Náhlá slabost ramene



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Náhlá slabost ramene  Úvodní stránka -> Trénink -> Náhlá slabost ramene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Minfe


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 4:22 pm    Předmět: Náhlá slabost ramene Odpovědět s citátem

Zdravím, mám takový problém s levým ramenem... Když jsem byl naposledy cvičit, zjistil sem že moje levé rameno je z ničeho nic více jak o polivinu slabší...Nechápu to, nic mě nebolí, nijak jsem se při předchozím cvičení neporanil, ale například na předpažky nejsem schopný zvednout ani 5Kg, a to jsem přitom zvedal cca 20 Kg...a projevuje se to samozřejmě do všech cviků kde mám zapojeny ramena (takže nemůžu jet ani prsa)... už to trvá cca 10 dní

Neměl někdo podobný problém? Pokud ano, budu rád za všechny rady.
Jinak vážím 90 Kg a cvičím už zhruba 6 let pravidelně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Impik


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, něco podobného se mi stalo také. Řeknu ti to takhle dle svých zkušenosti. Nejspíš nezáleží jen na tom, zda cítíme bolest. Rameno si nejspíš dalo pauzu, tak ho nech pauzírovat, ono ti ani nic jiného nezbyde. Určitě to má nějaký důvod, tak ho nech regenerovat. Jestli cvičíš 6 let, tak tě nějaký ten týden nepoloží bez ramene. Udělej si malé prázdniny od všech cviků kde zapojuješ ramena a za cca 2 týdny uvidíš. Sebedestrukci ti nedoporučuji :-D tzn. 5kg ti stejně k moc ničemu nepomůže, tak ho nech být. A maž to fastum gelem, to je univerzální lék na vše (údajně )
_________________
Good luck & train hard!! Impik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4rtin


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě se to take jednou stalo, tehdy jsem si ho malem strhl ... po te nepřijemnosti mě sice nebolelo ale jako ty jsem vněm měl strašnou slabost ... dal jsem si pauzu a ledoval jsem ho, před posilovnou jsem ho mazal hřejivou masti a od te doby cvičím radši v mikině občas si dam nějakou kloubni výživu aje to vklidu :)
ale jestli to utebe přetrváva tak si radši k lekaři :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Minfe


PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju moc za Vaše rady... Dnes jsem byl u doktora a řekl mi že bude pravděpodobně problém v nervu, který vede do levé ruky... možná sem si ho nějak nešťastně přeležel... Zjistil sem totiž, že nemám jen slabé rameno, ale také biceps... Pěkně mě to štve, snad to nebude trvat dlouho...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Impik


PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak přeji hodně štěstí, zkus se pak ozvat za jak dlouho budeš OK, pro info a rady dalším :-)
_________________
Good luck & train hard!! Impik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Minfe


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, tak pod dlouhé době je rameno i biceps konečně v normálu...Jednalo se skutečně o pohmožděný nerv, který ovládá přední část ramene+biceps

Doktoři mi v tomto případě nepomohli, pořád jsem důmal co mi to způsobuje a přišel jsem na to, že je to jen kvůli způsobu sedění u počítače. Levou rukou se totiž při práci u PC opírám o stůl, tam docházelo k nějakému špatnému tlaku na nerv... Změnil jsem tedy způsob sedění a po třech dnech to uplně odeznělo...

Kvůli takové blbosti jsem dva měsíce necvičil, přitom léčba je tak jednoduchá a rychlá :-)

Snad tento příspěvěk někomu pomůže :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Pernikovej_Princ


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2022 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, je to jediné vlákno na netu, kde jsem narazil na úplně stejný problém. Momentálně to mám takhle skoro měsíc. Přesně rameno a bicak cca -70% síly ze dne na den. Dělám všechno možné , zatím bez změny . Kdyby někdo měl zkušenosti s tímto, budu rád za info. S doktorem to řeším ale objednací doby na magnet apod. Jsou dlouhé. Je mi jasné, že vlákno je staré 11 let 😂
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2022 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pernikovej_Princ napsal:
Ahoj, je to jediné vlákno na netu, kde jsem narazil na úplně stejný problém. Momentálně to mám takhle skoro měsíc. Přesně rameno a bicak cca -70% síly ze dne na den. Dělám všechno možné , zatím bez změny . Kdyby někdo měl zkušenosti s tímto, budu rád za info. S doktorem to řeším ale objednací doby na magnet apod. Jsou dlouhé. Je mi jasné, že vlákno je staré 11 let 😂
Zdravim, hoď bobek na doktora a zajdi k dobrému fyzioteraputovi. Měl jsem xdruhů srand za těch 25 let co sportuju a fyzio vede. Často jsem přicházel na fyzio totálně zmršenej a za hodinu o 50% lepší. Někde tam může být něco pokroucené, skřípnuté atd...Magnet apod. jsou sice fajn, ale podle mě spíš jako věc co tě doléčí po fyziu...
PS: Tím nechci hanit práci doktorů a čest výjimkám, ale moc dobrých jsem bohužel nepotkal...Peace .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Náhlá slabost ramene
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: