Co nakupujete / Co by jste nakupovali na internetu?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co nakupujete / Co by jste nakupovali na internetu?  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co nakupujete / Co by jste nakupovali na internetu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co nakupujete / Co by jste nakupovali na internetu?
Elektroniku
56%
 56%  [ 22 ]
Oblečeni
12%
 12%  [ 5 ]
Hračky
5%
 5%  [ 2 ]
Krmiva pro zvířata
2%
 2%  [ 1 ]
Kancelařske potřeby
0%
 0%  [ 0 ]
Alkohol
2%
 2%  [ 1 ]
Auta
0%
 0%  [ 0 ]
Bílou Elektroniku
5%
 5%  [ 2 ]
Knihy
15%
 15%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 39

Autor Zpráva
Dano-D10


PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na to kolikrat to bylo zhlednuto moc lidi neodhlasovalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dano-D10


PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Z mého okolí znám řadu lidí, kteří viděli třeba nás nebo nějaký jiný e-shop a řekli si, áá, jim to funguje, mě bude taky. Jenže v současnosti rozjet e-shop, který by vydělal víc než na svoje náklady, jednoduché není, protože trh v hlavních oborech je dost silně rozebrán. Na to, jak prorazit, je potřeba nejen zvládnout spustit nějaké zdarma či zalevno sehnané webové rozhraní (což zvládne každý a má e-shop přes noc - podle toho to pak i na internetu teď vypadá), ale i velké know how a nemalé počáteční investice.

Obecně, když už se do toho člověk chce vrhnout, je otázka oboru, do jakého to bude, naprosto klíčová. Teď řeším podobnou věc s kolegou, který provozuje web s cca 30.000 unikátními uživateli denně a chce k němu pověsit e-shop - a i přesto, že má díky těm lidem obrovskou sílu, nad zaměřením shopu přemýšlíme více jak měsíc a stále rozumný plán nemáme.


No kdybych ja měl takovoudlenc navštěvnost webu asi bych udělal anketu a uživatelu se zeptal co by u něj kupovali za sortiment zboži ... za měsic bych anketu ukončil a podle vysledku bych asi jednal ... Vím že to neni lehke ... rozhodně si nechci dělat e-shop sam mam už vyhlidnutou profesionalni firmu zabyvajici se tvorbou stránek i e-shopu ... rozhodně kdybych už něco takoveho dělal pokusil bych se nabidnou uživatelum nejlevnějši zboži na trhu ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa.Demo


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdář,


klucí, můžete mi poradit nějáké stránky United Kingdom? Myslím něco jako náš seznam.cz, centrum.cz .....atd

díííky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e4
(ban)


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pepa.Demo napsal:
Zdář,


klucí, můžete mi poradit nějáké stránky United Kingdom? Myslím něco jako náš seznam.cz, centrum.cz .....atd

díííky


google.co.uk
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerryDeMey


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pepa.Demo napsal:
Zdář,


klucí, můžete mi poradit nějáké stránky United Kingdom? Myslím něco jako náš seznam.cz, centrum.cz .....atd

díííky

http://www.sports-supplements.co.uk/directory/1_1._UK_Supplement_Stores.shtml
_________________
Všechno je v tvojí hlavě. Na tobě je dostat to z ní :-).
http://www.ifbbpro.com/hall-of-fame-welcome-message/berry-demey/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVUK


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 1:27 pm    Předmět: Re: Co nakupujete / Co by jste nakupovali na internetu? Odpovědět s citátem

Dano-D10 napsal:
Zdravim vím že většina bude asi kupovat na internetu vyživu do potravy ale chtěl bych vědět co kupujete i krom toho. Tuto anketu jsem skoušel i na ostatních forach a na prvních třech místech jsou:
1.-Elektronika
2.-Oblečeni
3.-Knihy

-všem hlasujícím děkuji!
-Všechno ostatni co neni v ankete napište jako odpověď !
-Bez spamu prosim!

Akoze sorry, to si mam vybrat len jednu moznost? Nejako mi unika logika ...
_________________
zami.crash: "na e-shopu je tolik sportovní výživy a vy mi sem napíšete at žeru.. to sem fakt nevěděl"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
inzer


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 11:00 am    Předmět: Re: Co nakupujete / Co by jste nakupovali na internetu? Odpovědět s citátem

PAVUK napsal:
Dano-D10 napsal:
Zdravim vím že většina bude asi kupovat na internetu vyživu do potravy ale chtěl bych vědět co kupujete i krom toho. Tuto anketu jsem skoušel i na ostatních forach a na prvních třech místech jsou:
1.-Elektronika
2.-Oblečeni
3.-Knihy

-všem hlasujícím děkuji!
-Všechno ostatni co neni v ankete napište jako odpověď !
-Bez spamu prosim!

Akoze sorry, to si mam vybrat len jednu moznost? Nejako mi unika logika ...
Minulej tejden jsem splašil na eshopu brzdový destičky na rovera a klíčenku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
inzer


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 11:34 am    Předmět: Re: Co nakupujete / Co by jste nakupovali na internetu? Odpovědět s citátem

PAVUK napsal:
Dano-D10 napsal:
Zdravim vím že většina bude asi kupovat na internetu vyživu do potravy ale chtěl bych vědět co kupujete i krom toho. Tuto anketu jsem skoušel i na ostatních forach a na prvních třech místech jsou:
1.-Elektronika
2.-Oblečeni
3.-Knihy

-všem hlasujícím děkuji!
-Všechno ostatni co neni v ankete napište jako odpověď !
-Bez spamu prosim!

Akoze sorry, to si mam vybrat len jednu moznost? Nejako mi unika logika ...
Minulej tejden jsem splašil na eshopu brzdový destičky na rovera a klíčenku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co nakupujete / Co by jste nakupovali na internetu? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: