U2


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - U2  Úvodní stránka -> Ostatní -> U2
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Posloucháte U2
Ano, je to jedna z mích nejoblíbenějších skupin
21%
 21%  [ 10 ]
Ano, občas si je poslechnu
41%
 41%  [ 19 ]
Ne, tohle není můj šále kávy
36%
 36%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 46

Autor Zpráva
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 1:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurva jak teď projíždim ty nový videa z 360 tour, tak mě čím dal tím víc mrzí, že jsem se aspoň nepokusil urvat lístek do Polska nebo do Německa. Asi si vemu nějakou půjčku a poletim do USA, tam je ještě pár lístků k sehnání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
prochm


PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo U2 to se moje nej.skupina.Byl jsem na nich v Polsku a fakt to bylo super.I když to jejich poslední album měm moc nenatchlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prochm napsal:
Jo U2 to se moje nej.skupina.Byl jsem na nich v Polsku a fakt to bylo super.I když to jejich poslední album měm moc nenatchlo.


souhlas. Kromě I´ll will go grazy if I don´t go crazy tonight je jedinná písnička, co se mi opravdu líbí. Jinak je to podle mě takové moc překombinované, roztahané...
ČETL jsem ale ,že by měli vydat do konce roku ještě jedno CD, mělo by jít o písničky, které se nedostlai na No Line on Horizon a vzhledem k tomu, že těch 11 písniček vybíral zhruba ze 150, tak by se tak by to mohl být příjemný vánoční dárek. Zmínil to Bono v jednom rozhovoru, tak snad se dočkáme.

Ale jinak ti hrozně závidim. Já mam husí kůži jenom když vidim ty videa, co teprve bejt přímo tam. Příští koncert v evropě - Polsko/Německo si nenechám ujít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
YUD


PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Geroj napsal:
prochm napsal:
Jo U2 to se moje nej.skupina.Byl jsem na nich v Polsku a fakt to bylo super.I když to jejich poslední album měm moc nenatchlo.


souhlas. Kromě I´ll will go grazy if I don´t go crazy tonight je jedinná písnička, co se mi opravdu líbí. Jinak je to podle mě takové moc překombinované, roztahané...
ČETL jsem ale ,že by měli vydat do konce roku ještě jedno CD, mělo by jít o písničky, které se nedostlai na No Line on Horizon a vzhledem k tomu, že těch 11 písniček vybíral zhruba ze 150, tak by se tak by to mohl být příjemný vánoční dárek. Zmínil to Bono v jednom rozhovoru, tak snad se dočkáme.

Ale jinak ti hrozně závidim. Já mam husí kůži jenom když vidim ty videa, co teprve bejt přímo tam. Příští koncert v evropě - Polsko/Německo si nenechám ujít.


Mně se to album taky moc nezamlouvalo na první poslech, ale pak sem ho naposlouchal a už se mi líbí:-) Takhle to mám se všema novýma písničkama od U2.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izy


PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě to nej,co v muzice existuje.Jsou skladby co mi při nich běhá mráz po zádech...Byl jsem na dosud jejich jediném koncertě tady v Čechách (Strahov 1997) a je to zažitek na celý život.Moc rád si ho ještě alespoň jednou zopakuji...Ale i ten jejich 3D koncert,který běžel v IMAXU byl pecka!
_________________
Nemám rád ty,co tzv. "všechno ví" ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Izy napsal:
Pro mě to nej,co v muzice existuje.Jsou skladby co mi při nich běhá mráz po zádech...Byl jsem na dosud jejich jediném koncertě tady v Čechách (Strahov 1997) a je to zažitek na celý život.Moc rád si ho ještě alespoň jednou zopakuji...Ale i ten jejich 3D koncert,který běžel v IMAXU byl pecka!


jj můžu potvrdit, byl jsem též na U2 3D v IMAXu na Flóře a byl to nářez.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koncert U2 z LA na Rose Bowl, který běžel live na youtube, je nyní k dispozici ze zázanu na oficiálním kanálu U2

http://www.youtube.com/user/U2official#p/u

Neskutečná atmosféra, sice to není jako klasický dvd s koncertu, pač se to všechno muselo točit na první pokus, ale i tak je to paradá. Poslední koncert letošní tour (kromě Berlínského free koncertu) - Bono, už má trochu unavanější hlasivky, než když tour startovala v evropě, ale i tak je to paradá. Pasáže One-amazing grace-where the street have no name mi úplně vyrazila dech. :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - U2 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: