Tlak (krvny)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tlak (krvny)  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Tlak (krvny)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Aky mate tlak? (v kludovom stave!)
pod 120/80 - nizsky
19%
 19%  [ 20 ]
cca 120/80 - normal
39%
 39%  [ 40 ]
nad 120/80 - vysoky
40%
 40%  [ 41 ]
Celkem hlasů : 101

Autor Zpráva
Conan


PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2003 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem malem na treninku chcipnul.Jeste ted me boli hlava.Uz asi vim jak vypada migrena
Jel jsem drepy a trochu me pobolivala hlava, po 10. serii jsem se jeste chtel dorazit na predkopech, a to jsem nemel delat.Jel jsem to pres bolest a po selhani jsem chtel dat jeste pra opacek. Hlava - silena bolest, pichani vpredu, tlak vzadu, myslel jsem ze mi tam kazdou chvili neco praskne. Takze jsem to radsi zabalil. *16*
Budu si muset jit premerit tlak, mozna mi ted v objemu zase stoupnul...
Jinak nevim cim by to mohlo byt.
Vcera vecer jsem sice mel par piv,ale to nic nebylo.

Co na to berete??? krome klasiky jako ibuprofen.

Jo,jeste vecer me boli navic za krkem, ze by to bylo nejak od te cinky...?
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Goyer
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2003 3:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím zda to jsem přesně zapadá, ale nedávno jsem si řekl, že bych si mohl nějak zajezdit na veslovadle. Tak jsem šel a říkal jsem obsluze, tak 5km, ta malém upadla na zem a dala mi tam 1km. Problém ale nebyl to odjet, ale předjet na obtížnost 5 (1-10) počítač! Tak jedu jedu a pohoda, ale tak po 400m si říkám, doháje, ty ruce mě začínají nějkaké bolet, a ty záda a nemohl jsem to udýchat, atd... no byl jsem na 800m a myslel jsem že to položím, ale říkal jsem si, musím to udělat! Dojel jsem do cíle, sice jsem trhnul pc asi o 150m, ale bylo mi pak pěkně zlé, byl jsem udýchaný, spocený a asi hodinu jsem se dostával ze šoku. Tep jsem měl asi nejvyšší v životě a málem jsem pak zkolaboval, nikdy jsem nic podobného nezažil!
Už nikdy a když tak na obtížnost 1.
nahoru
Angel


PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2003 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele a kdyz uz jsme u toho tlaku, vite vubec co ty cisla znamenaji???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misisko
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2003 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Angel napsal:
Hele a kdyz uz jsme u toho tlaku, vite vubec co ty cisla znamenaji???

To prve cislo znamena najvyssi tlak (v mmHg) pri ktorom v a. brachialis dochadza aspon ku prerusovanemu prudenie krvi a to druhe cislo je najvyssi tlak pri ktorom je prudenie este kontinualne (teda uz nepocut Korotkovove fenomeny)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnie


PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2003 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi každý z nás má malinko vyší tlak, ať už to je způsobeno fyzickou námahou, nebo tím kolik váží.Já osobně se pohybuju někde kolem normálu, ale někdo má vysokej (nebo nízkej) tlak od narození, taky přesně nevim, jak je to možný, ale nějakou roly v tom hrajou genetický dispozice a td.., ale to je v pohodě, dokud se cítíme v pohodě, tak je to v pohodě , ale je potřeba to hlídat.
Taky mám takovou příhodičku, z léta, když byly ty nejhorší vedra, byl jsem v kostrovně , jel jsem zrovna nohy, tak jsem se protáhl něco odcvičil a byly na řadě dřepy, v posilce vedro jak prase, nedalo se tam dejchat, ale nechtělo se mně vynechávat, tak rozcvička, pohoda, pak jsem nahodil a už to bylo horší, strávil jsem 5 minut u okna a bylo to stejně na hovno, nemáme tam klimatizaci.Pak přišla ostrá série, největší váhy, tu jsem ještě odjel a došel jsem si sednout, pak přišlo to nejhorší, další ostrá, tam se rozhoduje, jestli člověk příště zvýší váhu, tak jsem do toho chtěl dát vše jako vždycky , du na to první 4 opakování šli,pak 2 byly vydření už se mně klepaly hnáty a neměl jsem kyslík, ale ty dvě jsem musel dát, protože příští trénink jsem chtěl jet s těžší, chlápek z posilovny za mnou stál a řikal, to je v pohodě, můžeš to položit, ale to je přece nesmysl, když Já jsem to položit nechtěl, 7 opakování - vydechoval jsem asi 20 vteřim, bylo mi fakt na umřiti, dal jsem ho, trvalo to asi 5 vteřin, pak přišlo na řadu poslední 8 - to znamená příště větší váhu, odychování dalších 20 vteřim, chlápek už měl trochu strach, nebyla by prdel, kdyby to na něj upadlo , pak jsem na to šel, opakování trvalo asi 7-8, ale bylo tam, činku jsem hodil do stojanů a chtěl jsem si jít sednout, ale nějak to nešlo, zamotala se mi hlava a spadl jsem na zem, chlápek vylekanej se mě ptal, jestli jsem v pohodě, tak jsem mu steží odpověděl, že jo, následoval odpočinek na zemi asi 8 minut, myslel jsem, že tam neni pro mě dost kyslíku, ale hlava mě asi za pět minut přestala bolet, tak to bylo v pohodě.Další trénink větší váha.
Jen sem chtěl napsat, že když máte tlak tak nějak v pohodě, tak by Vás ta hlava neměla moc dlouho bolet, jestli bolí, tak to to chtělo nějak napravit, výživa, vitamíny a td.,hlavně, aby to bylo lepší.
Tak se mějt super
P.S.:Ronnie, asi bys mě měl nechat psát nějakou motivaci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kapo


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2006 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam taku otazku a nechcel som zakladat novy topic.Pred neakymi mesiacmi mi pravidelne doktorka namerala v klude 140/110,teraz som tam dva mesiace nebol a na merala mi tri razi 150/100.To sa mi zlepsil,alebo zhorsil?A moc vadi ked ho mam zvyseni?Je mi 17rokov,183vyska,80kg.Co mam robit aby ma stale neposielala na vysetrenia?Airobka by nepomohla,aby klesol?Diky za odpovede.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVUK


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2006 10:37 am    Předmět: Re: Tlak (krvny) Odpovědět s citátem

Andrejj napsal:
a tam ma postrasili gena vy*ebane

Sorry Andrejj ze Ti nepomozem (moj tlak je az uboho normalny [120/80]), ale vyraz "gena" som uz dlho necital ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
hruda


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2006 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bronwyn napsal:
Nejvic kdyz se trebas prudce zvednu nebo narovnam, to sebou nekdy i seknu.

To sa moze stat aj tomu co ma normalny tlak.Ked kick-boxer,alebo boxer dostane ko,tak sa musi dvihat na etapy.Najskor si klakne na koleno a chvilu pocka az potom sa dvihne.nieje to tym,ze by nevladal,ale aby nedostal motaka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jusso


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne dnes namerali u kardiológa tlak 150/75 , povedal mi,ze by som nemal cvicit..Cvicim v pohode dalej.Tiez mi predpisal nejake tabletky,co myslite mozem davat nadalej gainer? Myslim,ze hej,gainer je v pohode nie?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bazinger


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lol. ty racej necvic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mě neska řekl doktorka že mám 150/60 , ale asi sem se přeslechl nebo já newím,přijde mi to diwný. Říkala že to mám f pohodě...
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jusso


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bazinger napsal:
lol. ty racej necvic
Ja?A to uz preco sak cvicia aj s ovela horsimi tlakmi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camper


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tiez som si casto nameral vysoky tlak a mal som aj velmi caste bolesti hlav tak som podstupil seriu vysetreni vrate u kardiologicky .. presetrila ze vsetko je ok a dala mi tlakovy holter (merial mi tlak 24h), priemerny tlak bol dobry akurat v skole som ho mal zvyseny a najvyssi namerany bol 172/119 (mam 16 rokov 98kg 175cm) , nedala mi ziadne lieky na to ani nic lebo ze priemerny je v pohode takze tak .. a proti mojej zalube v posilovanie tjez nic nemala :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jusso


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne to doktor nezakázal,iba ma varoval,ze posilovanie vseobecne zvisuje tlak...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mugo


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska mám po komplexní preventivní prohlídce. Zjistili mě jen to co už vím. U očního mě slavnostně řekla, že vidím nepatrně hůř, ale ať se nebojím, že to nebude hlásit. Já jsem jí řek, že se nebojím a ať do zprávy napíše co chce (s brejlema jsem přečet i tu nejmenší rádku a nepoznal jsem 2 barevné obrázky z 20).

EKG mě vyšlo v pořádku, ale tlak se doktorce nezdál 150/90. (i dřív se doktorům nezdál můj tlak, který mě naměřili 145/90 ale taky 120/65, ale nikam mě neposlali). Neukecal jsem jí, že se nebudu rozčilovat, zkusím dietu a lépe cvičit a příští středu mě čeká Holtr
_________________
Better dead than rat !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tlak (krvny) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: