Štruktúrovaný chorobopis a úbohé pechorenie chrchlavého deda

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 245, 246, 247  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Štruktúrovaný chorobopis a úbohé pechorenie chrchlavého deda  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Štruktúrovaný chorobopis a úbohé pechorenie chrchlavého deda
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2024 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha: 92,0kg
alkojednotky: 6 (t13, m26) .
ANS (autonomny nervovy system) charge: very poor 1/6, Sleep charge 53, tep 69 bpm (55 (-)), HRV 38 (71 (-)), REM 16% (21% (-)), deep sleep 12% (17% (-1)), light sleep 62%, interruptions 10%

Spanok 6:20

Vcera ma zena zobrala na steak a potom este dosli fotrovci a kombinacia pivo a slivovica bola tiez zabavna, takze druhy den oslav je za mnou. A dva dni predo mnou.

Poobede si dam easy trening, nech uplne nezakapem.
A zacal som zhanat 40kg bulinu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2024 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 25, piatok

drepik . 3x5x86,5kg
bencik . 4x5x75kg
rows . 52,5kg . 5, 5, 7

ab wheel . 3x4

#lovemyplaguehole
MilanT

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2024 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:

To jsou slova chlapa a ne chrchlavého deda! Chtělo by to přejmenovat log
cohen999

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2024 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
cohen999 napsal:
To jsou slova chlapa a ne chrchlavého deda! Chtělo by to přejmenovat log
Ano, premenujem log na "Chrchlavy dedko pozera na 40kg bulinu a nevie, co s nou."
cohen999

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2024 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha: ?
alkojednotky: 7, 3, 0 (t23, m36) .
ANS (autonomny nervovy system) charge: very poor 1/6, Sleep charge 71, tep 57 bpm (55 (-)), HRV 58 (69 (-2)), REM 24% (21% (-)), deep sleep 25% (17% (+1)), light sleep 45%, interruptions 6%

Spanok 6:34 . zas ani neviem ako a bola skoro polnoc. Musim si to lepsie ustrazit.

Ok, 5 dni hodovania je za mnou, na vahu sa postavit bojim, ale podla mna som zajtra v pohode. V sobotu som uz brzdil s alkojednotkami a vcera uz prudke nealko.

V stredu zacina 40-dnovy post, takze sprisnim rezim z 4/3 na 5/2. Tymto duchovno - ocistnym zazitkom ma ako obvykle bude sprevadzat Majster Ludevit, prvy slovensky klimaalarmista a jeho zobrane protialkoholicke dielo.

A idem si dnes k obvodakovi pre atb, uz ma tie priedusky fakt irituju. Potrebujem uz zacat trenovat na polmaraton!

Este zo soboty jeden zazitok, siel som okolo jazera a tam kukam, dve opustene traktorove pneumatiky, tak som jednu prevratil. Nikdy som to nerobil, ale slo to. Len mam teraz zlahka presilene predlaktie.

Trening 26, pondelok

Drepiky . 7x89kg, 4x109kg , 7x89kg . nabuduce krok spat
Benciky . 9x76,5kg, 6x86,5kg, 3x96,5kg , 9x76,5kg . nabuduce krok spat
Rows . 52,5kg . 5, 5, 7

ab wheel . 2x5

#lovemyplaguehole
cohen999

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

alkojednotky: 0 (t0, m36) .
ANS (autonomny nervovy system) charge: very poor 1/6, Sleep charge 60, tep 56 bpm (55 (-)), HRV 67 (68 (-1)), REM 18% (21% (-)), deep sleep 30% (18% (+1)), light sleep 43%, interruptions 8%

Spanok vraj len 6:40, ale urcite som bol v posteli pred 23:00, takze hodinky mi z nejakeho dovodu ubrali. Paradoxne vsetko ostatne v pohode, vratane tepu.

Vcera som naskocil na antibiotika, je tam zapal priedusnice, nastastie to nesadlo na priedusky a pluca. A k tomu este zapalene oci, chalani uz tiez s atb kvapkami. Radoost!
cohen999

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

FROM ZERO TO HERO (Cohenov 6-tyzdnovy plan na polmaraton )

Ako sa dalo predpokladat, things escalated quickly a na natrenovanie na polmaraton mi zostane presne 6 tyzdnov, ak zacnem s treningom o 2 tyzdne. Skor zacat nechcem, zaklad je v optimalnom dolieceni. Bude musiet dojst aj k zmene treningovej paradigmy, lebo povodny plan ratal s dvoma plnohodnotnymi silovymi treningami tyzdenne na baze tazky/lahky a tromi behmi, cize 5 treningov tyzdenne, co by som chcel dodrzat aj teraz. Novy plan bude musiet navysit bezecke treningy na 4 - 5. A teda bude to vyzerat asi tak, ze oba silove treningy budu easy, maximalne medium a k jednemu si potom este pridam fazu 2 v podobe lahkeho behu. Varianta 2 je, ze si na tych 6 tyzdnov dam pauzu od velkej cinky a budem sa sustredit na lahku silovku s ktb.

Ale najvacsia vyzva bude dodrzat plan, ktoreho charakter mozno nazvat prudko linearnym, tym padom narazovym. Ani si tam nejdem davat ziadne intervaly, tie budu realne tak od stvrteho tyzdna, ak vobec. Predpokladam, ze kym sa tepovka usadi tam, kde ma, tak to bude fakt smutny pohlad. Blbe je, ze to moze trvat aj 4 tyzdne, ako ukazuju skusenosti z poslednych rokov. Plan je realny, limitovat ma moze zdravotny stav, pripadne nejake zranenie. Cas nejdem predikovat ziadny, bude to cez 2 hodiny aj pri idealnom priebehu. Tak uvidime, ako to pojde.

I. 3, 3, 3, 3, 5 (17)
II. 4, 3, 4, 3, 7 (21)
III. 4, 5, 4, 4, 9 (26)
IV. 5, 6, 5, 4, 11 (31)
V. 5, 7, 5, 5, 15 (37)
VI. 5, 5, 21
vlk#

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný plán! předpokládám, že ta "21" 6. týden už je ostrá
cohen999

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2024 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
pěkný plán! předpokládám, že ta "21" 6. týden už je ostrá
Plan vzdy vyzera pekne 😄 Ano, to je uz aj s ostrym polmaratonom. A uplne mi bude stacit splnit plan na 80%, je to aj s rezervou. Ono behat 5x tyzdenne vyzera dobre, ale 4x tyzdenne znamena, ze su nohy viac oddychnute, co je tiez vlastne dobre. Takze nebudem ignorovat subjektivne pocity a ked si telo vypyta den naviac na rege, tak ho dostane.
cohen999

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2024 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

alkojednotky: 5 (t5, m41) .
ANS (autonomny nervovy system) charge: very poor 1/6, Sleep charge 59, tep 64 bpm (56 (+1)), HRV 33 (66 (-2)), REM 23% (21% (-)), deep sleep 27% (18% (+1)), light sleep 43%, interruptions 8%

6:07... prisiel druhy svagor, tak este posledna oslava a od dnes teda startuje 40 dni na pusti. Pri tejto prilezitosti si treba pripomenut mudre slova Majstra Ludevita, konkretne jeho vystupenie proti neduhu, ktory sa medzi Slovacou neuveritelnou mierou rozprasil:

"Takýto výstupok u nášho národa napospol rozšírený a na jeho duchovnej i telesnej záhube pracujúci je pijanstvo, ožralstvo a menovite pitie pálenky. Rozprasilo sa pitie tohoto hnusného nápoja medzi naším obecným ľudom tak, že mu je oddaný každý vek, oboje pohlavie, že sa s ním každá práca začína i dokonáva, každý úhovor zaviera, každý hosť víta a vyprevádza, každá slávnosť domáca i verejná odbavuje; pije ho starý, pije ho muž, pije ho mládenec, okusuje chlapec, cucle v šatke dieťa, pije ho slobodný, slope ženatý, pije muž, poťahuje žena; s ním sa začína práca raňajšia, s ním sa končí večerajšia; pripíja sa k sniedaniu, zapíja k obedu, upíja k olovrantu, napíja k večeri; s ním sa ide na pole, do humna, do hory; s ním sa víta novonarodenec, s ním sa mu pri krste slávnosť vykonáva, s ním sa mladému zaťovi a neveste zdravká, s ním sa odomrelý zahrabáva; pálenka vábi ľudí kŕdľom na jarmoky, na trhy a stade ich domov jako slepý vedie slepého; s ňou sa vystrájajú krsty, dokonávky, sobáše, kary, pri nej sa volia desiatnici, richtári, notári; s ňou sa predávajú voly, kupujú kone, čarajú ovce, zeme; s ňou sa víta a hostí kmotor, dever, sváko, ujec, strýc, brat, kmotra, tetka, stryná, sestra, sused, dobrý známy; v nedeľu a sviatok plno opilého ľudu po krčme, po dedine: pijú skoro všetci, skoro všade, skoro vždy. Čo? Vodu? Nie, ale pálenku tak, jako vodu!"
cohen999

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2024 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha: 92,4kg
alkojednotky: 0 (t5, m41) . majster Ludevit ma zo mna radost!
ANS (autonomny nervovy system) charge: OK 4/6, Sleep charge 79, tep 56 bpm (56 (-)), HRV 64 (65 (-1)), REM 21% (21% (-)), deep sleep 18% (18% (-)), light sleep 53%, interruptions 8%

Spanok: 7:31 . konecne normalny spanok, este keby chalani nevstavali 5:30, tak by to bolo lepsie.

Posledne dni mam dost vysoky breathing rate, 16,9, pricom dlhodoby priemer sa pohybuje okolo 15,6. Asi nedostatok kardia...
cohen999

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2024 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha: 92,2kg
alkojednotky: 0 (t5, m41) . majster Ludevit ma zo mna stale radost!
ANS (autonomny nervovy system) charge: compro 3/6, Sleep charge 62, tep 56 bpm (56 (-)), HRV 60 (65 (-)), REM 19% (21% (-)), deep sleep 29% (19% (+1)), light sleep 47%, interruptions 4%

6:10 spanok, sli sme spat neskor a vstavali skor. Ale kedze ma vcera poobede na 2 hodiny zalomilo, neberiem to tragicky.

Kaslem a chrchlem stale, a to som uz za polovicou balenia atb.
cohen999

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2024 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha: 92,1kg
alkojednotky: 3, 5, 0 (t13, m49) .
ANS (autonomny nervovy system) charge: OK 4/6, Sleep charge 70, tep 55 bpm (56 (-)), HRV 74 (64 (-1)), REM 20% (21% (-)), deep sleep 12% (18% (-1)), light sleep 60%, interruptions 8%

Spanok 7:06 . nevadi, cez vikend som si daval aj kvalitne poobedne slofiky, takze uplne mrtvy nie som.

Kasel sa zlepsil, este volaco zrana vychrchlem, ale uz nic zasadne. Teraz si dam este pokojnejsi tyzden, mozno vo stvrtok lahsi trening, uvidime. A v nedelu uz mozno prvy beh.

K alkojednotkam: vikend na Severe, mohlo to dopadnut aj horsie. Este uvidime co dnes, lebo oslava mojich narodenin ide z nejakeho dovodu pokracovat.
decarabas

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2024 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
lebo oslava mojich narodenin ide z nejakeho dovodu pokracovat.

To vieš, v tvojom veku môžu byť každé narodeniny tie posledné, treba si to užiť na max

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
cohen999

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2024 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
lebo oslava mojich narodenin ide z nejakeho dovodu pokracovat.
To vieš, v tvojom veku môžu byť každé narodeniny tie posledné, treba si to užiť na max
Presne tak! A nielen to, za chvilu uz zacne Zubata kosit aj na nasej luke, ludia dnes ochotni zurovat zacnu riesit seriozne ochorenia suvisiace so starobou, nefunkcnym zdravotnictvom, nadmernym chlastanim... z pesimistickej strany pohladu, o par rokov mozno uz vlastne nebude s kym oslavovat.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Štruktúrovaný chorobopis a úbohé pechorenie chrchlavého deda Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 245, 246, 247  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: