Mazlíte se s proteinem?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mazlíte se s proteinem?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Mazlíte se s proteinem?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Se svým proteinem se:
nemazlím
35%
 35%  [ 36 ]
mazlím, jen když je nově koupený
30%
 30%  [ 31 ]
mazlím pravidelně
12%
 12%  [ 13 ]
jenom mazlím (proto jej kupuji:))
20%
 20%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 101

Autor Zpráva
Poman


PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2006 6:33 pm    Předmět: Re: efedrin Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Prý se chystá nová "povolená" náhrada za Efedrin. Má to být brzy hitovka v USA. Název je CHA DE BUGRE (Cordia salicifolia). Znáte někdo?


A ty se s tim chytáš mazlit???

Ne,neznám....Ale upřímně těch hitovek už bylo....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Pilot


PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2006 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je pravda, nedavno jsem listoval starym Svetem kulturistiky a tolik nedostiznych suplementu...co po nich dnes nestekne ani pes.
Vzpominate na Dibencozide? Nebo Victory Anabolic Mass Kit-vyziva sampionu.
Dnes to nikdo nezna a jak se na tom Weider pekne napakoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymus007


PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2006 9:33 pm    Předmět: Re: efedrin Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Prý se chystá nová "povolená" náhrada za Efedrin. Má to být brzy hitovka v USA. Název je CHA DE BUGRE (Cordia salicifolia). Znáte někdo?


Hej, hej, woco de???....bude k dostání????.... A HLAVNĚ KDY??!!!!!!!
_________________
CO BOLÍ, TO SÍLÍ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2006 9:44 pm    Předmět: Re: efedrin Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Prý se chystá nová "povolená" náhrada za Efedrin. Má to být brzy hitovka v USA. Název je CHA DE BUGRE (Cordia salicifolia). Znáte někdo?

co budes to prodavat? jinak mas peknej avatar ...
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2006 9:45 pm    Předmět: efko Odpovědět s citátem

To by nebyl špatnej nápad. Klidně bych se pomazlil, ale bohužel žádný takový doma nemám. Mno nic, vidím, že k tématu toho tady nikdo moc nenapsal. Ale bylo by fajn vědět jestli je to alespoň z poloviny tak účinný jako efko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2006 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spokojenej ... zajimavy cteni ...
http://www.rain-tree.com/chadebugre.htm
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bodybuilder4


PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 12:07 pm    Předmět: Re: Mazlíte se s proteinem? Odpovědět s citátem

LJ napsal:


"Hlavní důvod, proč jsme každé balení proteinu rozdělili do dvou foliových pytlů uložených v kbelíku, je ten, že se lze s takto zabaleným proteinem výborně mazlit.

Návod k mazlení: Otevřete obal a vyjměte 1 až 2 foliové pytle proteinu. Obsah v dlaních rovnoměrně rozprostřete a pomalými pohyby hlaďte, mněte, či laskejte. Zkušení, pokročilí uživatelé mohou pronášet něžná slovíčka, nebo se dokonce odvážit ke kontaktu s proteinem tváří. Po skončení rituálu je protein připraven k použití. Pokud nezamýšlíte protein okamžitě použít, uložte jej šetrně do kbelíku pro další mazlení.

Upozornění: Pravidelným mazlením, zvyšujete citovou hodnotu Vašeho proteinu, proto se může přihodit, že již nebudete ochotni se ho vzdát."



Ako vás toto mohlo napadnúť??? Už som si ten 1 príspevok čítal asi 3krát ale stále sa na ňom zasmejem
_________________
,,To be the best, you´ve got to train to beat the best,,
Johnie Jackson
..Never by Afraid to say what you feel,,

Hläška roka 2009: ,, vodu ohrievajú ľadom,, - kamoš Feri
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drive jsem se s nim mazlil furt, protoze kdyz jsem ho koupil , tak to byl svatek a mel jsme ho na 3 mesice .Tet to beru jako vodu z vodovodu za mesic 5 kilo v prdely se ani nestihnu pomazlit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Qwake


PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
drive jsem se s nim mazlil furt, protoze kdyz jsem ho koupil , tak to byl svatek a mel jsme ho na 3 mesice .Tet to beru jako vodu z vodovodu za mesic 5 kilo v prdely se ani nestihnu pomazlit

Se tím živíš ne ?
_________________
I was born to be wild.
"Tři základní věci jsou potřebné k dosáhnutí něčeho cenného: tvrdá práce, vytrvalost a zdravý rozum." - Thomas Alva Edison

Tvorba webu na míru - http://wenam.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
total-magor


PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 3:54 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Nemazlím, leju to do sebe jak vodu, za měsíc padne 4,5kg jak nic.
_________________
Winner, winner, chicken dinner ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
total-magor


PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
drive jsem se s nim mazlil furt, protoze kdyz jsem ho koupil , tak to byl svatek a mel jsme ho na 3 mesice .Tet to beru jako vodu z vodovodu za mesic 5 kilo v prdely se ani nestihnu pomazlit


A vidíš rozdíl, kdy jsi dával "normálně" a nyní když se tím "proléváš" :D ?
Já totiž asi ani ne, takže začnu s tím prachem asi trochn šetřit.
Fakt mi nejtěžší příjde, investovat do kulturistiky tolik co má smysl a zbytečně neplýtvat.... jenže jak to poznat, leda vyzkoušet na sobě.
_________________
Winner, winner, chicken dinner ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak v den treningu dam jen po treningu a na noc jinak kilo masa, ale kdyz jsem v pakarne , tak tam se muzu najist jen 2krat .Takze mezi jidlama dycky 2 odmerky proteinu.dotet jsem daval misto protejnu mezi jidlama gainer a priprabl jsem 8 kg .Takze tet zadny fast cukry jen rejze , maso , protein.Nemam zadny prujmy dokonce skoro vubec neprdim, coz je u me divny , takze to tam budu prat dal, mozna jeste zvysim davkovani tet v diete , aby neslezlo moc svalu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Qwake napsal:
Sacharidacek napsal:
drive jsem se s nim mazlil furt, protoze kdyz jsem ho koupil , tak to byl svatek a mel jsme ho na 3 mesice .Tet to beru jako vodu z vodovodu za mesic 5 kilo v prdely se ani nestihnu pomazlit

Se tím živíš ne ?

on ho znasilnuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mazlíte se s proteinem? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: