maria3


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - maria3  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> maria3
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maria


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 8:33 pm    Předmět: maria3 Odpovědět s citátem

skúsim to znova?
po dlhšej pauze, chorobách a nedostatku času kvôli pracovnej zaneprázdnosti som sa nahnevala , že ľudia , ktorých trénujem majú pomaly lepšiu kondičku ako ja
bez cvičenia sa dobre žiť nedá, mne teda určite nie a či už ide o súťaž či nejde toto je môj spôsob života , bez neho to proste nejde a ani nesmie ísť

tréning sa dal na systém 3+1, alebo 2+1, pomaly sa to rozbieha,cez fullbody sa prešlo k partiám, veľká partia, vždy sa precvičia nohy a malá partia + brucho, cvikov pomaly pribúda aj záťaže, ale ...opakovania si držím min na 10, cieľ nie je zväčšovanie, ani sila, cieľ bude kvalita a tak je to celé postavené
strava sa sprísnila, dni tréningu keď je ráno aeróbka 20 min a podvečer tréning, mám sacharidy ako odmenu, že som sa hýbala , po 50 g, inak len bielkoviny a zelenina, tej je požehnane
dni voľna sú len sacharidy a paradox je, že ten deň som na tom horšie, aj keď jedla je dostatok
ako pozitívum sledujem, že sa moje telo a hlavne myseľ dostáva do mojích starých koľají
a hlavne : nesmie ísť len o cieľ, pódium, súťaž a pod., ale o spôsob života, ktorý pri životospráve funguje a výsledok, výzor bude pre mňa ako odmena za snahu
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dnes šli ramená, prsia, brucho
ramená:
tlaky na mp:
4x10x mp, + 10kg, + 15kg, + 20kg, + 20kg
tlaky na pred.ramená stroj 4x10x45kg
rozpažky 4x10x 7kg,8kg,9kg,9kg
pumpa, príťahy k brade + obrátený peckdeck 4x10x 20kg +20kg

prsia:
kliky na zemi na držiakoch 4x10x
stroj tlaky na úzko 4x10x40kg
jednoručky tlaky 3x10x16kg,18kg,20kg

brucho:3 cviky 4série po 10x

trénujem už nejakú chvíľu v novej posilke, kde aj pôsobím, krásne prostredia, vybavenie výborné
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hodne stesti do treningu a tesim se na tvuj log, ses jeden z mala lidi, kteri mi v posilovani strasne moc pomohli a vazim si toho
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je dobře, že máš zase log, aspoň sem budeš chodit zase pravidelně :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
To je dobře, že máš zase log, aspoň sem budeš chodit zase pravidelně :-)

_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes, kdyz jsem si psal svuj trapnej zapis z treninku jsem si na tebe zrovna vzpomnel a rikal jsem si, proc sem uz tak malo pises....a hle, jsem te privolal zpet :)
Tak super, at se dari a tesim se na zapisky z tvych treninku :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zlé obdobie, práve teraz štart spôsobuje, že som večer doslova mŕtva, začínajú sa dávať aj nejaké doplnky
dík Cízo za gutain
ale potešenie som mazala aj tak
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no sláva
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O guainu jsem nikdy neslysel, az ted jsem si to vygooglil.....funguje dobre?
Ja mam tyhle stavy rano, jsem kolikrat totalne mrtvej a bez energie, naopak vecer ji mam zase hodne, nejsem schopnej zklidnit CNS, vecer nemuzu usnout, prvni cast noci se porad budim a rano zase spim celkem tvrde, i kdyz taky se casto budim (objednal jsem si z SK opet na zkousku metalonin, sice na me nikdy nefungoval, ale treba tentokrat bude :)) )
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

funguje, zas to netreba preháňať, telo je sviňa, zvykne na čokoľvek, lepšie je doplnky tiež cyklovať, ako všetko
spanie je základ
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

funguje mi teraz čokoľvek, všetko bolo preč, aj tribulus cítim ako super pomoc, ono niekedy pauza vie aj pomôcť, akurát keď je človek po 7 rokov zvyknutý cvičiť v kuse je to záťaž na psychiku keď sa necvičí, to by tu vedeli mnohí rozprávať
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maria napsal:
funguje mi teraz čokoľvek, všetko bolo preč, aj tribulus cítim ako super pomoc, ono niekedy pauza vie aj pomôcť, akurát keď je človek po 7 rokov zvyknutý cvičiť v kuse je to záťaž na psychiku keď sa necvičí, to by tu vedeli mnohí rozprávať


Nejlepsi je, kdyz te k te pauze neco donuti, viz. treba muj lonsky uraz. A vubec to nebylo pro me tezke, i kdyz jsem na cviceni zavislak, okamzite jsem se smiril s tim, ze ted jsem na nejaky cas proste docvicil a hotovo... a dokonce jsem v tom nasel pozitiva....kdezto kdybych si ted mel rict, ze nebudu treba 14 dni cvicit, asi bych se zblaznil.....vlastne zblazdnil bych se i ze 3 dni Leda tak 14 denni dovolena nekde v teple u more, to bych nevahal ani minutu :)

promin za spam, pak si to smaz jak budes potrebovat
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drape, já stím mam taky problém
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

včerajší deň som mala od cvičenia voľno, cvičilo sa tri dni za sebou a už prišla únava, ale bicykel podvečer som si dala, len 30 min, deň sa niesol v znamení sacharidov, ale už od dnes znovu bielkovinové hody a sacharidy len za odmenu po aeróbke a cvičení
dnešný tréningový deň začínal ráno 20 min stacion.bicykel, tréning bol poobede dnes už prsia poriadnejšie a triceps, brucho
prsia:
šikmá lavička bench : 15x20kg, 10x 30kg, 3x10 x 40kg
šik.lavička jednoručky tlaky : 10x 15kg,18kg, 20kg
rozpažky šik.lavička : 3x10x15kg
peck deck + kliky na lavičke : 3x14x + 10x
triceps:
triceps.kladka 2x15x
francúzak ezet: 4x10x 32kg
lanko spoza hlavy + lanko kladka 4x10x + 10x

brucho šik.lavička + dvíhanie nôh v ľahu

zatiaľ držím váhy ľahšie, nie je zámer dobiť sa nadoraz a potom pár dní nevládať
inak dnes bol deň zabijak, bola som rada, že sa našiel čas na mňa, chce to len sebadisciplínu
pocit po tréningu milujem
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron Lung Power


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Držím palce.
_________________
"Já zprávy neposlouchám. Já zprávy tvořím."
Ole Einar Bjoerndalen
http://en.wikipedia.org/wiki/Ole_Einar_Bjorndalen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - maria3 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: