Problemove partie prsa



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Problemove partie prsa  Úvodní stránka -> Trénink -> Problemove partie prsa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co se stane kdyz na mravence spadne 20kg jednorucka ?
Chcipne..
9%
 9%  [ 3 ]
Chytne ji, poda mi ji a rekne at si davam vetsi pozor..
71%
 71%  [ 23 ]
To predtim tezsko protoze mravenci neumi mluvit..
18%
 18%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
eLENAR


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 11:01 pm    Předmět: Problemove partie prsa Odpovědět s citátem

Takze vazim asi 78 KG jsem vysoky 180cm. Bench 90kg drep 130kg mrtvolu pritahnu se na bicak podhmatem 15x. Mam problem. Vseci si stezuji na bricho. To je u me uplne v pohode. Skoro si rikam ze si takove ani nezaslouzim. Proste moc ho necvicim a je krasne vyrysovane. ALE !!! Za to mam problem jinde. Drzi se mi tuk na prsou. Coz je dost srandovni kdyz se zohnu, bohuzel.... Jak ty cecky mam sundat. Tedka pred prazdninama sem si upravil trening. Chodim 2-3x tydne do posilky. Kdyz cvicim tak delam male pauzy a velke pocty opakovani nebo jedu kruhac. Aerobni cinost je 4-6 dni (zalezi jak se citi moje telo) v tydnu. Kolo obvykle 80-100 minu rotoped to same a beh 50 minut. Drzim sacharidove vlny (2. tyden a budu pokracovat asi az do prazdnin) - Bilkoviny 2,2g na 1kg. Jo a sem hodne endomorfni a tuk se mi drzi na hornich partii ....

Sice je to teprve kratky usek. Nejaky maly pokrok tam je, ale radsi se zeptam tady odboniku, profesionalu nebo lidi co meli podobny problem.

Co mam cvicit aby sli ty cecky dolu ? Nemam radsi cvicit misto v posilce (bench, tlaky) radsi klasicke dobre a poctive kliky ? Nebo co jineho.
pls poradte koupaliste se co nevidet otevre a budu mit lepsi pocit kdyz tam nepolezu jak zenska.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no pokud mas vyrysovany bricho tak ten popis by spis nez na prebytek tuku sedel na gynekomastii tj. zvetseni prsnich zlaz... coz je spis otazka zajit si za doktorem a poresit s nim moznosti lecby
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 11:12 pm    Předmět: Re: Problemove partie prsa Odpovědět s citátem

Dej foto (a vek).
EDIT: Ted vypadam jako, ani nevim co, ale prave tim fotem a vekem sem sledoval moznou gynekomastii.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mad83


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2007 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TadyTi těžko někdo poradí, může to být GYNO, tuk, špatně rozvinuté svalstvo jen ve spodní části apod. Zkus cvičit víc vršky jestli se to alespoň optický nesrovná
_________________
..leash and resolve.."API"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Problemove partie prsa
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: