SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Váha mně lítá +- 2kg, někdy seš víc nažranej, nejseš vys*anej, před spaním vypiješ dost vody, dáš si víc tvarohu a pak máš ráno hnedle o 2 kila víc
Jinak - pokud z nějaké dejme tomu udržovačky jdu do objemu, tak za týden mám většinou + 1-2kg nahoře. Taky záleží jestli Tvůj kámoš má 70 nebo 110kg.
_________________
„Tři miliony let letíme vesmírem a zjistili jsme spoustu věcí. Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky.“
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LOL, málem mě zabilo když vidím na té reklamní stránce zaujatý a pokorný pohled Cutlera na toho pána v bílém plášti

Jak že to účinkuje? různé formy phenylalaninu, leucinu a kreatinu... no teda... to muselo dát světoznámemu odborníkovi na svalový metabolizmus roky práce než přišel na tuhle formuli a obchodníkům od muscletechu měsíce práce než sesmolili tu snušku blábolů.

Po přečtení toho webu by mělo být každému soudnému člověkovi jasné, kterou firmu už nikdy nekupovat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele asi takhle - muscletech je sice špička asi....ale to neznamená,že tě nechtěj omrdat o prachy ( sory za ten výraz ) Žer ještě víc než žereš,nasaď něco brutálnějšího - Sheiko,Bear nebo tak a musíš se pohnout...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

iva20 napsal:
to je jak s hokejem, prostě co čech, to odborník - bez urážky. dnes a denně všichni děláte nějaké výzkumy a zajímáte se o genové inženýrství. nevím, ale připadám si tu jak defo, které ničemu nerozumí, protože se tu pohybuju pouze mezi minimálně ing. - podle mě jste všichni jen zblblí těma sračkama co jste do sebe sypali (nechci jmenovat značky, mohli by mě zažalovat :) - alespoň v usa určitě, u nás si nejsem jist)

čekal jsem, že mě poradíte, že se tu dozvím něco nového, ale úroveň této diskuze je velmi malá (nebo, že bych narazil jen na nesprávné lidi?).

Díky tedy všem, nemá cenu se v tom dál vrtat, když tu hážete pouze své nepodložené názory.

Přeji hezký zbytek dne

IVO, co tě žere?
chtěl si se dozvědět neco nového, stalo se - anator p70 jsou aminokyseliny s kreatinem za "lidovou cenu"

Pod pojmem "firemní kultura" si představuju něco jiného

Kdo je tady zblblý? nechci tě jmenovat (nic ve zlém, já si tím dříve taky prošel), ale když si dáš do googlu heslo karnitin a děkuji , třeba ti ten článek něco napoví

svoje názory mám podložené, a jestli tu má někdo co dokazovat, tak je to výrobce tohoto suplementu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
great


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

iva20: ak sa chces pohnut poriadne do predu kup si colostrum. ak to este zozenies. strasne silne to bolo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"Dokonce i takový bodybuilder, jakým je Jay Cutler, špičkový sportovec IFBB top pro a zároveň hvězda týmu MuscleTech™, má genetická omezení.

Anator-p70™ proniká přes genetická omezení !
Právě Anator-p70™ pomohl Jayovi k tomu, aby se stal jedním z nejlepších tím, že překonal jeho geneticky dané hranice.

Nyní máte tuto možnost i Vy."


vyrobek prezentovany timto zpusobem si muze koupit jen blbec nebo naprosty ignorant" :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
great


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cizo: to je reklama jak od horsta fuchsa :) uz to vidim v telke .. anator pee sedumdesat je to co potrebujete pro vykon vaseho motoru. :)
lenze ludia chcu byt klamany, ziadny suplement za nikoho pracu neurobi [vyjma syntholu samo]. a legalny uz toboz ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

iva20

radeji nam rekni na jakych parametrech stagnujes (objemy, sila), jak cvicis, jak se stravujes... mozna ze ti dobrou radou usetrime zklamani a penizky za revolucni aktivatory genu :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

iva20 napsal:

chlape jde vidět, že sčítáš hrušky a jabka dohromady. nebavíme se nikde o karnitinu, kdyby ses podíval, tak muscletech ani ve spalovačích nikde neuvádí, že je obsahuje. s problémeme karnitin, ale plně souhlasím

ne, to tě mělo přimět k analogii. Karnitin pracuje na stejném principu - lidské blbosti

iva20 napsal:

s tím výrokem, že svoje názory máš podložené, bych rád věděl jak. hold každý doma nemáme laboratoř a nejsme od narození chemik
studiemi, znalostmi fyziologie, biochemie .... i když kreatin a leucin má smysl užívat, tak sni jedna z těch látek neudělá nic zázračného. Nemluvě o tom, že to má působit jako něco úplně jiného a z mého pohledu je to klamavá reklama. O tom že to koupíš levněji (protein a kreatin)nemá asi cenu diskutovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po leden 01, 2007 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže hoši,trochu jsem to pročistil a bylo by asi dobré se nadále věnovat spíš věcem než lidem.
Pro Iva20:urazil jsi polovinu lidí,kteří ti můžou pomoci a tudy cesta nikdy nevede.Vyzkoušej si ten doplněk a potom sem napiš výsledky a zkušenosti.Probereme to a zhodnotíme.OK?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Robo141414


PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedna otázka k těm spalovačům - co znamená výraz, že sice ta věc nespaluje tuky, ale dobře tě nakopne ?
diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Robo141414 napsal:
Jedna otázka k těm spalovačům - co znamená výraz, že sice ta věc nespaluje tuky, ale dobře tě nakopne ?
diky


necojako kdyz si das kafe bo energitak..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Robo141414 napsal:
Jedna otázka k těm spalovačům - co znamená výraz, že sice ta věc nespaluje tuky, ale dobře tě nakopne ?
diky


Proste ses v posilovne jak raketa, funis jak lokomotiva, ale stale mas vydrz a energii............znam tento uzasny pocit velmi dobre
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragic


PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jen jsem tak zabrousil do tohoto tematu a neda mi to se nezeptat...


iva20: tak co? jak dopadla genova premena s pomoci anatoru70? :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: