Loupežnická kapsa



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Loupežnická kapsa  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Loupežnická kapsa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Budete nekdo zkouset tento recept?
a) nikolivěk
25%
 25%  [ 3 ]
b) jeste nejsem rozhodnut
25%
 25%  [ 3 ]
c) rad, ale nemam lucinu
33%
 33%  [ 4 ]
d) uz se mi to smeje na panvi
16%
 16%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Kharl


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 1:18 pm    Předmět: Loupežnická kapsa Odpovědět s citátem

Kuřeci prsa narizneme a rozklepeme na plat. Pote okorenime a osolime. Poklademe platek sunky a lucinu s bylinkama. Zabalime, seklepneme okraje a omotame prouzkem slaniny. Peceme na panvi nebo jsem si to jeste obalil v trojobale a smazil. Oboje good.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kharl


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 1:25 pm    Předmět: Slany strudl Odpovědět s citátem

Dneska se jeste chystam na slany strudl. Udelam ho z listoveho testa.
Testo se rozvali a naplni sunkou, syrem, nivou, proste co dum da a pridaji se treba bylinky. Pote se to zabali jako klasicky strudl, potre zloutkem a pece v troube.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kharl


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 1:29 pm    Předmět: Panenka pečena vcelku Odpovědět s citátem

Panenku cca 300 g osolime a popeprime drcenym peprem, popr. steakovym korenim. Peceme na panvi ze stredne prudka, aby se maso zatahlo. Pak prilejeme 30% smetanu, trochu soja sauce a worcester a nechame smetanu zredukovat. Ja si tam davam jeste kulicky zeleneho pepre. Maso je uvnitr krasne ruzove a flak masa potesi kazdou navstevu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Worth


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 1:32 pm    Předmět: Re: Loupežnická kapsa Odpovědět s citátem

Kharl napsal:
Kuřeci prsa narizneme a rozklepeme na plat. Pote okorenime a osolime. Poklademe platek sunky a lucinu s bylinkama. Zabalime, seklepneme okraje a omotame prouzkem slaniny. Peceme na panvi nebo jsem si to jeste obalil v trojobale a smazil. Oboje good.....


verim ze ti to chutna- jinak ktomu receptu, nevarim moc podle receptu radeji podle sebe- napriklad- kureci maso moc nenaklepavam- je moc krehke, dale nesolim, koreni samo o sobe je slane,dale ten tvuj recept mi pripomina roladu akorat stim rozdilem,ze ta se spis pece v troube nez smazi na panvi..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kharl


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veprovy nebo hovezi treba taky moc nesolim, aby vynikla chut masa, ale to kureci jo. Jinak rozklepat se to musi, protoze dovnitr davas tu napln, jinak bys to nenaplnil. Ale samozrejme lehce a ne na tondu maderu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Worth


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kharl napsal:
Veprovy nebo hovezi treba taky moc nesolim, aby vynikla chut masa, ale to kureci jo. Jinak rozklepat se to musi, protoze dovnitr davas tu napln, jinak bys to nenaplnil. Ale samozrejme lehce a ne na tondu maderu...


nesolis veprove?
Kharl napsal:
Panenku cca 300 g osolime ...

jinak ktomu naklepavani ute panenky bych to zvolil spis nez u kureciho..

jinak na stredne zprudka- zajimavej nazev, co znaci stredne zprudka?

lepsi by bylo napsat napr. pokud nechcete aby neco vtahlo tuk.. tak olej musi mit velkou teplotu...

btw. omlouvam se, nechci prudit, jen me vic oslni kdyz clovek sem postne nejakou specialitu nez neco co vychazi z nejake kucharky..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kharl


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moc nesolit asi u nekoho znamena vubec nesolit...

a ze stredne prudka jsem myslel ne uplne z prudka, protoze panenka se musi uvnitr upect a zustat jenom lehce ruzova....

varil uz jsi nekdy, prijde mi, ze nevis o cem mluvis... klepat panenku, kdyz se pece vcelku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Černý Anděl


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 2:13 pm    Předmět: Re: Loupežnická kapsa Odpovědět s citátem

Kharl napsal:
Kuřeci prsa narizneme a rozklepeme na plat. Pote okorenime a osolime. Poklademe platek sunky a lucinu s bylinkama. Zabalime, seklepneme okraje a omotame prouzkem slaniny. Peceme na panvi nebo jsem si to jeste obalil v trojobale a smazil. Oboje good.....


Lučina ...víc než 19% tuku....slanina ...to snad ani hledat nebudu....a ještě osmažíme jo???

Skutečně zdravé a dietní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Worth


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kharl napsal:
moc nesolit asi u nekoho znamena vubec nesolit...

a ze stredne prudka jsem myslel ne uplne z prudka, protoze panenka se musi uvnitr upect a zustat jenom lehce ruzova....

varil uz jsi nekdy, prijde mi, ze nevis o cem mluvis... klepat panenku, kdyz se pece vcelku...


ne nikdy jsem nevaril, ale ten vyraz stredne zprudka je uplne jak z kucharky a to kdo si zni nekdy cetl to pozna..

pokud chces neco klepat, kdyz jdes pect tak klidne, ale nejdriv bys sis mel ujasnit co je to peceni a co smazeni..

onic nejde, stejne nakonec zalezi natom prokoho kuchtis (nekdo ma rad ruzovou panenku, blablabla)..

.. uz vic neres, nepatrej, nanic noveho stejne neprides
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 4:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Worth napsal:
Kharl napsal:
moc nesolit asi u nekoho znamena vubec nesolit...

a ze stredne prudka jsem myslel ne uplne z prudka, protoze panenka se musi uvnitr upect a zustat jenom lehce ruzova....

varil uz jsi nekdy, prijde mi, ze nevis o cem mluvis... klepat panenku, kdyz se pece vcelku...


ne nikdy jsem nevaril, ale ten vyraz stredne zprudka je uplne jak z kucharky a to kdo si zni nekdy cetl to pozna..

pokud chces neco klepat, kdyz jdes pect tak klidne, ale nejdriv bys sis mel ujasnit co je to peceni a co smazeni..

onic nejde, stejne nakonec zalezi natom prokoho kuchtis (nekdo ma rad ruzovou panenku, blablabla)..

.. uz vic neres, nepatrej, nanic noveho stejne neprides


Pečení na pánvi je regulérní gastronomický termín.
Dále, smažení je gastronomická úprava, při níž je potravina celá (nebo alespoň z větší části) ponořená do tuku (alespoň tak si to vybavuju ze školy), to že většina lidí používá toto označení pro cokoliv, co dělají na pánvi je věc druhá (a v podstatě většinou terminologicky nesprávná - správně je to právě většinou pečení na pánvi).

To spíš blbost je středně zprudka, to slyším prvně, ale zase si lehce představím, co tím chtěl kuchař říci...

Recepty dobrý. Jednoduché, rychlé a asi i dobré, nepotřebuje tady každý držet dietu. Jestli děláš i hovězí, klidně se poděl;-).
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Loupežnická kapsa
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: