další reportáž tv nova - anabolické steroidy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - další reportáž tv nova - anabolické steroidy  Úvodní stránka -> Ostatní -> další reportáž tv nova - anabolické steroidy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

myslíte, že měl novák pozitivní test kvůli výrobkum aminostar??
ano
7%
 7%  [ 2 ]
ne, novák sypal a nedokázal se vypořádat s důsledky
92%
 92%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Tradewind


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cz.petab napsal:
Těmi nedůstojnými podmínkami jsem myslel toto


To byl asi nejaky mezinarodni zavod. U nas, pokud na ne nejsi drzy nebo se nechovas jak uplny debil, tak to neni nic strasidelneho ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cz.petab


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tradewind napsal:
To byl asi nejaky mezinarodni zavod. U nas, pokud na ne nejsi drzy nebo se nechovas jak uplny debil, tak to neni nic strasidelneho ...
To co popisoval weighlifter se odehrálo na Mistrovství Evropy (juniorů?) ve vzpírání: https://forum.ronnie.cz/post464219.html?highlight=#464219
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lotto


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Drliftem. Kulturistika téměř nikoho nazajímá (na seriozní úrovni). Není tedy důvod o tom psát objektivně. Další věc je, že věřejnost ji vnímá jako sport nasypanců a proto když novináři přilijou trochu oleje do ohně tak to bude zajímavější.

to daymoon: Co se týče reportáže o kulturistice jako sportu, tak si nedovedu představit reportáž, která by byla objektvní/pravdivá a nikoho stejně nenasrala. Pravda někdy bolí:). Reportáž, která by měla kulturistiku (jako sport) pozitivně představit veřejnosti by byla s velkou pravděpodobností lživá nebo by nemluvila o celé pravdě. Té image se soutěžní kulturistika (v současné podobě) asi nezbaví.

A jestli nějakému kondičnímu cvičenci záleží na tom, že kvůli těmto reportážím bude považovaný za "sypače", tak ať se zamyslí jestli si někdy nevzal jenom blbé spiro nebo efko - jistě nejde o AS, ale ve kterém dalším sportu najdete využívání zakázaných látek jenom na hobby úrovni. (kromě silových a bojových sportů)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobsman


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

baseballisto a bobysti, hovada nadopovaná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cz.petab napsal:
Nejdříve jsem se musel svléknout do naha, pak se předklonit, zda nemám v prd.. nějaký váček s močí, pak jsem se musel jednou rukou opřít o zeď a do druhé mi dali kelímek, kde jsem močil. Když jsem močil, řekl dopingový komisař STOP! a musel jsem na cca 5 sekund přestat, pak mi řekl Go! a mohl jsem pokračovat dále. No a celou dobu mi hleděl na ... kelímek


Tak tohle jsem nezazil. Odbery jsem mel vzdycky v klidu. Ze na tebe koukaj je celkem normalni. Ani kluci co zavodeji v liftu mezinarodne asi takovyhle prubeh neokusili :)

Lidi od dopingovky u nas mi prijdou v pohode. Pri cekani s nimi na odber si s nima dobre pokecas. Dokonce jsme s nima zkouseli i na Masters Evropy benche. Nejsou to takovi padousi a uchylaci jak je obcas nekdo lici. Delaji jen svoji praci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mobsman


PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
cz.petab napsal:
Nejdříve jsem se musel svléknout do naha, pak se předklonit, zda nemám v prd.. nějaký váček s močí, pak jsem se musel jednou rukou opřít o zeď a do druhé mi dali kelímek, kde jsem močil. Když jsem močil, řekl dopingový komisař STOP! a musel jsem na cca 5 sekund přestat, pak mi řekl Go! a mohl jsem pokračovat dále. No a celou dobu mi hleděl na ... kelímek


Tak tohle jsem nezazil. Odbery jsem mel vzdycky v klidu. Ze na tebe koukaj je celkem normalni. Ani kluci co zavodeji v liftu mezinarodne asi takovyhle prubeh neokusili :)

Lidi od dopingovky u nas mi prijdou v pohode. Pri cekani s nimi na odber si s nima dobre pokecas. Dokonce jsme s nima zkouseli i na Masters Evropy benche. Nejsou to takovi padousi a uchylaci jak je obcas nekdo lici. Delaji jen svoji praci.


věřím, pokud seš čistej. když tam máš 12 látek v různě velkým množství, taková lahoda to zas nebude:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cz.petab


PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom pro jistotu aby bylo jasno: jak jsem psal dříve, zážitky z kontrol NEjsou moje, ale jednoho ze členů fóra - weightliftera (z některých ocitovaných příspěvků to může vypadat jinak).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nasser El Sonbaty napsal:
Vetsina lidi vi o kulturistice prd a kdyz uz neco vi tak je to vetsinou negativni informace kombinovana s predsudky a ignoraci. Negativni postoj ke kulturistice vetsinou prichazi od linych, tlustych a zarlivych lidi. Media by mela delat zpravy ohledne kulturistiky z hledista reportu soutezi a ne o tom jestli je to dobre nebo ne a co je na kulturistice spatne. Nikdo nezacne takovouhle diskuzi o fotbalu nebo hokeji, jestli je dobry nebo spatny, zdravy nebo skodlivy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - další reportáž tv nova - anabolické steroidy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: