Sweet kiss from Izrael


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sweet kiss from Izrael  Úvodní stránka -> Ostatní -> Sweet kiss from Izrael
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Na koho ste strane ?
Israel
56%
 56%  [ 32 ]
Libanon
43%
 43%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 57

Autor Zpráva
ThE_HooLiGaN


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
[HEAVY]W.e.i.g.h.t. napsal:
Tak dobre, radsi ji dame zpatky do galerie!
já si myslím, nerad bych tady děsil záběrama typu "hladovějící děti z Afriky"

ještě by lidi založili zbírku "zachraňte Ondřeje" na kterou by posílali nepotřebné suplementy


Ale k tematu. Izrael ci Libanon. Mne je to jedno, nic na tom neovlivnim, takze proste budu jenom dal prihlizet!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ondřej1


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ThE_HooLiGaN napsal:
Ondřej napsal:
[HEAVY]W.e.i.g.h.t. napsal:
Tak dobre, radsi ji dame zpatky do galerie!
já si myslím, nerad bych tady děsil záběrama typu "hladovějící děti z Afriky"

ještě by lidi založili zbírku "zachraňte Ondřeje" na kterou by posílali nepotřebné suplementy

jo, jo, radost z cizího neštěstí
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ThE_HooLiGaN


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
ThE_HooLiGaN napsal:
Ondřej napsal:
[HEAVY]W.e.i.g.h.t. napsal:
Tak dobre, radsi ji dame zpatky do galerie!
já si myslím, nerad bych tady děsil záběrama typu "hladovějící děti z Afriky"

ještě by lidi založili zbírku "zachraňte Ondřeje" na kterou by posílali nepotřebné suplementy

jo, jo, radost z cizího neštěstí

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ondřej1


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ThE_HooLiGaN napsal:
Ale k tematu. Izrael ci Libanon. Mne je to jedno, nic na tom neovlivnim, takze proste budu jenom dal prihlizet!
To bude vpodstatě dělat každý z nás.

Já osobně nejsem schopen na základě záběrů z televize mě cizích lidí pocítit nějaký zvláštní soucit. Někdy mám pocit, že podobné zprávy vnímám jako film. Prostě válečný seriál na pokračování, vždy v 19:15 na ČT1, reprýza v 19:30 na Nově. Mé vnímání reality skrz televizi je poněkud zdeformované Dokonce se často přistihnu při tom, že s napětím očekávám, co bude v "dalším díle". Já se do těch lidí prostě z pohodlíčka gauče vžít neumím, alespoň ne tak jak mám pocit, že bych měl.

Řeknu si třeba "dobře jim tak Arabákům, neměli provokovat" a pak se sice zastydím, protože vím, že to není tak jednoznačné, protože z určitého pohledu je jednání obou stran pochopitelné... prostě to asi v tuto chvíli nemůže být jinak. My se můžeme jen modlit, aby se podobné hrůzy neděly u nás a děkovat za to, že náš největší problém je třeba jen nový silniční zákon.
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ThE_HooLiGaN


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
ThE_HooLiGaN napsal:
Ale k tematu. Izrael ci Libanon. Mne je to jedno, nic na tom neovlivnim, takze proste budu jenom dal prihlizet!
To bude vpodstatě dělat každý z nás.

Já osobně nejsem schopen na základě záběrů z televize mě cizích lidí pocítit nějaký zvláštní soucit. Někdy mám pocit, že podobné zprávy vnímám jako film. Prostě válečný seriál na pokračování, vždy v 19:15 na ČT1, reprýza v 19:30 na Nově. Mé vnímání reality skrz televizi je poněkud zdeformované Dokonce se často přistihnu při tom, že s napětím očekávám, co bude v "dalším díle". Já se do těch lidí prostě z pohodlíčka gauče vžít neumím, alespoň ne tak jak mám pocit, že bych měl.

Řeknu si třeba "dobře jim tak Arabákům, neměli provokovat" a pak se sice zastydím, protože vím, že to není tak jednoznačné, protože z určitého pohledu je jednání obou stran pochopitelné... prostě to asi v tuto chvíli nemůže být jinak. My se můžeme jen modlit, aby se podobné hrůzy neděly u nás a děkovat za to, že náš největší problém je třeba jen nový silniční zákon.

Sarka, to bys nemel takhle vnimat chlape! Vzdyt tam umiraji rodiny, otcove, matky, synove, chaos a kompletni zoufalost - to vsechno je tam na dennim poradku. Mel bys trochu zmenit pristup, aspon se snaz do toho trochu vzit a rohodne se prestan tesit na kazdy dalsi dil!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dome-V


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 8:02 pm    Předmět: Re: Sweet kiss from Izrael Odpovědět s citátem

[quote="Iggix"]Par obrazkov nasledkov bombardovania s libanonu

http://fromisraeltolebanon.info/

Neni ta cena za unesených vojakov pridraha ?
Hello DJ-ko , ta cena je iba pre nas privysoka, ale pretych co sedia vo vlade a valaju vajcia (sory za t o slovo) ! , tak tam sa jedna nie o zivoty, ale o peniaze . Myslis si ez preco , kedysi utocilo USA na Iraq iba kvoli ROPE!!! A diktator bol iba zamienka na vyputanie vojny. Vzdy je to iba o peniazoch, a bohuzial mi ako ludia si to vzdy odnesieme.
_________________
::::: (have muscles of steel) :::::
.......vypada to velike a ve skutecnosti ej to mnohem mensi !
__ Som Cukrár __
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yic.m


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ThE_HooLiGaN : Ve svete mas tolik vrazdeni a chaosu, umiraj rodiny, mrzaceni genocida, televiza do nas drtej bouracky, vrazdy, znasilneni a nakonec pekne male zviratko , kdybyses do toho vseho mel vzit a starat se o to tak skoncis ve vypolstrovanym bejvaku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ThE_HooLiGaN


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Yic.m napsal:
ThE_HooLiGaN : Ve svete mas tolik vrazdeni a chaosu, umiraj rodiny, mrzaceni genocida, televiza do nas drtej bouracky, vrazdy, znasilneni a nakonec pekne male zviratko , kdybyses do toho vseho mel vzit a starat se o to tak skoncis ve vypolstrovanym bejvaku

Jo to je jasny, jenze zase cekat na kazdy dalsi zpravy jako na premieru akcniho filmu je podle me taky trochu vedle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2006 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ThE_HooLiGaN napsal:
Jo to je jasny, jenze zase cekat na kazdy dalsi zpravy jako na premieru akcniho filmu je podle me taky trochu vedle.
musíš to brát tak, že to byla trochu nadsázka, občas třeba na zprávy vůbec nekoukám
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červenec 27, 2006 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phenomenom


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
http://youtube.com/watch?v=sGAoRrBoPRM&mode=related&search=

O co tam de pls?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o vyvrácení teorií obecneho spiknuti okolo 9/11
-je tam par linku na odborny weby o 9/11 a par informaci od cloveka,kterymu zakazali umistit svoje linky: (o 9/11 o tom,jak to bylo a ne o tom,jak by nektri "odbornici" chteli aby to bylo) na svoje stranky..
postnul sem to proto,ze je to jeden z mala zdroju na opacny strane
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sweet kiss from Izrael Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: