HEAVY DUTY (H.I.T)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - HEAVY DUTY (H.I.T)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> HEAVY DUTY (H.I.T)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
mentzer's boy napsal:

Já zkoušel ještě pomalejší tempo,ano váhy na čince jsem měl pro holku,ale já nejsem vzpěrač,a to napsal i mentzer že kulturista používá činku aby přemohl svaly,zátěž na čince má být chápaná jako jen nástroj k přetižení svalů.

zni to hezky, ale je straslivy blabol :) to by pak vzperaci, trojbojari nebo strongmani nemeli zadne svaly, ale kdybys v zivote videl alespon jednoho na trochu vyssi urovni tak bys vedel, ze nic neni dal od pravdy...

tezko vybudujes hromadu svalu vahama, ktere zveda kazdy druhy, tak to proste je

mentzer's boy napsal:

Pokud se podíváš na stránky Markuse Reinhardta,to je naturál a cvičí stylem H.I.T.,a můžeš zhodnotit jeho formu,a zraněný jsem ještě nikdy nebyl a to cvičím HD něco přes 3 roky,zraněný jsem jen z toho že tu nepíše žádný HITMAN copak v ČR nikdo HD necvičí?
Jinak děkuji za vaše názory

mozna je natural, mozna neni, to vi nejspis jen on sam... vypada dobre, o tom zadna, ale na potvrzeni treninkove teorie to bohuzel nestaci

vubec nemam v umyslu te nejak shazovat, je dost dobre mozne, ze ten trenink ti nejakym zpusobem funguje (at uz proto, ze nemas kvalitni stravu a trenink o velkem objemu proste nezvladas, nebo z jineho duvodu), ale uz to, ze takhle dohrmady nikdo necvici a vsechny ty treninky se pohybuji vlastne jen v teoreticke rovine je urcite k zamysleni



Ale o shazování to néní,ty máš více zkušenosti s kulturistikou než já,ty se vní přímo pohybuješ a navíc jsem s takovými názory počítal,moje strava si myslím že jako pro kondičkáře/naturala je o.k.,aje pravda že tak u nás moc lidí necvičí,já taky osobně nikoho neznám,a taky proto jsem se pokusil založit tuto diskuzi že se někdo takový najde,ano mě to skutečně funguje,nevymyšlím si samozřejmě v rámci mých možností.Markus je natural a cvičí HD,u mentzeru se taky psalo že tak doopravdy necvičí a tomu zase nevěřím já,ale každý má svůj názor a já ho taky nikomu neberu,jen jsem si chtěl vyněnit zkušenosti s jinými co cvičí HD,u nás HD není prostě rozšířene proto tak cvičí hrstka lidí,ale jak vycházel ironman tak takm byl nějaký dorostenec a používal HD ale nemůžu si vybavit jeho jméno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Poman napsal:
Co se zkusit vysrat na všechny ultra-giga-mega trénink a cvičit asi nějak takhle:

https://forum.ronnie.cz/treninkovy-log-divneho-veslare-s-oteklou-hlavou-t22240-1035.html

:)

z jedny pracovni serie na tricet pracovnich? chces ho zabit?


Ale,chlapi ono to není o kvantitě,ale je to o kvalitě,a pokud jste zkoušeli HD tak to není procházka růžovým sadem.Pokud chcete zapnout světlo taky zmáčknete na vypínač jednou a ne třicetkrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odcvič polovinu toho co Draper a uvidíš,že ti porostou i vlasy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
ale,chlapi ono to není o kvantitě,ale je to o kvalitě,a pokud jste zkoušeli HD tak to není procházka růžovým sadem
to že seš po tréninku totálně vyřízenej, neznamená že se ti přes noc vyrazí svaly
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Robb napsal:
mentzer's boy napsal:
ale,chlapi ono to není o kvantitě,ale je to o kvalitě,a pokud jste zkoušeli HD tak to není procházka růžovým sadem
to že seš po tréninku totálně vyřízenej, neznamená že se ti přes noc vyrazí svaly


ale pokud dám veškeré usilí do jedné série,k tomu třeba vynucená opakování nebo rest pause tak je zbytečné cvičit další sérií,ba naopak ta může být kontraproduktivní.HD ale o tom není zakladnímu cviku předcházi izolovaný a to vše v supersérií se 100% ůsilím,a právě pro obyčejné cvičence naturály to je vhodný trénink protože pokud vstávám ráno v pět,osm hodin jsem v práci a potom si dám 20 sérii,tak pochybuju ještě o nějaké regeneraci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kámo nemám čas se vyjádřit, ale vyjádřim se. Jsi vyloženě zaintersovaný jedním tréninkovým prinicipem a nevidíš nic jiného. Věř mi, že jsi zkusil vělký kulový. Nezkusil jsi hromadu metod na nabrátí svalové hmoty, vysokofrekvenční trénink je zdaleka účinnější, ještě ke všemu snesitelnější pro náší nervovou soustavu a co víc, mají vědecký základ. HD vzniklo pod rukama kulturisty, který zneužíval anabolika a právě díky těmto látkám jsou tito lidé Tím nejméně adekvátním argumentem, protože lidské tělo se pod vlivem anabolik chová úplně jinak, není tak nepředvídatelné a vše je mnohem jednodušší.

Mohl by jsi mi to i nevěřit, ale sám jsem bývalý závodník. Nicméně jako bývalý závodník jsem vyzkoušel téměř všechny metody, které na internetu najdeš a co víc, většinu z nich jsem zkoušel naturálně. HD byla jedna z těch, které považuji za vyloženě sub-optimální a nemají vůbec žádný vědecký podklad, i když se tak tváří. Původní tvůrce HIT nemá vůbec šajn o svalového hypetrofii.

Nechci říct, že tato metoda je vyloženě neúčinná, v podstatě co se silových sportů týče, tak funguje všechno a nic nefunguje věčně. Nicméně na soutěžních +80 kg / 173 cm bych se přes HD nedostal.

Koukni se na moje nohy do galerie, tak přes HD dřep 1x za 7-9 dní by takhle nevypdaly i kdybych na tréninku nechal duši.

Pakliže se tato metoda spojí s vysokofrekvenčními tréninky bude fungovat velmi dobře, protože pro naturála je rozhodující hlavně vysoká frekvence tréninků, rozhodně ne vysoká intenzita, která je v těchto metodách přecenovaná.


Naposledy upravil herza dne út červenec 07, 2009 5:20 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Pavelcb


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tome,ty už jsi se závodama skončil?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Lundgren


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelcb napsal:
Tome,ty už jsi se závodama skončil?

To by mě také zajimalo Respektive doufám, že neskončil...
_________________
Ahoj, já jsem Lundgren a jsem vesloholik...


Naposledy upravil _Lundgren dne út červenec 07, 2009 5:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

herza napsal:
Kámo nemám čas se vyjádřit, ale vyjádřim se. Jsi vyloženě zaintersovaný jedním tréninkovým prinicipem a nevidíš nic jiného. Věř mi, že jsi zkusil vělký kulový. Nezkusil jsi hromadu metod na nabrátí svalové hmoty, vysokofrekvenční trénink je zdaleka účinější, ještě ke všemu snesitelnější pro náší nervovou soustavu a co víc, mají vědecký základ. HD vzniklo pod rukama kulturisty, který zneužíval anabolika a právě díky těmto látkám jsou tito lidé Tím nejméně adekvátním argumentem, protože lidské tělo se pod vlivem anabolik chová úplně jinak, není tak nepředvídatelné a vše je mnohem jednodušší.

Mohl by jsi mi to i nevěřit, ale sám jsem bývalý závodník. Nicméně jako bývalý závodník jsem vyzkoušel téměř všechny metody, které na internetu najdeš a co víc, většinu z nich jsem zkoušel naturálně. HD byla jedna z těch, které považuji za vyloženě sub-optimální a nemají vůbec žádný vědecký podklad, i když se tak tváří. Původní tvůrce HIT nemá vůbec šajn o svalového hypetrofii.

Nechci říct, že tato metoda je vyloženě neúčiná, v podstatě co se silových sportů týče, tak funguje všechno a nic nefunguje věčně. Nicméně na soutěžních +80 kg / 173 cm bych se přes HD nedostal.

Koukni se na moje nohy do galerie, tak přes HD dřep 1x za 7-9 dní by takhle nevypdaly i kdybych na tréninku nechal duši.

Pakliže se tato metoda spojí s vysokofrekvenčnímy tréninky bude fungovat velmi dobře, protože pro naturála je rozhodující hlavně vysoká frekvence tréninků, rozhodně ne vysoká intenzita, která je v těchto metodách přecenovaná.



herzo ty jsi asi nečetl začátek této celé diskuze,topic jsem založil proto,že jsem si chtěl vyměnit zkušenosti s jinými "hitmany",nikomu nic nechci nutit a ani mi nejde oto něco vnucovat,já jsem rád za každý názor,ano jsem možná až fanatický zaměřený na HD,ale o tom to je,všechno je v hlavě,proto jsem založil topic o HD ,protože jsem vyznávač právě této metody,a navíc si myslím že dnešní kulturisté berou zakázané latky v několika násobně větším množství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_Lungrem, Pavelcb: Nikdy jsem si neřekl, že končím, protože kulturistiku mám rád celým srdcem, roky jsem jí žil a stále ve mě břímá. Nicméně okolnosti jako je rodina, má nová práce mě k tomu donutily.


Naposledy upravil herza dne út červenec 07, 2009 5:03 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Pavelcb


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pochybuju,že by to Herza nečetl. Myslel to s tebou dobře a nejen on. Kluci ti chtěli poradit,ale tobe neni pomoci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agnez


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

herza napsal:
agnez napsal:
ale je fakt že Mentzerovi na tom udělali výsledky a ne jen oni.

Je fakt, že Mentzerovi udělali výsledek díky dopingu. Zkusil jsem si to naturálně a zázračná metoda se z to pro mě nestala. S anabolikama bych rostl i když bych trénoval sval 1x za 9 dní.

Otázka byla na tréning HD ne jestli sypali
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy - ja tady zadnou diskuzi ale nevidim, ty mas svuj nazor a kdokoli ti napise nazor opacnej, tak s nim nesouhlasis a snazis se ho vyvracet

komu neni rady, tomu neni pomoci :)
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
herza napsal:
Kámo nemám čas se vyjádřit, ale vyjádřim se. Jsi vyloženě zaintersovaný jedním tréninkovým prinicipem a nevidíš nic jiného. Věř mi, že jsi zkusil vělký kulový. Nezkusil jsi hromadu metod na nabrátí svalové hmoty, vysokofrekvenční trénink je zdaleka účinější, ještě ke všemu snesitelnější pro náší nervovou soustavu a co víc, mají vědecký základ. HD vzniklo pod rukama kulturisty, který zneužíval anabolika a právě díky těmto látkám jsou tito lidé Tím nejméně adekvátním argumentem, protože lidské tělo se pod vlivem anabolik chová úplně jinak, není tak nepředvídatelné a vše je mnohem jednodušší.

Mohl by jsi mi to i nevěřit, ale sám jsem bývalý závodník. Nicméně jako bývalý závodník jsem vyzkoušel téměř všechny metody, které na internetu najdeš a co víc, většinu z nich jsem zkoušel naturálně. HD byla jedna z těch, které považuji za vyloženě sub-optimální a nemají vůbec žádný vědecký podklad, i když se tak tváří. Původní tvůrce HIT nemá vůbec šajn o svalového hypetrofii.

Nechci říct, že tato metoda je vyloženě neúčiná, v podstatě co se silových sportů týče, tak funguje všechno a nic nefunguje věčně. Nicméně na soutěžních +80 kg / 173 cm bych se přes HD nedostal.

Koukni se na moje nohy do galerie, tak přes HD dřep 1x za 7-9 dní by takhle nevypdaly i kdybych na tréninku nechal duši.

Pakliže se tato metoda spojí s vysokofrekvenčnímy tréninky bude fungovat velmi dobře, protože pro naturála je rozhodující hlavně vysoká frekvence tréninků, rozhodně ne vysoká intenzita, která je v těchto metodách přecenovaná.



herzo ty jsi asi nečetl začátek této celé diskuze,topic jsem založil proto,že jsem si chtěl vyměnit zkušenosti s jinými "hitmany",nikomu nic nechci nutit a ani mi nejde oto něco vnucovat,já jsem rád za každý názor,ano jsem možná až fanatický zaměřený na HD,ale o tom to je,všechno je v hlavě,proto jsem založil topic o HD ,protože jsem vyznávač právě této metody,a navíc si myslím že dnešní kulturisté berou zakázané latky v několika násobně větším množství.

Věř mi, že Mentzerovi toho do sebe naládovali hodně.
Já jsem myslel, že chceš slyšet zkušenosti a názory na HD. Já mám jak osobní zkušenosti s touto metodou, tak i názor vyplývající z dlouholetého pokusu a omylu v jiných tréninkových metodách.

Pakliže chceš si jen vyměnovat kladné reference HD metody, tak jsi to měl opravdu napsat hned na začátku, Pokud chceš názory na HD a nějaké nové informace, tak jsem zatím ve správném topicu, pokud mě tu nechceš, opravdu nemám potřebu se Ti jakokoli vnucovat a psát do Tvého topicu klidně přestanu.


Naposledy upravil herza dne út červenec 07, 2009 5:18 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

agnez napsal:
herza napsal:
agnez napsal:
ale je fakt že Mentzerovi na tom udělali výsledky a ne jen oni.

Je fakt, že Mentzerovi udělali výsledek díky dopingu. Zkusil jsem si to naturálně a zázračná metoda se z to pro mě nestala. S anabolikama bych rostl i když bych trénoval sval 1x za 9 dní.

Otázka byla na tréning HD ne jestli sypali

Toto je celkem klíčová informace, protože naturál nereaguje tak snadno. Proto i jeho zkušenost je cennější.
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - HEAVY DUTY (H.I.T) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: