vajíčka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vajíčka  Úvodní stránka -> Kuchařka -> vajíčka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poman


PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sladidlo,myslim....
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Darion


PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co takhle omeletku?:) 6 bilku, dva zloutky, na panev, chvili smazit na malej plamen a rovnou na talir... posolit, popeprit... skvela snidane:)
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ax+b=c


PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

najlepsie je asi tak 6 bielkov do toho 100 g vlociek a 50g maku s cukrom a opiect na panvici. to davam kazde rano
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ptaak


PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz jim vejce tak normalne na panev tzv.michany vajicka. nebo okorenit apod...

ale jinak spis pouzivam suseny bilek. pac je hnusnej tak: vezmu tvaroh, mliko, kakao, cukr trochu......to rozmixuju je to hustej kokteil a do nej namicham suseny bilek. na bilkoviny to je docela slusny a chutove dobry......
_________________
Život začíná při 230 km/h
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogi
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vakička,tvaroh cukor zmiešame a je to super!!
nahoru
PAVUK


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.novinky.cz/clanek/143869-slepici-vejce-jsou-pro-muze-velmi-nebezpecna.html
Ako to je s vajickami? Ktora cast obsahuje cholesterol? Zltka? Niekde citam, ze je to "dobry" cholesterol, niekde, ze je to zly. Ja viem, ze nakoniec aj tak vsetci umrieme (az na par pripadov zatial kazdy clovek umrel), ale preco to urychlovat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
LLLuke


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jako šest vajíček už můžu??

Nad tímto článkem jsem se kdysi taky pozastavoval, ale nic ve mě nezanechal. Kdysi jsem četl nějakou studii o vajíčkách a spíše z ní vyplynulo, že když kontrolní skupina jedla víc než druhá kontrol sk. tak se jim cholesterol aj zlepšil, či co, ale to už je dlouho. Tedy odkaz nemám, jen co si matně a zlechčeně pamatuju.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Velcí jedlíci byli zároveň obéznější, více kouřili a pili alkohol a naopak méně sportovali. Což jsou faktory zvyšující riziko předčasné smrti.

Neplatí to spíš pro ty lidi, který se nehejbou, to ohledně těch vajíček
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tyhle vedecke zvasty mam vlastni nazor. Mival jsem dost nekvalitnich (prasecich) 120kg a asi pul roku jsem v te dobe byl uplny vegetarian. Maso jsem nejedl vubec, mlecne vyrobky ano a vejice jenom v pecivu a testovinach. Samotne ani jedno. Ale hrozne jsem se preziral. Shodou okolnosti me delali na konci tohoto obdobi rozbor krve a mel jsem chorobne zvyseny cholesterol a tlak Dneska jsem stihly a nepreziram se, jim drubez a ryby a vajec tak 20 do tydne. Cholesterol i tlak naprosto v poradku. Zaver at si udela kazdy sam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já si dělam míchaný vajíčka cca 3x do tejdne 3 celý vejce + 2 bílky a od tý doby co mi mamky kamarádka dodává domácí vejce se toho nemůžu nabažit
jinak četl jsem něco o "ztracených vejcích" píše se jen že jsou vařená bez skořápky do mam jako prsknout vejce do vody a vařit nebo co ? jestli o tom někdo něco ví tak pls objasnění
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do vriacej vody proste vylejes vajco robi sa to aj napriklad ked robis polievku,ze do hotovej horucej hodis vajco a miesas
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adam128


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ham and egs pekne na rano - 4 cele vajcia, sunka, syr, korenie, sol, nejake to masko aj je, parada
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sloty napsal:
já si dělam míchaný vajíčka cca 3x do tejdne 3 celý vejce + 2 bílky a od tý doby co mi mamky kamarádka dodává domácí vejce se toho nemůžu nabažit
jinak četl jsem něco o "ztracených vejcích" píše se jen že jsou vařená bez skořápky do mam jako prsknout vejce do vody a vařit nebo co ? jestli o tom někdo něco ví tak pls objasnění


Proč ty vajčka nejíš celý když máš 50 kilo i s postelý?
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
adam128


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chcelo by to vlastny kurín a nadopoval by som sliepky nech vytlacia riadne supy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam stalej prijem vajicek od pestitele co pase ty slipky venku sou skoro jednou tak velky a v 40% nandu 2 zloutky v jednom vajicku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vajíčka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: