SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miso767


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne sa celkom dobre chudlo s kombinaciou Pyruvate+L-Carnitine, no bral som 4g Carnitinu. A mozno to bol placebo efekt, no fakt je ze tuk isiel v pase za 2 mesiace doleo 9cm.
Nejlepsie su nelegalne, odo dnes ich skusam, tak potom napisem vysledky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tessi


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

erik1 napsal:
placebo to fakt nebolo, lebo na zaciatku som sa z toho nenormalne potil, ako prasa, zrychlilo to metabolizmus, ale potom to nejako prestalo..



Bych řekla, že si tělo zvyklo.. na všechno si po čase zvykne a je třeba buď dělat vlny nebo to s něčím střídat... můj názor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saty


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miso767 napsal:
Mne sa celkom dobre chudlo s kombinaciou Pyruvate+L-Carnitine, no bral som 4g Carnitinu. A mozno to bol placebo efekt, no fakt je ze tuk isiel v pase za 2 mesiace doleo 9cm.


a dietu si k tomu isel?
_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
miso767


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

saty napsal:
miso767 napsal:
Mne sa celkom dobre chudlo s kombinaciou Pyruvate+L-Carnitine, no bral som 4g Carnitinu. A mozno to bol placebo efekt, no fakt je ze tuk isiel v pase za 2 mesiace doleo 9cm.


a dietu si k tomu isel?


Strava bola upravena, to je jasne, ale nic extremne. Zato Aerobka na rotopede bola 1h (kedze tuk sa pali az po urcitej minutazi) na lacno rano a vecer pred spanim tiez.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saty


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

super ... takze si aerobkoval pecto osemsto ale schudol si kvoli karnitinu (a este aj stravu si upravoval) ...
_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Olimpia


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

saty napsal:
super ... takze si aerobkoval pecto osemsto ale schudol si kvoli karnitinu (a este aj stravu si upravoval) ...

to nevies,ze ked aerobkujes rano na lacno,tak sa bez karnitinu nezaobides
_________________
Hlbku nasich vedomosti urcuju nase ciny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miso767


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olimpia napsal:
saty napsal:
super ... takze si aerobkoval pecto osemsto ale schudol si kvoli karnitinu (a este aj stravu si upravoval) ...

to nevies,ze ked aerobkujes rano na lacno,tak sa bez karnitinu nezaobides

pisal som svoju skusenost . . . dokonca som tam aj napisal ze to mohol byt placebo efekt, t.z. ze som netvrdil na 100% ze to bolo z toho. Faktom zostava ze je tehlicky vidiet a to je podstatne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miso767 napsal:
Olimpia napsal:
saty napsal:
super ... takze si aerobkoval pecto osemsto ale schudol si kvoli karnitinu (a este aj stravu si upravoval) ...

to nevies,ze ked aerobkujes rano na lacno,tak sa bez karnitinu nezaobides

pisal som svoju skusenost . . . dokonca som tam aj napisal ze to mohol byt placebo efekt, t.z. ze som netvrdil na 100% ze to bolo z toho. Faktom zostava ze je tehlicky vidiet a to je podstatne.


a kolik ti šlo do háje svalů a síly ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olimpia


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miso767 napsal:
Olimpia napsal:
saty napsal:
super ... takze si aerobkoval pecto osemsto ale schudol si kvoli karnitinu (a este aj stravu si upravoval) ...

to nevies,ze ked aerobkujes rano na lacno,tak sa bez karnitinu nezaobides

pisal som svoju skusenost . . . dokonca som tam aj napisal ze to mohol byt placebo efekt, t.z. ze som netvrdil na 100% ze to bolo z toho. Faktom zostava ze je tehlicky vidiet a to je podstatne.

aj ja mam skusenost,schudol som ako s karnitinom tak aj bez neho
_________________
Hlbku nasich vedomosti urcuju nase ciny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miso767


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SCHWACA napsal:
miso767 napsal:
Olimpia napsal:
saty napsal:
super ... takze si aerobkoval pecto osemsto ale schudol si kvoli karnitinu (a este aj stravu si upravoval) ...

to nevies,ze ked aerobkujes rano na lacno,tak sa bez karnitinu nezaobides

pisal som svoju skusenost . . . dokonca som tam aj napisal ze to mohol byt placebo efekt, t.z. ze som netvrdil na 100% ze to bolo z toho. Faktom zostava ze je tehlicky vidiet a to je podstatne.


a kolik ti šlo do háje svalů a síly ?

Uz je to nejaku dobu, no mam pocit ze to nebolo az take dramaticke. Dost som vtedy suplementoval -Glutamin, BCAA, Amino, Pyruvat . . . Samozrejme ze objem trocha klesol-svaly sa prekreslili. S max vahami som necvicil, takze sila nebol az taky problem. No musim poznamenat ze pas bola vtedy priorita c.1 Sedenie v kancli nie je v tomto smere bohvie co
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iva20


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 2:03 am    Předmět: spalovač Odpovědět s citátem

Ahoj, potřebovala bych od někoho poradit. Vrátila jsem se ze států, kde pracuji a chtěla bych zase začít cvičit, protože kila jdou nahoru a kvůli práci to moc nešlo. Dív jsem chodila pravidelně a vyzkoušela nějaký spalovač od aminostaru, ale ten moc nepomohl. Carnitin m taky nějak nezabírá. Kamarádka z Connecticut mi poradila nějaký Hydroxycut. Prošla jsem u nás pár obchodů jak na internetu, tak v praze a nikde o něm nic nevěděli. Neví někdo jestli je u nás k dostání popř. poradili by jste něco jiného?

díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poradil bych ti v prvé řadě dietu, tj. úpravu tvého jídelníčku - např. sacharidové vlny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

snad si nemyslis ze neaky Hydroxycut ti da dole co i len 1kg?! Je to o jedle a nie o pripravkoch na chudnutie.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iva20


PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 3:03 pm    Předmět: spalovač Odpovědět s citátem

SCHWACA: já vím, že bez cvičení a diety to půjde těžko. Nejsem příliš tlustá, ale ty jejich fast foody dělají svoje.

g_dgrim: tak já myslím, že mi pomůže. Co jsem četla na internetu diskuze lidí co jej užívali, tak byli většinou spokojení. Kamarádka ve Státech po něm taky schodila nějakých 9 kg, ale fakt to chce i nějaký pohyb a dodržovat ty jídelníčky. Kámoška říkala, že po něm shodila 9 kilo, tak uvidím jak bude působit na mě. Jen doufám, že dojde do konce roku :).

Poradíte alespoň nějakou tu dietku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kamoska se zacla hejbat a zmenila jidelnicek..ale 9 kg shodila z hydroxycutu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: