Kulíšákův deníček týraného důchodce


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kulíšákův deníček týraného důchodce  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kulíšákův deníček týraného důchodce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kulíšek


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2022 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Vitaj vitaj!
Poctivo sledujem na instagrame, ale určite poteší aj písaný pohľad do zákulisia


Aaa.... chlapík s podpisem z mého nejoblíbenějšího filmu je zpět. Výtečně :D

Tak na instáček posílám fotky z tréninků ala někdo zavelí jdeme se fotit. Nejvíc to tam ovládá Růžena :D
(Kdo by náhodou netušil, tak Růžena je mé psisko)

A dík!
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2022 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, asi si mě z Ironfactoru nepamatujes, ale já tebe jo Byli jste dvojka s Koutňou a obě jste byly pro každou vylomeninu A jak vidím, to ti zůstalo

Já jsem tamten pripad, co to kazdy dva tri mesice prepalil, ze pak nemoh fungovat. Stejne jako ty jsem ale dneska uz podstatne moudrejsi a povolim si

Btw dělám teď cze,svk,eng titulky pro Oktagon videa na YT, tak se tam na tebe těším. Už to úplně vidím, jak budu psát při nástupu do klece: Pavlaaaaaaaaaa "Kulíšeeeeeeeeeeek" Kladivovááááá!!!

A na zápisy se těším, takové stvoření jako ty je zajímavý sledovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2022 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vítej zpět na návštěvě!

říká se, že obrázek je lepší než tisíc slov, ale já si v dnešní době klidně i rád počtu, třeba tvé komentované tréninky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2022 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čusík, kucí :)

Taky jsem ráda, že jsem tu.

V Oktagonu se v blízké době neplánuju ukázat, teď mám domluvené zápasy v jiných organizacích. Pro mě je aktuálně důležité nebýt nikde vázaná na pevno, protože.... no to se dozvíte brzy :)

Jinak jsem dneska byla po 8 dnech na lehčím tréninku. Taky mě ten moribundus, co teď lítá všude kolem, dostal....

Takže dnes jen: aktivační cvičení (SLDL, svatozáče, rotátorová manžetka, bříško, krk a tak :)

5x5 lapíky na pohyb a pohodičku
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2022 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ctvrtecek probehla silovecka, ale nejak nic, co by stalo za to sem napsat.... V patek rano silovka odpoledne nejake zemarske sparose a protože patecni hodnoty na oure mi ukazovaly blizkou smrt, radeji jsem se na Vanocni sparosky byla jen podívat 😬

Pssst a taky ujist nejake to cukrovicko 🥳

Zjistila jsem, ze nic nezabira a proste se moje telo s necim pere a nefungujeodpocinek,nefunguji vitaminy, ani nic proste a tak jsem se (jako za starych dobrych casu) rozhodla delat, jakože nic 😁

Takze priprava zacina! Na co jeste nesmim propalit, ale mohla by to být celkem legranda😅

I. Indoor behadlo 50min

II.
Trenink dynamicke vytrvalosti
3 kola po 10 min OTM
suda min: low body -skoky
licha min: upper body - odhody
na zaver 10 min stinovy

III.
Sparring full MMA
5x5 min
Sparring jen zem s udery
3x3 min
airbike (jeste sedim a pisu, alespon to utika...) 30 min


Takovy muj normal den 3500 - 4000 kCal 😅🤣

Jo a tyden se nebudu divat na data z oury. Treba to pomuze😁😁
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2023 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj zase po nějaké době :)

Tak mi zase zrušili další zápas. O září už zase asi pátý, nebo šestý v řadě. V prosinci, když mi řekli, že nenastoupím v Praze, jsem hned na to onemocněla. Historie se opakovala a po zrušení všech tří zápasů, co jsem měla domluvené v jednom měsíci, jsem zase lehla. Jak jsem začala malinko trénovat, dostala jsem kopačko do huby. (asi palcem na noze, vlastně nevíme, protože na videu je vidět, že jsem měla kryt :)) Už mi vyndali stehy, ale klasicky tam mám nějaké komplikace, takže mě čeká příští úterý ještě nějaké dovyšetření a konzultace co s tím dál....

Trénovala jsem i s těmi stehy, ale fakt easy, hodně mitochondrie a silovečky (pidi váhy, protože tlak :) Včera jsem byla poprvé na lapách, hurá :) Od příštího týdne bych ráda zahájila plnohodnotnou přípravu (i když zatím bez sparošů. Představa, že si dám do huby chránič na zuby mě nedělá úplně dobře :))

Jinak jsem dostala slib, že tyhle zápasy už vyjdou na milion procent, takže to propálím dopředu i když to běžně nedělám.

Teda MMA:
22/4 RFA Prievidza
27/5 Heroes gate Praha

Do toho ještě řešíme nějaké překvápko v Ameru, co doufáme, že vyjde tak nějak po tomhle. Čekají mě teď velké změny, co se přípravy týče, ale strašně doufám, že už to všechno pojede, zdraví vydrží, já se nezrakvím a hlavně zápasy budou!

Takže let´s the party started!
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2023 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten květen jsem si našel, Podvinný mlýn, ale lístky se ještě neprodávají... tak doufám, že to vyjde!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st červen 07, 2023 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
ten květen jsem si našel, Podvinný mlýn, ale lístky se ještě neprodávají... tak doufám, že to vyjde!!



Aaaaa... díky, žes dorazil a fandil :)

Teď už rozjíždím přípravu v novém žánru. Čeká mě ten boxík :)

Ale po dlooouhé době jsem si rozepsala silovečku, tak jestli to někoho zajímá, pošlu. Je to hodně do dynamiky. Profi box jsou 2 min kola. To je proti mým standardním 5 min mega sprint, tak se na to musím adekvátně připravit :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2023 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Aaaaa... díky, žes dorazil a fandil :)

Teď už rozjíždím přípravu v novém žánru. Čeká mě ten boxík :)

jj, vyšlo to, měli jsme s Magumim dobrý výhled, jak je ta hala menší a útulnější ;) skvělé entréé, dobré první kolo, které nás navnadilo na další dvě kola... a pak jsi to tak rychle ukončila : ( což je sice výborný výsledek, ale těšili jsme se na trochu více zápasení, když už se zdálo, že soupeřka je dostatečně odolná ;)

no a s tím boxíkem... budeme fandit i nadále, ale viděli jsme všechny zápasy a shodli jsme se, že boxíky byly nejméně atraktivní... možná to bylo i kvalitou soupeřů, MMA byly nej, ale zase ring není optimální, klec je klec, kick box dobrý... ale box, teda až na ten poslední titulový zápas, který byl excelentní, 10 kol po 3 minutách a ti borci do sebe pořád řezali, pokud budeš boxovat takhle ;) a holky teda mají jenom 2 minuty? no, ono to stačí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so červen 10, 2023 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
kulíšek napsal:
Aaaaa... díky, žes dorazil a fandil :)

Teď už rozjíždím přípravu v novém žánru. Čeká mě ten boxík :)

jj, vyšlo to, měli jsme s Magumim dobrý výhled, jak je ta hala menší a útulnější ;) skvělé entréé, dobré první kolo, které nás navnadilo na další dvě kola... a pak jsi to tak rychle ukončila : ( což je sice výborný výsledek, ale těšili jsme se na trochu více zápasení, když už se zdálo, že soupeřka je dostatečně odolná ;)

no a s tím boxíkem... budeme fandit i nadále, ale viděli jsme všechny zápasy a shodli jsme se, že boxíky byly nejméně atraktivní... možná to bylo i kvalitou soupeřů, MMA byly nej, ale zase ring není optimální, klec je klec, kick box dobrý... ale box, teda až na ten poslední titulový zápas, který byl excelentní, 10 kol po 3 minutách a ti borci do sebe pořád řezali, pokud budeš boxovat takhle ;) a holky teda mají jenom 2 minuty? no, ono to stačí.



Škoda, že jsem o vás nevěděla, mohla jsem vás dojít alespoň pozdravit :)

Moc děkuji, na insta jsem to celé rozepsala, proč jsem to tak moc kontrolovala a neskákala do toho, jak obvykle. O Ukrajisnké slečně jsme věděli fakt kulové, našli jsme jen to, že vyhrála MS v pankreationu, kde porazila ve finále holčinu, co to měla 5:0 v mma na immafu, takže hodně kvalitka a že je mnohonásobná mistryně všeho možné v BJJ, grapplingu a wrestlingu, takže mě bude chtít házet na zem. Proto kratší kombinace (chodila mi tam furt ta zadní - aka má oblíbená kombinace zadní a pak ještě jedna zadní :D) Na konci prvního kola jsem viděla, jak už jí jde každé očičko jinam, ale začala jsem prosazovat plán B, tedy rozkopávat přední nohu. Ona se totiž fakt strašně držela a tvářila mega odolně a tak jsem si řekla, že si jí ještě trochu rozvolním přes ty holenokopy a pak jí vezmu na zem já a dobiju jí :) Ale nakonec tedy TKO v postoji. Velmi, velmi kontrolovaný zápas, no....

Každopádně ještě jednou moc díky za podporu!

A box no... teď jdu klasický pro box ve velkých polštářkových rukavicích, což je hodně daleko od toho, co mám ráda a v čem se cítím komfortně, ale je to o sbírání zkušeností a co si budeme povídat, potřebuju penízky na přípravu do MMA. Tenhle zápas je 4x2 minuty sprint.

Jinak jsem na kartě BKFC příští měsíc (tam je to 5x2 min, ale málokdy to dojede do konce :), ale klasicky mi hledají soupeřku. To je mi výrazně blíž musím říct. Pro mě fakt malé rukavice lepší, žádné rukavice nejlepší, ale uvidíme, co na to moje klouby a hlavně můj ksicht, který modrá při sebemenším dotyku a rád krvácí (Prostě drama queen :D).... (Za poslední půl rok mám asi 12 stehů, část z toho vlastním palcem :D)

Dneska mám další jednání ohledně příštího zápasu v MMA, tak držte palce. Stále mi chodí nabídky na 57ku, ale ufiky, no...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2023 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, ahoj

tak zase po nějaké době :)


Měla jsem ted delší dobu takové... no... zase se mi nějak nedařilo dohodnout zápasy, ale začalo svítat na lepší časy a během jednoho dne se mi sešly hned tři. (Na různá data, takže jsem kývla na všechno a budu doufat, že alespon něco vyjde...)

Mé tréninky byly teď takové divoké, bez nějakého speciálního zaměření. V posce jsem šla dva týdny strukturální trénink, na který jsem něměla čas ani chuť dlouhé roky, takže jsem si to užila a zase zahodila. (Jasné, neba mě to :D)

Teď čekám na potvrzení, ale jestli to klapne, tak mám zápas přesně za 4 týdny a 11 kilo :D Zase legrace převeliká, ale to dám....

Zkusím vám to tu trochu popsat, jestli to teda někoho zajímá. Trochu short notice a hlavně ta váha bude hodně kousat, ale jsem ráda za každý zápas, takže to prostě zmáknout musím. No a ještě k tomu soupeřka fakt střela, mrtě šikovná postojářka a vždycky brutal nafýzovaná, což nemám ráda :D Inu... těším se na to :)

Držte palce
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2023 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jinak jsme se včera přistěhovali do Pardubic. Hlavně kvůli Růžence, neb bude hnízdit a taky kvůli tomu, že tu mám zemařského trenéra. A taky Magumiho a jeho ženu, se kterýma je nejvíc nejlepší pokec

Dneska jsem zkusila místní fitko a myslím, že mají podvážené kotouče, protože to bylo všechno nějak podezřele lehké :D

Takže v základu dřep do 3x100, mrtvý tah do 130 a tlaky ve stoje s jednoručkami na střídačku s 25 (video na insta :))

A pak jsme pěkně zmohli po cestě dom a teď trpím hlady
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2023 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za info! čtyři týdny jsem si dopočítal a je to sobota, kdy tu ještě nebudu, nevadí, budou další zápasy ;) a Magumimu novou sousedku přeju :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2023 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
díky za info! čtyři týdny jsem si dopočítal a je to sobota, kdy tu ještě nebudu, nevadí, budou další zápasy ;) a Magumimu novou sousedku přeju :D


Moc díky :)

To doufám, že ještě budou. A já myslela, že už je to upečené, ale ještě tedy čekáme na potvrzení z druhé strany. Nikam jinam jsem to ještě nepsala, tak to tu máte exkluzivně... tedy... já už se obecně bojím cokoli psát o budoucích zápasech, protože... no víme :D

Máme rozjednané ještě nějaké další akcičky, ale nic v ČR zatím...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2023 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
díky za info! čtyři týdny jsem si dopočítal a je to sobota, kdy tu ještě nebudu, nevadí, budou další zápasy ;) a Magumimu novou sousedku přeju :D


Hele tak klasika. Včera mi zápas odpískali, takže dobře, že jsem to nikam nedávala... ach jo... zrovna jsem si říkala, jak mi vyjímečně šla pěkně dietka. Poslední kávičku s mlíčkem jsem měla s Magumiho paní a od té doby jsem byla uplně striktní a.... a nic :D

Tak jsem se rozhdola, že se teď vrátím k atletickému tréninku, budu hodně běhat, skákat a silovkovat. Musím si to nějak rozvrhnout, protože můj mozek už si plánuje 3.4 tréninky každý den a co si budeme... není to úplně stejné, jako ve 20, kdy jsem to fakt takhle dávala :D
(Ono to šlo ještě ve 30, ale mě ehm... příští rok bude 40 :D)

Až to vymyslím, tak to pošlu. Skvělé je, že máme v Pardubách za barákem atleták. A z druhé strany teda hřbitov :D
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kulíšákův deníček týraného důchodce Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: