HEAVY DUTY (H.I.T)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - HEAVY DUTY (H.I.T)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> HEAVY DUTY (H.I.T)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mentzers boy


PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Daniel-James ty cvičíš HD?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
Podle mě,je Heavy duty nejlépe vytvořený tréninkový systém.

jestli te zajima nejaky zajimavy treninkovy system a treninkova filosofie (podlozena take nejakym vyzkumem, zkusenostmi a fakty a take vysledky) tak zkus treba tohle (zbyle dve casti budou uverejnene v pristich dvou tydnech):

http://kulturistika.ronnie.cz/c-5662-treninkove-principy-christiana-thibaudeaua-i-svalove-selhani-a-vyber-cviku.html

http://kulturistika.ronnie.cz/c-5666-treninkove-principy-christiana-thibaudeaua-ii-delka-treninku-a-typy-svalove-kontrakce.html
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

for CIZOPASNIK

Se vší úctou díky,ale já věřím jen HEAVY DUTY (H.I.T).HD má podložené výsledky,podle Jonese cvičil VIATOR,potom přišli bratři Mentzerovi,potom Mike Mentzer měl tisíce klientů po celým světě a ti taky měli výsledky,v dnešní době co znám tak trénuje natural Markus Reinhardt,a pokud HD byl zkoumán tak nikdy testovací skupiny cvičenců necvičili heavy duty (1-2 série na partií,4 vteřiny negativní faze,4 vteřiny pozitivní fáze atd......,a navíc já s HD mám nejlepší výsledky a to jsem kulturisticky (genetický) antitalent,proto jsem se pokusil založit tento topic protože vím že HD moc lidí u nás necvičí,a chtěl jsem si vyměnit nějaké poznatky,zkušenosti s těmi co HD cvičí,tak doufám že se někdo takový najde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirik88
(ban)


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
for CIZOPASNIK

Se vší úctou díky,ale já věřím jen HEAVY DUTY (H.I.T).HD má podložené výsledky,podle Jonese cvičil VIATOR,potom přišli bratři Mentzerovi,potom Mike Mentzer měl tisíce klientů po celým světě a ti taky měli výsledky,v dnešní době co znám tak trénuje natural Markus Reinhardt,a pokud HD byl zkoumán tak nikdy testovací skupiny cvičenců necvičili heavy duty (1-2 série na partií,4 vteřiny negativní faze,4 vteřiny pozitivní fáze atd......,a navíc já s HD mám nejlepší výsledky a to jsem kulturisticky (genetický) antitalent,proto jsem se pokusil založit tento topic protože vím že HD moc lidí u nás necvičí,a chtěl jsem si vyměnit nějaké poznatky,zkušenosti s těmi co HD cvičí,tak doufám že se někdo takový najde.


a jakych vysledku jsi dosahnul?:)

jinak myslim, ze funguje kazdy trenink, do ktereho jde clovek s nadsenim
_________________
[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img:34f989fdc8]http://r9.fodey.com/2064/cc5548da23ea4ab6b295c01477c39a89.0.gif[/img:34f989fdc8][/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
for CIZOPASNIK

Se vší úctou díky,ale já věřím jen HEAVY DUTY (H.I.T).HD má podložené výsledky,podle Jonese cvičil VIATOR,potom přišli bratři Mentzerovi,potom Mike Mentzer měl tisíce klientů po celým světě a ti taky měli výsledky,v dnešní době co znám tak trénuje natural Markus Reinhardt,a pokud HD byl zkoumán tak nikdy testovací skupiny cvičenců necvičili heavy duty (1-2 série na partií,4 vteřiny negativní faze,4 vteřiny pozitivní fáze atd......,a navíc já s HD mám nejlepší výsledky a to jsem kulturisticky (genetický) antitalent,proto jsem se pokusil založit tento topic protože vím že HD moc lidí u nás necvičí,a chtěl jsem si vyměnit nějaké poznatky,zkušenosti s těmi co HD cvičí,tak doufám že se někdo takový najde.

nebudu ti to vymlouvat, osobne neznam nikoho, kdo by tak cvicil a nikoho, kdo by tak naturalne udelal nejake vysledky, ktere by staly za rec (pokud uzivas nedovolenou chemii tak je to neco jineho, ale relevantni to neni, protoze v tom pripade clovek roste i na sebeblbejsim treninku, pokud je alespon schopny se poradne najist a dostat do sebe potrebne mnozstvi zivin)...

tempo 4-2-4 je naprosty nesmysl, tedy presneji receno, lze to pouzit u izolovanych cviku (i kdyz ani tam to valneho vyznamu nema a idelani bude spis neco na zpusob 2-1-2 kdy uz na tom nekdo tolik lpi)... nedaji se tak ale cvicit zakladni cviky - drepy, mrtve tahy, benchpress, tlaky na ramena - vsechny cviky ktere znamenaji nejvetsi stimul pro rust

tempem 4-2-4 u zakladnich cviku se tak akorat zranis, nebo budes zvedat vahy jako prumerna holka, coz zakonite nemuze zpusobit svalovy rust...
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirik88 napsal:
mentzer's boy napsal:
for CIZOPASNIK

Se vší úctou díky,ale já věřím jen HEAVY DUTY (H.I.T).HD má podložené výsledky,podle Jonese cvičil VIATOR,potom přišli bratři Mentzerovi,potom Mike Mentzer měl tisíce klientů po celým světě a ti taky měli výsledky,v dnešní době co znám tak trénuje natural Markus Reinhardt,a pokud HD byl zkoumán tak nikdy testovací skupiny cvičenců necvičili heavy duty (1-2 série na partií,4 vteřiny negativní faze,4 vteřiny pozitivní fáze atd......,a navíc já s HD mám nejlepší výsledky a to jsem kulturisticky (genetický) antitalent,proto jsem se pokusil založit tento topic protože vím že HD moc lidí u nás necvičí,a chtěl jsem si vyměnit nějaké poznatky,zkušenosti s těmi co HD cvičí,tak doufám že se někdo takový najde.


a jakych vysledku jsi dosahnul?:)

jinak myslim, ze funguje kazdy trenink, do ktereho jde clovek s nadsenim



Já jsem na kulturistiku genetický antitalent,když přiberu tak jen tuky ,ale svalů málo,když jsem přemýšlel co změnit tak jsem někde na netu našel článek o HD,tak jsem jej začal studovat hloubějí,ty články jsem shromažďoval asi čtvrt až půl roku a došel jsem k závěru že tento trénink má hlavu i patu,když jsem ho vyskoušel tak jsem i s tím tukem nabíral alespoň trochu svalů,to se mi s klasickým objemovým tréninkem nestalo,skusil jsem si i rýsovačku poprvé v životě a na to že jsem klasický endomorf,tak jsem jí zakončil na 79.5 kg, a navíc objemový trénink odcvičím do 20-max. 30 minut i s rozcvičením.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a zkusil si i jinej trenink? myslim cokoli jinyho nez HD a klasickej split partie jednou tydne do sracek? treba trenink ve stylu 2+1 vrsek/spodek tela, ruzny fullbody treninky a tak
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
mentzer's boy napsal:
for CIZOPASNIK

Se vší úctou díky,ale já věřím jen HEAVY DUTY (H.I.T).HD má podložené výsledky,podle Jonese cvičil VIATOR,potom přišli bratři Mentzerovi,potom Mike Mentzer měl tisíce klientů po celým světě a ti taky měli výsledky,v dnešní době co znám tak trénuje natural Markus Reinhardt,a pokud HD byl zkoumán tak nikdy testovací skupiny cvičenců necvičili heavy duty (1-2 série na partií,4 vteřiny negativní faze,4 vteřiny pozitivní fáze atd......,a navíc já s HD mám nejlepší výsledky a to jsem kulturisticky (genetický) antitalent,proto jsem se pokusil založit tento topic protože vím že HD moc lidí u nás necvičí,a chtěl jsem si vyměnit nějaké poznatky,zkušenosti s těmi co HD cvičí,tak doufám že se někdo takový najde.

nebudu ti to vymlouvat, osobne neznam nikoho, kdo by tak cvicil a nikoho, kdo by tak naturalne udelal nejake vysledky, ktere by staly za rec (pokud uzivas nedovolenou chemii tak je to neco jineho, ale relevantni to neni, protoze v tom pripade clovek roste i na sebeblbejsim treninku, pokud je alespon schopny se poradne najist a dostat do sebe potrebne mnozstvi zivin)...

tempo 4-2-4 je naprosty nesmysl, tedy presneji receno, lze to pouzit u izolovanych cviku (i kdyz ani tam to valneho vyznamu nema a idelani bude spis neco na zpusob 2-1-2 kdy uz na tom nekdo tolik lpi)... nedaji se tak ale cvicit zakladni cviky - drepy, mrtve tahy, benchpress, tlaky na ramena - vsechny cviky ktere znamenaji nejvetsi stimul pro rust

tempem 4-2-4 u zakladnich cviku se tak akorat zranis, nebo budes zvedat vahy jako prumerna holka, coz zakonite nemuze zpusobit svalovy rust...



Já zkoušel ještě pomalejší tempo,ano váhy na čince jsem měl pro holku,ale já nejsem vzpěrač,a to napsal i mentzer že kulturista používá činku aby přemohl svaly,zátěž na čince má být chápaná jako jen nástroj k přetižení svalů.Pokud se podíváš na stránky Markuse Reinhardta,to je naturál a cvičí stylem H.I.T.,a můžeš zhodnotit jeho formu,a zraněný jsem ještě nikdy nebyl a to cvičím HD něco přes 3 roky,zraněný jsem jen z toho že tu nepíše žádný HITMAN copak v ČR nikdo HD necvičí?
Jinak děkuji za vaše názory
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
Pokud se podíváš na stránky Markuse Reinhardta,to je naturál a cvičí stylem H.I.T

nechci nikoho pomlouvat, ale nevěř všemu co čteš na internetu, a to neplatí jenom pro informace o posilování, ale i obecně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yazi napsal:
a zkusil si i jinej trenink? myslim cokoli jinyho nez HD a klasickej split partie jednou tydne do sracek? treba trenink ve stylu 2+1 vrsek/spodek tela, ruzny fullbody treninky a tak


Ano,zkoušel jsem klasický dělený systém,partie jednou týdně,12 sérií na malé,16 sérií na velké,ale nejvíc mi vyhovuje HD.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
yazi napsal:
a zkusil si i jinej trenink? myslim cokoli jinyho nez HD a klasickej split partie jednou tydne do sracek? treba trenink ve stylu 2+1 vrsek/spodek tela, ruzny fullbody treninky a tak


Ano,zkoušel jsem klasický dělený systém,partie jednou týdně,12 sérií na malé,16 sérií na velké,ale nejvíc mi vyhovuje HD.


ale ja se ptal jestli si zkousel - cokoli - jineho?
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:

Já zkoušel ještě pomalejší tempo,ano váhy na čince jsem měl pro holku,ale já nejsem vzpěrač,a to napsal i mentzer že kulturista používá činku aby přemohl svaly,zátěž na čince má být chápaná jako jen nástroj k přetižení svalů.

zni to hezky, ale je straslivy blabol :) to by pak vzperaci, trojbojari nebo strongmani nemeli zadne svaly, ale kdybys v zivote videl alespon jednoho na trochu vyssi urovni tak bys vedel, ze nic neni dal od pravdy...

tezko vybudujes hromadu svalu vahama, ktere zveda kazdy druhy, tak to proste je

mentzer's boy napsal:

Pokud se podíváš na stránky Markuse Reinhardta,to je naturál a cvičí stylem H.I.T.,a můžeš zhodnotit jeho formu,a zraněný jsem ještě nikdy nebyl a to cvičím HD něco přes 3 roky,zraněný jsem jen z toho že tu nepíše žádný HITMAN copak v ČR nikdo HD necvičí?
Jinak děkuji za vaše názory

mozna je natural, mozna neni, to vi nejspis jen on sam... vypada dobre, o tom zadna, ale na potvrzeni treninkove teorie to bohuzel nestaci

vubec nemam v umyslu te nejak shazovat, je dost dobre mozne, ze ten trenink ti nejakym zpusobem funguje (at uz proto, ze nemas kvalitni stravu a trenink o velkem objemu proste nezvladas, nebo z jineho duvodu), ale uz to, ze takhle dohrmady nikdo necvici a vsechny ty treninky se pohybuji vlastne jen v teoreticke rovine je urcite k zamysleni
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yazi napsal:
mentzer's boy napsal:
yazi napsal:
a zkusil si i jinej trenink? myslim cokoli jinyho nez HD a klasickej split partie jednou tydne do sracek? treba trenink ve stylu 2+1 vrsek/spodek tela, ruzny fullbody treninky a tak


Ano,zkoušel jsem klasický dělený systém,partie jednou týdně,12 sérií na malé,16 sérií na velké,ale nejvíc mi vyhovuje HD.


ale ja se ptal jestli si zkousel - cokoli - jineho?



zkoušel jsem tlakový/tahový trénink (push/pull),german volume training,2+1,3+1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se zkusit vysrat na všechny ultra-giga-mega trénink a cvičit asi nějak takhle:

https://forum.ronnie.cz/treninkovy-log-divneho-veslare-s-oteklou-hlavou-t22240-1035.html

:)
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CIZO


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Co se zkusit vysrat na všechny ultra-giga-mega trénink a cvičit asi nějak takhle:

https://forum.ronnie.cz/treninkovy-log-divneho-veslare-s-oteklou-hlavou-t22240-1035.html

:)

z jedny pracovni serie na tricet pracovnich? chces ho zabit?
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - HEAVY DUTY (H.I.T) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: