SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bara


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně si myslím,že Carnitin může fungovat za určitých podmínek a hlavně dávkování.Minimem vyzkoušeným osobně bylo 3x1g denně,ale asi by bylo potřeba ještě přidat.Samozřejmě při tom byla dieta a je těžké potom rozdělit zásluhy mezi zúčstněné činitele.Dnes už bych se asi Carnitinem nezabýval,ale jen ať se prodává,třebaže jako placebo,aspoň je to morální podpora lidí,co jinak nechtějí máknout.Viděl jsem jich už dost.Pokud ale funguje,tak spíše na tuky v cévách a tkáních než přímo na podkožní vrstvu tzv loje a tak je potřeba to asi brát.
Jen můj postřeh k osobě Z.Slanaře:znám ho okrajově a jen z odborné stránky.I když mi vždy přišel trochu zvláštní (díky např. make upu a namalovaným očím),tak to byl a možná pořád je jeden z nej lidí v oboru biochemie u nás a připravil ty největší esa co kdy kulturistika v ČR měla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
great


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nieje zbynek slanar nahodou carnelabs ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leos boruvka


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:21 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Co to s tím má co společného?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

great napsal:
nieje zbynek slanar nahodou carnelabs ?

přečti si stránku před. Ano, je to majitel carnelabs
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 3:12 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

leos boruvka napsal:
Co to s tím má co společného?

Leoši, analogie - Myslíš si snad že špičkoví kulturisté mají velké svaly z doplňků? Přesto každý v reklamě říká, kup si to a budeš taky tak velký jako já...

přečti si ten článek (do vyhledávače zadej tyto 2 slova: karnitin děkuji) a najdeš spojitosti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leos boruvka


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 9:51 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Ja teda neznám žadného kulturistu který dělá reklamu karnitinu a taky netvrdím,že nejsou lepší látky.já jen tvrdím,že za určitých okolností nějak funguje.studie nebyli prováděné pri nizké hladině krevního cukru.A k osobě Zbynka jsem psal,že on karnitin doporučoval ještě dřív než prodával doplnky.takže to jistě usoudíš,že to nebylo proto aby se obohatil.
V tom článku není nic nového.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 9:58 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

leos boruvka napsal:
Ja teda neznám žadného kulturistu který dělá reklamu karnitinu a taky netvrdím,že nejsou lepší látky.já jen tvrdím,že za určitých okolností nějak funguje.studie nebyli prováděné pri nizké hladině krevního cukru.A k osobě Zbynka jsem psal,že on karnitin doporučoval ještě dřív než prodával doplnky.takže to jistě usoudíš,že to nebylo proto aby se obohatil.
V tom článku není nic nového.

v tom případě si ho moc pozorně nečetl, plno těch studií bylo děláno na osobách při zátěži, kdy dochází k snižování hladiny glukozy...

Já také ne, i když budou existovat. Myslel jsem to obecně, např. si vzpomínám na reklamu Colemana na HMB od Weidra nebo na Nitrix...
Určitě si z těchto preparátů také vyrostl jako on

To že to tvrdil i dříve neznamená, že si dnes nemyslí něco jiného (respektive je rozdíl mezi myslet si a říkat ) a ne/koná jinak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leos boruvka


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 10:03 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

a jsme u jádra problemu.Mezi tím jak se ti sníží hl. kr. cukru při zátěži a jak vysoká je při dlouhodobém omezení prijmu sacharidů je ale ooooobrovskej rozdíl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 10:20 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

leos boruvka napsal:
a jsme u jádra problemu.Mezi tím jak se ti sníží hl. kr. cukru při zátěži a jak vysoká je při dlouhodobém omezení prijmu sacharidů je ale ooooobrovskej rozdíl.
kolik mmolů?

proč by na to měla mít hladina cukru vliv?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erik1


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2006 8:22 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Jurass napsal:
leos boruvka napsal:
Ja teda neznám žadného kulturistu který dělá reklamu karnitinu a taky netvrdím,že nejsou lepší látky.já jen tvrdím,že za určitých okolností nějak funguje.studie nebyli prováděné pri nizké hladině krevního cukru.A k osobě Zbynka jsem psal,že on karnitin doporučoval ještě dřív než prodával doplnky.takže to jistě usoudíš,že to nebylo proto aby se obohatil.
V tom článku není nic nového.

v tom případě si ho moc pozorně nečetl, plno těch studií bylo děláno na osobách při zátěži, kdy dochází k snižování hladiny glukozy...

Já také ne, i když budou existovat. Myslel jsem to obecně, např. si vzpomínám na reklamu Colemana na HMB od Weidra nebo na Nitrix...
Určitě si z těchto preparátů také vyrostl jako on

To že to tvrdil i dříve neznamená, že si dnes nemyslí něco jiného (respektive je rozdíl mezi myslet si a říkat ) a ne/koná jinak


-tvrdit ze Nitrix vobec nefunguje, by bolo dost odvazne.. Mne zvysuje sily aj napumpovanost, a subjektivne aj rast objemu.

Ale vratim sa k teme.. Najlepsie je asi sa na spalovace vykaslat, a robit CKD, to je podla mna super vec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 12:36 am    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

erik1 napsal:


-tvrdit ze Nitrix vobec nefunguje, by bolo dost odvazne.. Mne zvysuje sily aj napumpovanost, a subjektivne aj rast objemu.
není spíš odvážné tvrdit že funguje?

Prosím fakta...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nitrix je k ničemu...co z něj ja ta "zázračná" složka?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co pouzitdo diety??? nemyslim zrovna suplementy.....z teho mam CARNBOL...ale myslim take neco co tez pomaha ale neni to zakazane??? a hlavne to funguje...aspon trosku...pls poradte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hruda


PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

L-arginin? Na ktory je plno studii,ze v podstate jeho suplementaciou neboli dokazane ziadne velke rozdieli v hypertrofii svalstva ani sily.
_________________
Som cool-turista!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hruda napsal:
L-arginin? Na ktory je plno studii,ze v podstate jeho suplementaciou neboli dokazane ziadne velke rozdieli v hypertrofii svalstva ani sily.
...aha...jakože arginin má krom primární aminoskupinu ještě guanidin. skupinu s dalšíma dusíkama?....si myslím, že je to blbost...nadbytek argininu v těle vede jen k tomu, že se v močovinovém cyklu odštěpí močovina a z argininu vznikne ornithin...nevidím, jak by to mohlo fungovat...studií jsem pár četl a je to jako vždy...na deset negativních zpáv najdeš dvě co účinnost potvrzují...osobně ych do nitrixu nešel....Cutler nitrix nebere...Coleman jo a jak dopadl:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: