Celkovo preveľká spokojnosť, teším sa na stredu. Uvidíme, ako rameno zvládne tlaky s jednoručkami... A jo, musím si ísť kúpiť nové boty. Asi seriem na drepovacie, teraz mi ich netreba s týmto akože cvičením, tak nejaké číny s rovnou podrážkou postačia.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út září 13, 2022 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a takhle nějak vznikaly mutlifunkční věže, na kterých odcvičíš úplně všechno, od hacken dřepů až po klopení zápěstí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2022 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
a takhle nějak vznikaly mutlifunkční věže, na kterých odcvičíš úplně všechno, od hacken dřepů až po klopení zápěstí...


To vzniklo z toho, aký som rozbitý polámaný

Tlaky jednoručky:
1x10x10kg
1x10x20kg
1x10x30kg
2x10x40kg
2x8x40kg no jo, no
1x12x20kg

Triset
Drepy stopky:

1x10x20kg
1x6x70kg
3x5x120kg belt on
+
Rozpažky JČ:

4x20
+
Chest press:

4x20

Superset
Príťahy JČ s oporou:

3x20x20kg
+
Upažovanie JČ:

3x20

Superset
Biceps:

3x20
+
Triceps:

3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CifzHk5DJ3T/?hl=en

Pridané na jednoručné tlaky. To sa hneď prejavilo úpadkom opakovaní Čo by som čakal, že... Rameno ťahalo, ale šlo to, takže jednoručky sa osvedčili. Ale neosvedčili sa zas až tak veľmi, tak som pridal ešte rozpažky a nejaký ľahší chest press na kladke. To už bolo lepšie kombo a dnes mám z toho ľahšiu svalovku, ktorá by ale nemala ovplyvniť zajtrajšie kliky.
Drepy čistá radosť. Stopky, pomerne krátke pauzy, všetko ľahké a skoro takmer kolienkovo bezbolestné. Miesto rozmlátených drepovacích adidasov som si natiahol obyčajné rovné číny a fungovali pekne. Noha stabilná, butt wink minimálny, hip shift nulový. Spokojnosť. Chvíľku som sa pohrával s myšlienkou naložiť 140kg, ale pomaly a opatrne bude asi rozumnejší prístup. Takže až o týždeň
Inak samozrejme návrat k drepom a mŕtvolám cítim hneď v tom, že spodný chrbát tuhne a ráno ho musím rozhýbať, aby som si vedel zaviazať šnúrky, keď idem venčiť psa. Mohol by som nosiť šľapky a bolo by po probléme, ale rána už sú chladné.

Zbytok tréningu pohodička veget prázdninky chill.

Kým som bol na tréningu, kuriér sa dovalil so zásielkou z gymbeamu. Vzal som si nejaký proťák a kreatín, čo mi došiel, čosi aj na kĺby. Bol som prekvapený, ako neskoro s tým prišiel, ale vraj kvôli mega zľavám gymbeam proste nestíha. Kuriér spomínal nejakých 15000 nevybavených objednávok, čo je celkom masaker Ja som sa k svojim veciam dostal asi len vďaka tomu, že majú sklad v Košiciach

Po tréningu ešte bol čas na kontrolu daddy formy:
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2022 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
vlk# napsal:
a takhle nějak vznikaly mutlifunkční věže, na kterých odcvičíš úplně všechno, od hacken dřepů až po klopení zápěstí...

To vzniklo z toho, aký som rozbitý polámaný

Vo vseobecnosti mi z toho vychadza, ze multifunkcne veze su produktom byvalych lifterov, znicenych treningom a tazkym zivotom. Som dokonca nachylny verit, ze su to byvali rozbiti lifteri, kto moze vdaka tymto vynalezom za rozmach kulturistiky a podobnych fitness disciplin a tym padom aj za upadok poctiveho zelezomiesenia... ktovie.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá září 16, 2022 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
decarabas napsal:
vlk# napsal:
a takhle nějak vznikaly mutlifunkční věže, na kterých odcvičíš úplně všechno, od hacken dřepů až po klopení zápěstí...

To vzniklo z toho, aký som rozbitý polámaný

Vo vseobecnosti mi z toho vychadza, ze multifunkcne veze su produktom byvalych lifterov, znicenych treningom a tazkym zivotom. Som dokonca nachylny verit, ze su to byvali rozbiti lifteri, kto moze vdaka tymto vynalezom za rozmach kulturistiky a podobnych fitness disciplin a tym padom aj za upadok poctiveho zelezomiesenia... ktovie.


Tak nejak to vidim tiez. Kulturistika je taka z nudze cnost pre dojebanych a/lebo starych powerlifterov a strongmanov
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so září 17, 2022 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift:
1x3x70kg
1x1x100kg
1x1x120kg belt on
1x1x170kg
1x1x200kg
2x2x200kg
1x6x170kg

Superset
Kliky na bradlách:

1x5xCarabas
3x13xCarabas + 25kg
+
Príťahy VČ podhmatom:

4x12x70kg

Triset
Rumuny s JČ:

3x12x40kg dokopy
+
Zakopávanie v stoji:

3x12
+
Facepulls:

3x20

Triset ramená ruky:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cik8btwj6Mm/

Nechcelo sa mi robiť objem na mŕtvole, tak som si to vynahradil intenzitou. Resp "intenzitou", lebo 200kg je pre baletky. Očividne som teda baletka, lebo ma to vytrestalo až až Za krásu sa holt platí, sixpeky silu nemajú
Prišiel aj Erik a ten chcel robiť hrudník, tak som poprehadzoval poradie cvikov a dal si s ním kliky. 25kg na opasku, 13 opakovaní v sérii. Na mňa dobré, reálne priemerný výkon. Rameno sa držalo dobre, ale veľmi hlboko som ísť nechcel. Možno aj preto sa mi podarilo naškrabkať toľko opakovaní
Príťahy v predklone na Yatesa - podhmatom a vzpriamenejší. Len on mal na činke 170kilo a ja 70. Ale jeho fotili do Muscle a fitness a tak, ja sa musím fotiť sám. Takže nemám takú motiváciu.
Facepulls, lebo to robí ramenám dobre.
Hamstringy vcelku ľahko. Špičky som si postavil na ten šikmý schodík, takže streč bol značný. Len som potom nevedel, koľko naložiť a asi som sa podcenil. Myslím, že by tie hamsy zniesli viac. Nič to, next time.

A to bolo asi aj všetko, triset ramien a rúk len také šmrdlanie, klasika.

Erik spomínal, že mu ktosi v gyme povedal (skutočnom gyme, kam sme predtým chodili), že videl moje fotky na instagrame a že som spravil dosť ppči formu. Teší ma uznanie, ale prekvapuje ma to, že niektorí ľudia nechápu, čo dokáže dobré svetlo, 800 pokusov o aspoň jednu dobrú fotku, instafilter a napumpovanie po tréningu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út září 20, 2022 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Pendulum squat
(sakra furt píšem pendululum, mám s tým problém každý týždeň ):
1x10
4x10x60kg
+
Sissy drepy:

4x10

Superset
Hacken squat:

1x10x100kg
3x10x125kg
+
Predkopávanie:

4x20

Lýtka superset:

4x

Superset
Incline JČ tlaky:

3x20x20kg
+
Zhyby:

1x6xCarabas
3x6xCarabas + 25kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CisqmI8Dkm6/

Deň blbec, kurvilo sa všetko, čo sa dalo. Na tréning som sa pozeral ako na spásu, ale samozrejme aj s obavami, lebo keby som pokračoval v trende z celého dňa, hrozila mi minimálne zlomenina. Tomu som sa našťastie vyhol, ale aj tak som si 2x tresol hlavu o činku a kolenom nabral lavičku
Pendulum a hacken som oddelil. Myslel som si, že mi to umožní dať väčšie váhy - čo je pravda. Ale zatialčo na pendulum squats to bolo bezva a kľudne ešte prihodím, pri hackenoch to už bolo hraničné. Ako váha to bolo bezva, ale odobrať to zdola bolo fest nepohodlné a už som sa aj trochu obával, či to hrazda udrží. Ak vymyslím nejaký bezpečný systém, ako to odobrať a zas odložiť normálne v stoji a nie v hlbokom drepe, tak to bude fajn. Ale zatiaľ asi 100kg max a radšej prihodím na pendulum.
Predné stehná inak na cucky. Svalovka ZAS nie je, nohy sa už adaptovali. Sú proste len unavené a šľachy okolo kolien zľahka iritované. Ale svalovka nikde. Ale to je fuk, kým nohy reagujú - a tie reagujú.
Lýtka na hackene, ale pomerne ľahko, nechcelo sa mi veľmi. Bola tma a pršalo, nemal som náladu a lýtka sú partia, čo ma veľmi nenabudí Z rovnakého dôvodu som potom vynechal doplnky - a ešte preto, že som musel skončiť do hodinky a pol a tie nohy ma proste zdržali. Nastaviť všetky tie improvizované cviky proste trochu trvá.
Rameno ma skoro nebolelo, tak som si povedal, že skúsim incline s veľkou činkou.
Uhm.
Skvelý nápad.
Po tom, čo som skoro ani nebol schopný odobrať činku som si musel priznať, že to proste nejde. Tak som sa vrátil k jednoručkám. Ale prúser, rameno už bolo načaté a bolelo ma pri posraných 30 kilách. Tak zhodené na bezbolestných 20kg a šlo sa do objemu Už asi ani nemá cenu sa tým nejak trápiť. Hlavne, že som to nejak odcvičil. Len by ma zaujímalo, či sa to zlepší niekedy, alebo proste už moje telo rezignovalo na hojenie a regeneráciu.
Zhyby bezva, šestky s 25kg na opasku.

Celkovo dobrý tréning, škoda samozrejme bolesti a limitácií, ale proste hrám s kartami, aké mám momentálne na ruke. Kým sa s tým dá hrať, hrám.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út září 20, 2022 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

On the other hand...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út září 20, 2022 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně se dostávám k tomu, abych si začal procházet, co se tady v době mé nepřítomnosti dělo. :)

Než se dostanu cvičení - moc blahopřeju k dalšímu přírůstku do rodiny, to je skvělá zpráva.

Posilovnu sis zařídil parádní, klobouk dolů, kam se hrabu se svou garáží. A makáš skvěle, vypadáš výborně, z bolístek si nic nedělej. Jak jsi sám psal, každý hrajeme s tím, co máme, důležité je nepřestat na sobě pracovat.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 22, 2022 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Magumi!


Slingshot bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
6x10x100kg

Superset
Rozpažovanie JČ:

4x10
+
Chest press:

4x10

Drepy pauzované:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x3x120kg belt on
3x6x140kg

Superset
Príťahy s oporou:

3x12x60kg
+
Upažovanie JČ:

3x20

Superset
Biceps a triceps

3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CixxDV1DMVi/

Už ani neviem ako dlho sa mordujem s problémovým ramenom, ktorý mi obmedzuje benche a vravím si "ah, aké by to bolo bezva, keby mi niečo pomohlo v tej spodnej fáze, aby rameno nedostávalo plnú nálož, ale aby som v horných fázach tlaku mohol zapojiť hrudník..." a včera mi došlo, aký som idiot. Tri roky mi stojí v skrini slingshot, čo som používal v silovkách a ktorý bol presne na to vymyslený A vymyslený bol očividne dobre, keďže mi umožnil tlakovať pomerne bezbolestne. Samozrejme, nie je to plná váha, guma zdola dobre pomáhala, ale hrudník sa od cca paralelu zapájal naplno. V kombinácii so zvyškom cvikov mám dokonca svalovku, takže nadšenie. Zas sa mi podarilo odimprovizovať ďalší zdravotný problém
Rovnako veľkú radosť mám z drepov. Tam už síce som o kolene vedel, ale držalo, nebolelo nijak extra a dnes je už zase v poriadku. Ale vyššie už nejdem. 140 kilo je váha, o ktorej viem, že je u mňa dostatočná na budovanie objemu aj sily nôh. Hneď som sa o tom presvedčil - zadok a stehná už tuhnú Inak celkovo to bolo ľahké, nejaká para v tých kuracích nôžkach ešte ostala. Verím, že by som si poradil aj so 160 v rovnakom objeme, ale ako som písal vyššie, momentálne nehrozí.
Z ďalšieho stojí za zmienku už len príťah poležiačky na lavici, to bolo fajn a asi si to ešte zopakujem, možno aj v piatok, kedy vynechávam deadlift. Šiel som ho teraz pomerne intenzívne a tiež to netreba tak hrotiť, pomaličky postupne bude rozumnejší prístup.

Z gymbeamu som si objednal háky na ruky. Je to trošku gay a ešte pred pár rokmi by mi to ani nenapadlo, ale umožní mi to na pendulum drepy (yes, napísal som pendulum na prvý šup!!!) zobrať 40-50 kilové činky a to bude zasa iné kafe.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 22, 2022 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Posunies svoje cosplay skusenosti z braku na uroven klasiky, akou Peter Pan rozhodne je, kapitan Hook!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 348, 349, 350 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: