Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 359, 360, 361 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: so únor 11, 2023 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatok

Deadlift :
1x10x20kg
2x3x70kg
1x1x120kg
1x1x150kg
1x1x170kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x230kg
1x0x240kg ah kurva, no nič, zapneme cheating

Sumo deadlift:
1x1x240kg
1x1x250kg lol

Príťahy s oporou:
3x12x60kg

Sťahovanie kladky zhora:
3x20

Superset
DB press vleže:

3x20x22kg
+
TRX hamstringy:

3x10

Štyriset ramená, ramená, ruky:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CofcuPKDdL8/

Deadliftový program sa mi načisto rozsypal, ale vôbec ma to neštve. Momentálne vnímam deadlift len ako nutné zlo, kým sa sústredím na nohy a hrudník - teda partie, ktoré som nemohol posledné mesiace/rok cvičiť normálne. V podstate deadlift robím len z povinnosti, lebo reálne verím - a teraz kontroverzia - že poriadny chrbát v pohode človek vybuduje aj bez mŕtvych ťahov. Okrem toho mi to vždy negatívne ovplyvňuje drepy, čo teda sa mi nepáči.

No, každopádne, ťažké jednotky išli dobre po tých 230 kilo. Potom som skúsil 240 a už to nešlo. Možno skrz nejaké zranenie by som to hore dostal, ale mal som rozum a radšej som to pustil. Ale neprišlo mi to nijak ťažké, tak som sa zachechtal, prepol na sumo a bum. Šlo to v pohode hore. Potom mi napadlo, že aj 250 by bolo. A bolo.
Inak som sumo deadlift takto ťažko nešiel pekne dlho a netrénoval som ho cielene už hádam od začiatku covidu. Takže keď toto nie je dôkaz, že sumo je cheating, tak už neviem čo Bez tréningu potiahnuť 5 kg pod all time maxko a pri nižšej BW? Jo, to berem.
Keby som v nejakom pominutí mysle niekedy ešte chcel súťažiť, asi pôjdem sumo, veď to sa dvíha samo
Zvyšok chrbta už skôr pumpy. Nechcel som si rozbíjať spodný chrbát ešte viac, tak som preskočil príťahy v predklone a dal si zas príťahy na lavici. Tentoraz s lomenou tyčkou. Je to perfektný cvik a jeden z mála izolovaných, čo viem urobiť v pivničných podmienkach. A na rozdiel od deadliftu ma baví. Aj keď asi by to šlo nabudúce aj s väčšou váhou...
Benche sa mi nechcelo, ale boli naložené jednoručky, tak som nahnal objemové pumpovanie. A dobre som to vyhodnotil, mal som svalovku ešte od stredy a neoplatilo by sa mordovať sa s niečím ťažkým.
Dobrý tréning, dokonca došiel aj Štúr, tak ma aspoň mal kto hecovať do tej sumo 250ky. Navyše mi povedal, že teda solídne vidno, že som urobil formu. Že bol roky zvyknutý, že mám malý vrch a tlstý spodok s chudými lýtkami a teraz som to nejak zrovnal a vršok nejak napučal Aj Soraya chválila, že konečne nemám riť ako slon
Koľko radosti to ľuďom narobí, keď si zrakvím koleno a nemôžem rok drepovať...

V pondelok drepy so 175. Ak nepríde Erik, aby stál za mnou, radšej tam už dám lavičky po stranách. Keď tak jednu sériu sa hecnem bez nich kvôli videu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po únor 13, 2023 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je paráda. :) U toho suma je hezky vidět, jak se ti v téhle poloze líp pracuje nohama a kyčlema než u klasiky. Nebral bych to jako cheating, prostě ti to takhle líp sedne.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2023 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Tohle je paráda. :) U toho suma je hezky vidět, jak se ti v téhle poloze líp pracuje nohama a kyčlema než u klasiky. Nebral bych to jako cheating, prostě ti to takhle líp sedne.


Asi až také žhavé to nebude, očividne som si pri tom sume odpálil koleno

Drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg
1x1x150kg
1x1x175kg
4x6x175kg belt on

Triset
Predkopávanie:

3x20
+
Lýtka výpony:

3x15x120kg
+
Lýtka výpony:

3x20

Superset
Incline bench press:

1x20x20kg
3x20x60kg
+
Zhyby:

1x6xCarabas
3x6xCarabas + 25kg

Brucho:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/ConVD57D16X/

Tak sa ukázalo, že zdvíhať zo zeme štvrť tony bez rozcvičky nie je pre krehké telo starnúceho fotra to najzdravšie. Zatiaľčo bezprostredne po ťahu ma zaplavili endorfíny, na druhý deň ma zaplavila bolesť. Úplne rovnaké miesto, úplne rovnaká bolesť kolena... Tentoraz ale druhého Oceňujem, že ľavé koleno malo dosť taktu a po roku prestalo bolieť, aby som sa mohol sústrediť na bolesť druhého kolena. Chvalabohu teraz viem, čo s tým mám robiť, cviky na rehabky poznám, tak dúfam, že sa s tým nebudem srať zasa rok. A to môžem byť rád, počas dňa som pri nejakom pohybe zľahka cítil aj trieslo, takže očividne nechýbalo veľa, aby som si odpálil aj to. Našťastie sa už neprejavuje.
Bolesť nebolesť, drepy som si dal, lebo už odmietam vynechávať drepy kvôli kokotine, akou sú natiahnuté alebo malinko natrhnuté šľachy okolo kolena Takže šestky so 175 v pohode, bolesť som používal ako vzpruhu.
Vzpruha skončila, keď som sa pokúsil o high heels s podloženou pätou. To nehrozilo, tam už bol nápor na kolená tak masakrálny, že som nebol schopný urobiť nič. No a tak už len rehabkové predkopávanie na prekrvenie, ktoré našťastie nebolelo...

Z pomsty kolenu som si aspoň zničil lýtka! Dokonca som si natočil aj video, detailný záber na lýtka, presvedčený, že uvidím svalové hrče mocne sa napínať pod kožou. Po pozretí videa som pochopil, že moje nohy sú stále chlpmi pokryté palice do fazule a video som potupne zmazal.
Hrudník krutá pumpa, kde poslednú sériu som nedokončil vcelku, ale myslím 12 opakovaní + 5 opakovaní +3 opakovania +2 opakovania, čo nie je dokopy 20, ale nechcelo sa mi to zapisovať nejak komplikovane.
Zhyby náročné, ešte bola ľahká svalovka z piatku.

S tým kolenom je to pech, keď mám nohu narovnanú, bolí ma pokrčiť ju. Keď je pokrčená, bolí ma narovnať ju. Po zábavkách s ľavým kolenom mám ciťák, že ma čaká zase pár mesiacov zábavy (ako napríklad s členkom, od toho hrania sa na tobogán na schodisku ma stále bolí a ešte by som povedal, že sa aj zhoršilo).
Čo už, robiť chujoviny mimo tréningu sa mi jakživ neosvedčilo, ale nepoučil som sa a tak mi treba
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2023 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, clovek sa definitivne dokaze najlepsie zrakvit sam!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2023 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Holt v našem věku už to občas skáče. 20-25 let tréninku s sebou nese také jisté opotřebování. Kdysi sem chodil Jirka vzpěrač, starej chlapík a ten jednou psal, když máš urvané rameno, drtíš nohy. Když v prdeli nohy, visíš na hrazdě a benčuješ. A když jsi decarabas tak to prostě hecneš a dodrtíš co je potřeba.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2023 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

měkké tkáně... tak ať se to brzo a hlavně dobře zhojí! kdo se s tím má pořád otravovat...

a šestky se 175 jsou už pěkný objem!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2023 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidis, uz jsi skoro stejne casto zraneny jako o 30 let mladsi Míla At jsi brzo v pohode
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2023 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, je to mizéria, ale rehabky nasadené, animal flex kúpený, dúfajme, že sa z toho vyhrabem čo najskôr.

Bench press:
1x6x20kg
1x6x40kg
1x6x60kg
1x6x100kg
5x6x115kg

Superset
Incline DB press:

3x10x32kg
1x20x22kg
+
Príťahy DB s oporou:

3x15x32kg
1x20x22kg

Triset
Kliky na bradlách:

3x12xCarabas + 25kg
+
Lýtka:

3x20
+
Predkopávanie:

3x12

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CosXCFeDtAx/

Je veľmi zaujímavá skúsenosť, keď vás pri benchi najviac bolí koleno
Z toho dôvodu legdrive nebol ako zamlada, celé som to rval len vrškom tela. Prekvapivo nebol žiaden problém s tým, aby som to dokončil. Pôvodne som si myslel, že už budem uberať opakovania. Ale stačilo, aby mi Štúr podával činku, takže som vedel lepšie zapakovať lopatky, a hneď to šl lepšie, o ramene som takisto nevedel. Len zabrať nohami bolo peklo...
Na doplnky som zhodil váhu, ako som avizoval už minule. Nedá sa to rozbíjať silou mocou, keď hlavný cvik takto oťažie. Incline tým pádom boli ľahké a kontrolované a pumpa znateľná. Až taká, že som nevládal bradlá Dobojoval som to síce, ale minule tam bolo 15 opakovaní, včera len 12. Hrudník na prasknutie a spokojnosť hlavne s benchom.

Na nohy som toho moc nevymyslel. Rehabkové predkopávanie s malou váhou, kontrolované a podržané. Koleno bolo tuhé, neplakal som síce, ale ani som sa nesmial Nakoniec povolilo, presne ako pred rokom ľavé - bolelo, potom sa zahrialo a povolilo a potom zas stuhlo a bolelo. A tak dokola Radosť cvičiť. Myslím, že drepy s tým cez nejakú miernu bolesť pôjdu, do toho rehabkové predkopávanie plus ďalšie veci ako chodenie po schodoch, cúvanie do kopca a wall sits. Samozrejme to budem sledovať a ak by sa začalo zhoršovať, holt zas nejaká nútená pauza.
Ramená a ruky sa mi nechcelo - prekvapivo sme sa zišli všetci traja s Erikom a Štúrom a tak sa viac kecalo ako cvičilo, čo spôsobilo zdržanie. Ale neľutujem, aj chlapi sa občas potrebujú posťažovať a vyplakať
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2023 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatok

Príťahy s oporou:
1x10x50kg
4x6x90kg

Príťahy na kladke podhmat:

3x20

Príťahy kladka naúzko:
3x20

Sťahovanie kladky zhora:
3x20

Superset
Zakopávanie v stoji:

3x10
+
Facepulls:

3x10

TRX hamstringy:
3x10

Superset
Bench press:

1x10x20kg
3x12x80kg
+
Rozpažovanie:

3x10x12kg

Štyriset ramená ruky:
3x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CoxpT9yDusR/

Skrz to koleno som samozrejme vynechal deadlift, plus myslím, že si od neho oddýchnuť mi prospeje aj psychicky, lebo ma extrémne nebaví. Dokonca som sa pohrával s myšlienkou vrátiť sa postupne k sumo ťahom, aspoň čo sa týka väčších váh (striedať ľahší objem klasikou a vysokú intenzitu sumom). Keď si odmyslím ten incident s kolenom, ktorý vznikol čisto len mojou blbosťou, sumo bolo menej deštruktívne na moje telo. Alebo si len nepamätám, čo ma všetko bolelo (vybavujem si len problém s trieslom, ale to neviem, či bolo sumom alebo čím) No nič, ešte si to premyslím.
Tak teda kvôli obitému kolienku som sa sústredil skôr na izolované cviky na kladke. Pumpa z toho bola dobrá, ale impulz na rast slabý, ak vôbec nejaký. Chce to viac voľných váh, s tým sa nedá nič robiť. Ako postarší naturál musím dať tomu cviku nejaký impulz, inak je to len také šolíchanie. Nie je každý jak môj otec, že bombuje 5x týždenne fullbody s ľahkými váhami a zrazu sa ramenami, hrudníkom a bicákmi nezmestí do obleku, čo mal ešte v lete na sebe. Žilu na bicáku má takú, že mu normálne závidím. Ale aspoň mám dobré vyhliadky, že ešte pred 70kou môžem byť celkom beast, keď nerátame utrhané achillovky a vyoperovaný žlčník.
Pri príťahoch naúzko som zhodil tričko. Nie z pasie, ani kvôli môjmu narcizmu, ale preto, že držanie lakťov pri tele zapríčinilo zbrusovanie kože z bicepsov, ako sa dreli o triko. A to sakra bolí a štípe Keď som zhodil tričko, tak problém prestal.
Po dosť dlhom čase som si dal klasické rozpažky, ktoré moc nefungovali, keď bolelo rameno. Tak rameno je očividne na dobrej ceste, lebo rozpažky neboli problém.
Na nohy len nejaká pumpa hamstringov.

Celkovo dobrý tréning, taký pomerne oddychový, nech sa lepšie môžem sústrediť na dnešné drepy. Koleno stále bolí, pri prechode cez paralel. V statickej polohe nebolí. Posielam tam Animal flex, mažem to Aflamilom, robím rehabkové cviky a ono to povoľuje, ale dnes to ešte bude hodne cez bolesť

V sobotu sme s Erikom skočili k Rišovi a na náš drepovací stojan sme nazvárali nejaké safety tyče. Pôvodne to boli kolíky na odkladanie kotúčov, ktoré Erik kúpil, pričom si neuvedomil, že pasujú len na rack a nie na náš stojan... Tak po roku sme pre ne našli využitie - po malej úprave sme ich nazvárali na stojan, je to dosť pevné, aby na tom Rišo (105kilo) poskakoval. Takže mi vychádza, že každý stojan udrží minimálne 105 kilo, dokopy to je 210+. To už by šlo a rozhodne budem kľudnejší pri sólo drepoch. Dnes to teda vyskúšam.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2023 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg
1x1x150kg
1x1x177,5kg belt on
4x6x177,5kg

Predkopávanie:
10x10 áno, desaťkrátdesať

Triset lýtka:
Výpony:

3x15x120kg
+
Výpony:

3x20
+
Výpony:

3x20

Superset
Incline bench press:

1x10x20kg
1x6x60kg
3x6x80kg
+
Zhyby:

1x6xCarabas
3x6xCarabas + 25kg
1x6xCarabas

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/Co5VjpJDRtu/

Nooo, párty hard. Koleno rozhodne nebolo ready. Ale keď som ho kus rozhýbal, prekrvil, ponaťahoval a zaťal zuby, stále nebolo ready. Tak som proste šiel cez bolesť, lebo som zodpovedný a rozumný kedysi mladý muž. Výhoda drepov so skoro 180 kilami je, že to proste bolí všade a furt, takže to koleno sa len pridalo k zvyšku boľavého tela.
Bolo to ťažké a bál som sa o formu, ale prišiel Erik, tak som sa potešil, že mi bude mať kto zavolať sanitku. Trochu sebadôvery mi dodali aj nové zarážky na stojane, ktoré nám Riško prizváral. Sú síce o trochu nižšie, než je na drepy vhodné, ale ak by boli vyššie, už by vadili na benchi. Takto sú v dokonalej výške - ak ma zavalí pri drepoch, proste sa s činkou zložím dopredu a som safe. Ak ma zavalí na benchi, činka ostane nad krkom a ja viem popod ňu zliezť z lavičky. To pôvodne nebolo v pláne a tú výšku sme trafili náhodou, ale nesťažujem sa. Možnosť nerozdrviť si dýchacie cesty privítam hocikedy
Späť k drepom - potrápil som sa, ale reálne ma skôr trápilo to koleno, než váha na činke. Myslím, že tých 180 by tam mohlo byť, ak sa hecnem a koleno ešte podrží.
Ale bol som sakra rád, keď som konečne dodrepoval a mohol si prestať ubližovať.
Myslím prestať si ubližovať až tak, lebo úplne si ubližovať som neprestal, len som prešiel na predkopávanie - high bar s podloženými pätami neprichádza do úvahy, tak som zvolil cvik, ktorý tým šľachám okolo kolena pomôže a nepochčijem sa pri ňom bolesťou. Nakoniec som pridával a pridával stále ďalšie série a šiel som to priebežne počas celého zvyšku tréningu, takže to bola jedna gigantická super mega hyper total séria, ale zapísal som to zvlášť. Skončil som niekde medzi 10 a 13 sériami, stratil som potom prehľad. Stehná mi to napumpovalo extrémne a kolená to prekrvilo veľmi dobre, takže som bol celkom v pohode, až kým som nešiel spať. V noci som vstal na WCko a koleno už bolo parádne zatuhnuté, tak som musel rýchlo pajdať ako pirát s drevenou nohou, aby som si nepopiškal pyžamko.
Lýtka som porobil preveľa, lebo Erik mi obsadil iné náčinie. Tak výpony s činkou, výpony s veľkým rozsahom pohybu a výpony s menším rozsahom. Výsledok: Tina Turner chôdza:




Incline tlaky som skúsil šikmejší uhol. A prekvapivo dobré Darmo, rehabky fungujú parádne a skoro to ani netrvalo 4 mesiace či koľko, než sa to zlepšilo Yes.

Zhyby hnus, ale povinnosť.

Teším sa na benche, lebo to nie sú drepy. Akurát ma pri nich bolí koleno úplne rovnako
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2023 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh, mna ked zavali na drepoch, tak je zo mna mrtvola. Ale na druhu stranu, dava mi to potrebny adrenalin a aspon sa zbytocne nezeniem do (pre mna) prilis vysokych vah.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2023 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty dřepy jsou super. :) Klobouk dolů.

Co vlastně děláš jako rehabko na ty kolena kromě předkopávání?
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2023 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Cohen: no, to mi hrozilo doteraz a od tých 170 kilo vyššie už to fakt nebola prdel

@magumi: klasika, wall sits a moje obľúbené a veľmi účinné "chodenie pozpátku do kopce"
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2023 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
High heels drepy:

3x20x10kg
+
Predkopávanie:

3x10

Bench press:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x6x100kg
5x6x117.5kg posledná séria už bez stopiek

Superset
Incline DB press:

3x10x32kg
1x20x22kg
+
Príťahy DB s oporou:

3x15x32kg
1x20x22kg

Superset
Chest press:

3x12
+
Rozpažky:

3x10x17kg

Štyriset ramená a ruky:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Co-hxN8D2L8/

Erik sľúbil, že príde neskôr, tak som začal nohami, že potom si dáme hrudník spoločne.
Zvolil som superset extra ľahkých high heels drepov a predkopávania, nech rozpohybujem koleno a trochu ho prekrvím. Aby som tento efekt umocnil, mázol som si koleno nejakou hrejivou masťou. Výsledok bol pocit, že kľačím v žeravej pahrebe Ale asi sa prekrvilo, aspoň v to dúfam. Fakt je, že dnes ma skoro nebolí
Pomaly ale isto sa mi osvedčuje to, čo predtým pri ľavom kolene - nie dávať mu čas na regeneráciu a uľahčovať mu a nezapájať ho, ale naopak ho v rozumnej miere zaťažovať. Keď si predstavím, že neustálym dávaním páuz a opatrnosťou som takto stratil rok bez poriadneho tréningu nôh len preto, aby sa nakoniec zahojilo až keď som začal normálne cvičiť... No nič, poučil som sa - high heels zo začiatku boleli, ale bolo to len 10 kilo a ako sa šľachy zahriali, bolo to fajn a ako mám svalovku ešte z pondelka, riadne ma to vyštípalo. Dokonca na predkopávanie som si priložil ešte na všetky tie závažia aj 12kg činku.
Samozrejme som na nohy zabudol zaradiť lýtka. Ale tuším to nevadí, tie mám rozmrdané ešte z pondelka Možno v piatok budú fit na nejaké ľahšie precvičenie.
Samozrejme, že Erik neprišiel Tak teda benche sám. A už to bolo na hrane. Prvé série boli poctivé a so stopkami (aj keď teda neboli nijaké extra dlhé, čo si budeme...), ale potom ma štvrtá tak vycukala a dotlačil som to len tak tesne, že do poslednej som sa rozhodol zrušiť pauzy. A zrazu to lietalo hore dole bez problémov Tak asi pauzy sú fakt celkom intenzifikačná metóda. No, každopádne som bol rád, keď som spod tej činky vyliezol, ale budúci týždeň potrebujem, aby mi niekto tú 120ku podával, lebo to už je celkom o hubu.
Zvyšok tréningu už taký štandard, len s tým, že miesto klikov na bradlách som si dal chest press z pohodlnosti. Taká kacírska myšlienka - hrudník z toho cítim oveľa lepšie Jak si pri tom nevylamujem ramená, viem sa lepšie sústrediť na zapojenie prsných svalov a aj keď už zlyhávam, ešte sa prinútim jedno dve opakovania vymáčknuť, na rozdiel od bradiel, kde proste spadnem jak bobek do záchoda
Na záver tradičné fotenie, kedy som napumpovaný a mám pocit, aký som veľký a potom mi foťák vysvetlí, že sorry kámo, ale dnes zasa nie



96kg a furt vyzerám rovnako
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2023 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nooo ano, hrozna forma. 😵🤣
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 359, 360, 361 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: