Další pc trapnej dotaz...


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 125, 126, 127  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz...  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Další pc trapnej dotaz...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poman


PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 7:14 pm    Předmět: Další pc trapnej dotaz... Odpovědět s citátem

Na jednom Acer noutbuku přestala fungovat kamera,přesně jak je popsáno v odkazu:

http://www.fixya.com/support/t287948-acer_crystal_eye_web_cam


Ale žádný tam uvedený rady nepomohly (pokud jsem je dobře přeložil),nemá někdo podobnej problém s acerem???
_________________
Nikoho nemasíruju...


Naposledy upravil Poman dne st červenec 08, 2009 1:55 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bazzy


PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jenom vim ze kdyz sem nainstaloval drivery na tu kameru tak me to rozesralo ostatni drivery nevim proc psali to i lidi na nejakym foru o notebookach a porad se sekal kompl restartovaval atd...

acer disconnecting people
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thomas25


PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Acer nejporuchovější notebooky,bohužel taky jeden mám


Naposledy upravil Thomas25 dne út listopad 24, 2009 2:02 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

acer je nadavka
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam tu dalsi trapnej dotaz:
Dnes se mi notebuk proletel na zem,tak z půl metru.

Sice na něm ted pracuju bez problému,ale při nabíhání to do horního levýho rohu dá hlášku FAN ERROR.
Což jsem projel pár anglickej for a pochopil že se podělal něco s větrákem...

Mám takovej pocit že ten větrák fungoval blbě už předtim,pokud jsem měl v notebuku baterku a byl i v sítě tak se při nějaký náročnější činnosti na výkon (i třebas stará hra) zahřál a vypnul.No ted to dělá asi tak po 5 minutách nic nedělání už...

Tady jsem něco našel,ale moc to nepobírám,kdo by na to mrknul co tam píšou?:)

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=212047

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=358399

http://www.nerdwealth.com/lenovo-thinkpad-t60p-fan-error/


BTW.Nemuže se to ugrilovat?
A Nevíte kde by se na to mohli mrknout?
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co mas za notebook? kamosovi neco podobnyho delalo na Aceru, ugrilovat by se to nemelo melo by to mit ochranu ze se t vypne, ale nechal bych to vymenit radsi (urcite kdyz to vydrzi 5min).
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tenhle topic je odstrašující příkladem pro všechny, kdo nešťastnou náhodou nebo jakýmsi nedopatřením začali uvažovat nad koupí ACERu. :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Poman


PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to IBM Lenovo T60 (Zadnej acer:))),no už jsou mu 3 roky tak ta rána ten větrák asi dodělala:/

Jinak on se vypne POUZE pokud je napíchlej na síti a je v něm baterka.Když jede jen na baterku tak se nevypnul ani po 3 hodinách co jsem zkoušel a to samý když jsem ho dal do eletriky ale vyndal z něj baterku taky žádný vypínání... To nechapu


Kua na těch anglickej forech pišou že to spravujou tak,že do toho mlátěj,nebo že do něj pouštěj proud vzduchu.To radši nebudu zkoušet
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
aikonny


PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No Acer snad radsi nekomentovat.
Mam jednoho a do roka mi zacala vypinat obrazovka, kdyz jsem jim dala komplet vcetne baterky a nabijecky na zaruku, vratili mi ho bez baterky s tim, ze jsem baterku nedavala, sic se baba ani nepodivala, co ji davam. A kdyz jsem toto rekla na nejakem jejich stredisku, odvetili mi, ze ani kamerove zaznamy neuchovavaji, ze tam proste nebyla, ze si ji mam objednat, ale ze u nas ji nikde nemaji, tak jen z Ciny, ale ze zaplatim aj dopravu. Tak jsme to hnali pres obchodni inspekci a potom najednou prisla baterka postou.
Samozrejme tyden po vraceni NB zavada opet stejna, tak jsem to nahrala na video, hodila na cedo a dala jim to s tim, a do tydne v podstate novy NB vcetne kastle, od te doby bez problemu.
Noo a to jsem byla primo tady v Brne v Aceru, pani prijemna jak hadr, vyjela po me, ze ji vyhrozuju a ze dobre nedopadnu No komedie to byla.
Na to, ze ten NB nestal zrovna malo, tak tedy pristup ze strany Aceru strasny
_________________
Tady se*e pes...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci zakládat novej topic. Neví někdo o nějakym programu na rozdělení disku, ale abych fungoval ve Vistách. Popřípadě rovnou i link. Díky.
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli myslis na diskovy oddily, tak na to zadnej SW nepotrebujes .. tahle funkce je primo ve Woknech ve sprave pocitace
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NUMM3R™ napsal:
Nechci zakládat novej topic. Neví někdo o nějakym programu na rozdělení disku, ale abych fungoval ve Vistách. Popřípadě rovnou i link. Díky.

Acronis Disc Director Suite 10 ...
s tim sem si rozdeloval disk ... kde sem to stahnul neporadim, ale vim ze to jako jediny v pohode jelo...
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUMM3R™


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten mám, ale nějak mi to nejde spustit. Házi chyby ještě to zkusim. Kdyby měl někdo další nápad ať napíše.
_________________
Možná vyhrát nemůžu. Ale jedno přece jen můžu dělat všechno co on. Ale aby mě porazil, musel by mě zabít, a aby mě zabil, musel by mít srdce se mi postavit, a to aby udělal musí mít vůli nechat se sám zabít...R.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deviator


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Partition power quest magic tímto jsem dělil diski já na win 98 jestli je nová verze nevím zkus aspoň víš co hledat .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přímo součásti Windows Vista je Diskpart

http://www.vistarewired.com/2007/04/07/how-to-work-with-partitions-in-windows-vista-xp-when-disk-management-doesnt-work

Případně přes Správu disků

http://www.vistarewired.com/2007/02/16/how-to-resize-a-partition-in-windows-vista
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz... Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 125, 126, 127  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: