Deadlift - sehr lieber Übermensch


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Deadlift - sehr lieber Übermensch  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Deadlift - sehr lieber Übermensch
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 7:01 am    Předmět: Deadlift - sehr lieber Übermensch Odpovědět s citátem

hodně hokny, málo času - ideální kombinace pro cvičení - ale leda tak pro masochisty...je sice zima a pan Michelin ( čti mišlén )
by měl z mé rezervní pneu co si pro jistotu nosím kolem pasu bezesporu radost...pokusím se omezit svůj workoholismus a začít zlehka cvičit....třikrát týdně ...pro začátek ( pořád lepší než ležet doma a koukat na ženatý se závazky )....jo a taky jsem tento měsíc docela bez peněz....zato se mi na ruce vyjímají švýcary...no co - oželím tu chvíli žrádlo , takže příjde na řadu economy varianta jídelníčku ( tudíž CKD )...a taky jsem zvědavej co je pravdy na tom, že CKD funguje - dle mého názoru funguje jako jakákoliv jiná kaloricky deficitní dieta...ale třeba budu příjemně překvapenej.

zatím vidím jedinou výhodu v tom, že mě stál nákup na tři - čtyři dny cca 300 kč...a to je půlka toho co obvykle ( a nemusím kupovat protein ) - takže když nebude žádnej výsledek, aspoň ušetřím

zkusím měsíc...když to k ničemu nebude - dám se na šipky a bude!

pro CKD jsem se rozhodl včera v 12 :00 ( ano...ano...tou dobou jsem v sobě měl cca 300 g sacharidů )...takže po treninku jsem zlehka povečeřel 200 g slaniny a 4 vajíčka + cca 10 ml oleje.
Po 18ti hodinách od počátku CKD, tj. v 6 hod. ráno... ketosa = 1

kalorie budu držet na 22 - 25 kcall / kg ( endomorfní fucking metabolism )
báj voko 150 g bílkovin, 200 - 225 g tuků...a skrytý sachry do 30 g...cca 2700 - 2900 kcall ( na 121,5 kg )
k tomu denně 4 tablety šumivýho multivitaminu a 2x denně b - komplex forte...s vlákninou uvidíme, po pondělním, úterním a pátečním treninku přidám 40 g bílkovin z protein shakeu ve vodě....možná by nebylo špatný o víkendu zařadit kreatin - pokud ho doma najdu - zařadím...pokud ne - nic kupovat nebudu.

budu sledovat: hmotnost - START 121,5 kg
pas - START 106 cm

pro představu:

pondělní trenink:
incline BP 5 x 8
kliky na bradlech 3 x 8
legpress 5 x 12
( neuvěřitelný - ale pokud jedu opakování na cca 3 - 5 sekund - záda nebolí - když zrychlím, chčiju magi v kostkách )
zakopávání v sedě 3 x 10 ( křeče )
výpony v sedě 5 x 8

úterý 20.2.07

snídaně: májka 190 g

během dne sním...
svačina: hermelín 120 g
oběd: 100 g vepřovýho bez příloh
svačina II: 200 g dunajská klobasa
trenink
po treninku: 4 vejce + 100 g slaniny + 10 g oleje
večeře: zbytek májky ( 50 g ? )¨

pozn. v 12.00 ketosa 2
v 20 :00ketosa 3


trenink

shyby s nadlehčením 5 x 6 - 10
přítahy v sedě 3 x 6 - 8
hyperextenze 3 x 10
BP na úzko na MP 5 x 6
...další cvik na triceps jsem vynechal...je namoženej z včerejšího tr. hrudníku
bic. zhyb s mč v sedě 5 x 6
bic. zhyb na scot. lav. 3 x 6
přednosy 3 x 10
crunches 3 x 15

na závěr treninku jsem trochu rozhýbal ztuhlej hrudník ze včerejška decline BP 3 x 80 x 15 op.

váha 120,9 kg


Naposledy upravil Deadlift dne st únor 21, 2007 7:18 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

st 21.2.2007

ketosa v 6:00 2 - 3
ráno aerobka 25 minut při tepovce 130 - 160 ( v průměru 140 )
váha 120,2 kg

snídaně: 130 g bratislavské klobásy, 100 g eidamu 45 %
svačina 150 g eidamu 45 %
oběd: 120 g hermelín
večeře: 200 g anglické slaniny a 3 vejce, cca 15 ml oleje

ketosa v 10:00 kupodivu 3 ....úbytek váhy nepřičítám redukci tuku, ale vymlácenýmu glykogenu s kterým odešla i voda...pozitivem je že při 2700 kcall nemám absolutně žádnej hlad ani trávící potíže...nejsem malátnej a dokážu do jisté míry intenzivně trenovat...ovšem není to na nějaký superserie...spíš těžký váhy a nižší počet opakování

možná, že první týden nedám carbup...ještě uvidíme...zatím si libuju v klobásách a sýrecho)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čt 22.2.2007

6.00 ketosa 2

ráno multivitamín,B6, B - komplex forte
aerobka 25 minut

váha 119,7 kg

snídaně 150 g bratislavská klobása
svačina: 100 g masa
svačina II: 100 g uzenýho sýru
oběd: 120 g hermelín a kousek klobásy ( škoda vážit:o)
na večeři budou ttadičně 3 vajíčka a 200 g slaniny s 15 - 20 ml oleje

ketosa v 15:00 = 3
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pá 23.2.2007

ráno v 5:00 ketosa 3
multivitamín...b - komplex, B6
aerobka...no - spíš rychlá chůze ( 7 km / hod. ) 25 minut

Váha: 119 kg
snídaně: 150 g eidamu 45 %
svačina: 100 g klobásy
oběd: 100 g uzený sýr

v 13:00 bude kruhový trenink a pak carb up

úbytek váhy za 5 dní = -2,5 kg s absolutně žádným pocitem hladu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bude foto pred a po?
Zavidim ti jak se snadno dostanes do ketozy. Ze zkusenosti vim, ze to je s kazdym tydnem obtiznejsi. A po carb-up klidne pujdou 2kg nahoru.
Tak GL, a jen tak dal.
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
bude foto pred a po?
Zavidim ti jak se snadno dostanes do ketozy. Ze zkusenosti vim, ze to je s kazdym tydnem obtiznejsi. A po carb-up klidne pujdou 2kg nahoru.
Tak GL, a jen tak dal.
Děkuju...možná něco vyfotím...ale pošlu to až s výsledky po...byl bych nerad kdyby mi do toho zase vlezla práce a já musel přestat a na foru se skvěla moje velrybí fotka ...počítám s tím, že další týden to bude s ketosou horší....jinak ty moje trojky ketosy jsou o odstín tmavší než barva trojky ketonů na obalu diaphanu ( aspoň něco mám z toho že pracuju v Lachemě )...myslím, že můj metabolismus je stavěnej přesně na tohle....cukry mě vysloveně ubíjejí...jsem malátnej a jen po nich tloustnu....takto se skoro 3000 kcall denně hubnu ( běžnej příjem v objemu)....taky bych řekl, že pomáhá mírná ranní aerobka...opravdu se spíš jen tak lehce zadýchat....žádný běžecký maratony.
Příští týden v pondělí a úterý vymlátím glykogen dvoufázovým tvrdým cca hodinovým treninkem se základníma cvikama ( tohle mi nedělá potíž-ověřeno )...no a pak se budu válet až do pátku
Dieta je to příjemná....mám stabilní cukr - takže nepodléhám záchvatům žravosti...a je to docela levný...tento týden mě stál 400 kč ( půlku co běžně )...v carb upu počítám s přírůstkem hmotnosti nad 2 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je krásnej log, to by měli vidět všichni CKD začátečníci, takhle se to má dělat
Abych nebyl OT, klidně počítj, že po carb-up "přiteče" 3 kila a víc, pořádnej chlap musí pořádně cukrovat, aby mohl pořádně trénovat na začátku low-carb. Jinak na jednom zahr fóru se řešilo (a já s úspěchem vyzkoušel) silový tréning někde uprostřed bezsacharid fáze. Jen pár sérií základních cviků, prostě zvolit 3 cviky (BP, DL, SQ), rozcvičit, pořádně tam naložit 3s po 3 op. a domu. Minimálně ten pocit byl skvělej, takovou endorfinovou odezvu jsem nikdy nezažil... O vlivu na udržení síly a na rychlost metabolismu mluvit netřeba.
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Conan


PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste jedna technicka, ten olej je MCT nebo podobny?
postradam tam "zdrave" tuky, takovej platek lososa na masle...
A nebal bych se pridat do low-carb trochu zeleniny.

PS: pokud by to bylo pokazdy -2,5kg a pak +3kg , tak by to byl objem
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
look


PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
Jeste jedna technicka, ten olej je MCT nebo podobny?
postradam tam "zdrave" tuky, takovej platek lososa na masle...
A nebal bych se pridat do low-carb trochu zeleniny.

PS: pokud by to bylo pokazdy -2,5kg a pak +3kg , tak by to byl objem

1) stačí tam olivový
2) samozřejmě, že CKD ti dojebe játra i srdce, je to takové převrácené "Supersize me". Žereš nezdravě a ještě do toho hubneš.
3) dolů gykogen, voda, tuk, v carb.up nahoru voda cukr. Já měl výkyvy běžně 5-7kg během carb-up.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smím asi hodně blbý dotaz? Co se k TOMUHLE dá pít? Ten sýr..to mi hlava ještě bere...ale to ostatní....napadá mne jako jediná, pro mne "neblicí", alternativa ...pivo, ale to asi sotva.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co pit v CKD:
http://freezone.biomag.sk/viewtopic.php?t=1488&start=0
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 6:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kurňa...to je reakcí...v CKD piju jen čistou vodu nebo zelený čaj...ne že bych byl tak vzornej...ale přítelka pije zelený čaj a já jsem línej si vařit jinej a když tam ta plná konvice je
jinak přímo k jídlu nepiju nic...ono sníst hemelín jsou asi čtyři sousta...a pořád jsem z dob minulých navyklej pít spíš mezi jídly a neředit obsah žaludku.

k té zelenině...dnes obědvám vepř. maso se 100 g brokolice přelité sýrovou omáčkou...je to málo...ale co už...v carb upu doháním vlákninu seč můžu.o))

olej?...měl by být olivový...ale dávám slunečnicový....ten olivový by musel být za studena lisovaný a hjá jsem do devátýho švorc

jinak moje postřehy z carb upu...v pátek v 13:00 trenink...kruháč...pro zajímavost...byla to docela pecka - navzpíraná zátěž za 75 minut 22300 kg. okamžitě po treninku glukopur... (nemám gainer )....s cca půl až hodinovým odstupem pozvání v cukrárně jahodovo zmrzlinovej pohár a dva kusy sachrova dortu, zapito džusem ( no co...mě snad nezabije )...večer dvě porce rýže nasladko.....v 22:00 ketosa 1 - 2!!!!!!!!!!! ...ráno to už bylo v pořádku- jen pro pořádek...pil jsem...a to že jako hodně - takže šance, že bych si nastřádal moč z low carbu je mizivá...jinak ještě v osum byla ketosa na dvojce...takže měřeno několikrát...proužky O.K....mám několik balení.
s postupujícím časem přechod na komplexní sacharidy a v neděli krom banánů už jen komplexní sacharidy do cca 18:00...od šesti už jen 50 g 80 % proteinu v mlíce

k tomu treninku...dnes bohužel nemůžu do fitka i ráno...ale zítřek rozdělím na dvě fáze a pořádně vytluču glykogen...jsem docela těžkej a tak předpokládám, že to půjde hůř než lehčím borcům.
S tím vloženým treninkem v low carbu....to je rozumný...ovšem mojím cílem je rychlý úbytek váhy i s nějakým tým svalem...tj. dávám ráno na lačno lehčí aero...myslím že anaerobní trenink by mi nepřinesl dostatečně rychlý úbytek hmotnosti...pokud bude v práci čas...možná to tento týden jen zkusmo vyzkouším.


Naposledy upravil Deadlift dne po únor 26, 2007 6:48 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí 26.2.07

trenink až odpoledne - váhu dodám zítra
snídaně: dunajská klobása 100 g
svačina: 120 g hermelín
oběd: 100 g vepřovýho + 100 g brokolice + 100 g eidamu ve formě sýrové omáčky
svačina: 100 g uzenýho sýru
trenink

incline BP 5 x 5 - 8
decline BP 3 x 6
shyby na hrazdě s nadlehčením 5 x 6 - 10
přítahy v sedě 4 x 6 - 10
+ kliky na bradlech 4 x 8
hyperextenze 3 x 12
upažování na stroji 5 x 6 - 12
upažování v předklonu 3 x 6 - 8
+ v sedě 3 x 6 - 8
...na závěr BP na stroji 1 x sloup závaží x 10 reps...jaksi nadplán:o)

sérií je takto hodně záměrně...jak jsem předpokládal...glykogen půjde pryč hůř než minulý týden....ale ono to nakonec půjde



večeře: 4 vajíčka + 150 g slaniny a cca 15 ml oleje

dal bych i víc...ale jsem přežranej z carb upu

edit: váha: 121,6 kg


Naposledy upravil Deadlift dne út únor 27, 2007 6:00 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý 27.2.07


váha 120,5 kg

snídaně : 100 g klobásy
svačina: 120 g hermelínu
oběd: 100 g vepřovýho masa + 50 g sýra + cca 150 g brokolice
svačina: 100 g paprikáše
večeře: 100 g anglická slanina

5:00 ketosa nula!
v 22:00 ketosa 1 - 2
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 28.2.07

váha 118,8 kg
ketosa v pět ráno před aerobkou 1 - 2
35 minut aero na lačno ( lehce )
snídaně: 120 g hermelín
svačina: 100 g vysočiny
oběd: 100 g vepř. masa + 100 g brokolice + 100 g eidamu 45 %
svačina: 100 g slaniny
večeře:...ještě uvidíme:o)

váha letí dolů...pokud budu mít v pátek pod 118 kg...bude to pro mě úspěch ( jestli to bude 117 kg - narazil jsem pro mě na nejefektivnější dietu ever )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Deadlift - sehr lieber Übermensch Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: