Bro Split


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bro Split  Úvodní stránka -> Trénink -> Bro Split
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fmz182


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2023 1:38 pm    Předmět: Bro Split Odpovědět s citátem

ahojte chcel by som pocut len vas nazor na bro split, roky cvicim push pull legs 6x , pol roka alebo rok chodiim push legs pull volno vrch , spodok , volno, ale potrebujem to troska zmenit rozmyslam ze by som presiel na tzv bro split od Mike Metznera , aspon na 1-2 mesiace potom opat prejdem na PPL rozpis cca toto z netu, viem ze neni bro split vhodny ale nejsom zaciatocnik cvicim dlho pravidelne a potrebujem to ako zmenu

PO -Prsa:

Incline Dumbbell Flyes: 5 sets at 8 reps each set.
Bodyweight Dips: 5 sets x 6 reps (60 seconds between sets)
Incline Barbell Bench Press: 5 sets at 6-8 reps each set.
Flat barbell bench press: 5sets at 6-8 reps
Flat dumbbell fly: 5 sets at 6-8 reps

UT - Chrbat


Straight arm Pulldown: 5 sets of 5-8 reps
Close Grip cable pulldown: 5 sets of 8-10 reps
Barbell Bent-Over Row: 5 sets of 5 reps
Standing barbell shrug: 5 sets of 8-10 reps
Barbell Upright row: 5 sets of 6-8 reps

ST - Ramena

Bent over dumbbell raise: 5 sets 8-10 reps
Seated machine press: 5 sets 6-8 reps
Dumbbell side lateral raise: 5 sets 8-10 reps
Behind the overhead neck press: 5 sets 6-8 reps
Front barbell raise: 5 sets 8-10 reps

STV - Nohy

Single leg Extension: 5 sets 8-10 reps
Single leg hamstring Curl: 5 sets 8-10 reps
Barbell squats: 5 sets 6-8 reps
Leg Press: 5 sets 6-8 reps
Standing Calf Raise: 5 sets 10-15 reps
Walking dumbbell lunges: 5 sets 8-10 rep

PIA - RUKY


Supinated chin-up: 5 sets 6-8 reps
Bodyweight dips: 5 sets 10 reps
Barbell preacher curl: 5 sets 8-10 reps
Cable triceps pushdowns: 5 sets 8-10 reps
Standing dumbbell curl: 5 sets 8-10 reps
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2023 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodne je to nejlepší, co muzes udelat
(Pokud nevadi, ze je to podle borce, co mel v sobe latek jako průměrná lekarna😁)

Proc nejdes opacne, misto snizeni frekvence ji zvysit
3* tydne FB
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2023 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike bral steráky po hrstech a pak prostě vzal cviky co měl rád, co měl pocit že z nich má výsledky a udělal trénink. Všechny tyhle tréninky podle hvězd minulosti nebo i současnosti jsou prakticky to samé. Ty jako naturál tak cvičit samozřejmě můžeš a pokud máš výborný geny, možná z toho budeš mít i jakéstakés výsledky, ale pravděpodobně ne. Ty potřebuješ měnit systémy a né pořadí cviků a partii...Taky frekvence je podle mě zbytečně moc, ale jestli máš čas a baví tě to, tak možná ok. Já bych zkusil HST na cca dva měsíce, pak týden regenerace/deload, pak bych dal Bear routine na měsíc, zase týden deload, pak třeba Chad Waterbury 8x3, 4x8, 3x12 atd. Nebo prostě jen jak psal Peter fullbody 3xtýdně. Začneš s vahama nízko a každý týden přihazuješ, až se dostaneš na max, dáš pauzu a začneš s o trošku vyššíma vahama atd...
Hodně štěstí!
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fmz182


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2023 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nechce sa mi riesit FB hlavne 3x za tyzden ked som zvyknuty na vyssiu intenzitu , rozmyslal som nad Bearom to bola volba c.2 , preco zmena? lebo stale chodim nejake splity kde odcvicim 2x 3x partiu do tyzdna a predsa je to len stereotyp co sa tyka aj ked obmienam cviky, obmienam opacka,serie a uz proste ten pocit ked vies co ides cvicit nasledujuce a robis to dlho :D vsetci to pozname, preto som sa rozhodol pre bro split , samozrejme 1-2 mesiace nehra rolu kedze o prirastky nepridem pravdepodobne a budem to mat ako deload , potom vymyslim zas nieco lepsie alebo sa vratim k mojej overenej klasike
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2023 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze ty vlastne nechces nazor, ale pochvalu toho co sis vybral 😁😁😁
Tvoje argumenty chapu, ale zohlednil jsi, ze sval roste max dva dny? 😁
Btw Mike cvicil heavy dutty, ne ten vysokoobjemovy 😉
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fmz182


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2023 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Takze ty vlastne nechces nazor, ale pochvalu toho co sis vybral 😁😁😁
Tvoje argumenty chapu, ale zohlednil jsi, ze sval roste max dva dny? 😁
Btw Mike cvicil heavy dutty, ne ten vysokoobjemovy 😉


neblazni nepotrebujem pochvalu :D chcel som nazor ktory si mi dal, samozrejme s tebou suhlasim s rastom svalu 48h atd , ale musim si nejak obhajit to co som napisal :D , ale kludne mi mozes napisat negativa co stratim za 1-2mesiace cvicenim bro splitu ked si pokrocily cvicenec :) , hej cital som o tom heavy duty , neviem ci tento bro split nemal v diete , stale tvrdim ze bro split je nevhodny , neobhajujem ho :) ale jednoducho ma nebavi cvicit teraz AB alebo vrch spodok ani PPL , je mozne ze pri bro splite vydrzim 2 tyzdne :D a pojdem nakonec na FB alebo beara :D je to cisto len skuska ako sa budem citit ako ten sval rozbijem mozno to bude novy impulz pre moje telo , kedze ho nepozna odcvicit na partiu 4-5 cvikov

Edit : este doplnim poznam typka co cvici povacsinou len bro split, ale ver ci never jemu to sedi cvici tak dlhsie roky, je natural ale ze fest natural odporca proteinu :D a vyzera dobre neni mohutny ale vyzera slusne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2023 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fmz182 napsal:
tu ked si pokrocily cvicenec :) , hej cital som o tom heavy duty , neviem ci tento bro split nemal v diete , stale tvrdim ze bro split je nevhodny , neobhajujem ho :) ale jednoducho ma nebavi cvicit teraz AB alebo vrch spodok ani PPL , je mozne ze pri bro splite vydrzim 2 tyzdne :D a pojdem nakonec na FB alebo beara :D je to cisto len skuska ako sa budem citit ako ten sval rozbijem mozno to bude novy impulz pre moje telo , kedze ho nepozna odcvicit na partiu 4-5 cvikov

Edit : este doplnim poznam typka co cvici povacsinou len bro split, ale ver ci never jemu to sedi cvici tak dlhsie roky, je natural ale ze fest natural odporca proteinu :D a vyzera dobre neni mohutny ale vyzera slusne
Tak vyzkoušej .o) Ten sval určitě rozbiješ, otázka je, jestli to bude nový impulz. I vysokoobjemové tréninky by měli mít hlavu a patu, ale zase pokud je pro tebe priorita aby tě to bavilo...
PS: Já už jsem potkal pár týpků co dělali že neví co to je protein a pak jsem zjistil, že chodí na "tajné" nákupy.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2023 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl za to, že zrovna Mike Mentzer upřednostňoval trvdé tréninky s minimálním počtem cviků. Mě osobně přijde 5 cviků na partii hrozně moc :) .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fmz182


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2023 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN - neviem veru ci to bude novy impulz alebo nebude, nevyskusam neviem :D , no ale co sa tyka typka to viem ze on nic nedava max aminace a to je vsetko , ale tak vieme ako to chodi 100 ludi 100 chuti , mame inu genetiku , to ze to nefunguje 80% ludom neznemena ze to nebude fungovat tebe :D nedavam tomu velku sancu a nadej , ale berem to ako skusku :D

ShDW - ako som pisal toto som nasiel na nete ze je to jeho alternativny plan ktory sa spajal s dietov ci je pravdivy alebo nie to netusim :D , mas pravdu 5 cvikov je aj na velku partiu dost, ale tak ked ju cvicis v podstate raz za tyzden ma nic ine , tak ju zregenerujes viac ako dostatocne , ci to ma vyznam nema netusim ,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sander


PříspěvekZaslal: so leden 28, 2023 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten tréning, čo si sem dal je nahovno a to dobre vieš, ak si stratil motiváciu, daj si 2-4 týždne oddych od činiek, skús hory, plávanie....po mesiaci prídeš do činkárne ako nový človek....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so leden 28, 2023 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://clanky.extrifit.cz/b/je-svalova-pumpa-nezbytna-pro-svalovy-rust

"A jak jistě víme, sval má tendenci růst 24-32 hodin po tréninku (přibližně), takže něco málo přes jeden a půl dne. A teď si vemte, že vás bolí svaly třeba 2-3 dny (kdy v těchto 2-3 dnech musí být sval obnoven, aby mohl zase správně a plnohodnotně pracovat). No, a když sval roste přibližně 1 a půl dne? Dává to smysl a chápete to, ne?"
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2023 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tieto delenia na ruky nohy chrbát a neviem čo všetko mi prídu maximálne na hlavu. Žiadny cvik ani pohyb predsa nie je úplne izolovaný, najmä pokiaľ sa bavíme o viacklbovych cvikoch. Precvičuj pohyb, nie konkrétne svaly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fmz182


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2023 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no nakoniec som to skusil zmenit nasledovne
1. Cecky/chrbat
2. Nohy quadraky
3. Ramena/biceps/triceps
4. Rest
5. Vrch zameranie cecek chrbat
6. Spodok hamstringy
7. Rest

popravde idem tak od min tyzdna, a cvicit cecky a chrbat ma jaksik nebavi :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2023 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže jsi vzal trénink který byl na hovno a proměnil jsi ho jako Ježíš ve víno.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fmz182


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2023 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Takže jsi vzal trénink který byl na hovno a proměnil jsi ho jako Ježíš ve víno.


to by som si nedovolil , skor by som povedal ze vyhral zdravy rozum :D a nedalo mi to predsa aby som telo ochudobnil o mikro narast svalovej hmoty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bro Split Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: