Gumball 3000


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gumball 3000  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Gumball 3000
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mel by se zavod ukoncit?
Ano
36%
 36%  [ 17 ]
Ne
21%
 21%  [ 10 ]
Nezajima me to
42%
 42%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 47

Autor Zpráva
kouba the man


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merhule napsal:
Edit Kouba: Az do ted sem byl nezavistivy. Od tedka zacinam zavidet, kdeze to bydlis?


Psal jsem to Aholovi na vysvětlenou, dál se šťourat nebudu. Ale jestli se chcete hádat, mermomoci, budiž:-)))
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merhule napsal:
Edit Kouba: Az do ted sem byl nezavistivy. Od tedka zacinam zavidet, kdeze to bydlis?

Takový jedno sexy městečko, že Koubo ?
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba sexy beast napsal:
AHOLA napsal:
kouba sexy beast napsal:

Nejsem plnoletý , takže víš co asi:-)

To (asi) vysvetluje tvoje "nazory". Niekto intelektualne dospieva skor, niekto neskor a niekoho to minie celkom.

citace:
Vůbec nic, jen že na daný způsob seberealizace máte jiný názor
A preco sa nemozu realizovat na vyhranenych priestoroch, ked maju tolko penazi? Lebo si to ignoranti a dementi, tak je to velebnosti.


Milý Aholo, motoristicky aktivní jsem 12 let, z toho si lehce můžeš vypočítat, že jezdím od pěti let. Od pěti do desíti jsem byl aktivní závodník na silničních motocyklech. Odjel jsem cca 30 závodů, občas i nějakých mezinárodních. Všechno mezi staršími, o 3 a více roků. Od méně jak pěti let se mi líbí rychlá riskantní jízda, vozil jsem si prdel v kde čem, protože doma bylo aut a motorek vždycky hodně a furt se měnily.

Abych to uvedl na pravou míru, jsem mladý, poměrně úspěšný sportovec, o ženské nemám nouzi, najíst se mám vždy taky za co, skříně a botník mám narvaný značkovejma hadrama, nestěžuju si, jsem optimista a nerad bych se zařadil mezi závistivé, non-stop nasrané ňoumy řešící "problémy" jiných, když se nedokážou postarat sami o sebe. Rozhodně však nejsem znuděný životem, pouze vyhledávám zábavu, která není všední a kterou si třeba budu moct napsat do blogíska a všichni budou říkat "týýýý voleee" (ikdyž ve skutečnosti na blogísek seru:-). Nechtěl jsem to ventilovat, protože nejsem vychloubačný a žiju si svůj život, ale tohle se nedalo, aby pořád nějaký anonymní Ahola šťoural a šťoural:-) Ale i tak je to zbytečné, protože jak jsem několikrát opakoval, všedchno jsou to otázky názorů, ale někteří to nejsou štonc pochopit, že:-)))

Mili Koubo, neviem preco si tento liebesbrief adresoval prave mne, ale citim sa tak ci onak pocteny. Nikde som nepisal, ze je zle sa zabavat, mat pekne auto/motorku/luxusne spodne pradlo/byt/dom/zahradu/jachtu/popolnik z ruky gorily (a to posledne je zle). Pisal som o Gumballistoch a pokial viem, zatial medzi nich nepatris. Nemam nic proti milovnikom motosportu, poznam ich niekolko, ty ako pises si to robil sutazne, ale na rozdiel od Gumballistov si asi nezavodil v mestach, obciach, dialniciach, kde sa smutne flakju skodovky skrachovanych ludi a neuspesnych sportovcov plnych zavisti, ktoryi uz len cakaju na to, aby sa mohli hodit niekomu uspesnejsiemu pod kolesa a pomstit sa tak krutemu svetu.

citace:
a nerad bych se zařadil mezi závistivé, non-stop nasrané ňoumy řešící "problémy" jiných, když se nedokážou postarat sami o sebe.
Ja tiez nie, su aj tu medzi nami?

EDIT: Tento post je navonavkovany vonou od Dioru, niolelen o zeny nemas nudzu
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BUFU napsal:
Merhule napsal:
Edit Kouba: Az do ted sem byl nezavistivy. Od tedka zacinam zavidet, kdeze to bydlis?

Takový jedno sexy městečko, že Koubo ?


No jó, ale to je něco jako chalupa:-)))
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba sexy beast napsal:
No jó, ale to je něco jako chalupa:-)))


Na samote u lesa
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahola: Myslím že není co dodat:-))) Miluju motorismus, rychlou jízdu, Gumball, ikdyž jejich účastníci jezdí vobčas malounko jak hovádka, ale tvrdím že to k tomu patří, prostě ty pomalý co zdržují je potřeba ňák předjet, néé:-) A mnohdá jsou ti pomalí na silnicích horší jak rychlí. Protože čumí, čumí a zdržují a čumí:-)
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merhule


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze by Tabor
_________________
Když sem byl malý, doufal sem, že jako dospělý pochopím svět. Dnes už sem dospělý a chápu ho ještě méně, než když sem byl malým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba sexy beast napsal:
Ahola: Myslím že není co dodat:-))) Miluju motorismus, rychlou jízdu, Gumball, ikdyž jejich účastníci jezdí vobčas malounko jak hovádka, ale tvrdím že to k tomu patří, prostě ty pomalý co zdržují je potřeba ňák předjet, néé:-) A mnohdá jsou ti pomalí na silnicích horší jak rychlí. Protože čumí, čumí a zdržují a čumí:-)

Tak potom nie je lepsie ist niekam, kde nikto nezdrzuje a nebude zavadziat? Sprinteri tiez nechodia v sobotu trenovat do Tesca :)
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
kouba sexy beast napsal:
Ahola: Myslím že není co dodat:-))) Miluju motorismus, rychlou jízdu, Gumball, ikdyž jejich účastníci jezdí vobčas malounko jak hovádka, ale tvrdím že to k tomu patří, prostě ty pomalý co zdržují je potřeba ňák předjet, néé:-) A mnohdá jsou ti pomalí na silnicích horší jak rychlí. Protože čumí, čumí a zdržují a čumí:-)

Tak potom nie je lepsie ist niekam, kde nikto nezdrzuje a nebude zavadziat? Sprinteri tiez nechodia v sobotu trenovat do Tesca :)


Každá věc jinak pochopená, každá věc jiný názor:-) A slovíčkařit nechcu, u toho nervím, leda pohádat se, u toho se hrozně směju:-)
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
A slovíčkařit nechcu,

Ani ja nechcu :)

(nemam co napisat, ale mam rad posledne slovo )
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kouba, je to uplne jednoduchy, svoboda jedince konci tam kde zacina omezovat svobodu ostatnich
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Kouba, je to uplne jednoduchy, svoboda jedince konci tam kde zacina omezovat svobodu ostatnich


Amen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gumball 3000 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: