Přetažený sval

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Přetažený sval  Úvodní stránka -> Trénink -> Přetažený sval
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co bylo dřív. Slepice nebo vejice ?
Slepice
56%
 56%  [ 9 ]
Vejice
43%
 43%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 16

Autor Zpráva
T0MaS

PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 6:22 am    Předmět: Přetažený sval Odpovědět s citátem

Pro ty, kteří to trošku přehnali s 1KG činkama
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
T0MaS

PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže cvičím už 2 roky (teprve poslední dobou to myslím vážně) a pořád se zlepšuji. Nedávno jsem si zprovoznil vlastí posilku a od té doby se docela rychle zlepšuji. Za 4 měsíce co jsem se zlepšil na bench z 78 kg na 103kg. Jenomže co se nestane. ZAČAL MĚ BOLET LEVÝ PRSNÍ SVAL!!! A to v době kdy jsem prsa necvičil 3 dny a měl jsme den předtím volno.
Teď mě už nebolí, ale když si lehnu pod bench a zvedám činku tak to cítím. Proto jsem úlně přestal cvičit.

Potřebuju vědět jestli můžu cvičit jiné partie, např záda (moje nejoblíbenější), nebo jestli radši nemám počkat dokud ta bolest úplně nezmizí a ještě plus pár dnů navíc to nechat v klidu.

Nechci aby se mi něco stalo. To víte člověk musí být opatrný .
Po těch 2 letech mě tolikrát po tréningu bolely svaly, že jsem na to zvyklý, ale tohle je něco jiného. Proto potřebuji znát názor někoho zkušenějšího.
Draper

PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neco podobnyho sem zazil na zacatku prazdin taky s prsnima svalama (obouma).Bolely me asi 14 dni v tahu, tak sem to vyresil tak ze sem je proste necvicil. Ostatni partie sem cvicil normalne a preslo to.
Jinak to muze byt i zkurvenej upon.
Jurass
(ban)

PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bolí tě sval nebo úpon?
T0MaS

PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když si zkusím udělat pár kliků, tak to bolí víc k ruce, takže by to mohl být ten úpon... Vlastně by to bylo logické. Sval bolí jinak, takže je to určitě ten úpon. Co mám teda dělat když mě bolí úpon ?

Rychle na stránku:

Přejdi na: